Skocz do zawartości
IGNORED

Goldmund - znajdź 5 szczegółów (quiz)


Elberoth

Rekomendowane odpowiedzi

To flaki dvd onkyo 404

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clo, ale po co sobie robic pod górkę ? Robi sie porównanie z kilkoma kultowymi CD z tego zakresu cenowego co Goldmund, albo inna "kultowa referencja" (po uprzednim odsluchu kilku DVD do max 500zł i wyborze najlepszeg:)) - to jedyna nasza robota...nawet bym powiedział, ze sama przyjemnosć ;) i daje do grawerki tabliczkę - to jest klucz dla prawdziwego audiofila :) ...a na tabliczc musza byc słowa: referentz, signature, coherent, albo chociaż technology !:)

...zresztą moze niebawem przeprowadzę taki eksperyment :) Pisze to centralnie na forum, zeby zabawa byla lepsza....;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lancaster, 2 Sty 2008, 11:35

 

>fox, wiem ale przynajmniej uczciwie sie do tego przyznają. Dodatkowo muszę Ci powiedzieć ze jeszcze

>w starym roku suchalem niedrogich s16hz i przyjemne zaskoczenie...

>No i nie czarujmy się chłopaki jednak o czymś myślą poza tym jak nadrukowac własne logo na dvd za

>pare stów.

>...zresztą to nie jest najzabawniejsze akurat uwazam...znacznie weselsze jest to ze ten Goldmund

>pewnie faktycznie nienajgorzej gra jak za swoją kasę :)

 

jakich s16hz sluchales? :) btw. czekam teraz na zakonczenie paru spraw i moze w przyszlym miesiacu odpale projekt "klonow" APS Aeon ;) narazie brakuje mi wysokotonowek....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abuq, Wy chłopaki to macie dobrze, wszyscy hiendy w chacie, a ja to sie muszę z prawdziwą muzyką użerać na codzien ;)

 

Pozdro

...obśmiaem sie tym watkiem...ale tak to niestety bardzo często wyglada...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lancaster, moge zalatwic obudowy z marmuru lub czegos podobnego, ciete ploterem :D to bedzie hajend!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki chórem chwycili za śrubokręty z nadzieją, że też są nieświadomymi posiadaczami HI_ENDOWEGO źródła:):):)

Okaże się, że pewnie wiele osób będzie zadowolonych że ma w domu Goldmunda, a ile teraz pojawi się aukcji na Allegro w których opisie będzie - "Hiendowe źródło, wnętrze cd za 8600$, patrz dołączone linki - nie trzeba reklamować, znawcy wiedzą o czym piszę":)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abuq, ani sie waz robić ceny dumpingowe !:) Będziemy to produkować i sprzedawać za 50KUSD...mozesz sprzedac za 30 ! ...inaczej stracisz koncesje na dystrybucję !:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście posiadacze dvd złapali te śrubokręty z nadzieją, że w środku jest Goldmund:). Zgoła odwrotnie właściciele egzotycznych audiofilskich cdeków za niezłe pieniądze - w jednej ręce śrubokręt, druga dłoń w ustach i nerwowe obgryzanie paznokci i jedna, jedyna myśl - oby to nie był Goldmund:):):).

Pecha mają ci, którzy swoje drogie źródełka mają jeszcze oplombowane na gwarancji - tu dopiero gości niepokój i wątpliwości:):). Jeszcze ten wątek gotów wywołać zbiorową psychozę na tym forum:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Onkyo ma zupełnie inny stopień analogowy. No i nie ma pomarańczowej tuning-kropki :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>lancaster

 

Ja dodam najlepszy pomysł - zrobimy najdroższe źródło na świecie. To dobra zagrywka, nie będziemy mieć konkurencji w swoim przedziale cenowym. A kto będzie chciał mieć najdroższe źródło na świecie, to nie będzie miał wyboru ... i kupi od nas. Polak przecież też coś potrafi:). Myślę, że kilku chętnych ustrzelimy, więcej nie potrzeba:):)

A za jakiś czas ... pod inną nazwą wypuścimy odtwarzacz jeszcze droższy i ... znów kilku chętnych:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obaj robią przeszczepy z Pioneera i tyle

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, kiedyś w AUDIO Radek rozkręcił jakieś YBA za chyba 5k zł i zastał we wnętrzu Harmana, bodajże 970, za niecały 1k zł. Tam była jednak przebitka x5 a nie x 100. Ale i tak chamstwo.

 

Inny przypadek jaki pamietam to tuner Densena, też chyba za 5kzł, a we wnętrzu ... Denon za 500zł :-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clo2.

Nie musiałem chwytać za wkrętak, akurat zdjecie które wkleiłem nie jest mojego DVD, ja mam czarne.

 

Po prostu wiedziałem że też mam hi end i czułem w kościach już wnosząc do domu moje DVD, że jest w nim coś niezwykłego. MAGIA !!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clo, Goldmund, nie Goldmund....Mundi inaczej :) Nie ma co beczeć, na pewno i tak gra dobrze jak na maszyne za 20Kzł ... Nasz Platinheaven Referentz na antivibra platform referentz(przekładka płyta wiórowa-guma-mdf na nożkach od binia2000 z allegro...tylko nie wygadajcie :)) i tak wykosi wszystko :)

...nikt mi nie powie ze taki goldmund z bylejakimi kondami na wyjściu zagra lepiej od naszego PR z BG N na wyjściu ? No !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na poważnie, szukajcie w "bebechach" swoich dvd Goldmunda. Zbierzemy listę i potem poszperamy po prasie branżowej i poczytamy testy - może się okaże, że są różne opinie jednego recenzenta na temat praktycznie tego samego klocka. Powie nam to wszystko o wartości testów:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde nie wiedzialem ze mam takie cudo w domu od 2lat - Pioneer DV-696AV-K

muzyki sluchac sie na tym nie da na dluzsza mete ani z CD ani SACD,

ale teraz chyba zmienie zdanie i wslucham sie bardziej

jak hi-end to musi grac

:-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clo "Ja dodam najlepszy pomysł - zrobimy najdroższe źródło na świecie. To dobra zagrywka, nie będziemy mieć konkurencji w swoim przedziale cenowym."

To jest absolutnie genialne ! :) Poczulem sie jak maklakiewicz w hydrozagadce ;)

Reszte urządzeń będzie sie oceniało na zasadzie co maja brzmieniowo inne i jak te aspekty brzmienia powinny miec zmienione aby stały sie one kultowe...a nawet referencyjne !:)

Wstępna cena 200KEuro ? Ktoś spyta co tyle kosztuje ? Ano - technologia :)

Arabowie już stoja w kolejce...podejrzewam, ze starym dobrym zwyczajem beda zamawiać po kilka sztuk :)

...moze pora pmyśleć jak wejsc w kontrakty na budowę autostrad ?;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkręciłem właśnie Panasa DVD-S35 i Primare DVD26 które miałem akurat w domu, i niestety ... w środku był Panas i Primare. Poszukiwania Goldmunda trwają nadal :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jasio

teraz już na poważnie

Skoro masz Goldmunda to napisz coś o jego brzmieniu w porównaniu do sprzętu stereo który posiadasz. Cokolwiek zaspokoi to nieco ciekawość osób, którym nie było dane posiadanie tego dvd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasio, co Ty opowiadasz ?:) Reszte toru masz pewnie do wymiany !:). Chcesz powiedzieć ze podpinasz CD za 20Kzł i gra cienko ? Śmiech !:)

Widocznie nie słyszysz za dobrze ;) On gra kultowo i koniec. Moze kable wymien na początk, potem wzmak i głośniki ? Tez na jakieś kultowe :) No !;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie - a pamiętacie jak Darkul mówił że tuningowana Manta to hi-end ?

 

No, i kto się śmieje ostatni ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wyrzuciłem mantę którą dostałem w prezencie (to była chyba zemsta:)) w której spierniczył się czytnik, mogła mieć w sobie drogą elektronikę, być może kilka tys. $ poszło na śmietnik ... ech

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.