Skocz do zawartości
IGNORED

Szukamy najlepszego cyfrowego transportu - czytnika plików cyfrowych.


gutekbull
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam sieć 1Gb i kable odpowiednie do tej sieci, router z N" .

Routery mam 4 ;-) nawet ściągałem z USA takiego który miał dwa radia w różnych zakresach ( u nas wtedy jeszcze nie było)

Odpalając p2p, czy ftp plus ok.20-50 zadań załatwicie całą sieć i nie wierzę w żadne tłumaczenia bo fora internetowe aż kipią od tego typu problemów.Chyba ,ze się umiejętnie ureguluje to wszystko, ukróci zachłanność p2p na sieć ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wswier

(Konto usunięte)

>Panowie mam sieć 1Gb i kable odpowiednie do tej sieci, router z N" .

>Routery mam 4 ;-) nawet ściągałem z USA takiego który miał dwa radia w różnych zakresach ( u nas

>wtedy jeszcze nie było)

>Odpalając p2p, czy ftp plus ok.20-50 zadań załatwicie całą sieć i nie wierzę w żadne tłumaczenia bo

>fora internetowe aż kipią od tego typu problemów.Chyba ,ze się umiejętnie ureguluje to wszystko,

>ukróci zachłanność p2p na sieć ;-)

Zatem masz cos namieszane w konfiguracji i to ostro.

Jesli 1Gb siec DOMOWA zapychasz ftp-em komunikujacym sie ze swiatem.

No chyba, ze masz 1Gb dostep do internetu.

Albo sobie ftpujesz z komputera (w domu) na inny komputer (rowniez w domu) celem ....

synchronizacji dyskow, aby w kazdym pomieszczeniu mozna bylo sluchac tego samego zestawu plyt ;-)

pzdr

wswier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu jakiś baran odpalił Bittorrenta u mnie w pracy i co ......... stanęła cała sieć ;-)

Proszę dodać do tego przepływ filmu bluray z dysku np.mkv takiego 20-40Gb i włączyć tel.voip ;-) ;-)

Inaczej to jest możliwe, ale nie dla przeciętnego przeglądacza netu ;-)

Bajki opowiadacie , gdyby zresztą tak było to już dawno nikt na tym forum nawet nie wspominałby CD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wswier

(Konto usunięte)

>Swego czasu jakiś baran odpalił Bittorrenta u mnie w pracy i co ...... stanęła cała sieć ;-)

>Proszę dodać do tego przepływ filmu bluray z dysku np.mkv takiego 20-40Gb i włączyć tel.voip ;-)

>;-)

Raz jeszcze - waskim gardlem dla P2P jest lacze ze swiatem. I nie bedzie żarło wiecej, niz bedzie

w stanie zjesc.

Co do VOIP - uzywam skype'a b. powszechnie - zasada ta sama. Czesto nawet, gdy sie zasiedze w "pokoju

z muzyka" z zona na parterze rozmawiam przez skype'a.

I w dalszym ciagu mi nic nie zapycha.

gutekbull - rozrysuj sobie topologie swojej sieci, przemysl ja, wylacz niepotrzebne "poprawiacze"

typu QOS.

Co do przypadku w Twojej pracy, ktory opisywales. Hmmm - u mnie raczej jest nie do pomyslenia, zeby

ktokolwiek sobie odpalil P2P w biurze .... a wiele zalezy tez od organizacji/topologii Twojej sieci

firmowej.

pzdr

wswier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekbull, 31 Lip 2010, 16:08

Nie jestem informatykiem, ale wydaje mi się że mylisz niestabilność sieci w wolnym działaniem, bo coś zapchało łącze. Oczywiście jeśli chcesz aby inne osoby w miarę komfortowo działały w internecie, trzeba ustawić program do pobierania z pewnym limitem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie rozumiemy ,u mnie wszystko działa i jest ok. to raz ;-)

Ale np. mam dwóch dorosłych synów jeden po studiach drugi na i oboje wychowani z internetem,

idę o zakład żaden nie odpali sieci ;-)

Mylicie pojęcia, ja nie mówię o was porządnych internautach ,ja mówię o wielu ludziach którzy komputerami się nie interesują i nagle cach mieć - grajek sieciowy

Oczywiście możemy tu uprawiać reklamę typu sprzedawca hi fi - i napędzać ludzi na grajki sieciowe ,

czasami mam wrażenie ,że o to tu chodzi ,ale prawda jest zgoła inna, a dowodem tego niech będzie watek o Squeezeboxie T. i jego oszałamiającej popularności ,dlaczego ? Bo ma USB ! ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekbull, 31 Lip 2010, 16:32

Kiedy chcę kupić samochód, idę do salonu - tam mi doradzą, powiedzą co i jak, nawet jeśli nie jestem ekspertem od samochodów i nie powiem jakiego typu mam pompowtrsykiwacze, ani nawet za bardzo nie kojarzę gdzie one są. Podobnie z siecią komputerową czy sprzętem stereo. Zazwyczaj wystarczy przeczytać instrukcje obsługi. Te dodawane do urządzeń Netgeara lub Linskys'a są całkiem sensowne. Jeśli dalej nie umiem sam, albo nie mam ochoty, na pewno znajdę fachowca który będzie potrafił ustawić to za mnie. Według Twojego rozumowania, nikt poza informatykami nie miałby w domu komputera ani działającej sieci komputerowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rock&roll=>

Bittorrent czy Osiołek czy DC++ czy dawna Kaza to są setki - tysiące połączeń - jak pajęczyna plus grajek plus media sieciowe bluray itd.

Ja swego czasu nawet wi fi puszczałem przez router dwu pasmowy ,aby mieć czystą "N" i "G" osobną,

a nie sieć mieszaną ;-) Ale kabla nic nie zastąpi - jest po prostu szybciej.

Teraz się bawię w filmy m2ts lub mkv z QNAPa i nawet bezprzewodowo idą w gęstym formacie ;-)

Net mam asynchroniczny 20-30/2Mb

 

Ty masz jakieś chore informacje ;-)

Ja jeszcze nie spotkałem sklepu w którym sprzedawca udzieliłby mi wyczerpującej informacji !

Przeważnie jest odwrotnie w sklepie nie wiedza nic o sprzedawanym towarze.

A z kolei ja mam "lekcje odrobione" i wiem wszystko na temat tego co chcę kupić.

Mało nagminnie się wciska ludziom np. stare modele TV LCD po wygórowanych cenach wciskając im jaki to świetny LCD kupują.

Niedawno tak właśnie znajomego ostrzegłem przed kupnem 3letniego Sharpa jako nowość ;-)

Dzwoniłem do serwisu Lenovo po nabyciu ThinkPada T500 ,aby się coś dowiedzieć - tragedia,

to samo w Sony ! Taka jest u nas kultura pracy !

 

Ale odchodzimy od tematu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wswier

(Konto usunięte)

>Net mam asynchroniczny 20-30/2Mb

Rozumiem, ze mowisz o laczu internetowym.

To w dalszym ciagu - 2-3% przepustowosci sieci 1Gb. I wiecej Ci nie zje.

>Bittorrent czy Osiołek czy DC++ czy dawna Kaza to są setki - tysiące połączeń - jak pajęczyna plus

>grajek plus media sieciowe bluray itd.

W Twoim przypadku moze dochodzic do wysycenia portow. Nie ma to nic wspolnego z przepustowoscia lacza.

Po prostu - za duzo polaczen otwierasz na raz. I nawet 1 petabit by nie wystarczyl, skoro dostepnych

portow jest - hehehe - tylko 65536 (a moze i masz ograniczenia dodatkowe nalozone ... ).

pzdr

wswier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wswier=>

Oczywiście ,ze mam ograniczenia na porty Bittorrenta nałożone,ale także odpowiedni "priorytet" na całą usługę i nie tylko,dochodzą priorytety na Voip, przepływ strumieniowy mediów, itd.

I nie mam problemów, ale wiem jak to wygląda jak się tego nie uczyni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość wswier

(Konto usunięte)

Problemem w Twoim przypadku jest komputer, na ktorym to cale, nazywajac rzecz po imieniu, badziewie

uruchamiasz. Zrob sobie "P2P dedicated machine", na ktorej nic innego nie bedzie chodzilo, a domowy

serwer plikow postaw na innym. I dla tego innego nie zakladaj zadnych kwot.

pzdr

wswier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekbull, kup switcha zarządzalnego, dzisiaj to juz nie jest duzy wydatek, wydziel np: dwa wlany (jeden do obslugi netu drugi do obslugi muzyki, czy czego kolwiek innego i nic Ci nie zapcha przepustwości. Możlwiości sieci są spore, urządzenia tanieją. W pracy doradź administratorowi co by wyfiltrował porty na których wiszą p2p .... .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

there are no answers, only choices ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antymalkontent=>

"jako audiofilowi Ci sie nie miesci w glowie to dziwne, a myslalem ze kazdy audiofil wie ze placimy tutaj za umowna klase dzwiekowa i za przynaleznosc do okreslonej kategorii firmy,

 

a wiec firma taka jak denon nalezy do innego segmentu jak firma mcintosh a wiec nawet wypuszczajac podobne urzadzenia za mcintosh zaplacisz w zaleznosci do jakiej kategorii nalezy (a wiec nie mniej jak okolo za mcintosh 10000 niezaleznie od klasy za denona sporo mniej niezaleznie od klasy"

 

 

To nie do końca tak, przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie ,czy naszym priorytetem jest dźwięk, czy po prostu szukamy drogich ,ładnie wykonanych gadżetów z renomowanej stajni ,aby pochwalić się sąsiadom ;-) Tu są jakby dwie szkoły ,prawdziwi audiomaniacy szukają dźwięku,

a niektórzy po prostu ładnych klocków, kiedyś myślałem ,że to to samo ;-)

 

Dla mnie Squeezebox C. pod względem jakości dźwięku po wyjściu cyfrowym na zewnętrznym DACu to mistrzostwo świata i to bez względu na cenę ! To ostatnie moje odkrycie ;-)

Bardzo, bardzo się przeprosiłem z S.C ;-)

A co do softu nie znam innych więc trudno mi się wypowiadać ale ten w S.C działa doskonale i też można sterować Iphonem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Muzyczny odtwarzacz sieciowy Yamahy NP-S2000, czy ktoś słuchał tej zabawki i może podzielić się z nami informacjami na jej temat ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-870-087306100 1297077287_thumb.txt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez gutekbull
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. szwabów cienizna...albo szwaby się nie znają...nędzne 100 czy 110 punktów w Audio, Linn - 130-140....podobno ostro gra jak żyleta...a jak ostro dla szwabów to może być już bardzo źle....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Drogi Zyziu, pragnę zwrócić Twoją uwagę na tytuł niniejszego wątku który brzmi "Szukamy najlepszego cyfrowego transportu - czytnika plików cyfrowych".

W tym kontekście jest chyba obojętne co Herr Helmut sądzi o rzeczonej Yamasze w kontekście jakiegoś Linna.

 

Aha, Yamaha to połowa ceny Majika.

I nie ma grzechu pierworodnego Linna czyli zasilacza impulsowego na pokładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta yamAha jest nawet ładniejsze od linna. To może być b. dobry odtwarzacz. I co ważne to YAMAHA, a wiec za jakiś czas cena będzie spadała (Linn trzyma chora cenę nawet po wymianie modeli na nowsze).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powroce nachwile do tanszych opcji. przejrzalem wlasnei caly rynek i cos takiego jeszcze zwrocilo moja uwage :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chyba najtansza opcja z lanem i flac i wyswietlaczem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyczny odtwarzacz sieciowy Yamahy NP-S2000, czy ktoś słuchał tej zabawki i może podzielić się z nami informacjami na jej temat ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

no no no powoli wkraczamy do etapu 2, jeszcze sporo przed nami zanim odtwarzacz strumieniowy bedzie u wiekszosci sluchaczy ale chociaz krok do przodu wykonany,

 

a dokladnie japonszczyzna wkracza, czekaja nas jeszcze walka pierwszych (tzw wyzyskiwaczy chcacych sie nachapac - audiofilskio brzmiace marki odtwarzaczy strumieniowych) i coraz wiekszy wysyp japonszczyzny ktory troche posprzata w linnopodobnych produktach, a jak juz japonczycy conieco zdzialaja na rynku to wkrocza "czajna" i posprzataja to wszystko, nastepny krok to nareszcie odtwarzacz strumieniowy w wiekszosci domow - wtedy mozna liczyc na wysyp plikow i ich populacje i oczywiscie kryzys linnopodobnych sprzetow (poza pojedynczymi audiofilami brak zainteresowania)

lubie to obserwowac tylko szkoda ze to trwa latami zanim osiaga okreslony rezultat... wazne ze na horyzoncie widac etap 2, bedzie lepiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powroce nachwile do tanszych opcji. przejrzalem wlasnei caly rynek i cos takiego jeszcze zwrocilo moja uwage :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chyba najtansza opcja z lanem i flac i wyswietlaczem

 

Słabo szukasz. Kolejny raz podaję, że takich urządzeń są już setki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pytań dotyczących tych rzeczy jest wiele, jedno z nich to, czy są one gapless? Pojawiło się pewne zdanie, że któryś z Hyundai jest i do tego odczytuje CUE, ale jeszcze to nie jest na 100% potwierdzone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukasz. Kolejny raz podaję, że takich urządzeń są już setki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pytań dotyczących tych rzeczy jest wiele, jedno z nich to, czy są one gapless? Pojawiło się pewne zdanie, że któryś z Hyundai jest i do tego odczytuje CUE, ale jeszcze to nie jest na 100% potwierdzone.

lista fajna. dziekuje. Nie zmienia to faktu ze wpisujac w kryteria LAN i front LCD nic tanszego nie ma :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. szwabów cienizna...albo szwaby się nie znają...nędzne 100 czy 110 punktów w Audio, Linn - 130-140....podobno ostro gra jak żyleta...a jak ostro dla szwabów to może być już bardzo źle.... "

 

 

Ale ja szukam transportu dla plików cyfrowych audio - czytaj flac i przetwornik w tym klocku mnie nie interesuje !

Nawet przetwornik w Linnie mam gdzieś ,interesuje mnie tylko transport i tutaj jestem bardzo ciekawy Yamahy NP-S2000 ?

 

Inna zabawka;

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta yamAha jest nawet ładniejsze od linna. To może być b. dobry odtwarzacz. I co ważne to YAMAHA, a wiec za jakiś czas cena będzie spadała (Linn trzyma chora cenę nawet po wymianie modeli na nowsze). "

 

Zgadzam się w 100%, Linn dorabia ideologię tam gdzie jej po prostu nie ma, tylko po to aby utrzymać status ekskluzywnego klocka , a to przecie zwykły czytnik flaczków po sieci ;-))

Jak to zrobić ,aby coś takiego sprzedać za ok.20-40000zł w tej materii to Linn jest mistrzem świata i inni powinni się od niego uczyć, jak bezstresowo przejść od produkcji CD do komputerowych samograji i nic na tym nie stracić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta yamAha jest nawet ładniejsze od linna. To może być b. dobry odtwarzacz. I co ważne to YAMAHA, a wiec za jakiś czas cena będzie spadała (Linn trzyma chora cenę nawet po wymianie modeli na nowsze). "

 

Zgadzam się w 100%, Linn dorabia ideologię tam gdzie jej po prostu nie ma, tylko po to aby utrzymać status ekskluzywnego klocka , a to przecie zwykły czytnik flaczków po sieci ;-))

Jak to zrobić ,aby coś takiego sprzedać za ok.20-40000zł w tej materii to Linn jest mistrzem świata i inni powinni się od niego uczyć, jak bezstresowo przejść od produkcji CD do komputerowych samograji i nic na tym nie stracić.

 

ale co w tym trudnego, wkraczasz w momecie kiedy technologia jest prawie zadna (czytaj prawie nikt nie produkuje urzadzen) wypuszczasz ladnie urzadzenie i zbijasz kokosy, do czasu przejscia na etap 2 (popularne firmy) kaska leci szybko i sprawnie, pozniej juz sie pogarsza a jak zaczyna sie poziom 3 (wyjasnione wyzej) to produkty znikaja z rynku ze wzgledu na nieoplacalnosc... dlatego zawsze najoplacalniej dla nas klientow jest kiedy rynek jest juz duzy i dzialaja zarowno populrne firmy japonszczyzna i chinczycy, wtedy linnopodobne sprzety nie maja racji bytu chyba ze stanieja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowanie linna aby korzystać z niego jako transportu przypomina kupno auta z klimą, ale wykorzystywaną tylko na postoju, żeby nam nie było gorąco. siła deesa tkwi jego w dacu. dlatego tyle warto za niego dać, bo gra świetnie. wygoda też jest ważna, dźwiek jednak ważniejszy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

npl =>

Dokładnie tak, dlatego ten wątek ;-)

Rozmawiałem z "facetem od Linna" i jak zacząłem rozwijać teorię ,że chce posłucha DS tylko jako transportu i zakładam ,ze nie wygra ze Squeezeboxem Clasicc to jakby się kontakt urwał ...........;-))

Chciałem zrobić porównanie w domku jakby Linn DS rozjechał S.C to bym go po prostu kupił,

ale skoro ze S.C nie wygrał nawet DCS Verdi to........ marne szanse, aby Linn jako transport uczynił ?

 

Tak Linn to głównie dobry DAC ,ale jak się ma bardzo dobry przetwornik to po co tyle wydawać na Linna,

to bez sensu.

Według mnie ,zakładając ,że transport cyfrowy nie jest skopany co wcale nie znaczy drogi, jakość dźwięku określa tylko klasa DACA - co też wcale nie świadczy ,że musi kosztować krocie ;-)

Co do jednego i drugiego miałem się okazję przekonać w wyniku własnych zakupów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

npl =>

Dokładnie tak, dlatego ten wątek ;-)

Rozmawiałem z "facetem od Linna" i jak zacząłem rozwijać teorię ,że chce posłucha DS tylko jako transportu i zakładam ,ze nie wygra ze Squeezeboxem Clasicc to jakby się kontakt urwał ...........;-))

Chciałem zrobić porównanie w domku jakby Linn DS rozjechał S.C to bym go po prostu kupił,

ale skoro ze S.C nie wygrał nawet DCS Verdi to........ marne szanse, aby Linn jako transport uczynił ?

 

Tak Linn to głównie dobry DAC ,ale jak się ma bardzo dobry przetwornik to po co tyle wydawać na Linna,

to bez sensu.

Według mnie ,zakładając ,że transport cyfrowy nie jest skopany co wcale nie znaczy drogi, jakość dźwięku określa tylko klasa DACA - co też wcale nie świadczy ,że musi kosztować krocie ;-)

Co do jednego i drugiego miałem się okazję przekonać w wyniku własnych zakupów.

 

Szargasz audiofilskie świętości wypisując takie herezje.

Uważaj bo możesz zostać ukamieniowany, spalony na stosie lub w najlepszym wypadku uznany za niepoczytalnego forumowego trola,

któremu szum morza odebrał resztki słuchu :)))

 

Zanim napiszesz coś podobnego zastanów się i pomyśl czy transport dCSa za 50kzł może być tej samej klasy co SBC za kilka setek ?

Gdyby tak było oba by kosztowały podobne pieniądze. Przynajmniej logika tak nakazuje :)))

 

ps. Pozdrawiam posiadacza mydelniczki. Ja mam dwie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marekzawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.