Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  40 członków

Totem Klub
IGNORED

Klub Totema (oryginała, nie klona)


stempur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to witamy w klubie

Nigdy nie próbowałem do Model 1 dostawiać suba, bo w moim pokoju basu jest wystarczająco. Ale byłem świadkiem takich eksperymentów z innymi głośnikami i wychodziło im z reguły na dobre. I wcale nie chodzi tylko o poprawienie basu, bo zyskiwała i średnica a nawet góra pasma.

 

A tak na marginesie - ja powoli rozglądam się za nowymi kolumnami. Tych parę lat z Model 1 chyba wystarczy. Przeżyły przeprowadzkę i trzy wzmacniacze. Tak więc jeśli ktoś chętny na Totemy, to zapraszam na priva.

Pozdrawiam Stempur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 10 miesięcy temu...

puk, puk...

Co się stało, że nikt tu nic nie pisze...? Przedstawiciel Totema w Polsce wymiękł niestety, nic tu nie można zamówić, posłuchać, kupić.... cholera, ten nasz kraj to czasem zadupie:) wielka szkoda

 

Totem Hawk - w tym temacie, jaki polecacie wzmak? ponoć ma być mocny, wydajny prądowo... prawda to? jakieś sugestie?

 

dzięki z góry

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Panowie , pytanie : model 1sig czy hawk ?? Posiadam te pierwsze i zastanawiam się nad zmianą :)

 

tez myślę o Hawk.. wiele dobrego czytałem aczkolwiek nie słuchałem

Gdzie będziesz chciał kupić ewentualnie Hawk?

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

puk, puk...

Co się stało, że nikt tu nic nie pisze...? Przedstawiciel Totema w Polsce wymiękł niestety, nic tu nie można zamówić, posłuchać, kupić.... cholera, ten nasz kraj to czasem zadupie:) wielka szkoda

 

Po prostu aby wypromować markę trzeba poświęcić sporo czasu i pieniędzy. Ona była trochę znana wiele lat temu ale potem zdechła w Polsce. Trzeba by ją odbudować od podstaw. Drugi problem to cena i rynek pochodzenia.

 

Cena dolara i wszystkie podatki powodują że ich produkty są po prostu dziś drogie w Polsce. A za duże pieniądze ludzie wolą marki modne i chodliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czas pożegnać się z moimi Hawkami. Trochę żal, bo pudełka doskonałe, ale z Totemami się nie rozstaję - Forresty zostają. Gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam na prv. Chętnie doradzę, bo grały u mnie w kilku konfiguracjach i w różnych pomieszczeniach.

Pozdrawiam, MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 11 miesięcy temu...
  • 4 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.