Skocz do zawartości
IGNORED

Klub miłośników dobrych miniwież...


audioholik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

podliczyłem i wyszło mi 10sztuk.

 

Konio: 2 sztuki

Jokerthc: 2 sztuki

Zyzio: 1 sztuka

Keff: 1 sztuka

DawidM: 1 sztuka

JA: 3 sztuki

 

 

czy ktoś jeszcze bo od jutra będę sie do nich dobijał.

dopiszcie tylko która wersja czy Model typu D czy S

podobno model S jest polecany przez producenta do Audio.

Edytowane przez Benjamin Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podliczyłem i wyszło mi 10sztuk.

 

Konio: 2 sztuki

Jokerthc: 2 sztuki

Zyzio: 1 sztuka

Keff: 1 sztuka

DawidM: 1 sztuka

JA: 3 sztuki

 

 

czy ktoś jeszcze bo od jutra będę sie do nich dobijał.

dopiszcie tylko która wersja czy Model typu D czy S

podobno model S jest polecany przez producenta do Audio.

Ja model D, do drugiego TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podliczyłem i wyszło mi 10sztuk.

 

Konio: 2 sztuki

Jokerthc: 2 sztuki

Zyzio: 1 sztuka

Keff: 1 sztuka

DawidM: 1 sztuka

JA: 3 sztuki

 

 

czy ktoś jeszcze bo od jutra będę sie do nich dobijał.

dopiszcie tylko która wersja czy Model typu D czy S

podobno model S jest polecany przez producenta do Audio.

Ja model D, do drugiego TV :)

 

Ja bym wziął jedną D jedną S :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie listw to może byśmy sie zebrali i kupili z 10 sztuk może inaczej na to spojrzą? bo dzwoniłem do nich i pisałem i chyba sie z nimi nie dogadam:-(

 

A mnie wysłali. Tylko trzeba do nich dzwonić. Musiałem znieść posądzenie mnie o to, że jestem jakimś dziwakiem, skoro chcę w domu używać ich listwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za wypowiedzi.

Aktualna różnica w cenie pomiędzy Denonem D-M38, a D-F107 to nieco ponad 500zł. Jeżeli różnica będzie rzeczywiście taka duża to będę po prostu oczarowany. No cóż, będę musiał trochę pokombinować i popytać w Media Markt i RTV Euro AGD o możliwość sprowadzenia tego modelu do sklepu na odsłuch. A nuż się uda i nie będę musiał jeździć Bóg wie gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę nad tą listwą, chociaż nie wiem czy jest u mnie sens jej instalowania bo ja podłączam sprzęt bezpośrednio do gniazdka. Także ja jeszcze nie jestem 100% pewniakiem do jej zakupu.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denona D-F107 brałbym z firmowymi głośnikami bo mają mocny dźwięk. Pewnie może być lepiej z innymi głośnikami, tylko z jakimi ?

W Denonie D-M38 chętnie wymieniłbym na troszeczkę większe, np. na takiej wielkości jak z D-F107

Przy tej mocy możliwości jest naprawdę dużo.

 

Mi akurat firmowe głośniki od Denona D-M38 bardzo przypadły do gustu. Biorąc pod uwagę ich skromne wymiary zagrały naprawdę "wielkim" dźwiękiem, na miarę dużo większych kolumn. Jeśli kolumny w modelu D-F107 grają podobnie, ale z nieco mocniejszym basem to na pewno je zostawię.

Edytowane przez jokerthc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanko co do sprzętu. Jak zakrywanie szpar wentylacyjnych może wpłynąć na sprzęt? Mam położoną na Yamaszce gustowną "szmatkę" zakrywającą wentylację, by do środka nie dostawało się tyle kurzu. Czy na dłuższą metę może to sprzętowi zaszkodzić? Po 4 godzinach odtwarzania MP3 przy 1/2 głośności sprzęt jest chłodny. Może odtwarzanie CD by coś rozgrzało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam jedno pytanko co do sprzętu. Jak zakrywanie szpar wentylacyjnych może wpłynąć na sprzęt? Mam położoną na Yamaszce gustowną "szmatkę" zakrywającą wentylację, by do środka nie dostawało się tyle kurzu. Czy na dłuższą metę może to sprzętowi zaszkodzić? Po 4 godzinach odtwarzania MP3 przy 1/2 głośności sprzęt jest chłodny. Może odtwarzanie CD by coś rozgrzało?

 

Może i to znacznie jeśli słuchasz przez dłuższy okres czasu, na średnio-wysokich poziomach głośności. Na Twoim miejscu szmatkę bym zdjął, bo kurz i tak nic złego w środku elektronice nie zrobi.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie krzyczeć! Raczkuje w sprzęcie mikro hi-fi ;) Wcześniej był stary ampli do kina o którego aż tak nie dbałem :D dzisiaj z rana przed wyjściem do roboty z latareczką szukałem rysek (i znalazłem maciupeńkie!) na tych czarnych paskach po bokach Yamahy :D Zboczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio masz na tym punkcie zboczenie, ja też mam, na szczęście mniejsze, objawia się głównie przy zakupie rzeczy używanych, które być może nie są one w takim samym stanie, jakie by było gdybym ja je używał(gdyż bardzo dbam o sprzęt). Jednak w tych kwestiach trzeba trochę odpuścić(co innego sprzętu nowy) ;)

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie zboczenie właśnie ze względu na to, że sprzęt kiedyś prawdopodobnie zostanie sprzedany komuś a jestem z tych ludzi co sprzedają zawsze sprzęt 100% sprawny i idealny jeśli mam go od nowości, a przynajmniej się staram...no albo sprzęt zostanie na długie lata i za 10 lat bym chciał, żeby wyglądał jak nówka salonówka...cóż, wujek audio fan i pedant coś we mnie zaszczepił niestety.

Jestem teraz w pracy i nie bardzo mogę znaleźć tył E320, ktoś może mi powiedzieć, czy da się w nią wcisnąć wtyki bananowe? http://allegro.pl/wtyk-banan-zlocony-prolink-premium-model-tbc-054-i1267697118.html dla wygody tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, z strony Yamahy, w grę tytko wchodzą szpilki, od strony kolumn mogą być bananki. Tak samo jak wkładasz przewód głośnikowy, tylko że tu wygodniej i łatwiej.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem, że w E320 da się włączyć zegar w momencie gdy wieża jest wyłączona :) Ciekawe, nie piszą o tym w instrukcji a dużo ludzi w necie pisze, że to wada tej wieżyczki. A tu miły psikus :)

 

EDIT: jaki jest czas na edycję posta? Bo chciałem edytować poprzedni by nie robić Wam tu syfu.

post-536-030006400 1286816071_thumb.jpg

Edytowane przez Axl2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyłączonej wieży wciskamy MODE i pojawia się napis ECO OFF i nagle pojawia się zegar. Znowu wciskamy MODE i pojawia się ECO ON i nic się nie wyświetla. Mała pierdoła i nie ma jej w instrukcji, a jak cieszy! W końcu w nocy jak otworzę oko to nie muszę szukać komórki i ruszać się z wyrka by sprawdzić ile jeszcze mogę pospać.

post-536-021011400 1286827083_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wypowie się właściciel jakiejś nowej Yamaszki, one mają guziczek MODE na panelu przednim? Ech szkoda tylko, że mi się nowy design średnio podoba bo bym 840 kupił do dużego pokoju...

 

PS. jaka antene FM kupic do tej 320? Wiadome jest, ze ma slaby tuner i srednio odbiera nawet w bloku w srodku Wawy :)

Edytowane przez Axl2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.