Skocz do zawartości
IGNORED

Plazmy. Czy obecnie jest jeszcze sens interesować się?


profee

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni wyznawcy PDP: czy nie dociera do Was fakt, że ludzie kupują LCD dające obraz bardziej kontrastowy i (Waszym zdaniem) przekolorowany - dlatego, że IM się taki obraz bardziej podoba? Podobnie jak kupują kawę X w większych ilościach niż kawę Y - gdyż X im bardziej smakuje?

 

 

Zgoda ale powyzsze stwierdzenie nie ma nic wspolnego z obiektywizmem, 'sztucznoscia' LCD i 'naturalnoscia' PDP tylko z czyims gustem. Jeden lubi kawior a drugi kaszanke. Co z tego? Chyba nie bedziemy dowodzic wyzszosci kaszanki nad kawiorem:)

 

Okolo 3 lata temu stalem przed wyborem telewizora do filmow. Obraz LCD z plyt DVD nie podobal mi sie zupelnie, filmy HD wygladaly jak kreskowki, plazma byla lepsza (czasy serii 7 Panasonica)... kupilem uzywany tv tylnoprojekcyjny HD-Ready, ktory uzywam do dzisiaj i jezeli zmienie na cos innego to tylko 55-60".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bedziemy dowodzic wyzszosci kaszanki nad kawiorem:)

 

Typowa wypowiedź wyznawcy kaszanki - plazmowca, który 3 lata temu kupił gumno tylnoprojekcyjne HD Ready :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu były marne lcd w cenie do 7tyś (obraz niczym akwarela na sygnale SD, obraz szarzał pod byle kątem) wielkości 46-52' dopiero jak weszły nowe matryce od chyba 2009r to już można było myśleć o wymianie CRT

3 lata temu plazme miałem kupić, ale jeżeli miałem kupę "siana" wydać za coś gdzie wypala się obraz i zostają powidoki to nie widziałem sensu wymiany CRT na lcd ani plazme. O zużyciu energii nie wspominam bo obydwie technologie stały na podobnym pułapie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

123... test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa wypowiedź wyznawcy kaszanki - plazmowca, który 3 lata temu kupił gumno tylnoprojekcyjne HD Ready :)

 

Zyzio moja wypowiedz byla skierowana do Bobcata, ktory caly czas pisze o gustach (swoich badz 'calego spoleczenstwa') co z obiektywizmem raczej nic wspolnego nie ma.

 

IMO dyskusja w tym watku dawno zboczyla na tor tragikomiczny. Tak wiec panowie wypijcie wirtualnie szklaneczke whisky i dajmy sobie spokoj bo do zadnego kompromisu nie dojdziemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni wyznawcy PDP: czy nie dociera do Was fakt, że ludzie kupują LCD dające obraz bardziej kontrastowy i (Waszym zdaniem) przekolorowany - dlatego, że IM się taki obraz bardziej podoba? Podobnie jak kupują kawę X w większych ilościach niż kawę Y - gdyż X im bardziej smakuje?

 

Wszelkie syrenie śpiewy na zasadzie "my wiemy co dla was jest lepsze" zakrawają po prostu na kabaret. Do czego dążycie? Ustawowy zakaz LCD? Jakieś Centralne Biuro Jakości będzie wskazywać klientom co mają kupować? A potem inspekcja po domach, czy ktoś nie przemycił z zagranicy nielegalnego LCD?

tylko kto to mówi ? przecież nie jesteś obiektywny, kilka postów wyżej zrobiłeś założenie i uogólniłeś, że LCD są lepsze co jest śmieszne samo w sobie, bo są różne tv w różnym pułapie cenowym

 

Typowa wypowiedź wyznawcy kaszanki - plazmowca, który 3 lata temu kupił gumno tylnoprojekcyjne HD Ready :)

kolejny przykład obiektywizmu posiadacza LCD (no chyba że sobie dalej jaja z nas robi w tym temacie)

 

3 lata temu były marne lcd w cenie do 7tyś (obraz niczym akwarela na sygnale SD, obraz szarzał pod byle kątem) wielkości 46-52' dopiero jak weszły nowe matryce od chyba 2009r to już można było myśleć o wymianie CRT

3 lata temu plazme miałem kupić, ale jeżeli miałem kupę "siana" wydać za coś gdzie wypala się obraz i zostają powidoki to nie widziałem sensu wymiany CRT na lcd ani plazme. O zużyciu energii nie wspominam bo obydwie technologie stały na podobnym pułapie.

kolejny przykład właściciela LCD, "doskonale" zorientowanego w temacie plazm, wypalenia, powidoki i takie takie tam ;)

kolego, od prawie 2 lat jestem posiadaczem plazmy i powidoków widocznych nie miałem i nie mam, a z takich wypowiedzi się tylko śmieję

a od powidoków do trwałego wypalenia to jest baaaaardzo daleka droga, nie ma w zasadzie szans normalnie użytkując tv na taką ewentualność, to się zdarza nadal tylko w pubach czy sklepach z wiadomych względów

pisząc te bzdury wyżej chyba tylko chcesz się utwierdzić w przekonaniu, że ze swoim zakupem LCD dokonałeś słusznego wyboru... jesteś zadowolony i OK, niech tak zostanie... nie wmawiaj już posiadaczom plazm, że wiesz o powidokach/wypaleniach więcej niż oni sami

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem o powidokach /wypaleniach całkiem sporo obserwując plazmy w marketach ;) I o migotaniach też wiem dużo ;), już te 2 przywary plazmowe dyskwalifikują plazmy w moich oczach...poza mdłym, nieostrym obrazem oczywiście ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wiem o powidokach /wypaleniach całkiem sporo obserwując plazmy w marketach ;) I o migotaniach też wiem dużo ;), już te 2 przywary plazmowe dyskwalifikują plazmy w moich oczach...poza mdłym, nieostrym obrazem oczywiście ;-)

Zyzio (obojętnie o jakiej technologii byś nie napisał).

Twoje "marketowe"znawstwo jest w jawnej sprzeczności z wnioskami np P. Filipa

Ty oceniasz na podstawie marketu, On testy robi...jak opisał wyżej.

Przy Twoim pisaniu (średnia 4,4 posta na dzień i to w całkiem innych działach) udowadniasz tylko ze ....jesteś właśnie takim "marketowym" znawcą w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny przykład właściciela LCD, "doskonale" zorientowanego w temacie plazm, wypalenia, powidoki i takie takie tam ;)

kolego, od prawie 2 lat jestem posiadaczem plazmy i powidoków widocznych nie miałem i nie mam, a z takich wypowiedzi się tylko śmieję

a od powidoków do trwałego wypalenia to jest baaaaardzo daleka droga, nie ma w zasadzie szans normalnie użytkując tv na taką ewentualność, to się zdarza nadal tylko w pubach czy sklepach z wiadomych względów

pisząc te bzdury wyżej chyba tylko chcesz się utwierdzić w przekonaniu, że ze swoim zakupem LCD dokonałeś słusznego wyboru... jesteś zadowolony i OK, niech tak zostanie... nie wmawiaj już posiadaczom plazm, że wiesz o powidokach/wypaleniach więcej niż oni sami

 

poczytaj opinie użytkowników tv serii Panasonic G20... niechętnie się przyznają, co ciekawe nawet producent nie uważa tego za usterkę i nie podlega to gwarancji,

więc skoro mam wydać na tv ~4-5tyś to wolę sobie darować niespodzianki tego typu.

 

ps. tą serie brałem pod uwagę też podczas wyboru tv

 

instrukcja obsługi Panasonic G20 str5.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

123... test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio (obojętnie o jakiej technologii byś nie napisał).

Twoje "marketowe"znawstwo jest w jawnej sprzeczności z wnioskami np P. Filipa

Ty oceniasz na podstawie marketu,

Oceniam na podstawie marketu i doświadczeń znajomych - tyle w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oceniam na podstawie marketu i doświadczeń znajomych - tyle w tym temacie.

- "powiedziałeś a"...to zakończ (opisujesz że wiesz całkiem sporo).

Teraz dodajesz "znajomych"(?).

 

Jakie to są doświadczenia (Twoje i znajomych) bo chcę porównać z postem P.Filipa?

 

 

............

slayer - uwaga jak najbardziej słuszna.

Jednak opisywane to do znudzenia. (powidok nie jest równoznaczny z wypaleniem na stałe).

Problem jest, ale nie popadaj w skrajności bo i takie "wpisy" można znaleźć i do dzisiaj np. w LCD Samsunga (jest to na ich stronach - instrukcje obsługi LCD - nie wiem czy we wszystkich, ale jest...).

 

 

 

-------------------

Panowie - znowu przypominam że kompleksowy i obiektywny opis dał P. Filip.

Wszystkie rozważania "z doskoku" tracą sens. ;)

Po co szukać skrajności, jak to nie zmieni nic w obiektywnej ocenie na podstawie testowanego sprzętu? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powidoki mają wszystkie współczesne płaskie TV cuda techniki, zdarzają się nawet w projektorach (LCD). Instrukcja obsługi niemal każdego ustrojstwa zawiera ostrzeżenie przed wyświetlaniem obrazu 4:3 na panelu 16:9. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja obsługi niemal każdego ustrojstwa zawiera ostrzeżenie przed wyświetlaniem obrazu 4:3 na panelu 16:9. ;)

Problem może dotyczyć praktycznie tylko plazm (wyświetlany przez pierwsze lata obraz np. tylko 4:3 z czarnymi pasami po bokach). W LCD nie będzie zjawiska większego wypalenia środka od tych czarnych obszarów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LCD nie będzie zjawiska wypalenia. Będzie za to zjawisko "powidoku". RTFM! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LCD nie będzie zjawiska wypalenia. Będzie za to zjawisko "powidoku". RTFM! ;)

Zostawiałem czasem na kilka godzin statyczny obraz na LCD i zjawiska powidoku nie było :] I Fucking Manual (cytuję) o którym piszesz nic nie zmienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiałem czasem na kilka godzin statyczny obraz na LCD i zjawiska powidoku nie było :] I Fucking Manual (cytuję) o którym piszesz nic nie zmienia.

 

mam pytanie po co zostawiasz na kilka godzin? :)

najciekawsze że przymierzam się do zakupu tv ok 50cali i jeszcze kilka miesięcy temu chciałem kupić w pierwszej chwili lcd staniały technologiczny postęp super odświerzanie podświetlanie led i turbo bajery i co

kilka razy porównywałem w tym okresie lcd i pdp i role się odwróciły , żadne argumenty o wycieku plazmy i podawaniu prądu wiadrami mnie nie przekonają

ten typ obrazu trafia w moje preferencje czyli normalność żeby nie powtarzać naturalność obrazu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko kto to mówi ? przecież nie jesteś obiektywny, kilka postów wyżej zrobiłeś założenie i uogólniłeś, że LCD są lepsze co jest śmieszne samo w sobie, bo są różne tv w różnym pułapie cenowym

 

Chyba dla każdego jest oczywiste że porównań dokonujemy zawsze w tym samym przdziale cenowym. To ktoś z obozu PDP napisał powyżej, że że plazma jest zawsze lepsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem dwa duże ekrany - oba samsunga.

 

63 calową plazmę o symbolu bodajże 7000 kupił mój teść. Na spokojnie u niego w domu mogłem sobie "potestować".

Obraz z blu-raya jest naprawdę odlotowy. Tak dobry, że jak czytam powyższe banialuki o wypłowiałych kolorach i braku ostrości, to po raz kolejny chce mi się śmiać po prostu. Sorry, ale najzwyczajniej nie wierzę, że osoby głoszące takie dyrdymały widziały dobrą plazmę w akcji z materiałem HD w warunkach domowych.

Kolory mają z wypłowieniem tyle wspólnego, co nic. Ostrość jest po prostu za-ko-mi-ta. Kropka. Nie przyjmuję innego zdania, nawet gdy ktoś okrasi je frazesami o subiektywiźmie i ble ble ble. Ostrość jest znakomita OBIEKTYWNIE. Swoją ścieżką - gorąco polecam ten model wszystkim zainteresowanym dużym ekranem.

 

Drugi ekran - niestety w warunkach sklepowych. 65-calowy samsung 8000 (LCD). Drogi jak cholera - 25 koła. Leciało demo 3D. Powiem tak - po raz pierwszy podobał mi się efekt 3D z telewizora. Był kapitalny. Z 2 metrów uzyskiwało się efekt kinowy, ale efekty były dużo lepsze. Siedziałem dobre 20 minut. Wygląd tego modelu - przyznaję, rzuca na kolana. Co do samej jakości obrazu, to trudno mi coś więcej powiedzieć, bo wiadomo, 3D skradło cały show. Ale całościowo na pewno było dobrze. Wiem już, że kiedyś 3D sobie jednak sprawię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do oglądanie wieczorem kupię plazmę obraz dla mnie jest "balsamem na oczy" :)

kalibracja lcd nie przyniesie poprawy braku naturalności i problemów z detalicznością półcieni

dla mnie lcd to jest dobre do ps3 , tvn i innych bzdetów do oglądania w dzień

a że oglądam wieczorami i cenię sobie balsam na oczy to nie kupię lcd żeby się męczyć

a sorki tam jest pewnie tryb nocny który wycina następne 25% detali i przyjemności z oglądania

wielokrotnie porównywałem i nic i nikt mnie nie przekona że obraz lcd jest najbardziej naturalny

w tej chwili lcd kupuje się z rozpędu bo rynek dość mocno rozkręcił się w płaskich tv jak plazmy kosztowały ponad 10tys najtańsze a lcd zaczynały się od połowy tej sumy to nikt nie będzie dopłacał do plazmy i nawet się wczuwał , w chwili obecnej plazma stała się tak tania jak lcd

 

mikson nie wku...j mnie :)

Mam plazmę Panasa w połączeniu z ps3 i n-ką.I nie zamieniłbym nigdy tego tv na nawet dużo droższy lcd.Ani n-ki na polsat ,ani PS3 na xboxa.

Koniec kropka

 

PS.Na plazmie teraz króluje Gran Turismo 5;),zamiennie z programami doku.HD,sport HD lub filmy HD

 

 

Popieram mczaja (post wyżej).Obraz w blu-rayu z PS3 jest rewelacyjny na plazmie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dla każdego jest oczywiste że porównań dokonujemy zawsze w tym samym przdziale cenowym. To ktoś z obozu PDP napisał powyżej, że że plazma jest zawsze lepsza.

oczywiście że tak, a wiesz dlaczego ? nie ma żadnych LCD w cenie od których zaczynają się plazmy... dotyczy to modeli w każdym rozmiarze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie po co zostawiasz na kilka godzin? :)

Choćby po to by wiedzieć czy się coś "odbija" ... skoro wyświetlacz i tak jest stary, to ta wiedza jest bardziej cenna niż on sam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już, że kiedyś 3D sobie jednak sprawię.

Wogóle nie zamierzam nawet rozważać 3D do czasu, aż przestaną być potrzebne owe wk&$@*^ce okulary. Podobno pracują nad 3D oglądanym "gołym okiem".

 

Zauważmy, że dla (mojego ulubionego) dźwięku wielokanałowego nie są potrzebne jakieś dodatkowe trąbki do uszu, jakie zakładali nasi pradziadkowie w XIX wielu, gdy niedosłyszeli. 5.1 słyszymy "gołym uchem".

 

oczywiście że tak, a wiesz dlaczego ? nie ma żadnych LCD w cenie od których zaczynają się plazmy... dotyczy to modeli w każdym rozmiarze

W oczywisty sposób nie masz racji. LCD 40" 100 Hz można już dostać za 1990 zł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby po to by wiedzieć czy się coś "odbija" ... skoro wyświetlacz i tak jest stary, to ta wiedza jest bardziej cenna niż on sam.

 

jasne a świstak siedzi i zawija w sreberka i mam uwierzyć że sobie takie testy robisz kilkugodzinne żeby nic nie zobaczyć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne a świstak siedzi i zawija w sreberka i mam uwierzyć że sobie takie testy robisz kilkugodzinne żeby nic nie zobaczyć :)

Nie wiem o czym bredzisz, ale nawet pasek zadań windows wyświetlony po 8 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu w pracy mi się nie odbił, podczas gdy na Twojej "wspaniałej plazmie" został by wryty na trwałe zapewne po jednym dniu :] ... świstaczku :)

 

Wogóle nie zamierzam nawet rozważać 3D do czasu, aż przestaną być potrzebne owe wk&$@*^ce okulary. Podobno pracują nad 3D oglądanym "gołym okiem".

Takie LCD były do kupienia już kilka lat temu (15" z zaporową ceną) ... teraz jedynie pozostaje kwestia ceny za model np. 46".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie LCD były do kupienia już kilka lat temu (15" z zaporową ceną) ... teraz jedynie pozostaje kwestia ceny za model np. 46".

3D kilka lat temu??? I jakie są teraz, które nie wymagają okularów??? Bo ja takich nie znam. Z tego co wiem - koncerny dopiero się nad tym głowią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3D kilka lat temu??? I jakie są teraz, które nie wymagają okularów??? Bo ja takich nie znam. Z tego co wiem - koncerny dopiero się nad tym głowią.

Tak ... były takie już kilka lat temu ... w chip czytałem ... 15" jakoś po 15 tys. były czy coś takiego (monitor tamten działał na zasadzie blokady paralaksy ... czyli matryca "rozdzielająca" przed matrycą LCD). A obecnie nie wiem czy na którychś targach jakaś firma już nie prezentowała modelu 40".

Znalezione przed chwilą:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Albo:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lepiej odebrano prezentację telewizora Philips, ale i firma ma więcej doświadczeń - co roku od 2007 przywozi na IFA kolejne prototypy. W dodatku współpracuje z holenderską firmą Dimenco, założoną przez byłych inżynierów Philipsa, specjalistów od technologii lentikularnych. Ich 56-calowy wyświetlacz pokazuje obraz 1080p w 3D i choć również trzeba się przed nim ustawiać w odpowiednich miejscach, obraz i efekt stereoskopowy są bardzo wyraźne. Współpracujące firmy obiecują, że do momentu wprowadzenia paneli do produkcji poradzą sobie z tymi ograniczeniami, ale jest pewien problem - dokończenie badań i rozpoczęcie masowej produkcji szacują na trzy do pięciu lat. Jeśli więc nie nastąpi jakiś przełom, będziemy zakładać okulary do oglądania 3D do 2013 roku.

... tak więc jak widzisz gotowe urządzenia już istnieją.

Kyle: Jaką masz typ matrycy w swoim LCD?

PVA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o czym bredzisz, ale nawet pasek zadań windows wyświetlony po 8 godzin dziennie, 7 dni w tygodniu w pracy mi się nie odbił, podczas gdy na Twojej "wspaniałej plazmie" został by wryty na trwałe zapewne po jednym dniu :] ... świstaczku :)

 

 

Takie LCD były do kupienia już kilka lat temu (15" z zaporową ceną) ... teraz jedynie pozostaje kwestia ceny za model np. 46".

 

tak masz rację lcd używa się do kompa i do ps3 a plazmy do filmów dobrze że się przyznałeś bo zaczynałem wątpić w twoje ślepe zapatrzenie w lcd :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już nie długo do tego czasu lcd przejdą z 5 generacji matryc i 3 modyfikacje podświetleń led alby przyszli nabywcy byli jeszcze bardziej zadowoleni z kolorów swojego wypieszczonego tv :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.