Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki DAC uzywany w cenie okolo 1000 zl ?


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

Cooger, 12 Lip 2010, 09:45

>>Przerabiałem zwrot wzmacniacza, który działał 5 minut.

 

Sorry, ale zwrot kasy za sprzęt który padł chwilę po zakupie to nieco inna sprawa.

W sytuacji kiedy chcesz oddać np. wzmacniacz bo barwa Ci nie odpowiada może nie być już taka klarowna. Niejeden sprzedawca udowodni Ci że sprzęt, który mu odsyłasz nosi znamiona użytkowania w związku z czym nie podlega zwrotowi.

Wielu osobom (w tym mnie) naprawdę szkoda życia na użeranie z tego typu sprzedawcami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 13 Cze 2010, 20:25

>>Jutro będę dokładnie wiedział jak się ma Beresford do V-DAC'a, ale z góry obstawiam że V-DAC zje go na śniadanie.

McGyver, 14 Cze 2010, 20:42

>>No i wynik porównania dokładnie taki jakiego się spodziewałem.

McGyver, 14 Cze 2010, 21:16

>>No niestety, ale właśnie V-Dac go zjadł...

...W porównaniu z budżetowymi odtwarzaczami CD zapewne, wypadnie korzystnie, co nie zmienia faktu że V-DAC jest wyraźnie lepszy.

 

Tak jak sobie przed odsłuchem wymyśliłeś, tak potem usłyszałeś :)

Czytając Twoje wypowiedzi większość posiadaczy Beresforda zaczyna się zastanawiać nad trafnością swojego wyboru. Nie wiem czy Twoim zamierzeniem jest mieszanie ludziom w głowach.

Zapewne jako audiofil pełną gębą porównanie DACów robiłeś na torze o niewspółmiernie wyższej klasie do samego DAC. Nabijasz ludzi w butelkę pisząc że jeden zjadł drugiego na kolację. W torze budżetowym (a przecież te DACi możemy do budżetowych zaliczyć)różnice miedzy nimi być może byłby nie do wychwycenia, a jeśli już różnice by się pojawiły to co najwyżej można by było mówić o nieco innym brzmieniu, a mówienie o wyższości jednego nad drugi ocierałoby się o bardziej gust niżeli o rzeczywistą przewagę jakości dźwięku. I taki biedny kowalski sprzedaję Beresa kupuję VDac'a, wpina go do swojego biednego toru i jedne co czuje to zażenowanie, bo różnic nie słyszy żadnych.

Mam podobne zdanie jak kolega @pegal, Beres to chyba nieco więcej niż goły V-DAC. Podsiada wzmacniacz słuchawkowy, bardzo dobrze zgrywający się chociażby ze słuchawkami Grado. Jest dużo bardziej uniwersalnym urządzeniem, dla ludzi szukających dużej ergonomii może być o wiele bardziej udanym zakupem niżeli VDAC.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grisza_1982, 12 Lip 2010, 18:01

 

>McGyver, 13 Cze 2010, 20:25

>>>Jutro będę dokładnie wiedział jak się ma Beresford do V-DAC'a, ale z góry obstawiam że V-DAC zje

>go na śniadanie.

>McGyver, 14 Cze 2010, 20:42

>>>No i wynik porównania dokładnie taki jakiego się spodziewałem.

>McGyver, 14 Cze 2010, 21:16

>>>No niestety, ale właśnie V-Dac go zjadł...

>...W porównaniu z budżetowymi odtwarzaczami CD zapewne, wypadnie korzystnie, co nie zmienia faktu że

>V-DAC jest wyraźnie lepszy.

>

>Tak jak sobie przed odsłuchem wymyśliłeś, tak potem usłyszałeś :)

>Czytając Twoje wypowiedzi większość posiadaczy Beresforda zaczyna się zastanawiać nad trafnością

>swojego wyboru. Nie wiem czy Twoim zamierzeniem jest mieszanie ludziom w głowach.

>Zapewne jako audiofil pełną gębą porównanie DACów robiłeś na torze o niewspółmiernie wyższej klasie

>do samego DAC. Nabijasz ludzi w butelkę pisząc że jeden zjadł drugiego na kolację. W torze

>budżetowym (a przecież te DACi możemy do budżetowych zaliczyć)różnice miedzy nimi być może byłby nie

>do wychwycenia, a jeśli już różnice by się pojawiły to co najwyżej można by było mówić o nieco innym

>brzmieniu, a mówienie o wyższości jednego nad drugi ocierałoby się o bardziej gust niżeli o

>rzeczywistą przewagę jakości dźwięku. I taki biedny kowalski sprzedaję Beresa kupuję VDac'a, wpina

>go do swojego biednego toru i jedne co czuje to zażenowanie, bo różnic nie słyszy żadnych.

>Mam podobne zdanie jak kolega @pegal, Beres to chyba nieco więcej niż goły V-DAC. Podsiada

>wzmacniacz słuchawkowy, bardzo dobrze zgrywający się chociażby ze słuchawkami Grado. Jest dużo

>bardziej uniwersalnym urządzeniem, dla ludzi szukających dużej ergonomii może być o wiele bardziej

>udanym zakupem niżeli VDAC.

 

Łomatko, następny nie może zboleć że komuś się beresford nie podoba, i zaraz wylewa na forum swoje pretensje że ktoś śmiał zrobić porównanie i o tym napisać. A porównywałeś? Pewnie nie, ale z góry wiesz że moje porównanie jest nic nie warte. A Twoja pisanina co jest warta skoro to tylko zwykłe gdybanie? Nie wpisuję się w "jedynie słuszny" nurt, więc frakcja beresforda czuje się w obowiązku zwołać pospolite ruszenie. Pochodnie w dłoń, a na ustach okrzyk "Na stos!".

Odechciewa się w ogóle pisać na forum, bo po co się dzielić swoimi spostrzeżeniami? Po to żeby zaraz grupa zwolenników jedynie słusznej idei zaczęła mnie opluwać? Człowiek coraz bardziej ma ochotę wypiąć się na to wszystko a swoje spostrzeżenia zachować dla siebie i z nikim się nimi nie dzielić. Radźcie sobie sami. Kto wam potem pomoże jak kijami przegnacie każdego kto ma jakiekolwiek osłuchanie i doświadczenie i wyrobione własne, niezależne zdanie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie bądź egocentrykiem. Inni też mogą mieć swoje zdanie i nie oznacza ono od razu "na stos". Sam udowadniasz tezę, że trzeba porównać. Ty miałeś te możliwość - inni (w tym ja )- nie . Czy uważasz, że tylko na podstawie Twojego porównania wszyscy rzucą się na V-DAC-a a oleja Beserforda? Toż byłby to jak wcześniej pięknie napisałeś "owczy pęd". A tego chciałeś uniknąć jak mniemam?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

McGyver niestety ma rację.

Nie ma sensu cokolwiek pisać na tym forum.

W końcu są ludzie którzy wiedzą lepiej.

Nawet pomimo tego, że nie słuchali, nie porównywali, nie sprawdzili..

Oni zawsze wiedzą lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytam ponownie może się uda :)

 

Jak się mają Lampucery (goła i/lub z lampką) w porównaniu to Beresford-a i V-DAC-a?

 

McGyver najbardziej liczę na Ciebie, ale obiektywnie proszę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pegal, 12 Lip 2010, 19:07

 

>Kolego, nie bądź egocentrykiem. Inni też mogą mieć swoje zdanie i nie oznacza ono od razu "na

>stos".

 

Inni mogą, pod warunkiem że wpisuje się ono w obowiązujący trend. Mnie natomiast nie wolno wyrażać swojego zdania, bo moje zdanie się akurat nie wpisuje, i zawsze znajdzie się ktoś, kto wyciągnie przeciwko mnie szabelkę.

 

>Sam udowadniasz tezę, że trzeba porównać. Ty miałeś te możliwość - inni (w tym ja )- nie .

 

No właśnie! Nie porównywali, ale i tak czują nieodparty imperatyw żeby na mnie psy wieszać, bo ja akurat śmiałem porownać i wyrazić swoje zdanie niezgodne z obowiązującym trendem.

 

>Czy uważasz, że tylko na podstawie Twojego porównania wszyscy rzucą się na V-DAC-a a oleja

>Beserforda?

 

Nie, nie uważam. Uważam natomiast że permanentne opluwanie mnie za to że śmiałem skrytykować beresforda jest po prostu bezdennie głupie.

 

>Toż byłby to jak wcześniej pięknie napisałeś "owczy pęd". A tego chciałeś uniknąć jak

>mniemam?

 

Owszem, zachęcam do świadomego dokonywania wyboru, na podstawie własnych odsluchów, a nie na podstawie internetowych opinii. Opinie mogą być pomocne w wyselekcjonowaniu "obiektów porównań", ot co. Tymczasem okazuje się, że wyrażając własną opinię odmienną od "trendu" narażam się na permanentne ataki frakcji beresforda, bo oni z góry wiedzą że beresford jest najlepszy mimo że nie porównywali. Żenada na całego. Szkoda mojego czasu, poklepujcie się dalej wzajemnie po plecach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... ktoś inny zarabia na tjuningowaniu Beresfordów a kto inny ma zamiar wziąć się za V DACi. I tak to jest z niezależnością opinii.

Forumowicze, nie bądźcie lemingami! Myślcie, słuchajcie i nie ulegajcie sugestiom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sukces, 12 Lip 2010, 19:21

 

>Zapytam ponownie może się uda :)

>

>Jak się mają Lampucery (goła i/lub z lampką) w porównaniu to Beresford-a i V-DAC-a?

>

>McGyver najbardziej liczę na Ciebie, ale obiektywnie proszę :)

 

Lampucera? A która? Bo obecnie są już ze dwie wersje mini i chyba ze cztery maxi.

Nie wiem jak się ma goła lampucera do beresforda, bo nie porównywałem. Niemniej lampucera ma niezły potencjał. Po zrobieniu lampowej analogówki do mojej pierwszej lampucery na CS4397 sprzedałem Meridiana 506.24.

Dobrze zrobiona lampucera (maxi na CS4397 z lampkami) nadal jest nieco lepsza od golego V-DACa, ale nie jest to nokaut tylko raczej zwycięstwo na punkty.

 

Nowa lampucera na znakomitym konwerterze burr-Browna PCM1798 rokuje IMHO bardzo dobrze, ale jeszcze jej nie testowałem. Mam natomiast swój własny DAC na PCM1798 z lampową analogówką, i to jest już duża klasa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

McGyver, 12 Lip 2010, 18:48

>>A porównywałeś? Pewnie nie, ale z góry

>>wiesz że moje porównanie jest nic nie warte

 

Akurat tak się składa, że sam przed testem wiedziałeś jaki będzie wynik :) Zacytuje jeszcze raz:

 

>>Jutro będę dokładnie wiedział jak się ma Beresford do V-DAC'a, ale z góry obstawiam że V-DAC zje

>>go na śniadanie.

 

Masz racje, nie miałem okazji słyszeć VDAC'a, ale miałem okazję słuchać kilku źródeł w cenie do 2500zł i wiem że na średnio-słabym torze różnice w źródłach są mniejsze niż minimalne, a ślepe testy to jeden wieli znak zapytania. I w tym duchu napisałem mój poprzedni wpis.

Nie zauważyłem aby na tym forum Beresford mógł się pochwalić wieloma pozytywnymi opiniami. Nie widzę też tutaj frakcji beresfordowej, pospolitego ruszenia, a tym bardziej McGyvero-czarownic płonących na stosie.

Drażni mnie partolenie o zjadaniu jednego przez drugiego, zwłaszcza że jeśli już się to dzieje to przy kolacji w towarzystwie za kilkanaście tyś. zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do merytoryki. Czy jest na forum osoba, która umożliwiłaby mi odsłuch V-DAC-a i porównanie go w moich warunkach odsłuchowych (pokój typu "tramwaj" niestety...o powierzchni ok 18m2 ? Jestem gotów zapłacić za niego kaucję plus koszty manipulacyjne plus przesyłka plus ...gratyfikacja za taką uprzejmość. Dodatkową gwarancją niech będą moje komentarze na allegro profil "pegal". Naprawde bardzo chciałbym porównać te dwa DAC-ki w zestawieniu:

1. źródło DVD Pioneer DV-610

2. wzmacniacz lampowy Yaqin MC-10L

3. kolumny Paradigm Monitor 3v4 ( z wymienionym przeze mnie okablowaniem)

4. IC wykonany DIY na wtykach Neutrik + kabel koncentryczny Bandridge

5. przewody głośnikowe typu "taśma" Jantzen z konfekcją na bananach

Całość testowana byłaby na płycie testowej Audio Test v1.1 oraz na płytce Acoustic Rooom 47 Gold Edition firmy Proa Records, której to egzemplarz nr seryjny 314 mam zaszczyt posiadac :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci moge swojego pozyczyć. tylko musiał bys zapłacic za kuriera w obie strony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<>

 

Super, jestem jak najbardzej za. Napiszę do Ciebie na PW żeby ew. dogadać szczegóły. Oczywiście pokryję wszelkie koszty. Naprawdę chcę się przekonać jak wyjdzie porównanie tych sprzętów w moim systemie. Jeszcze raz dziękuję i zaraz kontakt pójdzie na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie, mam nadzieję na rzetelny choć subiektywny z racji posiadanego sprzętu i pomieszczenia test porównawczy niezależny od pracy jaką wykonał McGyver. System opisałem kilka postów wyżej. Może się uda dzięki uprzejmości Elberoth-a aby do niego doszło. Aczkolwiek nie zakładam, że któryś z konkurentów będzie stanowił posiłek drugiego z góry. Parafrazując słynną wypowiedź nieodżałowanego K. Górskiego "albo wygramy albo przegramy albo będzie remis" ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie każdy może zorganizować odsłuch. Mam nadzieję, że ja będę miał taką szansę. Ale McGyver, nie dziw się nieufności innych. Zbyt czesto jesteśmy nabijani w butelkę przez różniste rekalmy, że "coś jest lepsze niż zwykły proszek". Ja nie neguję Twojego doświadczenia i uważam Cie za jednego z najbardziej doświadczonych forumowiczów. Podziwiam Twoja pasję. Nawet zazdroszczę, że robisz to co lubisz (w przeciwieństwei do mnie...). Ja poszedłem w biurokrację i zarządzanie chociaż państwo wykształciło mnie na inżyniera elektronika. Widzę, że zarzewiem konfliktu było Twoje stwierdzenie o "zjedzeniu" Befesforda przez V-DAC-a. Jeśli tę, Twoim zdaniem, różnicę wyraziłbyś w bardzej polityczny sposób myślę, że wielu ludziom dałbyś do myślenia bez wzbudzania niepotrzebnych personalnych emocji. Ot w czym rzecz. Wcale nie neguję, że V-DAC spodoba mi się bardziej niż Beres, ale nie umiałbym napisać tego tak dosadnie bo to trafia do ludzi, którzy mają również emocje. Mogę zasugerować to lub tamto ale jestem tylko omylnym człowikiem i nie chce ferowac wyroków, że w każdym systemie u każdego użytkownika V-DAC będzie miał sjestę pokolacyjną po pożarciu Beresa :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisałem MOJE wrażenia z MOJEGO odsłuchu w MOIM systemie, i mam do tego prawo. Ale zaraz zleciało się stado zakrakiwaczy, co to nie słuchali, nie porownywali, ale za to z góry wiedzą lepiej. Wychodzi na to, że na tym forum nie można podzielić się SWOJĄ opinią jeżeli jest ona niezgodna z obowiązującym trendem, bo zaraz dostanie się po łbie od takich, co nie słuchali ale i tak wiedzą.

 

Posłuchaj tego V-DACa i wyrób sobie własną opinię. Przynajmniej będzie ona własna, a nie wyczytana czy zasłyszana. Ale jeżeli w Twoim systemie akurat V-DAC okazałby się lepszy, to dobrze się zastanów zanim o tym napiszesz na forum. Bo możesz się w ten sposób narazić na zmasowany atak takich, co nie słuchali, nie porównywali, ale i tak wiedzą lepiej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<>

 

Tego się wcale nie boję. Jeśli będzie mnie satysfakcjonowało to co usłyszałem - opinie innych przestaną się liczyć. Po prostu nie będe sie już wypowiadał w tym wątku. Napiszę co wyszło w MOIM systemie w trakcie MOJEGO odsłuchu. Zakrawiwaczy będę miał gdzieś, ważne, że mi się będzie podobało. Mam gdzieś nawracanie całego świata i przekonywanie do własnej subiektywnej opinii. Jest tyle ciekawszych rzeczy w życiu do zrobienia... Swoja drogą to czemu Oranje przegrali ??? Znów mam czekać kilka lat na sukces jak w 88 roku? Obym dożył....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pegal, 12 Lip 2010, 22:04

>>Swoja drogą to czemu Oranje przegrali ??? Znów mam czekać

>>kilka lat na sukces jak w 88 roku? Obym dożył....

 

Chyba dlatego, że ta reprezentacja nie dorastała tamtej z 88 do pępka ;)

No i dyspozycja Robena w tym dni nie była najwyższa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze ciekawiej byłoby gdyby ktoś kto słyszał te DACi dał mi odpowiedź na pytanie czy jest sens stosowanie tak tanich urządzeń z klikukrotnie droższymi CD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porownywal ktos dobrze zlampizowana lampucere z beresfordem? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foxbat, 13 Lip 2010, 17:26

>porownywal ktos dobrze zlampizowana lampucere z beresfordem? :)

 

Mój kolega z pracy ostatnio zakupił coś takiego:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Porównywał do Beresforda Caiman oraz NAD C545BEE

W jego odczuciu najgorzej wypadł NAD, Beres przewyższał go rozdzielczością i krystalicznością przekazu. Brzmienie Lampucery ocenia jako inne, bardziej łagodne, wygładzone. Nie był w stanie powiedzieć czy lepiej gra Beres czy Lampucera, dla niego było to nieco inne podejście do brzmienia.

W najbliższym czasie będę gościł tą Lampucerę u siebie, ale myślę że to jak się te cholerne upały skończą :|

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie był w stanie powiedzieć czy lepiej gra Beres czy Lampucera, dla niego było to nieco inne podejście do brzmienia"

- a dla co poniektórych jest to przepaść :D i to jest właśnie zabawne w tym wątku :))) Różne są preferencje, ale grafton Ci powie, że to czy tamto dosłownie rozwala beresa, różnica klas, przepaść i tym podobne slogany :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam do blizniaczego watku tych, ktorzy wola wykonac/skopiowac wyzszej klasy DACa zamiast go kupic moze razem cos stworzymy...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co tyle dyskutować. Musical Fidelity V-DAC to jest dobre urządzenie w rozsądnej i akceptowalnej cenie. Koniec, kropka.

 

Szkoda jedynie, że Top Hi-Fi tego nie ma w ofercie jako dystrybutor Musical Fidelity na PL. Nie opłaca się, czy MF nie chce wysyłać do Polski?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo i Kolorowo - Underground

Mój blog i recenzje różnych urządzeń audio-stereo: stereoikolorowo.blogspot.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego na alledrogo nie ma porzadnych DACow - wyzszej klasy od Cambridge Audio Dac Magic oraz Musical Fidelity V-DAC ?

przegladam czasami oferty i ciagle to samo brak wyzszej klasy DACow co sie dzieje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawi, 8 Lip 2010, 19:12

 

>Elb po co Ci V-DAC ??

 

Mam do niego nBoxa (czyli TV-Sat) podpiętego.

 

Dzisiaj przyszedł zasilacz. Szedł całe 10 dni - to chyba nieźle. Cła celnik nie przywalił, choć do środka zaglądał :-)

 

Teraz muszę tylko wykombinować jak podłączyć ten zasilacz do V-DACa. Będę musiał chyba zrobić jakiś kabel-wydumkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad zakupem tego daca ,czy ktos mial moze okazje posluchac i czy jest sens sie w to pakowac bez uprzedniego odsluchu,pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.