Skocz do zawartości
IGNORED

CD do 6000zł, jaki najlepszy wybór


Acer24

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś słuchał Lectora 7?

0.6T raczej nie pokona mojego TACD, a chciałbym spróbować

jakiegoś innego źródła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nie zakładaj nic z góry; bądź nieskazitelny w słowach; nie bierz nic do siebie; rób wszystko najlepiej jak potrafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem własnie po przesłuchaniach , 4 godziny róże płyty i powiem krótko lector 7 to strzał w dziesiątkę, lepszego cd nie słyszłem .Ekspresja i trójwymiarowośc do tego fenomenalny bas bardzo rodzielczy , muzylkalność i trzymanie rytmu w całej rozciagłosci widam akustycznego. 06t to samo ale bez trójwymiarowosci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Te Lectory wyglądają naprawdę interesująco, zwłaszcza 0.6T przedstawia się korzystnie jeżeli chodzi o stosunek jakość - cena, chętnie bym posłuchał, może w Wawie ktoś ma ?

 

Jeżeli natomiast chodzi o moje propozycje spośród rzeczy, które znam, to warto pomyśleć o:

 

1. BAT VK-D5SE

2. Accu DP-67, jak by się udało

3. RA Opus 21, jak by się udało ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

to też może będzie bardziej OT... piszecie tyle o tym że największy wpływ na dzwięk ma wzmacniacz, kolumny i źródło ale zapominacie o jednym, ogromną ważną rolę przy ostatecznej ocenie sprzętu, jak również zadowolenia z odsłuchu spełniają płyty których słuchamy a w zasadzie ich jakość nagrania która w obecnych czasach jest często beznadziejna i co z tego że mamy świetnie spasowany sprzęt jeśli duża część płyt których słuchamy jest słabo nagrana i zadnen sprzęt z takiej płyty nie wyciśnie cudów a wręcz przeciwnie czym bardziej dokładny, droższy "audiofilski" system tym większe niedoskonałości będzie słychać. Także po wyborze sprzętu naszych marzeń trzeba zacząć wyszukiwać odpowiednich dobrze zrealizowanych płyt :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się. Dobry sprzęt to m.in. taki, który nie będzie nadmiernie eksponował wad nagrania, ale z jak najlepszej strony pokaże jego zalety. Nie oznacza to bynajmniej zmulenia, maskowania i ujednolicania brzmienia, nie nie. Każda płyta gra inaczej i po swojemu, wady nagrania są słyszalne, ale nie wywalone na pierwszy plan! jeżeli sprzęt skupia się na eksponowaniu niedostatków nagrań, to na cholerę mi taki sprzęt? Ja chcę słuchać z przyjemnością muzyki którą lubię, a nie poszukiwać "audiofilskich" płyt które grają pięknym dźwiękiem, ale muzyki w sensie artystycznym na nich nie ma!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciągłem dzisiaj Denona DCD 2000AE na promocji za 5500 zł i 5 lat gwarncji!!! Za takie pieniądze naprawde warto.Świetna maszynka choć oczywiscie to sprawa gustu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

właśnie obecnie szukam w tym pułapie cenowym używki playera.ma ktoś jakieś propozycje.

reszta neutralna, detaliczna, sam nie wiem co wziąźc pod uwagę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...na pohybel gównozjadom po obu stronach lady..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Koledze CD ESOUND E5 SE. Bardzo rozdzielczy dzwięk, spektakularny bas i świetny obraz stereo. Poza tym obudowa może przetrwać wojnę nuklearną :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

głowa do góry! - powiedział kat do skazańca! :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj Meridiana G08 niedawno zakupiłem, ciągle jest dobrą propozycją Ikemi. Porównywałem oba jednocześnie i trzymają równy wysoki poziom, różnią się detalami w niektórych aspektach brzmienia. Ikemi jest tańszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.