Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  576 członków

NAD Klub
IGNORED

Klub NAD


mariuszdab
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

NAD świętuje swoje 50 urodziny i wprowadza od listopada br. limitowany wzmacniacz stereo w stylu retro z m.in. Bluos, Dirac Live, Hdmi eArc na pokładzie. Każdy egzemplarz  ma unikalny numer – od 1 do 1972. Cena nieco powyżej 10 kzł.

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2021 o 13:05, captainprice napisał:

Cześć. Wzmacniacz 375bee. Czy jeśli pod terminale A mam wpięte banany od kabli głośnikowych to czy jednocześnie do tych samych terminali mogę podpiąć widły z kablami od suba REL T5i? Dotychczasowo mam po prostu kable od RELa "przyciśnięte" w terminalach, a głośnikowe na bananach i takie połączenie jest solidne jednak ciężko tymi gołymi kablami tak trafiać i ewentualne przepinanie RELa jest mniej przyjemne. Czy tam zmieszczą się widełki? Ktoś tak ma podłączone? Pozdrawiam. 

Mysle ze nawet widly do obornika podejda w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 26.03.2023 o 12:46, Przem77 napisał:

Hej, czy możecie polecić jakiś sensowny serwis w Warszawie, który pozyska, a nawet wymieni laser w moim "zabytkowym" CD 514?

Odtwarza świetne całe płyty ale próby przełączania utworów już najczęściej powodują problemy.

Polecam Pana Michała z Piastowa. AV Service 

https://youtu.be/O-qyi-Q9WFY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam. Mam zamiar zamienić swoje klocki na jakiś porządny all in one z korekcją akustyki. Zastanawiam się nad Arcam sa30 i Nad c399. Gram na kolumnach podstawkowych Elac Carina. Jak spisuje się Nad c399 w muzyce rockowej ?

Porównywał może ktoś bezpośrednio te dwa kombajny ze sobą?

Cabasse Abyss + ELAC Carina BS243.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.