Skocz do zawartości
IGNORED

następca


pajek

Rekomendowane odpowiedzi

Pieknie uderz w stol, a....co to znaczy wykrecasz sie sianem.....bo ja nie wiem.

Dalej ....nie ma glupich pytan,sa tylko glupie odpowiedzi....kolego wyhamuj troszke,to bedziemy

dyskutowac.Zobacz na temat watku,a nie probujesz zadzierac,co chcesz zyskac?????????

Wiesz swoje dobrze ,ja tez wiem swoje-uszanuj to,i basta.Chcesz bym stwierdzil tylko dla twej

satysfakcji wyzszosc cd lampowego,nad cd tranzystorowym????Powiedz konkretnie o co CI chodzi?????

A tak naprawde to wszedles w watek jak prawdziwy McGYVER-chcesz ocalic swiat nie u mnie-zrob to

U KOLEGI PAJKA.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 24 Lis 2009, 21:59

 

>Pieknie uderz w stol, a....co to znaczy wykrecasz sie sianem.....bo ja nie wiem.

>Dalej ....nie ma glupich pytan,sa tylko glupie odpowiedzi....kolego wyhamuj troszke,to bedziemy

>dyskutowac.Zobacz na temat watku,a nie probujesz zadzierac,co chcesz zyskac???

 

Czyli co mamy? Strzelania focha ciąg dalszy. Zadałem dwa konkretne pytania na które nie uzyskałem od Ciebie odpowiedzi, zamiast tego czytam tu jakieś wykręty.

 

>Wiesz swoje dobrze ,ja tez wiem swoje-uszanuj to,i basta.

 

Ale ja nie wiem co to jest to co Ty wiesz. i dlatego zadałem te swoje dwa pytania. A Ty zamiast udzielić na nie odpowiedzi wprost - uparcie czytasz między wierszami doszukując się drugiego dna tam gdzie go nie ma.

 

>Chcesz bym stwierdzil tylko dla twej

>satysfakcji wyzszosc cd lampowego,nad cd tranzystorowym????

 

A po czym tak wnioskujesz? Czy ja coś takiego napisałem? Nie. Ja tylko zadałem dwa proste pytania. Gdybyś na nie po prostu odpowiedział zamiast strzelać focha nie byłoby tej całej niepotrzebnej dyskusji.

 

>Powiedz konkretnie o co CI chodzi?????

 

Powtarzam po raz nie wiem który (nie chce mi się liczyć) że chodzi mi o uzyskanie odpowiedzi na dwa proste pytania które zadałem.

 

>A tak naprawde to wszedles w watek jak prawdziwy McGYVER-chcesz ocalic swiat nie u mnie-zrob to

>U KOLEGI PAJKA.

 

Nadinterpretujesz. Czytasz między wierszami. Doszukujesz się drugiego dna. A ja napisałem czarno na białym o co mi chodzi. Czyżbyś nie posiadł umiejętności czytania ze zrozumieniem? Ja bynajmniej nie mam tak górnolotnych zamiarów jak np. ocalanie świata. Moim zamiarem było jedynie poznanie Twojej odpowiedzi na dwa proste pytania. A Ty bronisz się przed udzieleniem odpowiedzi rękami, nogami, zębami i pazurami. Dlaczego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teo, 24 Lis 2009, 23:06

 

>McGyver: wyluzuj, bo wjechałeś w bojowym nastoju, nie wiadomo po jaką cholerę. Okres masz, czy jak?

 

Ja wyjechałem? Ty czytałeś w ogóle o co chodzi czy tak palnąłeś jak gołąb o parapet? No to przeczytaj. Zadałem dwa pytania Staremu Audiofilowi, a on zamiast po prostu odpowiedzieć to wyjechał na mnie. On wyjechał, nie ja. A Ty tu jeszcze wyskakujesz jak filip z konopii. A jak myślisz, dlaczego kolega Pajek poszedł sobie do wątku o Accuphase?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze,ze nie dosc ,ze jestes upgradowcem,to jeszcze filozofem.

Chlopie zrozum powiem CI po chlopsku najprosciej jak mozna-jedz do PAJKA,bo w Warszawie byles min.

w kaim,wez lampowego cd i zobaczysz[uslyszysz],ze w tym systemie bedzie nie za dobrze-stad te slowa

rewolucja w systemie.Nastepnie tak wole cd tranzystorowe-co jeszcze chcesz wiedziec,a moze uslyszec,

to jak bedziesz w Warszawie,to zapraszam do siebie pogadamy ,posluchamy-nie lubie przepychanek

slownych i tyle.Natomiast jeden wor wedlug mnie jest dlatego,bo slucham bardzo duzo i zupelnie nie

interesuje mnie grzebanie w sprzecie[w prrzeciwienstwie do CIEBIE-i nie mowie ze to jest zle],a sam

przyznasz ,ze cd lampowe tego wymagaja.Poza tym zabawa[jak dla kogo]z lampami mnie to nie kreci i tyle

ta lampa-takie brzmienie,ta inne -ja tak nie chce i dobra.A jeszcze zapewniam CIE -u mnie dzwiek pelny

gesty-nie gorszy jak z lampy.Dzwiek tak jak powinno byc.Powiem CI U mnie hi-end pelna geba-a u CIEBIE

Chcesz, to podam CI 10 zasadniczych przykazan,abys byl audiofilsko spelniony,bo doszukujesz sie dna

drugiego,ktore nie istnieje,a jak do tej pory to lepszy jestes tylko w draznieniu-ale wolnego nie

dam sie sprowokowac.Swoimi wpisami chcesz cos udowodnic tylko co ????[swoja wyzszosc].Modyfikujesz,

robisz to dobrze-masz rzesze zadowolonych-chwala CI za to,lecz raczej nie powinienes nie znajac

czlowieka po prostu sie czepiec i tyle.Proponuje spotkanie na gruncie poza forumowym-moze byc

ciekawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, z mcgyverem sie nie dyskutuje... przyjmujesz jego zdanie jako dogmat i udajesz sie w poczet jego wyznawcow :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie do sekty nie wstapie,a tak na marginesie nie straszny mi zaden Mcgyver,bo

gwarantuje Wam Panowie,ze jestem facet osluchany mocno-tylko widze co sie dzieje na forum.

Zycze Mcgyverowi,aby mial taki dzwiek jak jest u mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary audiofil, 24 Lis 2009, 23:48

 

>Widze,ze nie dosc ,ze jestes upgradowcem,to jeszcze filozofem.

 

Nie jestem filozofem, staram się twardo stąpać po ziemi. A to że jakieś upgrady czasem robię to nie ma nic do rzeczy, tu nie było o tym mowy, wykopałeś to skądinąd nie wiadomo po co, bo bez związku z tematem.

 

>Chlopie zrozum powiem CI po chlopsku najprosciej jak mozna-jedz do PAJKA,bo w Warszawie byles min.

>w kaim,wez lampowego cd i zobaczysz[uslyszysz],ze w tym systemie bedzie nie za dobrze-stad te slowa

>rewolucja w systemie.

 

Moje pytanie brzmiało "dlaczego". A Ty mi odpowiadasz "bo tak". Poza tym skąd ta pewność że żaden, dowolny lampowy CD nie zagra w systemie Pajka? Czyżbyś uważał że wszystkie grają tak samo? Na pewno? Znasz brzmienie wszystkich lampowych CD świata na tyle dobrze by mentorskim tonem wygłaszać tak kategoryczne stwierdzenia?

 

>Nastepnie tak wole cd tranzystorowe-co jeszcze chcesz wiedziec,

 

W ogóle nie pytałem co wolisz.

 

>a moze

>uslyszec,

>to jak bedziesz w Warszawie,to zapraszam do siebie pogadamy ,posluchamy

 

Może się trafi okazja żeby skorzystać z zaproszenia. Posłuchać muzyko z porządnego sprzętu nigdy nie zawadzi.

 

>-nie lubie przepychanek

>slownych i tyle.

 

Nie lubisz? To po co na mnie wyjechałeś wywlekając jakieś dziwne kwestie o których nie pisałem i ani mi na myśl nie przyszły? Ja tylko zadałem dwa proste pytania, trzeba było na nie po prostu odpowiedzieć i żadnej przepychanki by nie było.

 

>Natomiast jeden wor wedlug mnie jest dlatego,bo slucham bardzo duzo i zupelnie nie

>interesuje mnie grzebanie w sprzecie[w prrzeciwienstwie do CIEBIE-i nie mowie ze to jest zle]

 

O żadnym "grzebaniu" nie wspominałem w tym wątku, to n ie ma nic do rzeczy, po co to wyciągasz?

 

>,a sam

>przyznasz ,ze cd lampowe tego wymagaja.

 

Nie przyznam bo to nieprawda. Nie wymagają żadnego "grzebania". Owszem, co 5-8 lat będzie trzeba wymienić lampy na nowe, ale to nie jest żadne "grzebanie" tylko najzwyklejsza czynność eksploatacyjna jak wymiana opon w aucie. I podobnie jak wymianę opon w aucie zlecasz serwisantowi, tak i wymianę lamp w CD możesz zlecić serwisantowi, skoro tak Cię mierzi samodzielne "grzebanie".

 

>Poza tym zabawa[jak dla kogo]z lampami mnie to nie kreci i

>tyle

>ta lampa-takie brzmienie,ta inne -ja tak nie chce i dobra.

 

A ja o to nie pytałem.

 

>A jeszcze zapewniam CIE -u mnie dzwiek

>pelny

>gesty-nie gorszy jak z lampy.Dzwiek tak jak powinno byc.Powiem CI U mnie hi-end pelna geba-

 

Wierzę na słowo, ale powtarzam po raz kolejny, ja o to nie pytałem. Po co mi o tym ciągle piszesz?

 

>a u

>CIEBIE

>Chcesz, to podam CI 10 zasadniczych przykazan,abys byl audiofilsko spelniony

 

Dziękuję, nie skorzystam z Twoich porad, przecież nie masz pojęcia najmniejszego jak u mnie gra. Skąd więc ta Twoja granitowa pewność że Twoje ewentualne porady będą w jakikolwiek sposób użyteczne? Skąd pewność że będą trafne? Jasnowidzenie jakieś? Ale zapraszam, napijemy się kawy, posłuchamy, i dopiero potem możemy podyskutować. Niekoniecznie o dźwięku.

 

>,bo doszukujesz sie dna

>drugiego,ktore nie istnieje

 

Powtarzam po raz kolejny, ja tylko zadałem dwa proste pytania, i nie doszukuję się żadnego drugiego dna. Wręcz przeciwnie, to Ty zamiast udzielić odpowiedzi zacząłeś doszukiwać się nieistniejących podtekstów.

 

>,a jak do tej pory to lepszy jestes tylko w draznieniu

 

Chwilę, bo czegoś nie rozumiem. Co Cię tak rozdrażniło? Dwa proste pytania? I dlatego broniłeś się przed udzieleniem na nie odpowiedzi niczym ksiądz Kordecki na jasnej Górze przed Szwedami?

 

>-ale wolnego nie

>dam sie sprowokować. Swoimi wpisami chcesz cos udowodnic tylko co ????[swoja wyzszosc.

 

Sorry, ale tanie chwyty erystyczne polegające na zastąpieniu argumentów ad rem argumentami ad personam na mnie nie dzialają. Dlatego też wróćmy do meritum. A meritum polega na tym, że zadałem dwa proste pytania. A Ty zamiast na nie odpowiedzieć znów strzelasz focha, tym razem posuwasz się w swoich fantasmagoriach bardzo daleko, daleko od meritum. Ja pytam o Twój pogląd na temat cedeków lampowych, a Ty usiłujesz skierować dyskusję na temat meandrów mojej osobowości. To jest nie na temat, wróć do meritum.

 

>Modyfikujesz,

>robisz to dobrze-masz rzesze zadowolonych-chwala CI za to,lecz raczej nie powinienes nie znajac

>czlowieka po prostu sie czepiec i tyle.

 

A skąd pomysł że się czepiam człowieka? Zadałem tylko dwa proste pytania, a Ty zamiast na nie odpowiedzieć strzeliłeś focha, i ten kurs - jak widzę - kontynuujesz. I to Ty się mnie czepiasz, dopatrujesz się nieistniejących podtekstów, czego przykład mamy nie dalej jak kilka linijek powyżej.

 

>Proponuje spotkanie na gruncie poza forumowym-moze byc

>ciekawie.

 

Ano może. Zapraszam do mnie, zobaczysz i usłyszysz ciekawe rzeczy.

 

stary audiofil, 25 Lis 2009, 00:18

 

>Panowie spokojnie do sekty nie wstapie,

 

To jest jakaś sekta? Toć ja tylko o Twój pogląd na cedeki lampowe zapytałem, a Ty mi na tej podstawie imputujesz prowadzenie jekiejś sekty? Ojojoj, powiedz skąd bierzesz to zielsko którym się raczysz? Wielu chciałoby mieć takie "jazdy" ;-))

 

>a tak na marginesie nie straszny mi zaden Mcgyver,bo

>gwarantuje Wam Panowie,ze jestem facet osluchany mocno

 

No to pogratulować. I życzyć nabycia umiejętności czytania ze zrozumieniem. Tego co czarno na białym, a nie między wierszami.

 

>-tylko widze co sie dzieje na forum.

 

A co to "co się dzieje na forum" ma do rzeczy? Ja nie pytałem o to co się dzieje na forum, tylko o Twój pogląd na temat cedeków lampowych. Uprasza się o nie rozwadnianie tematu.

 

>Zycze Mcgyverowi,aby mial taki dzwiek jak jest u mnie.

 

Dziękuję za życzenia, ale ponownie nie skorzystam. Te życzenia to jest przejaw megalomanii graniczącej z bezczelnością. A skąd masz taką niezbitą pewność że "dźwięk taki jak jest u Ciebie" jest lepszy od tego który jest u mnie? Wiesz jak gra mój system? Nie wiesz i nie możesz wiedzieć bo jest on złożony głównie z komponentów handmade, istnieją tylko w jednym egzemplarzu.

Chcesz się przekonać jak gra takie coś? Zapraszam. A zapraszam serio i szczerze. I tak naprawdę to mam w nosie to kto ma "lepszy" dźwięk i kto komu co udowodni. Nie interesują mnie tego typu szczeniackie wyścigi, mam po prostu dźwięk taki jak lubię, osiągnąłem swoją audio nirwanę, a z drogich systemów których ostatnio słuchałem (a słuchałem sporo) to żaden nie sprawił że chciałbym go mieć, żaden nie spowodował u mnie chęci dokonania jakiegokolwiek upgradu w moim systemie. To jest koniec, nie mówię że na zawsze, ale na pewno na jakiś czas. Raczej dłuższy czas. Teraz pozostaje tylko słuchanie muzyki, uzupełnianie płytoteki i cieszenie się owocami własnej pracy. Takiej satysfakcji się nie da kupić za pieniądze. Bo taka satysfakcja nie wypływa z porównania z innymi, tylko po prostu ze świadomości że coś się zrobiło dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem tylko na chwilę i widzę, że się zadziało, że ho ho.

 

W związku z tym, że nie mogę się rozpisywać tylko kilka zdań.

Nie obraziłem się na starego audiofila, w ogóle niespecjalnie obrażalski jestem, a dyskusje lubię, nawet gdy wchodzą na wyższy poziom emocji, bo wtedy czuć życie i widać prawdziwych ludzi, a nie tylko wymianę poglądów. Przeniosłem się do klubu Accuphase, bo temat poprawy systemu za pomocą upgrade'u kabli uznałem za zamknięty i chciałem ograniczyć dyskusję wyłącznie do wymiany źródła najlepiej współpracującego z E-450.

 

Wydaje mi się też Stary Audiofilu, że dopiero w ostatnich postach zalecany upgrade mojego systemu rozszerzyłeś o wymianę kolumn, a do tej pory pisałeś tylko o kablach. Stąd moje powątpiewanie w słuszność tamtego pomysłu. Zdaję sobie sprawę, że po wymianie CD to kolumny - poza kablami - trzeba będzie wymienić, ale wszystko w swoim czasie. Chyba pogodziłem się z tym (na podstawie doświadczeń Szanownych Kolegów), że upgrade systemu, poszukiwanie lepszego dźwięku, jest czym normalnym i nie ma co się przed tym bronić. Myślę też, że może być to fajna zabawa albo pasja, jeśli nie traktuje się tego ze śmiertelną powagą.

 

A jeśli chodzi o upgrade poprzez wymianę kabli i kolumn, przyszła mi do głowy taka myśl - może błędna: CD jest źródłem - źródłem dźwięku. Jeśli więc źródło dźwięku odstaje in minus, to jakie muszą być kolumny i cała reszta, żeby dostatecznie naprawić to, co wychodzi z takiego słabego źródła? Uważam swoje Contoury za dobre kolumny i myślę sobie, że aby uzyskać z Krellem dźwięk, jaki mam z DP-78, musiałbym je wymienić na co najmniej 2x lepsze, a i tu nie jestem pewien, czy by się udało. Bo Krell swoje ograniczenia ma.

 

A z zaproszenia Starego Audiofila może z ciekawości skorzystam.

 

A u McGyvera bardzo doceniam, że mnie na siłę nie przekonuje, że ma rację. I ten jego pierwszy wpis o "braniu bez mlaskania" jest cudny i jakoś mi bliski.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz mozliwosc pozycz od kogos kto ma, lub ze sklepu glosnikowy Tara Labs 0,8 zobaczysz co sie stanie, Wire world posluzy ci wtedy jako przedluzacz do kabla od zelaska ,te contoury to narazie zostaw ale i tak je kiedys wymienisz ,acha czemu za pomoca krella chcesz uzyskac dzwiek jak przy zastosowaniu accu nie lepiej poprostu zostac przy accu? czy jeszcze go nie kupiles i testujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha czemu za pomoca krella chcesz uzyskac dzwiek jak przy

>zastosowaniu accu

 

Amores999

 

no właśnie nie chcę. To Stary Audiofil tak proponuje. Kto jest dystrybutorem Tary? Mnóstwo o niej słyszałem. Accu DP-78 się rozwija że ho ho. Jeszcze nie kupiłem. Zastanawiam się nad wyborem dostawcy i ceną :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Pajek

 

Bierz DP-78 i nie kombinuj ;-)) To bardzo dobre zrodlo. Tare ma Audiosystem, takze polecam sprobowac The0.8 - to bardzo dobry kabel i pasuje do Accu. Powinienes tez sprawdzic Acrolinka, Kondo i Harmonixa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem zestawienia ACCU okablowanego Nordostem i z kolumnami Dynaudio,tylko S-5.4 grało super.

Sam mam Dynki i nie mam zamiaru ich zmieniać,popróbuj pajek z kablami i zostań przy tym Accu DP-78.

Osobiście nie jestem zwolennikiem CD lampowych ani mieszania lamp z tranzystorami,Hybryd etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modrzew jakich kabli tary sluchales? bo to co powiedziales to dosyc ogolne stwierdzenie

zatrzymales sie na prism czy sluchales wyzszych modeli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>pajek.

>Tara bardzo ogranicza bas,Nordost podobnie weź to pod uwagę.Kłania się akustyka.

 

Ooooo, Tara głośnikowe już w serii AIR ma bardzo głęboko schodzący najniższy bas i to z pełną kontrolą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

minidsp SHD Studio; Nordost Thor; DAC Musetec MH-DA005; Octave V80; Dynaudio C1; 2xREL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amores999

Zatrzymałem się wcześniej,przed prysmą i skręciłem w lewo jak w o mnie.

Nie lubie wysoko się wdrapywać(mam lęk)i przeważnie latam nisko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mysle sobie zobacze co ciekawego w watku-a kolega Pajek w klubie accuphase,pewnie juz kupil

dp-78,takze PAN McGyver sie wypowiada-pewnie tez cos kupi z wyrobow accuphase.

Jednak co wyrob markowy,to markowy poparty wieloletnimi badaniami przed wdrozeniem do produkcji,a

potem do sprzedazy-zgadza sie Panowie.Kolego Pajek-czy mam juz gratulowac zakupu,to zamkniemy watek

i tyle.W watku accuphase sie nie bede wypowiadal,bo zadnego wyrobu tej marki nie posiadam.

Jeszcze raz gratulacje zwiazane z zakupem dp-78[chyba sie nie pomylilem,prawda?].

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Zgryźliwcy. Gryzą się i gryzą. A wracając do tematu, Accuphase to święty spokój i dożywotnia przyjemność otwierania i zamykania szuflady - nic chyba tak ładnie nie chodzi. Jeśli pytającemu pasuje brzmieniem do systemu, to świetnie, nie ma co się zastanawiać. A jeśli ma jakieś wątpliwości, to padło tutaj kilka interesujących propozycji: Docet Lector, BAT... Po prostu pożyczyć i porównać. Sam słuchałem z tej kolekcji tylko BAT-a, i przyznam, że to jest sprzęt grający dużo ponad przeciętną. Natomiast jest kanciasty i chodzi jak ciężarówka - tutaj Accu wygrywa przez knock-out.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-->Józwa, posłuchaj Metronome. Wartoooo!!!

 

A jak ktoś chce mieć rozkoszną szufladę Accuphase plus dźwięk niekoniecznie jak z Accuphase, to transport Accuphase plus DAC. Np. rzeczony Metronome.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redaktor.

To samo od dawna pajkowi sugeruje.

Co do Metronome,to miałem u siebie w systemie i nie powiem,że to złe źródło.Dobre a nawet b.dobre

ale jak to zagra z ACCU tego nie wiem.Dostać je do próby też nie problem już o tym pisałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celu zbadania potencjalnych możliwości zestawu Accu 450 + 78, a także w ślad za poradami niektórych kolegów postanowiłem przetestować dobrą sieciówkę. Wybór padł na Tarę RSC Air AC.

No cóż, po raz kolejny czapki z głów. Znów jest lepiej. Większy realizm, bogatsza scena, bogatsze wybrzmiewanie dźwięków, muzyka nabrała masy, lepsza rozdzielczość. Życie audiofila....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beda lepsze glosnikowe-bedzie poprawa nastepna,lepsze glosniki-znow poprawa.

Widze,ze zaczales proby-tylko tym dojdziesz do poprawy brzmienia tylko,twoje ucho bedzie dla CIEBIE

wiarygodne,i tyle.Swoj dzwiek musisz wykreowac sobie sam,tylko SAM.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.