Skocz do zawartości
IGNORED

Polityka | archiwum


Ojciec Dyrektor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, witek_z napisał:

pitu, pitu

Wplątanie między innymi Woodstocku i jego organizacji w ten cały dramat w tym dniu jest dla Ciebie ok? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, witek_z napisał:

pitu, pitu

Wysoce merytoryczny argument. 

10 minut temu, daris666 napisał:

Wplątanie między innymi Woodstocku i jego organizacji w ten cały dramat w tym dniu jest dla Ciebie ok? 

Dla PiS-iarstwa wszystko jest OK co jest po ich myśli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, przemak napisał:

Organizacja i bezpieczeństwo innych koncertów jest teraz przekazem dnia. 

Czyli coś w stylu "A u was murzynów biją " ...qrwizja...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, daris666 napisał:

Wplątanie między innymi Woodstocku i jego organizacji w ten cały dramat w tym dniu jest dla Ciebie ok? 

jakbyś uważnie słuchał to byś bzdur nie pisał: mowa była o zabezpieczeniu imprezy WOŚP,  mowa była że to nie była impreza masowa w rozumieniu przepisów bo organizator nie wystąpił o takową i policja była z tyłu. Po prostu chcieli dociec dlaczego stało się jak się stało. WOŚP też tnie koszty imprezy kwalifikując ją jako nie imprezę masową, zastanawiali się że jeżeli tną koszty to  woodstock też nie jest bezpieczny w tej kwestii, ale Daris666 widocznie opacznie zrozumiał albo chciał tak zrozumieć kropka.

44 minuty temu, Bobcat napisał:

Wysoce merytoryczny argument. 

 

wcześniejszy argument mega merytoryczny tylko trzeba zdjąć czerwone okulary.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, witek_z napisał:

jakbyś uważnie słuchał to byś bzdur nie pisał: mowa była o zabezpieczeniu imprezy WOŚP,  mowa była że to nie była impreza masowa w rozumieniu przepisów bo organizator nie wystąpił o takową i policja była z tyłu. Po prostu chcieli dociec dlaczego stało się jak się stało. WOŚP też tnie koszty imprezy kwalifikując ją jako nie imprezę masową, zastanawiali się że jeżeli tną koszty to  woodstock też nie jest bezpieczny w tej kwestii, ale Daris666 widocznie opacznie zrozumiał albo chciał tak zrozumieć kropka.

wcześniejszy argument mega merytoryczny tylko trzeba zdjąć czerwone okulary.

No no. Widocznie tylko nieliczni potrafią zrozumieć przekaz wiadomości. Ja się do nich nie zaliczam. 

Czerwone okulary się poddały...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez daris666

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, daris666 napisał:

No no. Widocznie tylko nieliczni potrafią zrozumieć przekaz wiadomości. Ja się do nich nie zaliczam. 

do kogo będziesz miał pretensje jeśli na woodstock historia się powtórzy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, witek_z napisał:

do kogo będziesz miał pretensje jeśli na woodstock historia się powtórzy?

 

Decyzja kierownictwa TAI ma związek z czwartkowym odcinkiem programu, w którym wyemitowano karykaturalną animację autorstwa Barbary Pieli o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Sugerowano w niej między innymi, że Jerzy Owsiak działa na zlecenie Hanny Gronkiewicz-Waltz, do której trafiają pieniądze z kwest. Animacja była zatytułowana "Metoda 'na siema'", co nawiązywało do określeń metod stosowanych przez oszustów. Jeden z banknotów Owsiaka miał dorobioną gwiazdę Dawida. 

Po wybuchu skandalu autorka animacji zadeklarowała, że wycofuje się z tworzenia kolejnych "plastusiowych" produkcji dla TVP. "Ja mam gdzieś te TV, nie wracam! Sami zniszczyli młot na lewaków" - stwierdziła Piela. 


Więcej:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, przemak napisał:

Decyzja kierownictwa TAI...

:D :D :D  a może by tak przytoczyć np. hmmm, jakieś wydarzenie /artykuł z przed 5-ciu lat. (co ma piernik do wiatraka)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, witek_z napisał:

:D :D :D  a może by tak przytoczyć np. hmmm, jakieś wydarzenie /artykuł z przed 5-ciu lat. (co ma piernik do wiatraka)

Sprzed pięciu lat możesz przytoczyć, ja przytaczam dzisiejsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, przemak napisał:

Sprzed pięciu lat możesz przytoczyć, ja przytaczam dzisiejsze.

i jaki ma to związek z woodstockiem  (widzę że manipulujesz więc się urywam bo nie widzę sensu, nara)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, witek_z napisał:

do kogo będziesz miał pretensje jeśli na woodstock historia się powtórzy?

Do tych którzy z rozmysłem stworzyli i rozkręcili spiralę nienawiści i dali "przyzwolenie" i "zachętę" psycholom  by ową werbalną tylko nienawiść do ludzi o innych poglądach politycznych jak najbardziej realnie zmaterializować.  Do tej pory nikt nikogo na scenach, nie tylko na Woodstocku (czy szczególnie tam) nie mordował. Te rzewne pierdy o bezpieczeństwie imprez masowych to nic innego jak próba, jak to zwykle w wykonaniu pisiarzy nieudolna, odwrócenia uwagi od sedna problemu. Od zabójstwa Narutowicza, a to już blisko 100 lat temu, nie mieliśmy żadnego politycznego mordu podczas jakiejkolwiek otwartej imprezy czy koncertu. I nie mielibyśmy następne sto lat gdyby nie polityka jaką PiS prowadzi. Podaruj sobie więc serwowanie nam tu tej obłudnej troskę o bezpieczeństwo imprez masowych, bo my nie jesteśmy wiernymi widzami TVPiS i takie bajki dla inteligentnych inaczej to nie dla nas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Do tych którzy z rozmysłem stworzyli i rozkręcili spiralę nienawiści i dali "przyzwolenie" i "zachętę" psycholom  by ową werbalną tylko nienawiść do ludzi o innych poglądach politycznych jak najbardziej realnie zmaterializować.  Do tej pory nikt nikogo na scenach, nie tylko na Woodstocku (czy szczególnie tam) nie mordował. Te rzewne pierdy o bezpieczeństwie imprez masowych to nic innego jak próba, jak to zwykle w wykonaniu pisiarzy nieudolna, odwrócenia uwagi od sedna problemu. Od zabójstwa Narutowicza, a to już blisko 100 lat temu, nie mieliśmy żadnego politycznego mordu podczas jakiejkolwiek otwartej imprezy czy koncertu. I nie mielibyśmy następne sto lat gdyby nie polityka jaką PiS prowadzi. Podaruj sobie więc serwowanie nam tu tej obłudnej troskę o bezpieczeństwo imprez masowych, bo my nie jesteśmy wiernymi widzami TVPiS i takie bajki dla inteligentnych inaczej to nie dla nas.

głupcze, co ma PIS do wybryku jakiegoś psychola, sam się tym wpisem utożsamiasz  w pierwszym zdaniu powyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Sine Metu napisał:
44 minuty temu, witek_z napisał:
do kogo będziesz miał pretensje jeśli na woodstock historia się powtórzy?

Kaczyński planuje kolejne zabójstwa?

mądry to Ty chłopie nie jesteś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sine Metu napisał:
3 minuty temu, witek_z napisał:
mądry to Ty chłopie nie jesteś.

30 sekund na odpowiedź. 

wiem że potrzebujesz więcej, cóż

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, witek_z napisał:

głupcze

Personalne inwektywy to przyznanie się do całkowitej porażki. Niemal dokładnie to samo co słynne adHitlerum. Nawet ślepy zauważy, że Twoje tu "wywody" to ścisłe trzymanie się linii przewodniej siły czyli wariat i trzeba było zabezpieczyć imprezę. Żadnej refleksji własnej, żadnych wątpliwości, żadnych rozterek, tylko to co wyszczekają w kurwizji. O ile nawet ze zdeklarowanym pisiarzem, ale bez rozumku rozwielitki chętnie bym nawet podyskutował, to z Tobą, jedynie do bólu prostym przekaźnikiem pisowskiej propagandy dla debili nie mam zamiaru. To co ma do powiedzenia Nowogrodzka mogę sobie przeczytać sam, bez pomocy marnych suflerów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Adalbert95 napisał:

Personalne inwektywy to przyznanie się do całkowitej porażki. 

Niemal dokładnie to samo co słynne adHitlerum. Nawet ślepy zauważy, że Twoje tu "wywody" to ścisłe trzymanie się linii przewodniej siły czyli wariat i trzeba było zabezpieczyć imprezę. Żadnej refleksji własnej, żadnych wątpliwości, żadnych rozterek, tylko to co wyszczekają w kurwizji. O ile nawet ze zdeklarowanym pisiarzem, ale bez rozumku rozwielitki chętnie bym nawet podyskutował, to z Tobą, jedynie do bólu prostym przekaźnikiem pisowskiej propagandy dla debili nie mam zamiaru. To co ma do powiedzenia Nowogrodzka mogę sobie przeczytać sam, bez pomocy marnych suflerów.

 

racja

6 minut temu, Adalbert95 napisał:

 Żadnej refleksji własnej,

refleksja jest taka że dziel włos na czworo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez witek_z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, witek_z napisał:

Narazie idąc na Owsiakowe światełko do nieba można zobaczyć światełko w tunelu.

Na razie to dajesz wyłącznie dowody na to, że moja opinia o Tobie jak najbardziej trafna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Adalbert95 napisał:

Na razie to dajesz wyłącznie dowody na to, że moja opinia o Tobie jak najbardziej trafna.

Te Twoje intelektualne wypociny są mi totalnie obojętne, żaden z Ciebie autorytet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, witek_z napisał:

intelektualne wypociny są mi totalnie obojętne

Nie dziwię się, bo by nabrać do nich jakiegoś stosunku należy najpierw je zrozumieć. Ale by zrozumieć należy jednak jakimś intelektem dysponować...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, jar1 napisał:

Zapewnione koryto zwalnia z myślenia. 

Płatny wyrobnik frontu propagandowego czy beneficjent dojnej zmiany? A może zwykły popieracz - amator z nadziejami, że załapie się na frukta? Po wyjątkowej lotności i elokwencji wygląda mi ma kategorię trzecią, bo tylko taki typ może mieć jeszcze nadzieję, na 10 miesięcy przed wyborami i wtedy gdy już słoiki z konfiturami szczelnie oblepione rodziną na swoim, że się jeszcze załapie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, witek_z napisał:

Oglądałem dzisiaj wiadomości w TVP1 i nie było NIC  co sugeruje daris666 i Desant.

Włączyłem natomiast TVN24 bis i Olejnikowa rozmawiała z Borusewiczem a ten mówił o prześladowaniu Adamowicza przez prokuraturę, media i polityków.

Pytam się w takim razie jak to jest faktycznie bo wydaje mi się że niektórzy zmyślają.

Jak pisałem, reżimowej telewizji nie oglądałem. Oglądałem natomiast TVN24 i trzeba stwierdzić, że prowadzący tonowali nastroje i absolutnie nie było czegoś, co możnaby nazwać "atakiem na PiS". Chwalono nawet Dudę, że umiał się znależć w całej tej tragicznej sytuacji.

Natomiast spokój i umiar nie oznaczają, że nie należy mówić prawdy. Ściganie Adamowicza wszystkimi możliwymi metodami, w tym przez prokuraturę to fakt, przecież można to sobie sprawdzić, internet nie zapomina. Faktem jest również odwołanie prokurator Grześczak o którym mówiono.

No więc jak się pytasz jak jest faktycznie to ci odpowiadam, że nikt nie zmyśla a fakty możesz sobie sprawdzić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu o tym obiektywnym, rzetelnym i bez jednego kłamstwa wydaniu dzisiejszych wiadomości:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.