Skocz do zawartości
IGNORED

Klub sympatyków marek Electrocompaniet i Abrahamsen


lord_vader
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktoś z klubowiczów miał lub słuchał tą końcówkę (aw 220) i mógłby cokolwiek powiedzieć na jej temat?

Miałem 2 końcówki w trybie mono 220W/8 każda.Bardzo przyzwoite granie za te pieniądze ale ' nothing special '.

Zabawa dopiero zaczyna się od AW 400 [ NADA ]. Albo chcemy naprawdę super brzmienie albo zastanawiamy się

nad integrą ECI - 4/ ECI - 5 [ to samo brzmienie] i mamy 2 x 120W/8 lub 2x220W/4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aw 220)

czy ktoś z klubowiczów miał lub słuchał tą końcówkę (aw 220) i mógłby cokolwiek powiedzieć na jej temat?

 

to fajna koncowka ale slaba - ma tylko 2x70W

 

osobiscie sugerowalbym poszukanie EC 100 DMB wystepuja w podobnej cenie

 

pamietaj rowniez ze WIEKSZOSC EC sa zaprojektowane tak ze graja dobrze po XLR po RCA moga szumiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozglądam się za końcówką, chętnie Electrocompanieta, ale nie na zabój, która przyniosłaby jak najefektywniejszy przyrost jakości dźwięku w stosunku do mojego ECI1. Wiem, że bardzo dużo zależy od pre, i to jest niewiadoma w tej chwili, ale chodzi o porównanie do mojej integry. Chcę na używkę przeznaczyć jakieś 8 max. 9 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

To moje pierwsze zetknięcie z EC ,oczywiście znałem ale omijałem ,na wstępie powiem ze jestem mocno pod wrażeniem tego klocka ,mam tylko jeden z nim problem nie widzi pendrive i nie moge go zaktualizowac po sieci dochodzi do 16% i error no i po USB ,pisałem do EC odpowiedzieli szybko ze urządzenie nie widzi wszystkich memory stick i czy próbowałem innych,tak próbowałem 5 innych formatując je na wszystkie możliwe sposoby i nic ,jednak nie napisali jakich firm produkujących pendrivy widzi :-) na problem o aktualizacji po sieci nie odpowiedzieli ,atakuje jeszcze raz

Edytowane przez Amores999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

udało mi się kupić odtwaracza EMC-1.Kawał dobrej solidnej roboty. Mam w związku z tym pytanie. Czy któryś z użytkowników miał taką przypadłość że przestało mu działać podświetlenie logo ( u góry cd). U mnie nie świeci, Rozbrałem go i poświetlenie jest realizowane na 4 diodach. Może któryś z Was coś takiego naprawiał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy miał ktoś z Was okazję porównać końcówki AW 120 DMB i AW 250-R ? Od jakiegoś czasu szukam AW 250 jak dotąd bez rezultatu. Przyszło mi do głowy że AW 120 też może grać przyzwoicie (pomimo że jest 2 x tansza od 250-tki). Gra też w klasie A. Proszę o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.