Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  216 członków

Xindak Klub
IGNORED

Xindak Club


Jakew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja oryginalna aukcja została usunieta przez Allegro, ze względu na uzycie sformułowania "sprzedaż przedmiotu może odbywać się na różnych platformach". W/g Allegro było to sformulowanie niezgodne z regulaminem. Aukcja sprzedaz nowy wzmacniacz zintegrowany Xindak PA-M została wystawiona ponownie, z usuniętym z opisu zakwestionowanym sformułowaniem.

http://allegro.pl/show_item.php?item=4642485368

PS: Niestety Edit nie dziala, nie moglem wyedytowac mojego oryginalnego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tadeo i Kazan sprzedawaliście uzywki, ja sprzedaje fabrycznie zamknięty nowy egzemplarz integre z 2 latami gwarancji, a nie koncowke. Uwazam ze cena startowa aukcji jest atrakcyjna, jeżeli ktoś chce kupic nowa sztuke.

@Ri.3236 to godne podziwu "zdolności negocjacyjne", zwazywszy na marze.

Nie wiem czy ta dyskusja z punktu widzenia zalozyciela klubu może nosic znamiona OT, wiec ja bym jej nie kontynuowal. Ceny sa ustalone, jeżeli ktoś jest zainteresowany to serdecznie zapraszam. Komunikacja jak napisałem w oryginalnym poscie via PM Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje coś takiego jak dział ogłoszenia. Moderacja powinna się zająć usunięciem postów dotyczących sprzedaży! Za chwilę będziecie jeszcze licytować cenę...Poza tym to za ile co, kto sprzedaje, to jego sprawa...

Edytowane przez profundis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profundis, widziałem wielokrotnie (ostatnio na poprzedniej stronie) klubowiczów oglaszajacych sprzedaż swoich klockow Xindaka, dlatego umiescilem informacje w watku klubowym. Jeżeli jest to niezgodne z podejsciem zalozyciela klubu, to nie widze problemu z usunieciem postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

a ja mam pytanie z innej beczki, czy nie *** was te swiecace po oczach diody na przodzie xindakow??? czegos tak jaskrawego jeszcze nie widzialem, w nocy nie trzeba wlaczac swiatla, zeby moc czytac tak wali to po oczach. zaklejacie to jakos, czy radzicie sobie w inny sposob?

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mama dwa pytania .Czy warto użyć końcówkę mocy Xindaka PA-M (z Hegel H100 w roli przedwzmacniacza),Violet w jednym z testów zachwalał taką konfigurację.Jaki model interkonekta XLR Xindaka polecacie.

Każdy człowiek może zbłądzić , uparcie w błędzie tkwi tylko głupi.... Cyceron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś z użytkowników Dac-8 spotkał się z taką sytuacją, że po USB ten DAC gra cicho ( mam podłączony kabel usb) na przednim panelu komputera ( komp stacjonarny).

Na wyjściach RCA gra normalnie, choć też sygnał jest cichszy niż w przypadku innych Dac-ów.

 

Pozdrawiam

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest regulacja, to nic nie daje, ale przed chwilą podłączyłem do laptopa i sygnał jest o wiele głośniejszy, wygląda na to, że nie wszystkie gniazda USB w kompie zapewniają odpowiednią wartość sygnału.

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Ktoś uprzedził mnie o ''włos'',szkoda. Oczywiście widziałem aukcję Marka,no ale nie zdążyłem.

spoko nie ten to bedzie inny.

ja tez sie nie spiesze, choc nie ukrywam, ze w atrakcyjnej cenie chetnie przytulilbym do testow zachwalana przez muda44 koncowke xindak A600. nawet mozna by sie, szarpnac i kupic nowa, ale z xindakiem jest ten sam problem co z innymi dalekowschodnimi markami typu kia, hyundai itd. strasznie traca na wartosci w porownaniu z innymi, powiedzmy bardziej uznanymi markami. wole wiec poczekac.

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

spoko nie ten to bedzie inny.

ja tez sie nie spiesze, choc nie ukrywam, ze w atrakcyjnej cenie chetnie przytulilbym do testow zachwalana przez muda44 koncowke xindak A600. nawet mozna by sie, szarpnac i kupic nowa, ale z xindakiem jest ten sam problem co z innymi dalekowschodnimi markami typu kia, hyundai itd. strasznie traca na wartosci w porownaniu z innymi, powiedzmy bardziej uznanymi markami. wole wiec poczekac.

Pełna zgoda,przyczaję się jeszcze chwilkę,a jak nie,to kupię nówkę. Jedno życie i to krótkie, więc trochę przyjemności nam się należy. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie nie spiesze, choc nie ukrywam, ze w atrakcyjnej cenie chetnie przytulilbym do testow zachwalana przez muda44 koncowke xindak A600. nawet mozna by sie, szarpnac i kupic nowa, ale z xindakiem jest ten sam problem co z innymi dalekowschodnimi markami typu kia, hyundai itd. strasznie traca na wartosci w porownaniu z innymi, powiedzmy bardziej uznanymi markami. wole wiec poczekac.

Jak go kupisz , masz czym dobrym regulować głośnością a nie przeszkadza Ci waga , wymiary i apetyt na prąd to go raczej nie sprzedasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko czemu wszyscy się napalają zaraz na końcówkę. Dobry preamp do niej to więcej od ceny tej końcówki a przetwornik z dobrą regulacją który nie odchudza brzmienia to cena tej końcówki x2. Tutaj rozwiązaniem jest integra A600E. Ona również gra świetnie. Jeszcze jako przykład podam jakie pre używałem z A600P. Miałem BAT VK-30 i było tak sobie później pożyczyłem Audii Research LS17 i LS27 z tym drugim było genialnie ale cena ... Kupiłem LS17 było znośnie lepiej niż z BAT, ale brakowało jeszcze przestrzeni i rozdzielczości LS27. Calyx Femto sterował nieźle tą końcówką, dawał super rozdzielczość, czystość natomiast nie było już aż takiej ferii barw i przestrzeni jak z LS27 a nawet LS17 był pod tym względem trochę lepszy.

Edytowane przez Iceman007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.