Jump to content
Chaos

Black/Death/Thrash Metal - czyli Klub Miłośników Łojenia.

Recommended Posts

3 godziny temu, Szyszkownik Kilkujadek napisał:

ale Swans w ostatniej dekadzie, zwłaszcza koncertowy Swans, to zdecydowanie twórczość ekstremalna.

E tam od dekady od blisko 4 dekad to ekstremum. Im późniejsza twórczość tym łagodniejsza. 

• Like 1

Winyl też  nie zachwycił. Po włączeniu płyty dwie refleksje:

- prawie 30 lat temu  Decade zabrzmiało dużo lepiej

- podobnie kiepsko brzmiało to w Gliwicach

R.I.P Jeff

R.I.P H.R.Giger

Właśnie porównałem sobie Angel of death z dacade i powiem tak jest dynamika, muzyka na pierwszym planie widownia idealnie w tle nic nie jest płaskie bez wyrazu jak na killogy.

-=SLAYER RUL3Z =-

...chłopaki wracają w wielkim stylu...miazga

"Szeroki jest człowiek, zbyt szeroki. Ja bym go zwęził." Fiodor Dostojewski

z całym szacunkiem ale to muzyka dla gimbazy....komercja na maxa i muza do  radia i samochodu :)

• Like 1

Godzinę temu, mztv napisał:

z całym szacunkiem ale to muzyka dla gimbazy....komercja na maxa i muza do  radia i samochodu

Chwała Bogu, że wyrwał mnie z tego środowiska, bo widzę że "prawdziwy" metal to ciągle taki, który młóci podziemną kakofonię doprawioną skowytem umarłego dla utrzymania jakiejś tożsamości, ale pycha poprzedza zgubę (Prz 16,17).

"Szeroki jest człowiek, zbyt szeroki. Ja bym go zwęził." Fiodor Dostojewski

6 godzin temu, Tal napisał:

wała Bogu, że wyrwał mnie z tego środowiska, bo widzę że "prawdziwy" metal to ciągle taki, który młóci podziemną kakofonię doprawioną skowytem umarłego dla utrzymania jakiejś tożsamości,

Dlatego podoba ci się komercha.

Wreszcie udało im się wrócić do dobrego brzmienia. Powoli stają się żywym klasykiem. Bywało lepiej lub gorzej, bywało rewelacyjnie ale nigdy nie dali dupy i zawsze napieprzali i nie brali jeńców. Za to szacunek.

Niesamowita płyta.

• Like 1

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

W salonie: foobar2000, pcm2704, Onkyo A-5VL i Monitor Audio MR4; w sypialni: Onkyo CS-545; do filmów: Sony HT-IS100

On 11/20/2019 at 11:07 PM, szymon1977 said:

Niesamowita płyta.

Mi osobiscie bardziej siedzialy ich pozniejsze plyty np Godless Beauty czy Black Vanity. Butelka taniego wina i volume na fulla na walkmanie Panasonica 🙂 To bylo TO...

Nagrali pare plyt i znikli. Nie moglem tego odzalowac ale moze to i dobrze bo nie mieli sie okazji zeszmacic jak to co poniektorzy. 

• Thanks 1

Fallujah "Dreamless" - wspaniała płyta, pod każdym prawie względem. Dlaczego prawie? Bo właśnie słucham "The Harvest Womb", i mam wrażenie, że Fallujah przez cztery płyty w kółko nagrywa jeden i ten sam kawałek, usiłując doprowadzić go do perfekcji. Bez wątpienia do perfekcji się zbliżają, ale po prostu nudzą.

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

W salonie: foobar2000, pcm2704, Onkyo A-5VL i Monitor Audio MR4; w sypialni: Onkyo CS-545; do filmów: Sony HT-IS100