Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  719 członków

Rotel Klub
IGNORED

Klub miłośników Rotela


Micke 13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pawelszuszu,to bardzo szybko sprzedales ja miałem już jechać do gościa po ten Twój przedwzmacniacz ale zona zaczela piać i w tym samym momencie pojawil się ten ra980 bx wiec ku jej radości ze zamiast ponad 2 tys wydam tylko 1200 kupiłem go.Mysle ze dobry egzemplarz.a jak będzie kiepsko to pojde dalej :)

Copland CTA 402,Copland CDA 288 .Dali Mentor 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie zdziwiłem że ta końcówka rb 980 poszła w try migi, kupił starszy pan z krakowa

 

dziś mam mu paczke zapakować i jutro przyjedzie po odbiór...

 

Co prawda troszkę kosztuja, ale uważam, ze w cenie 4tys to jest naprawdę dobra końcówka.

rb-990 tez jest fajna, ale michi to już klasa.

jest spora różnica między rb 990 bx a rhb - 10 ?

 

na alledrogo poszeł wlaśnie michi komplet...

 

jesli nie znajde rhb- 10 polece w rb 990 bx do rha-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że serii Michi na oczy jeszcze nie widziałem, a tym bardziej nie słyszałem. Mam tylko pytanie do posiadaczy? Czy w rzeczywistości są ładniejsze niż na fotkach? Bo te kolory i boczki to by mnie odstraszały........

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz gustu.

Niektórym się podoba ra-1520 a niektórym ra-980.

Mnie osobiście seria michi bardzo się podoba .

Minimalistyka, schludność.

Co dziwne mojej żonie też się podoba, w sumie jedyny sprzęt jaki jej się podobał, a no i ra-1520.

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Ponieważ ceny Michi są wyrąbane w kosmos, czy jest sens tyle płacić, czy to tylko sentyment do marki. Przecież w tej cenie można zakupić Krella lub inną elektronikę, która przy całej sympatii do Rotela gra chyba lepiej?

We stand in the Atlantic
We become panoramic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Miałem 990 i 10.

Michi jest zdecydowanie lepszy.

Bardziej muzykalny, gra z takim czarem.

Aż chce się słuchać.

Generalnie do tej pory nie słuchałem lepszego zestawu.

czyli jednak do RHA-10 iśc w RHB - 10 a nie rb 990bx ?

 

no wlaśnie tam w rhb 10 jest dual mono.

 

kumpel był na odsłuchu michi i przyznaje racje, mówił że naprawdę ładnie to gra.

 

sprzęt warty tej ceny..

 

 

A ja mam inne pytanie. Ponieważ ceny Michi są wyrąbane w kosmos, czy jest sens tyle płacić, czy to tylko sentyment do marki. Przecież w tej cenie można zakupić Krella lub inną elektronikę, która przy całej sympatii do Rotela gra chyba lepiej?

 

no wlaśnie ja też sie zastanawiałem żeby pójśc w krell.

 

Niestety ceny za ten sprzęt - używki z lat 90 są wciąż wysokie - a każde opinie to superlatywy

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórym się podoba ra-1520 a niektórym ra-980.

Wizualnie mnie się bardziej podobał RA-980BX :-)

 

Miałem 990 i 10.

Michi jest zdecydowanie lepszy.

Bardziej muzykalny, gra z takim czarem.

Aż chce się słuchać.

Generalnie do tej pory nie słuchałem lepszego zestawu.

A czy taki sam przeskok czaru modelu 990 jest w stosunku do niższej serii, np. 980,1520? :-) Czy jest to słyszalne na każdym rodzaju nagrań, czy tylko wybranych płytach i gatunkach muzycznych?

 

Pytam, bo zaczynacie burzyć mój wewnętrzny spokój......... wrrrrrrr

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Ponieważ ceny Michi są wyrąbane w kosmos, czy jest sens tyle płacić, czy to tylko sentyment do marki. Przecież w tej cenie można zakupić Krella lub inną elektronikę, która przy całej sympatii do Rotela gra chyba lepiej?

Czy krell gra lepiej ??

Ceny krella też są wysokie.

ale nie porównywałem nigdy tych marek, modeli więc sie nie wypowiem.

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />cza będzie zburzyć spokój wszystkim klubowiczom i niech każdy nabędzie rotel michi he he he <br />

Ja puki co jestem zadowolony z moich rotelków, ale jeśli będę robił krok do przodu, to na pewno nie będzie to Misiek, ale prawdziwy krok do przodu;)

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja chciałbym sie spytać czy zestaw rotel RB-990 i RC-990 ma dobrze kontrolowane i szybkie niskie tony, oraz dobrą dynamikę? i czy nadał by sie do muzyki typu powermetal (głośniki paradigm studio 20v5 , pokój 15,5m kw), ogólnie czy to dobry zestaw...?

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na pewno nie będzie to Misiek, ale prawdziwy krok do przodu;)

Uważaj abyś się nie potknął :-)

 

witam

ja chciałbym sie spytać czy zestaw rotel RB-990 i RC-990 ma dobrze kontrolowane i szybkie niskie tony, oraz dobrą dynamikę? i czy nadał by sie do muzyki typu powermetal (głośniki paradigm studio 20v5 , pokój 15,5m kw), ogólnie czy to dobry zestaw...?

To dobry zestaw, chłopaki są zadowoleni.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Uważaj abyś się nie potknął :-) <br />

Plus za szczerość;)

Też to biorę pod uwagę;) życie różne figle plata i nie zawsze wychodzi nam tak jak to sobie planujemy.

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja chciałbym sie spytać czy zestaw rotel RB-990 i RC-990 ma dobrze kontrolowane i szybkie niskie tony, oraz dobrą dynamikę? i czy nadał by sie do muzyki typu powermetal (głośniki paradigm studio 20v5 , pokój 15,5m kw), ogólnie czy to dobry zestaw...?

Uważaj abyś się nie potknął :-)

 

To dobry zestaw, chłopaki są zadowoleni.

 

Potwierdzam, miałem rc 990 bx to dobre klocki...

 

to na pewno nie będzie to Misiek, ale prawdziwy krok do przodu;)

 

jeśli moge zapytać co to będzie..?

 

Czy krell gra lepiej ??

Ceny krella też są wysokie.

ale nie porównywałem nigdy tych marek, modeli więc sie nie wypowiem.

 

ja na krell jeszcze poczekam, ceny są wysokie - to HI-END

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus za szczerość;)

Też to biorę pod uwagę;) życie różne figle plata i nie zawsze wychodzi nam tak jak to sobie planujemy.

Ode mnie też masz, za świadomość :-) Patrząc na nas, to nikt inny nie jest tak przeczulony i czujny, jak my. Dziesięć razy obwącha, popyta, poniucha, podrąży. A nawet jeśli i kupi to i tak sam nie wie czy dobrze zrobił, czy nie ? Strasznie to nerwowe jest zajęcie, chociaż wciągające bardzo; jak hazard.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />jeśli moge zapytać co to będzie..?<br />

Marzy mi się końcówka Krell FPB 400cx, reszta to jeszcze znak zapytania, przed dwoma miesiącami rozglądałem się za CD-ekim do 10 tysięcy, puki co jeszcze nie zakupiłem nowego CD-eka, braku czasu, końcem listopada początkiem grudnia, będę dysponował większą ilością czasu dla siebie więc temat ponowie. Zimą poświęcam dużo czasu na słuchanie muzyki, więc trzeba będzie nacieszyć oko jakąś nową zabawką i ucho muzyką ;)

Pozdr.

Tomasz

 

<br />Strasznie to nerwowe jest zajęcie, chociaż wciągające bardzo; jak hazard. <br />

Nie wiem jak się czuje hazardzista, ale ja na pewno wiem, że mam pierdolca na punkcie sprzętu i muzyki( kocham to )

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie. Ponieważ ceny Michi są wyrąbane w kosmos, czy jest sens tyle płacić, czy to tylko sentyment do marki. Przecież w tej cenie można zakupić Krella lub inną elektronikę, która przy całej sympatii do Rotela gra chyba lepiej?

 

Seria Michi Rotel-a była odpowiedzią na mocne klamoty Krell-a ...Ponoć misja sie w pełni powiodła .

 

Czy Krell jednak na pewno lepiej zagra ? Wchodzi w to wiele czynników toru , głośników czy muzyki ...Ja wiem na pewno jedno ze z moimi kolumnami Rotele dobrze sie dogadują a czy Krell sie dogada to tego nie wiem . Accuphase tez miał super zagrać a tak sie nie stało i go sprzedałem ...Nie marka gra a to co jest w środku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się końcówka Krell FPB 400cx

 

to w takim razie polecisz do przodu...

 

http://archiwumallegro.pl/krell_fpb_400cx-400302113.html

 

30k. za sprzęt.

 

ja póki co, też będe zmierzal do Krell, narazie moge sie zadowolić zabawkami spod marki Rotel

 

Seria Michi Rotel-a była odpowiedzią na mocne klamoty Krell-a ...Ponoć misja sie w pełni powiodła .

 

no wlaśnie, Seria Michi mogła coś tam zwojować przy tych mocarzach krell...

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Dziesięć razy obwącha, popyta, poniucha, podrąży. A nawet jeśli i kupi to i tak sam nie wie czy dobrze zrobił, czy nie ? <br />

TAK!!doświadczenie nabrane przez lata już do czegoś zobowiązuje.

Jeśli coś kupię, to na pewno jestem z tego zadowolony, w innym przypadku nie miało by to sensu, ale po upływie czasu, czuję niedosyt, włącza się apetyt na coś więcej, przynajmniej ja tak mam, zona ilekroć razy mi mówi " ile ty masz lat itd.. ,ja jej na to, że muzyka będzie zawsze moją drugą miłością, jak i teraz tak i jak będę miał 90 lat, i czy to się tobie podoba czy też nie!!

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />ja póki co, też będe zmierzal do Krell, narazie moge sie zadowolić zabawkami spod marki Rotel<br />

Ja już się nimi zadowalam ładnych parę latek, ale kiedyś nastąpi ten czas i kupeczkę z banku wymienię na nową miłość;))

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawelszuszu wlasnie nasz 'kolega' sprzedal twoją 990tke hehe

 

hahahahahha

 

długo nie czekał.

 

Dziwie sie strasznie, że nie zostawił tego dla siebie. U mnie w domu podczas odsłuchów był zadowolony.

 

 

 

W takim razie RC 990 BX sprzedaje sie jak świeżę bułeczki hahaha

 

ale kiedyś nastąpi ten czas i kupeczkę z banku wymienię na nową miłość;))

to prawda, kiedyś trzeba się rozwieść z marką Rotel hahaha

Edytowane przez pawelszuszu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />to prawda, kiedyś trzeba się rozwieść z marką Rotel hahaha <br />

Zastanawiam się nad tym, że zostawię sobie RC-1082, słuchałem parę w swoim życiu PRE i jak dla mnie ten jest świetny, ale to tylko takie gdybanie, a czas pokaże .

Edytowane przez tomaszE

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywanie rotela za 3,5tyś€ to krela wartujacego kilka razy więcej nie ma sensu.

 

Ale ja uważam, że w cenach za jakie się sprzedaje michi jest to bardzo dobry produkt.

Jakiego krella kupicie za 4-5 tyś pln ?

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.