Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Amplifikatora


opteron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo miło z strony Pana Tomasza że jeszcze znajduje czas i pomaga w tak krytycznych sytuacjach. Podejrzewam że bez schematów i podstawowych danych naprawa naszych urządzeń w przypadkowym serwisie może być dużym problemem.

 

Niby tak ale też do pewnego momentu. Jeśli miałby to być duży problem, to idąc tym tokiem czy może nie warto byłoby dokonywać zakupu sprzętu tego przekroju cenowego naszej rodzimej produkcji, gdyż może się potem okazać, że firma nie będzie przechodziła z pokolenia na pokolenie i gdy kiedyś w bliższej lub dalszej przyszłości rodzimy producent mimo chęci nie znajdzie już czasu, wtedy nasz wcześniej wymarzony sprzęt na który odkładaliśmy zazwyczaj długi czas, miałby znaleźć się pod śmietnikiem, bo inne serwisy rozłożą ręce???????????????

Przyznam, że nieco mnie ta wizja przeraziła...

Edytowane przez mk345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niby tak ale też do pewnego momentu. Jeśli miałby to być duży problem, to idąc tym tokiem czyżby nie warto byłoby dokonywać zakupu sprzętu tego pokroju naszej rodzimej produkcji, gdyż może się potem okazać, że firma nie będzie przechodziła z pokolenia na pokolenie i gdy kiedyś w bliższej lub dalszej przyszłości rodzimy producent mimo chęci nie znajdzie czasu, wtedy nasz wcześniej wymarzony sprzęt na który odkładaliśmy zazwyczaj długi czas, miałby znaleźć się pod śmietnikiem, bo inne serwisy rozłożą ręce? Przyznam, że nieco mnie ta wizja przeraziła...

Na szczęście sprzęt jest mało awaryjny, więc nie ma się co martwić na zapas.

 

 

Edytowane przez Barak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Witajcie,

 

Ze względów rodzinnych z wielkim smutkiem muszę rozstać się z moim zestawem Amplifikatora G. W zestawie Wzmacniacz / CD / Tuner. No na tym forum nie muszę chyba pisać co jak gra i w jakiej ilości było wyprodukowane (np. Tuner).

Jestem drugim właścicielem, w zestawie kartony i instrukcje (do każdego klocka). Stan całości jak i każdego elementu zestawu wzorowy, nie ma nigdzie rys (przód , góra , tył) piloty (2 sztuki) również w stanie jakby dopiero zostały wyprodukowane.

Biorę pod uwagę sprzedaż tylko całości (wzmak / CD / tuner) , jedynym wyjątkiem jest osobna sprzedaż tunera dla fana referencyjnych tunerów. Cena jaką sobie życzę ostatecznie to wzmak z CD 8500, tuner 4000 PLN. Ceny raczej ostateczne, a czy wysokie czy niskie niech każdy sam sobie oceni we współpracy ze swoim sumieniem :)

Zdjęcia zestawu znajdziecie kilka postów wyżej (mój nick GAWELPG) Cena może nie jest jakaś super okazyjna ale zapewniam że sprzęt jest w stanie IDEALNYM, uszanowany i zawsze traktowany lepiej od żony :)

Mail do mnie [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyżej ogłoszony przeze mnie zestawik został już spakowany i czeka na nowego właściciela ew na dalszą przeprowadzkę ze mną do nowego lokum :(

Poniżej kilka odpowiedzi na najczęściej wysyłane do mnie pytania:

- tak, do każdego elementu jest oryginalny karton i wypełnienia styropianowe, stąd istnieje możliwość wysyłki, ale polecam odbiór osobisty.

- tak, do każdego elementu jest oryginalna drukowana instrukcja obsługi

- Do wzmacniacza i CD posiadam dowód zakupu z Albatrosa, te dwa elementy zostały tak kupione 4.12.2012 roku. Są oczywiście już po gwarancji ale dowód zakupu to potwierdzenie ile ten sprzęt kosztował.

- Do tunera nie posiadam dowodu zakupu, nie znalazłem go.

- Do całego zestawu CD / Tuner / Wzmak posiadam dwa piloty, jeden niestety gdzieś podczas moich przeprowadzek i życiowych zmian zaginął. Każdy z pilotów obsługuje wszystkie klocki (są identyczne).

Dla osoby która zdecyduje się zakupuć całość jako gratis dokładam kable głośnikowe Amplifikator 2x2,5m gratis (kosztowały też kilka stówek pare lat temu). Zapraszam do kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Koledzy, czy mnie oczy czy wzrok nie myli albo może mam zwidy, ale strona Amplifiktora znów ruszyła ? Dziś dla jaj wpisałem adres strony i się odpaliła, nie ma że adres nie istnieje itp. :) ..... jestem po 10h w pracy stąd ta moja niepewność :) wwww.amplifikator.pl

 

 

Strona faktycznie działa, ale kulawo, bo klikając w ofercie we wzmacniacze, strona wywala się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wzmacniacze się wywalają ale i strona wygląda inaczej niż zapamiętałem. Blad na serwerze czy reaktywacja ? :)

 

 

Strona wygląda jak w ostatniej wersji przed zniknięciem z sieci. Błąd na serwerze można wykluczyć, bo ktoś musiał opłacić domenę i serwer. A czy można to nazwać reaktywacją, to niech przedstawiciel się wypowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, w nawiązaniu do mojego wcześniejszego ogloszenia na zestaw Amplifikatora G , na tę chwilę został mi dostępny już tylko CD. Wzmak poszedł do jednego z klubowiczów (może się pochwali) a Tuner Gold jest zarezerwowany. W/w CD z czystym sumieniem polecam. Ogloszenie dostepne rowniez na gieldzie hifi. Ew zapraszam do kontaktu bezposrednio do mnie na [email protected] . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, nie ma co plotkować ale temat fajny :)

Koledzy, z oferowanego kilka postów wyżej zestawu G z którym przyszlo mi się rozstać został mi już tylko Bitofon. Wzmak i tuner znalazł już nowy dom, może nowi właściciele pochwalą się tutaj na forum. Zatem jeśli ktoś marzył o CD Gold to zapraszam do kontaktu na [email protected]. pozdrowionka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Koledzy, ostatni element mojego Amplifikatorka G został właśnie sprzedany. Ogłoszenie nieaktualne. No cóż, skończył się pewien etap, czas zacząć nowy. Szkoda że całości nie dało się sprzedać naraz tak by nie dzielić rodziny CD / Tuner / Wzmak ale takie prawa rynku. Z moich obserwacji wynika że aktualnie na rynku łatwiej sprzedać 3x gorszy parametrami i konstrukcją sprzęt ale za to wyglądający super + fajne znane logo na froncie za 3x wyższą kwotę....czyli sprawdza się by "kupę" pakować w sreberko i sprzedawać jako czekoladkę... Ludzie to lubią być "naiwnymi" i zajadać się potem zawartością tego "sreberka" ze smakiem. Pozdrowienia dla wszystkich Amplifikatoro-maniaków. W oczekiwaniu na reaktywację marki i nowe produkty / pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholernie dobrze wspominam wszystkie produkty amplifikatora, nieraz aż z łezką w oku.

Fajnie gdyby Pan Burski reaktywował firmę...

 

Z jednej strony ludzie mający pojęcie o elektronice i dźwięku potrafią docenić sprzęt tej marki, z drugiej jednak strony zdają się być mniejszością i sprzedaż nie jest na takim poziomie, który umożliwiałby dynamiczne wprowadzanie na rynek nowych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam.

 

Posiadam na sprzedaż CD Amplifikatora,Bitofon,w kolorze złotym.

Sprzęt jest w perfekcyjnym stanie,wręcz gabinetowym.Zakupiony 2012 roku.Posiadam gwarancję,dowód zakupu oraz karton.

Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.,lub bezpośredni kontakt mailowy : [email protected]

 

Pozdrawiam serdecznie.Przemek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Sprzedam wzmacniacz Amplifikator G, stan idealny. Oryginalne opakowanie wraz ze styropianami, karta gw., instrukcja użytkowania, pilot. Polecam!

 

Test:

http://stereoikolorowo.blogspot.com/2012/10/wzmacniacz-zintegrowany-amplifikator-g.html

 

ccs-43363-0-04099700-1522496074_thumb.jpg

ccs-43363-0-28196500-1522496055_thumb.jpg

ccs-43363-0-39431800-1522496090_thumb.jpg

ccs-43363-0-49547200-1522496105_thumb.jpg

Edytowane przez Kamil Pawłowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Widzę również, że ożyła (przynajmniej częściowo) stronka Amplifikator.pl

Swoją drogą skąd nagły wysyp Goldów i Bitofonów na rynku wtórnym z tego co widzę w powyższych postach? Coś nie odpowiadało w kategoriach brzmieniowych po dłuższym czasie czy inny powód (związany z zakończeniem produkcji)? Pozdrawiam wszystkich posiadaczy produktów Pana Tomasza Burskiego do których również się zaliczam od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę również, że ożyła (przynajmniej częściowo) stronka Amplifikator.pl

Swoją drogą skąd nagły wysyp Goldów i Bitofonów na rynku wtórnym z tego co widzę w powyższych postach? Coś nie odpowiadało w kategoriach brzmieniowych po dłuższym czasie czy inny powód (związany z zakończeniem produkcji)? Pozdrawiam wszystkich posiadaczy produktów Pana Tomasza Burskiego do których również się zaliczam od lat.

A może będą wkrótce nowe produkty Amplifikatora... i tyle nagle na rynku wtórnym używek.

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.