Skocz do zawartości
IGNORED

Klub audio BIAŁYSTOK


L3VY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja byłem. Za dużo pisania o tym wszystkim co było. W skrócie: przekonałem już zupełnie się ze warto iść w winyl. I lampy (to akurat wiem od dawna).

Pozdr

 

Zgadzamy się w 100%. Warto zapoznać się z tą lampką:

 

https://hifistore.pl/fezzaudio-silver-luna-wzmacniacz-lampowy-id-422

 

Nasza, podlaska. Zrobiła ogromne wrażenie na AVS2015. Niebawem będziemy organizować spotkanie gdzie będzie można porozmawiać z konstruktorami i po prostu pogadać o muzyce i dźwięku! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Może któryś z Kolegów od nas z Białegostoku lub bliskiej okolicy posiada interkonekt Van Den Hul The SECOND ? Potrzebuję pożyczyć do testu, oferuje 3 inne konekty do zabawy jak by się nudziło w zimowe wieczory lub coś na rozweselenie w płynnej postaci w szkle :)

ps.

Ewentualnie coś innego ładnie śpiewającego na ciepło :)

Edytowane przez robin102

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Panowie może ktoś od Nas miał by do pożyczenia na odsłuch głośnikowe AudioQuest TYP 8 lub inne miedziane bez cyny, bez srebra z sprężystym basem, ciepłą średnica i delikatną górą. W zamian oferuje swoje głośnikowe lub wysoki model interkonektu na odsłuch.

marzę o wielu płytach których nie mam, a które mi się marzą i o czasie na ich słuchanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...

Dawno nic się nie działo, więc pora to zmienić.

Organizuję odsłuch wzmacniacza Fezz Audio Titania w dniach 27-28 maja.

Do tego czasu mój pokój odsłuchowy przejdzie modernizację i warunki akustyczne będą jeszcze lepsze niż były.

 

Szczegółowe informacje na fan page:

www.facebook.com/AcousticL

www.AcousticLab.pl  Kompleksowe adaptacje akustyczne.
Projektowanie, pomiary, realizacja, doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem od kolegi, że na ulicy Legionowej 9/1, lok. 152 jest miejsce, gdzie można posłuchać sprzętu, w tym produkowanych obecnie Altusów.

 

Zdaje się, że Białystok jest jednym z nielicznych miejsc, gdzie audiofil może sprawdzić ich możliwości. Przy okazji tam zajdę, bo wielu się uśmiecha na wspomnienie tych kolumn, ale prawda jest też taka, że mało kto podłączył je kiedykolwiek do jakiegoś więcej niż przyzwoitego wzmacniacza, że o jakościowo topowym źródle nie wspomnę. Jesli ktoś może wcześniej napisać, jak tam z warunkami odsłuchu, to będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem od kolegi, że na ulicy Legionowej 9/1, lok. 152 jest miejsce, gdzie można posłuchać sprzętu, w tym produkowanych obecnie Altusów.

 

Zdaje się, że Białystok jest jednym z nielicznych miejsc, gdzie audiofil może sprawdzić ich możliwości. Przy okazji tam zajdę, bo wielu się uśmiecha na wspomnienie tych kolumn, ale prawda jest też taka, że mało kto podłączył je kiedykolwiek do jakiegoś więcej niż przyzwoitego wzmacniacza, że o jakościowo topowym źródle nie wspomnę. Jesli ktoś może wcześniej napisać, jak tam z warunkami odsłuchu, to będę wdzięczny.

 

Jutro się tam przejadę i zobaczę jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Już po pierwszym dniu odsłuchów. Frekwencja dopisała. Chwilami było nas nawet za dużo.

Tych, którzy nie mogli być dzisiaj z nami zapraszamy jutro (tj. w sobotę od 12.00) Adres: Sportowa 5, Grabówka

Forum odrzuca pliki jak próbuję je dodać jako załącznik, więc dodałem jako zdjęcie z serwera zewnętrznego.

 

27.5.odsluch1.jpg

 

 

27.5.odsluch2.jpg

www.AcousticLab.pl  Kompleksowe adaptacje akustyczne.
Projektowanie, pomiary, realizacja, doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po pierwszym dniu odsłuchów. Frekwencja dopisała. Chwilami było nas nawet za dużo.

Tych, którzy nie mogli być dzisiaj z nami zapraszamy jutro (tj. w sobotę od 12.00) Adres: Sportowa 5, Grabówka

Forum odrzuca pliki jak próbuję je dodać jako załącznik, więc dodałem jako zdjęcie z serwera zewnętrznego

 

Byłem, warto odwiedzić i posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musical Fidelity NuVista 800 i KEF Blade w nowym salonie RMS.pl

 

sklep.RMS.pl, wiodący polski sklep internetowy oraz salon handlu detalicznego audio-video hi-fi i hi-end zaprasza na wyjątkową prezentację absolutnie hi-endowego nagłośnienia stereo opartego o najlepsze brytyjskie marki: Musical Fidelity oraz KEF.

 

dni-otwarte-1.jpg

 

Prezentacja odbędzie się w ramach Dni Otwartych nowej lokalizacji salonu RMS.pl w dniach 30 maja – 4 czerwca 2016 roku, przy ulicy Hetmańskiej 33B w Białymstoku.

 

dni-otwarte-2.jpg

 

Jest to pierwsza okazja w Polsce, aby zobaczyć i posłuchać topowego wzmacniacza NuVista 800 od Musical Fidelity oraz pierwsza okazja w Białymstoku i jedna z niewielu w Polsce, aby zapoznać się z niecodziennymi kolumnami KEF Blade 2.

 

dni-otwarte-3.jpg

 

Kontakt do nas:

e-mail: [email protected]

tel.: 85 747 97 50

Sprawdź nasze wyprzedaże, zapytaj o rabaty dla forumowiczów. 

https://sklep.rms.pl/wyprzedaz-promocje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musical Fidelity NuVista 800 i KEF Blade w nowym salonie RMS.pl

 

sklep.RMS.pl, wiodący polski sklep internetowy oraz salon handlu detalicznego audio-video hi-fi i hi-end zaprasza na wyjątkową prezentację absolutnie hi-endowego nagłośnienia stereo opartego o najlepsze brytyjskie marki: Musical Fidelity oraz KEF.

 

dni-otwarte-1.jpg

 

Prezentacja odbędzie się w ramach Dni Otwartych nowej lokalizacji salonu RMS.pl w dniach 30 maja – 4 czerwca 2016 roku, przy ulicy Hetmańskiej 33B w Białymstoku.

 

dni-otwarte-2.jpg

 

Jest to pierwsza okazja w Polsce, aby zobaczyć i posłuchać topowego wzmacniacza NuVista 800 od Musical Fidelity oraz pierwsza okazja w Białymstoku i jedna z niewielu w Polsce, aby zapoznać się z niecodziennymi kolumnami KEF Blade 2.

 

dni-otwarte-3.jpg

 

Kontakt do nas:

e-mail: [email protected]

tel.: 85 747 97 50

 

Będę jutro i w piątek. Pięknie to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Podczas ostatnich odsłuchów tkanina na przedniej ścianie była koloru beżowego, akurat pod kolor forniru kolumn. Obecnie zmieniłem ten materiał na tkaninę akustyczną zadrukowaną widokiem, która jest transparentna akustycznie. Za widokiem są ustroje hybrydowe o grubości 32cm.

Moja tkanina to nie jest płótno canvas, bo ono jest twarde i nie przepuszcza powietrza, więc akustycznie nie nadaje się do stosowania na powierzchni ustrojów akustycznych.

post-30067-0-69532200-1465673037_thumb.jpg

post-30067-0-90007800-1465673078_thumb.jpg

Mogę wydrukować dowolną grafikę o dowolnych rozmiarach. Czy to do zakrycia całej ściany czy do pojedynczego ustroju o małych wymiarach.

 

Teraz to się przyjemnie słucha..., a jak jeszcze po zmroku podświetlę dwa transparentne M-diff... jest klimat do słuchania.

Zainteresowanych zapraszam.

www.AcousticLab.pl  Kompleksowe adaptacje akustyczne.
Projektowanie, pomiary, realizacja, doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrPhilGood dobrze prawi. Klimacik klubu jazzowego (którego u nas w Białym brakuje) by się przydał. Pomogłoby "łapać nastrój" i nie zwracać uwagi na biegającego Mirka w celu podmiany kondka czy kabelka :)

 

A tak z innej beczki: słyszeliście może Panie/Panowie o sensownej pracy w Białymstoku dla inżyniera z doświadczeniem? Muszę zostać narazie w kraju i szukam czegoś.

Gdybyście o czymś słyszeli dajcie znać, będę "dźwięczny" za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początkowo szukałem jakiejś abstrakcji, potem motywu muzycznego. Tylko jakoś nic nie znalazłem co by mnie przekonało. Poprzednio miałem na kilku ustrojach Sinatrę, Coltrane, Davisa i już mi się opatrzyli. Miałem obawę że taki widok może odwracać uwagę od słuchania osób odwiedzających mnie, ale z drugiej strony przecież nie prowadzę sprzedaży kolumn czy elektroniki żeby ciągle ktoś przychodził i miał się skupiać jedynie na tym czego szuka i jak to gra.

www.AcousticLab.pl  Kompleksowe adaptacje akustyczne.
Projektowanie, pomiary, realizacja, doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

nikomu za skórę nie zajdziemy.

 

Zdecydowanie nie, pod warunkiem stosowania się do zasad panujących na Forum (Regulamin Forum).

W temacie reklam, zamieszczania ogłoszeń oraz oznaczenia jako branża - kontakt z Administracją.

 

Jednorazowo zastosuję zasadę "pomyłki przy pracy".

Moderacja

Edytowane przez MrArkadiusz
Złamanie Regulaminu Forum AudioStereo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.