Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  311 członków

Onkyo Klub
IGNORED

Klub zwolennikow ONKYO


manyzg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Podobno to bardzo limitowane serie 😉. Gdzieś widziałem TX8270 za 4,5 tyś. ....

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, janpat napisał:

Dziś był wystawiony set na olx. Cena 8500zl. Długo ogłoszenie nie wisiało. Kolor czarny. 

Sprzedany w 2h, wiem pytałem.

Dlatego się wkur.... I kupuję Denona a110 a Onkyo idzie na sprzedaż. Brak dostępności poszczególnych klocków Onkyo drażni, a ceny z tych nowych dostaw są zawyżone na cholerę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, janpat napisał:

Wielce prawdopodobne. To samo Województwo.

Tylko może się zdziwić.. 😉

Edytowane przez HipertrofiaAbsolutu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, mpxxl napisał:

Dlaczego może się zdziwić? Też widziałem to ogłoszenie. Pan na allegro twierdzi, że pierwszy właściciel.. Ale grubo to szyte. 

Jak tak twierdzi...może Pan który na OLX wystawiał nagle stwierdził, że zamieści na allegro 5tys drożej.

Albo faktyczny zbieg okoliczności i w jednym tygodniu, z jednego województwa dwa czarne sety się znalazły na sprzedaż....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to jest dobre miejsce dla tych, którzy docenili markę Onkyo. Posiadam taki sprzęt i uważam, że wiele niesprawiedliwych opinii wynika z używania go z głośnikami, których jakość (wierność odtwarzania) jest bezlitośnie demaskowane przez sprzęt Onkyo. Ta firma postawiła na jakość dźwięku, a nie sztuczki z podbarwianiem, pod klienta lub beznadziejne głośniki. Dlatego nieliczni doceniają jakość dźwięku tego sprzętu, słuchając z wykorzystaniem dobrej klasy kolumn głośnikowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, boguslawjakielewicz napisał:

Dlatego nieliczni doceniają jakość dźwięku tego sprzętu, słuchając z wykorzystaniem dobrej klasy kolumn głośnikowych. 

Czyli jakich? Masz wiedzę to się podziel a nie pisz ogólnikami...

,,Żyj prawdziwie, kochaj szczerze zanim wszystko śmierć zabierze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam.

Zapytam w klubie🙂

Posiadam Onkyo A-9070 i szukam uniwersalnych kolumn podstawkowych do kwoty 5000zł. Mogą być nowe i używane. Obecnie gram na heco aurora 700 i chciałbym zrobić krok w przód. Co byście polecili do tego wzmacniacza? 

Muzyka: pop lata 80, rock, muzyka filmowa, elektroniczna i w największym stopniu power metal. Pokój 18m2

więcej w temacie 

https://www.audiostereo.pl/topic/158092-uniwersalne-kolumny-podstawkowe-do-5000-zł/

Co panowie byście polecili?

Dziękuję i pozdrawiam.

Cabasse Abyss + ELAC Carina BS243.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to one nie lubią słabych realizacji nagrań. Są naturalne  delikatną gora. Nie męczą nawet po 12 godzinach sluchania. Ale jak chcesz usłyszeć syczącą górę uderzenia w talerze perkusji metalowej to zapomnij o nich. Pierwsze płyty Metallica brzmią rewelacyjnie. Modern T. też. Najlepiej to wziąć te 18 kg pod pachę i podjechać do salonu na odsłuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, rd79 napisał:

Sprawdzi się to zestawienie w szybszych i cięższych kawałkach?

 

Miałem A-9070 i powiem, że ten wznak niezbyt się nadaje do cięższych gatunków. Brak mu power'a, stopy i bębny nie mają uderzenia. Górą pasma grał całkiem fajnie. U mnie grał najpierw z monitorami Magnat 653, później z podłogowymi Klipsch RP-250F. Z tymi drugimi hardcrock i metal grał lepiej, z pierwszymi jazz, blues... Generalnie dobry wzmak, ale do bardziej "szlachetnych" gatunków muzyki. 

Edytowane przez Yahoou
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.