Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  802 członków

Dynaudio Klub
IGNORED

Klub miłośników Dynaudio


wube
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za młodu większość z nas chciała być policjantem lub strażakiem a trzeba było myśleć o zawodzie dentysty czy okulisty. Dwa bezpieczne zawody, można je wykonywać do końca swojego żywota. I na Confidence 60 bez problemu by starczyło ? Na godny dla nich salon też. 

Edytowane przez Adam 38

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jest wielu posiadaczy Confidence, ale się nie lansują na forum. Tylko my „zwykli zjadacze chleba” spędzamy tutaj czas rozpisując się i rozbijając na atomy konstrukcje, gusta i zawiłości. Okuliści i dentyści słuchają Confidenców w swoich wypasionych salonach.

Edytowane przez jaxcek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Adam 38 napisał:

Za młodu większość z nas chciała być policjantem lub strażakiem a trzeba było myśleć o zawodzie dentysty czy okulisty. Dwa bezpieczne zawody, można je wykonywać do końca swojego żywota. I na Confidence 60 bez problemu by starczyło ? Na godny dla nich salon też. 

Co Ty dzisiaj tak płaczesz, słońca nie ma i domu musisz chyba siedzieć ? Wiele jest dobrych kolumn, a starsze i używane można kupić za kilka tysięcy i przy dobrym zestawieniu dźwięk jest bardzo satysfakcjonujący i nie potrzeba milionów. To,  że ludzie na publicznym forum nie pokazują swoich domów to jest w większości zrozumiałe, bo to jednak odsłanianie prywatności. Jak ktoś to już robi to raczej odstępstwo a nie reguła. Chyba, ze czymś handluje, to inna motywacja. Na zamkniętych forach i z ograniczona anonimowością już szybciej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Roxi napisał:

Co Ty dzisiaj tak płaczesz, słońca nie ma i domu musisz chyba siedzieć ? Wiele jest dobrych kolumn, a starsze i używane można kupić za kilka tysięcy i przy dobrym zestawieniu dźwięk jest bardzo satysfakcjonujący i nie potrzeba milionów. To,  że ludzie na publicznym forum nie pokazują swoich domów to jest w większości zrozumiałe, bo to jednak odsłanianie prywatności. Jak ktoś to już robi to raczej odstępstwo a nie reguła. Chyba, ze czymś handluje, to inna motywacja. Na zamkniętych forach i z ograniczona anonimowością już szybciej... 

Roxi nie ma co się dziwić, każdy miałby chęć gdzieś pojechać, a trzeba siedzieć w swoich czterech ścianach.  Dawno już nie spędzałem majówki w domu, a dzisiaj płot maluje ? mmasakra. 

Kabelki się rozgrzewają ? ?

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Roxi napisał:

Grają jak złoto ?

Cieszę się, że jesteś zadowolony. ? a kto wie czy hifi cub nie podniesie cen tak jak to horn zrobił. Więc jest szansa, ze troszkę zostało Ci w kieszeni. Idę dalej malować.

 

 

 

Edytowane przez lolek126

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Roxi napisał:

Co Ty dzisiaj tak płaczesz, słońca nie ma i domu musisz chyba siedzieć ? Wiele jest dobrych kolumn, a starsze i używane można kupić za kilka tysięcy i przy dobrym zestawieniu dźwięk jest bardzo satysfakcjonujący i nie potrzeba milionów. To,  że ludzie na publicznym forum nie pokazują swoich domów to jest w większości zrozumiałe, bo to jednak odsłanianie prywatności. Jak ktoś to już robi to raczej odstępstwo a nie reguła. Chyba, ze czymś handluje, to inna motywacja. Na zamkniętych forach i z ograniczona anonimowością już szybciej... 

"Pitolisz" ale Cię rozumiem, jednak dzisiaj nie popiszemy  ?

Słuchał ktoś z Was nowych Confidence 60, chociażby w Nautilusie? Faktycznie brzmienie, które nie pozostawia żadnego "ale" ? 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Adam 38 napisał:

"Pitolisz" ale Cię rozumiem, jednak dzisiaj nie popiszemy  ?

Słuchał ktoś z Was nowych Confidence 60, chociażby w Nautilusie? Faktycznie brzmienie, które nie pozostawia żadnego "ale" ? 

Adam wierzysz w takie cuda? Jeszcze nikt na tym Świecie nie zrobił czegoś co by wszystkim dogodził, a już tym bardziej w audio, gdzie ile ludzi to potrafi być tyle różnych opinii o tym samym produkcie.

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lolek126 napisał:

Adam wierzysz w takie cuda? Jeszcze nikt na tym Świecie nie zrobił czegoś co by wszystkim dogodził, a już tym bardziej w audio, gdzie ile ludzi to potrafi być tyle różnych opinii o tym samym produkcie.

Dobra, ale miałeś przyjemność przy nich (Confidence 60) spocząć i troszkę je poznać? Nawet tak z czystej ciekawości czy sympatii do Dynaudio? 

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, lolek126 napisał:

Cieszę się, że jesteś zadowolony. ? a kto wie czy hifi cub nie podniesie cen tak jak to horn zrobił. Więc jest szansa, ze troszkę zostało Ci w kieszeni. Idę dalej malować.

Trawa, płot na mnie też czekają ? Dzisiaj jednak dobra książka, a później wino i muzyka ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Adam 38 napisał:

Dobra, ale miałeś przyjemność przy nich (Confidence 60) spocząć i troszkę je poznać? Nawet tak z czystej ciekawości czy sympatii do Dynaudio? 

NIe, nie widziałem nawet na oczy, tylko jakoś nie chce mi się wierzyć, że byłyby kolumny i to bez względu na Producenta, które wszystkim się podobają. Czasem zdarza mi się coś posłuchać, nawet jeśli to coś nie jest z mojego pułapu zarówno pod względem finansowym jak i wielkości salonu, ale teraz nie mam czasu, a do tego jestem na etapie szukania firmy remontowej do zrobienia remontu parteru i szkoda gadać.. wirus wszystko popie.. 

Natomiast wracając do 60 tek wierzę, że grają wybitnie , patrząc jak już grają 30,  ale to inna liga .. i myślę, a nawet jestem przekonany, że nie wszystkim te kolumny podejdą, bo to jest ciężkie do osiągnięcia bez względu czego takie porównanie by dotyczyło. 

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."  Eeleanor Roosvelt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Adam 38 napisał:

Dobra, ale miałeś przyjemność przy nich (Confidence 60) spocząć i troszkę je poznać? Nawet tak z czystej ciekawości czy sympatii do Dynaudio? 

Tutaj są ładne monitory dla Ciebie. Rozdzielcze, dynamiczne i pięknie wykonane. Za wiele tez na nich nie stracisz jak dostaniesz rabat. Jak Japończycy grają w takich jak Twój pokojach z podłogowymi JBL, to też przeżyjesz ?

https://www.q21.pl/dynaudio-contour-1-4-le.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Roxi napisał:

Tutaj są ładne monitory dla Ciebie. Rozdzielcze, dynamiczne i pięknie wykonane. Za wiele tez na nich nie stracisz jak dostaniesz rabat. Jak Japończycy grają w takich jak Twój pokojach z podłogowymi JBL, to też przeżyjesz ?

https://www.q21.pl/dynaudio-contour-1-4-le.html

 

Nie, nie, nie. Ty mnie tutaj nie mieszaj w głowie i przecież ja nie pytałem o Dynaudio dla mnie ? Q21 lubię z wzajemnością ( prawda? ? ) ale oni chyba nie kochają tak jak my Dynaudio, wolą inne muzyczne atrakcje i tego akurat nie pojmuję heh.

Mam swoje X14 i powiem Ci w tajemnicy, że jak widzę tę ostatnią, nową, białą parę X14 w Nautilusie to, to... Podobają mi się małe, białe monitorki od Dynaudio. 

A z drugiej strony moje mają dopiero 4 lata a co to jest dla Dynaudio 4 lata, nadal są młodzieniaszkami i nie wyglądają jakby w ciągu najbliższych 10 lat coś im się miało stać. 

Pytałem o Confidence 60 ponieważ fajnie byłoby w Klubie pogadać o najwybitniejszych paczuszkach Dynaudio. Ale chyba się nie uda. No cóż, może kiedyś Nautilus pojawi się też w Poznaniu. Miasto bardzo szybko rozwijające się, nowoczesne, nie wiem na co jeszcze szef Nautilusa czeka ?

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Adam 38 napisał:

Pytałem o Confidence 60 ponieważ fajnie byłoby w Klubie pogadać o najwybitniejszych paczuszkach Dynaudio. Ale chyba się nie uda. No cóż, może kiedyś Nautilus pojawi się też w Poznaniu. Miasto bardzo szybko rozwijające się, nowoczesne, nie wiem na co jeszcze szef Nautilusa czeka ?

Na dzień dzisiejszy chyba szybciej nawiążesz kontakt w jakiś zamkniętych grupach na Facebook. Taka chyba nawet ma Nautilius? Anonimowość powoduje, że ludzie zachowują się napastliwie i bezczelnie, a dodatkowo czasy koleżeństwa na takich forach to historia. Przynajmniej w Polsce. Teraz to bardziej miejsce do generowanie leadow handlowych i to jeszcze wg określonych zasad, bo inaczej dostaniesz bana. Tak wiec ktoś tam może z budżetówka błyśnie, a reszta pomijając ukrytych handlowców za wiele nie napisze. Takie moje zdanie...

Edytowane przez Roxi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, rambo54 napisał:

ale już są ?

międzynarodowe do tego ?

facebook.com/groups/299086150443864/

facebook.com/groups/17970974358/

 

No i git ?
Z tym, że jakiś polski klub by nie zaszkodził. Ty jesteś Rambo wielki miłośnik marki i czasem coś przyhandlujesz tak wiec taka grupa by się Tobie przydała ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rambo54 napisał:

Ty też trochę bolidów ze stajni miałeś ! ?

Myśle, że Ty z Twoim dorobkiem forumowym i wiedzą fachową jesteś bardziej godny tytułu ojca założyciela. Ja zresztą jestem bardziej na celowniku, a Ty uchodzisz za niezależnego usera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.