Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  81 członków

Audio Note Klub
IGNORED

Klub miłośników Audio Note


Koobal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezla ,,rozpierducha,, na stoliku z ikei za 60 zl:)

 

Jak sie spotyka dwoch takich samych wariatow i ich zony to tak to wlasnie wyglada walajace sie plyty kable gdzie popadnie ale zabawa jest taka ze dzieci w piaskownicy chyba takiej nie maja hehe.

 

Co do pre to oryginalnie sa na tyle obudowy przelaczniki do sprzezenia zwrotnego i dopasowania napiecia do koncowek i to zostalo wylutowane z plytki przez Szemisa niby celem poprawienia dzwieku ale do koncowek SE a ja mam PP wiec jesli jest sprzezenie to jest niedopasowanie i szum wiec musze zdobyc schemat i przywrocic stan poprzedni urzadzenia czyli obcykac czy moje domysly sa podstawne.

 

Ps Do testow uzyty byl poczciwy stary Philips 304 ktory mowiac kolokwialnie wali baty Marantzowi Cd14 jak chce w moim przekonaniu glownie na barwie i wysokich tonach:)

 

robix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta P4 to nic innego jak Meishu tylko bez selektora zrodel ,identyczna sytuacja jak z P1SE i P1PP w porownaniu z integra AN Oto SE i PP lub Soro :)

 

Po ostatnich odsluchach doszlismy do wniosku ze to praktycznie to samo co integry tylko ze dzielonki brzmienie blizniaczo podobne jak ze zintegrowanych.

 

Jedyna roznica jest taka ze bezposrednio z koncowki sygnal idzie IC a nie przez ta tasme ktora jest w integrach i pre M1.

 

W Meishu juz jest jak na ten poziom przystalo na precie a potencjometr na tylnej sciance :)

 

robix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz to kiedys mowilem ze tego ,,Qrwitropa, to powinni spalic na stosie jak Joanne Dark za to co robi z tymi niewatpliwie urokliwymi urzadzeniami jakimi sa AN.

 

Tak okraja wszystko ze az zygac sie chce i robi z ludzi idiotow bo wystarczy porownac wnetrze mojego M1 i tego starszego by wiedziec co ten pajac zrobil z ta marka.

 

robix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem żartuje ale to jeszcze nie koniec wpadek nie tylko kondy powiadam :)Jeszcze z 3 noce i będe wiedział co jest grane :)Henryk znalazł bass jeszcze poszuka sceny i wyeliminuje przester na wyższych basach i bedzie dobrze :)Tak czy inaczej na pierwszy rzut ucha Irlandczycy mdleją jak słuchaja tego Soniaka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.