Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  208 członków

Pro-Ac Klub
IGNORED

Klub marki ProAc


zentaur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość BOBSAPP

(Konto usunięte)

jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji - ale całkiem możliwe że AP Tempo 6

 

Może to być ciekawa pozycja....zupełnie inna estetyka brzmienia..

Właśnie dlatego pytam ....bo wydaje mi się że klasyczna szkoła grania kolumn z UK chyba Ciebie nie przekonuje.....

No i teraz wolno stojące / trzy drogi z osobnym wooferem basowym.

Edytowane przez BOBSAPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może to być ciekawa pozycja....zupełnie inna estetyka brzmienia..

Właśnie dlatego pytam ....bo wydaje mi się że klasyczna szkoła grania kolumn z UK chyba Ciebie nie przekonuje.....

No i teraz wolno stojące / trzy drogi z osobnym wooferem basowym.

 

Spendory czy Proac to świetne kolumny i mam do obydwu modeli jakie posiadałem duży sentyment, ale też chcę jeszcze spróbować inne opcje może trafię jeszcze bardziej w swoje oczekiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BOBSAPP

(Konto usunięte)

Może to być ciekawa pozycja....zupełnie inna estetyka brzmienia..

 

może trafię jeszcze bardziej w swoje oczekiwania

 

Właśnie o to mi chodzi ... takie podejście mi się podoba...

Próbować / nawet zupełnie skrajnych i odmiennych koncepcji....TO wtedy poznajemy nasz gust najtrafniej.

Gratuluję podejścia i czekam na efekty spełnienia swoich preferencji.

Mam nadzieję że się podzielisz wrażeniami.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, może się okazać, że długo nie zagrzeje miejsca;-)

To znowu ja Witoldzie-takiego chinczyka dokupilem do moich 1SC-test nastapi juz za ca 2 tyg-narazie rozgrzewa SF Concerto-licze na to ,ze bedzie jeszcze lepiej na Proakach.ahoj

 

No właśnie, może się okazać, że długo nie zagrzeje miejsca;-)

post-60224-0-52334900-1469026256_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego chinczyka

Chyba nadchodzą czasy, że trzeba będzie się zacząć liczyć z produktami Azjatów, bo ceny konkurencyjne, a brzmienie i jakość wykonania przestaje ustępować europejskim producentom, którzy i tak w większości zlecają produkcję właśnie tam - więc się przez lata nauczyli robić różne klony, kopie ale też i własne czasami ciekawe produkty;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadchodzą czasy, że trzeba będzie się zacząć liczyć z produktami Azjatów, bo ceny konkurencyjne, a brzmienie i jakość wykonania przestaje ustępować europejskim producentom, którzy i tak w większości zlecają produkcję właśnie tam - więc się przez lata nauczyli robić różne klony, kopie ale też i własne czasami ciekawe produkty;-)

Masz absolutnie racje.Do momentu zakupu tej "krowy" i ja bylem sceptyczny.Od kilku dni zas Secondo sluzy tylko jako dociazenie podstawy racka-he,he -jaja.Juz niebawem zasili moje minimonitorki angielskie.Wowczas zdam relacje.pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Chyba nadchodzą czasy, że trzeba będzie się zacząć liczyć z produktami Azjatów, bo ceny konkurencyjne, a brzmienie i jakość wykonania przestaje ustępować europejskim producentom, którzy i tak w większości zlecają produkcję właśnie tam - więc się przez lata nauczyli robić różne klony, kopie ale też i własne czasami ciekawe produkty;-)

 

byc moze masz racje, pozwole sie jednak z toba nie zgodzic. moze i ceny konkurencyjne, ale utrata wartosci zawsze ponad przecietna. to tak jak z autami. moze i dorownuja technika eurpejskim ale sprobuj cos takiego odsprzedac po 3-5 latach, 60-70% w plecy jak nic. duzo wiecej niz z "normalnymi". mysle, ze tak samo jest ze sprzetem egzotycznym z dalekkego wschodu. ale kto bogatemu zabroni.

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byc moze masz racje, pozwole sie jednak z toba nie zgodzic. moze i ceny konkurencyjne, ale utrata wartosci zawsze ponad przecietna. to tak jak z autami. moze i dorownuja technika eurpejskim ale sprobuj cos takiego odsprzedac po 3-5 latach, 60-70% w plecy jak nic. duzo wiecej niz z "normalnymi". mysle, ze tak samo jest ze sprzetem egzotycznym z dalekkego wschodu. ale kto bogatemu zabroni.

I wlasnie to jest piekne w tej zabawie-nabylem -juz wiem,ze jest znakomity -chinski wzmacniacz za cene uzywanego -byle jakiego europejczyka.Oczywiscie Jungson rowniez z drugiej reki.Gra wybornie.ahoj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Właśnie to jest piękne jak starej nie ma w domu :-) Jest chwila, żeby spokojnie oddać sie swojej pasji. Nikt nie gada, że za głośno i czego ty tak w ogóle słuchasz, że właśnie teraz trzeba uruchomić np odkurzacz albo jakieś inne głośne kuchenne urzadzenie. W każdym razie zajebistych doznań ze słuchania Ci życzę :-)

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.