Skocz do zawartości
IGNORED

sugden. Prosba o opinię.


chuligan_wolnosci

Rekomendowane odpowiedzi

Acha regulowanie głośnosci z linna to se odpuście - bawiłem się - jakieś szumy i inne rzeczy się wkradły ... lepiej na normalnym wyjściu było

Nie da rady panowie trza biegać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wróciły SPENDORY 2/2 po wymianie tweeterów scan speaka. jak nówki.

Podłaczylem je. Bardzo ŁADNIE to gra. Bardzo. Jest tylko jedno ALE. Są nieco za małe do mojego pomieszczenia. Uświadomiłem to sobie wczoraj. Spendory 2/2 w pomieszczeniu 30m2 nie są chyba w stanie wypełnić go dźwiękiem "do końca". Muszę to przemyśleć. Pokój ma około 8 x 4 metry i kolumny stoją w krótkim końcu pokoju. Są zasłony na oknach na długiej scianie, trochę mebli, ksiazek sporo i generalnie muzyka jest bardzo PRZYJEMNA dla ucha (ze spendorów), trudno zarzucić cokolwiek temu zestawieniu (sugden plus spendory)ale brakuje trochę intensywności dzwięku w tej przestrzeni. Altusy 75 dawały gorszy dzwięk, nie ta kultura pracy, ale wypełniały tą przestrzeń w zasadzie dźwiękiem i w ten sposób w teście porównawczym paradoksalnie się broniły przed nokautem.

Co radzicie koledzy? Szukać innego ustawienia kolumn? myśleć o większych kolumnach? Trójdrożnych albo 2,5 drożnych? Większy model spendora? 1/2? Sp100? (drogo!!) nowszy model jakiś?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chuligan_wolnosci

źródełko faktycznie powinieneś zmienić, ale odradzam łączenie Sugdena ze źródłem...Sugdena,

robi się kluchowato oraz przesadnie słodko i ciapowato...przy takim połączeniu można tylko ciąć drzemkę...;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

A taki super ten krell ... był

 

Co teraz sugden końcówka z pre-ampem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ,miałem okazje testowac musical fidelity A300 (nie A3) i musze powiedziec ze brzmi nieporownywalnie lepiej niz integra Sugdena A21A.Nie mowiac juz o wygladzie,bo to rzecz wzgledna.Wzmacniacz pełne dual mono ,wspaniała dynamika ,szybkość przejrzystość ,szczegółowość i rewelacyjna muzykalność,a na dodatek pełne zdalne sterowanie.Wzmak co prawda pracuje w klasie AB ,nie grzeje sie tak jak Sugden,średnica powiem ze nawet ma wiecej ciepełka niz Sugden ,ale bez oznak zamulenia.W Sugdenie przy muzyce klasycznej zwłaszcza symfonicznej brakowało szybkosci i dynamiki.A300 nadrobił te niedostatki z nawiązką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo odpier... sie wreszcie odemnie.Jaki Calisto? Ty to masz chyba jakas manię przesladowczą ? pracowałes kiedys w KGB czy co ? czepiasz sie mnie jak rzep psiego ogona ,jakies podchody ciagle robisz ,a to o Krella ,a to ze jak wystawiles jakies ogłoszenie na hifi ,lub gdzie indziej to ja ukurat sprzedawalem takie same? chłopie co Ci dolega?

Jak przeczytałem ten wątek wczesniej to też były jakies Twoje insynuacje.Najpierw piszesz o jakims tuningu pozniej ze sie nie udał,zastanow sie ?

Jeśli chodzi o sprzet to az tak wysoko nie mierze,nawet nie miałem okazji słuchac Calisto.

Jesli chodzi o pre m-zero i koncowke ,to to o czym mowiles w rozmowie telefonicznej to akurat rozmawialem z tym gosciem i powiedzial mi ze podobno jakis facet z Lodzi zbiera kase na niego,a wiec to Ty byleś.Akurat pre m-zero jest kiepsciutkie na jednej lampce 6111 i do M-1 mu bardzo daleko.

Jesli chodzi o Sugdena to akurat mialem okazje posłuchac pozyczonego od forumowicza MF a300 i bardzo mi sie spodobał i wg mnie zjadł Sugdena.Czytaj wyzej i chłopie odczep sie odemnie.

Ciagle mnie przesladujesz i masz jakies pretensje,dokazujesz ,byc moze dlatego ze upomnialem sie o kabel od Sugdena ktory to wyslales mi w angielskiej wersji,

wzmak miał byc kupiony w Polsce a jak sie okazało był kupiony w jakims komisie w anglii,mialy byc do niego papiery o czym tak ładnie pisales w ogloszeniu a jak sie okazało nie mam ich do dzis.

Stan idealny był stanem tylko bardzo dobrym minus....Jeszcze cos.....///

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pracowałem i pracuje w KGB - my tam towarzysze lubimy się czepić drobnych cwaniaczków i buraków cukrowych

oo ogłoszenie już zniknęło o sprzedaży krella - marketing na forum zrobił swoje?, co teraz mf a300 będzie sprzedawany? - marketing się zaczął

pewnie zaraz znając ciebie pojawi się kilka wirtualnych ogłoszeń zawyżających cenę mf ale jakbyś chciał kupić sytuacja byłaby odwrotna

co do sugdena - żałuje że zamiast niego syfilisu ci nie sprzedałem ...

 

tranzystorek - KOŃCZĘ i tak cie tu wszyscy znają ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooo adamo powiedzial co wiedział,pewnie....ciekaw jestem jak tam wirtulany sugden 21se ,ktory jedzie i jezdzie czyzby harbethy były tak kiepskie ze sie ich pozbyles.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czodaboy

MF a300 dosłownie wg mnie rozjechał sugdena,cena podobna do niego,ale masz prawdziwy bas ,a nie snujacy sie i leniwy,oraz doskonałą muzykalnosc z rownie dobra przejrzystoscia.Na ebay pojawia sie o wiele rzadziej niz sugden.Jak coś to zapraszam Cie na odsłuch,no i jeszcze jedna wazna rzecz -sugden kiepsko sobie radzi z kolumnami czteroomowymi,one niestety zjadaja mu ta dynamike.

A300 jest bardzo wydajny pradowo ,dwa potezne trafa,wiec czteroomowki mu nie straszne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAM jest wielki elektronik i ja się znam ... heheh - i powiadam wam harbeth to shit sugden też najlepszy jest mf a300 a jeszcze lepszy krell 300 zwłaszcza od jozina z tranzystorkowa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo -buraku cukrowy czy jak tam piszesz, niewiedziałem ze masz syfilis i ze go jeszcze sprzedajesz...

Czytalem twoj watek o kupowaniu Eposow i wcale sie nie dziwie ze sie pozbyli takiego upierdliwego klienta ,ja ty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

tutaj są koledzy ciekawe wpisy na temat krella

 

jozina

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tranzystorek - ty to nawet czytać nie potrafisz ze zrozumieniem ja kupowałem ??? ja ??? czy mój kolega... jak czytasz to dokładnie

 

tranzystorek - teraz napiszę coś poważnie - nie jest problemem przerzucanie klocków odsłuchy porównania i zabawa - na tym to polega - mamy frajdę i jest fajnie - problem zaczyna się wtedy gdy się cwaniakuje robi wokół ze wszystkich idiotów, kombinuje, kręci - po co to? nie umiesz normalnie spraw kupna sprzedaży załatwiać?

Chyba że przycinasz na tym gorsza (jeżeli już tak to marnego) i stąd te twoje wywody.... jaki to krell jest beee a za chwile go kupujesz - jaki to sugden jest cienki a za chwilę dzwonisz do mnie pytać się o 21SE ...

 

tranzystorek - wydajesz się spoko gościem a kombinujesz i zachowujesz się jak dziecko z piaskownicy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy Ty chlopie umiesz czytac...porazka.Widze ze jak ktos powie cos złego na temat sugdena ,to Adamo sie rzuca jakby był handlarzem owej marki.Mi sie znudzil i juz,przeszkadzaja mi jego dosc upierliwe wady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze dzwonie i pytam o 21se to chyba nic nienormalnego,mowisz ze taki sam jak a21a,wiec w porownaniu a300 jest dla mnie lepszy i juz.BO po co niby placic za to samo dwa razy tyle.

Wspomniales cos o podbijaniu cen,a niedawno pamietam jak Twoj kolega ArtiQ z allegro sprzedawał CD Musical Fidelity a308 cr to Ty podbijałes mu cene "zorro102 " to Twoj nick .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

no chyba ze chciales kupic od niego CD przez allegro? i to musicala licytowałes ktory tak krytykujesz ze jest zły ? czyzby?

a moze w nieuczciwy sposob zawyzałeś cene wielki cwaniaku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tranzystorek - cd musciala są ok - a ten świetnie zgrywa się z sugdenem - BO SŁUCHAŁEM jest trochę ostry to fakt ale to akurat dobrze robi sugdenowi -po licytowałem go sobie bo sprzedawał go FORUMOWICZ a nie mój kolega i miałem ochotę go sprawdzić na dłużej u siebie, ale cena niestety nie ta... zbyt unijna ...

PO ZA TYM każdy wie że CD musicala są o KLASĘ Lepsze niż ich wzmaki

(za wyjątkiem A1000 A100 A1 )

A PO ZA TYM nie muszę ci się tłumaczyć co kupuje ...

i po za tym jednak jesteś burak - ja nie można nic zarzucić to trzeba coś wymyślić ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z musicali wspaniały jest wzmacniacz a1001 mało kto go zna ,ale to wspaniala maszyna tylko nie wystepuje prawie wcale na rynku wtornym.1000 to troche klucha przy nim .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tranzystorek vel Jozin

wywołałeś mnie do tablicy, więc zabiorę głos w tym off-topicu,

nie rozumiem dlaczego próbujesz wciągać też i mnie w jakieś swoje gierki?

nie rozumiem dlaczego dziwi Cię zainteresowanie forumowiczów klockami na aukcjach - doskonale pamiętam jak sam wydzwaniałeś do mnie o ten odtwarzacz,

mało tego - jednocześnie "ktoś" próbował zaniżać jego cenę ogłoszeniami typu 'sprzedam MF A308 za 2600'

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

pewnie to tylko przypadek i to nie byłeś Ty i pewnie to przypadek, że ten telefon w ogłoszeniu nigdy nie odpowiadał i dziwnym też trafem co jakiś czas pojawiają się takie "okazyjne" ogłoszenia (z "głuchym telefonem") gdy akurat interesujesz się jakimś kockiem, lub próbujesz taki sprzedać...

przecież przypadki chodzą po ludziach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wiem i ze słyszenia to akurat cd Musicala sa duzo słabsze niz wzmaki.Musical jest o wiele bardziej znany z dobrych wzmakow niz CD ,zreszta wzmakow było o wiele wiecej w produkcji niz cd ,wiec wszyscy wiedza ze sa lepsze cd? wszyscy tn chyba sam Adamo ktory pewnie wiekszosci nie słyszał.Akurat seria elektra miala kiepskie CD,jedynie fajnym modelem był A3CD ,mimo to wzmak A3 był o wiele lepszy od niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArtiQ -o nastepny ma pier**l..ca na punkcie ogloszen.Pamietam jak dzwonilem do ciebie w sprawie nada s300 z ktorym to bujales sie jakis czas.Widze ze oboje macie jakies problemy ze sprzedaza swoich klockow a tylko jak pojawi sie jakies ogloszenie to macie wielkie problemy i szukacie winnych.Adamo to twoj kompan i on ci podbijał na aukcji tego musicala.Na temat mojej opinii na temat cd musicala poczytaj wyzej.Sorry ale za te pieniadze za ktore wystawiles cd to nawet szkoda by było dzwonic.Macie chyba jakas obsesje na tym punkcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tranzystorek z wzmaków musicala interesuje mnie tylko seria A, a im dalej w las ...

seria E z CD to ogólnie wpadka ...

Co do tych ogłoszeń Artiq ma rację...

zawsze jest dużo wirtualnych jak tranzystorek coś kupuje lub sprzedaje... tylko ceny raz w górę raz w dół ... i po co? rynek sam osądzi... chyba że liczy się na frajerów co nie potrafią dostrzec dziwnej zbieżności

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamo, kurcze, zbyt często tu zajmujesz się jakimiś spiskami - doświadczyłem tego sam - nieźle mnie to wtedy wk***iło - zresztą mieliśmy przyjemność rozwiązać ten kłopocik na PW - daj czasami sobie na wstrzymanie - czasami duszno się robi. Tranzystorek ciągle coś kupuje i sprzedaje i obserwując jego poczynania jakoś nie zauważyłem przekrętów czy też naginania zasad. Chyba masz zbyt czuły wykrywacz wałków - spróbuj go skalibrować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tranz,

skoro nie było Cię stać trzeba było nie dzwonić,

sprzedał się w końcu za tyle ile wynosi jego rynkowa cena (i nie było to 2,6k, jakbyś chciał)...a że dla Ciebie za wysokie progi - no cóż nic na to nie poradzę...

bez odbioru, ostatni raz deję się wciągnąć w takie przepychanki (a tak przy okazji - pamiętam, że po S300 też wydzwaniałeś - ciężko nie poznać cię po akcencie)...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.