Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  216 członków

Xindak Klub
IGNORED

Xindak Club


Jakew
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko czemu wszyscy się napalają zaraz na końcówkę. Dobry preamp do niej to więcej od ceny tej końcówki a przetwornik z dobrą regulacją który nie odchudza brzmienia to cena tej końcówki x2. Tutaj rozwiązaniem jest integra A600E. Ona również gra świetnie. Jeszcze jako przykład podam jakie pre używałem z A600P. Miałem BAT VK-30 i było tak sobie później pożyczyłem Audii Research LS17 i LS27 z tym drugim było genialnie ale cena ... Kupiłem LS17 było znośnie lepiej niż z BAT, ale brakowało jeszcze przestrzeni i rozdzielczości LS27. Calyx Femto sterował nieźle tą końcówką, dawał super rozdzielczość, czystość natomiast nie było już aż takiej ferii barw i przestrzeni jak z LS27 a nawet LS17 był pod tym względem trochę lepszy.

nie wiem czy to bylo do mnie ? ;-) ale nie napalam sie na ta koncowke, po prostu przeczytalem twoja i innych opinie i chcialbym tego posluchac. dlatego pisalem o spokojnym czekaniu i ewentualnym zakupie s/h. a przy okazji, czy pamietasz moze, o ile laczyles to po rca i po xlr, co gralo w tej 600 lepiej?

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A600P grał u mnie z bardzo dobrym klonem lampowego pre Jadisa i coś w stylu Audioneta na rynek PRO . Nie grał dobrze .

Dobrze grał z najdroższą wersją drabinki Khozmo i dobrze grał z SM6 i jego regulacją głośności . Dobrze - lepiej od Krella S300i choćby .

Rynek DACów z regulacją głośności rozwija się . Beda coraz lepsze i coraz tańsze . Odpowiedź nasuwa się sama .

 

Mi A600P z SM6 nie grał dobrze po XLR , nawet z topowym XLO Limited .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Jak go kupisz , masz czym dobrym regulować głośnością a nie przeszkadza Ci waga , wymiary i apetyt na prąd to go raczej nie sprzedasz ;)

Muda44

Chodzi mi po głowie zakup xindaka PA-M końcówkę mocy a H100 wykorzystał bym jako pre.Możesz coś doradzić.

Każdy człowiek może zbłądzić , uparcie w błędzie tkwi tylko głupi.... Cyceron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam , używam i jeszcze długo używać będę a miałem kilka rodzynków .

SM6 z A600P grał świetnie ale nie to nie jest topowa regulacja głośności . Jako DAC i strumieniowiec OK albo tymczasowy preamp .

Podpinasz mu dysk zewnętrzny z osobnym zasilaczem . Zgrywasz FLACi i jedziesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam , używam i jeszcze długo używać będę a miałem kilka rodzynków .

SM6 z A600P grał świetnie ale nie to nie jest topowa regulacja głośności . Jako DAC i strumieniowiec OK albo tymczasowy preamp .

Podpinasz mu dysk zewnętrzny z osobnym zasilaczem . Zgrywasz FLACi i jedziesz .

Ok.Dysk zewnętrzny też wymaga zasilania?Obecnie dysk podpinam do laptopa i przepuszczam flaci przez foobar.

Każdy człowiek może zbłądzić , uparcie w błędzie tkwi tylko głupi.... Cyceron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikałem SM6 od 2 lat. Od 2 dni jestem posiadaczem i stukam się po głowie jak mogłem być tak głupi. Na wyprzedaży kupiony za grosze. A gra jak przynajmniej jak 1,5x droższy CD z salonu.

Bardzo funkcjonalny, dobrze wykonany, z końcówką 851W gra całkiem dobrze, nawet jako preamp.

Jak pasuje ci PA-M to hegla absolutnie nie trzymaj, to nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klub Xindaka widzę trochę podupadł,brak nowych postów,wymiany myśli i wrażeń,a szkoda. Oto mój nowy nabytek,30 godzin pod prądem,wciąż na dotarciu. Załączam stosowny dowód wraz z prośbą o przygarnięcie do szanownego grona.Pozdrawiam,Arek.

 

Witamy w klubie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unikałem SM6 od 2 lat. Od 2 dni jestem posiadaczem i stukam się po głowie jak mogłem być tak głupi. Na wyprzedaży kupiony za grosze. A gra jak przynajmniej jak 1,5x droższy CD z salonu.

Bardzo funkcjonalny, dobrze wykonany, z końcówką 851W gra całkiem dobrze, nawet jako preamp.

Jak pasuje ci PA-M to hegla absolutnie nie trzymaj, to nie ma sensu.

Słuchałem SM6 jako preamp z lampą odtwarzającego flaci z pendriva i przyznam podobalo mi się anie kupiłem bo nie byłem do tego przekonany.Hegel z kefami gra dobrze ale zawsze może być jeszcze lepiej.Słuchałem R700 z heglem i bym je kupił ,ale mam teraz pokój w którym muszę kolumny dostawić prawie do ściany no i z R700 dupa.

Każdy człowiek może zbłądzić , uparcie w błędzie tkwi tylko głupi.... Cyceron

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane z tymi monitorami Xindaka MS-1201?

Są wszędzie pokazywane w sklepach - np. Q21, jest cena... a jak chcesz kupić to mówią, że kolumn nie ma i nie będzie...

Co to za jaja to sam juz nie wiem. Proceder trwa od kilku lat

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem.

"Obiło mi się o uszy",że poszaleli nie oszczędzając na materiałach ,chcieli pokazać ,że potrafią i teraz nie mogą utrzymać ceny bez znacznej

podwyżki więc zaprzestali produkcji.

 

to rozumiem, ale po jaką cholerę kolumny widnieją w ofertach sklepów audio jeśli ich po prostu nie ma?

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,z przykrością donoszę,że mój PM-A stracił oświetlenie ''telewizorka'' lewego kanału. Paskudnie wygląda,jakby bez jednego oka. Spakowany czeka na wysyłkę do dystrybutora. Niby drobiazg ale zszargało mi nerwy i popsuło humor. Tydzień miałem radości, a teraz muszę czekać z nadzieją że wyrobią się z naprawą do Świąt. Jestem takim pechowcem czy może ktoś z kolegów miał podobne zdarzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mikulaszek1, nie jestem fanem ekshibicjonizmu martyrologicznego, ale biorac pod uwagę okolicznosci wspolczuje. Ja nie miałem nigdy problemu, z jak to okresliles "telewizorkiem". Natomiast zawsze sprzet może się trafic DOA, może się zespsuc, tym razem trafilo na Ciebie. Jednak pisze glownie po to, zeby spytac się o twoj pomysl na procedowanie. Napisales, ze masz PA-M od siedmiu dni i padl. Piszesz, ze odsyłasz do dystrybutora na serwis, pytam dlaczego? Czy probowales porozumies się ze sklepem i prosiles o wymiane, na nowy wolny od wad? Siedem dni to prawie case DOA.... Jeżeli tego nie zrobiles polecam sprobowac. Jeżeli jednak to zawiedzie to nie "pakuj" się w żaden serwis, tylko zglos do sklepu niezgodność z umowa i zazadaj wymiane na nowy, wolny od wad. To sa twoje ustawowe prawa, które dobrze jest znac. 7 dni po zakupie i chec wysylania do serwisu (który może trwaaaaaac...), to mowiac elegancko kawalerska fantazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alighieri,jutro skontaktuję się ze sklepem,rzeczywiście można spróbować wymienić sprzęt na nowy. Nie znam się na elektronice i awarię podświetlenie okienka potraktowałem jako zwykłą drobnostkę(skojarzenie z wym. przepalonej żarówki w aucie) ale przecież może być coś poważniejszego. Trochę jestem zawiedziony bo wzmak wygląda bardzo solidnie,cóż padło na mnie. Dzięki za reakcję i czujność.Pozdr.

P.S.

Nie,nie jestem ekshibicjonistą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE: PS: @Mikulaszek1, napisałem "ekshibicjonizm martyrologiczny". Nie zrozumieliśmy się. To była paralela referujaca do faktu, ze koniecznie musiales podzielić się z cala spolecznoscia AS swoim nieszczęściem, nic innego. Nie ekshibicjonizm per se...

@Ri.3236 Pozstaraj się, zestawic fakty, zanim cos napiszesz , vide ustawa.

Dla laikow... http://ezakupy.uokik.gov.pl/

Still @Mikulaszek1 daj znac, jak Ci poszlo. I dokładnie w jakim sklepie PL dokonales zakupu i reklamacji....

Edytowane przez Alighieri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RE: PS: @Mikulaszek1, napisałem "ekshibicjonizm martyrologiczny". Nie zrozumieliśmy się. To była paralela referujaca do faktu, ze koniecznie musiales podzielić się z cala spolecznoscia AS swoim nieszczęściem, nic innego. Nie ekshibicjonizm per se...

@Ri.3236 Pozstaraj się, zestawic fakty, zanim cos napiszesz , vide ustawa.

Dla laikow... http://ezakupy.uokik.gov.pl/

Still @Mikulaszek1 daj znac, jak Ci poszlo. I dokładnie w jakim sklepie PL dokonales zakupu i reklamacji....

Dobrze zrozumiałem przesłanie Twojego postu,mnie z kolei chodziło bardziej o zapytanie, czy tylko mnie spotkała awaria''telewizorka''. Nie mam w zwyczaju wylewać żalu na forum.

Przeprowadziłem rzeczową rozmowę,przedstawiłem argumenty,czekam na szczęśliwy finał. PM-A nie był kupowany przez internet,staromodnie,z półki do bagażnika,cash.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.