Skocz do zawartości
IGNORED

Plazmy. Czy obecnie jest jeszcze sens interesować się?


profee

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie redaktorami, forsiastymi znajomymi, poważnymi firmami to rynsztokowymi k**wami zaczynąją rzucać ;D

LCD-owcy niczego nie udawadniają, cały czas piszą o różnych gustach, agresja i zacietrzewienie plazmowców uznających ich własny gust za nadrzędny jest doprawdy zabawna :)))

 

 

Dla mnie to wady deklasujące plazmę - nie mogę widzieć ? nie mogę mieć takiego zdania ?, zabronisz mi ?, a może po raz kolejny ktoś z was napisze o bzdurach ??? No to sobie piszcie, ulżycie sobie, ubaw mam z was po pachy :))))

 

don111 gdybyś teraz miał wybierać nową plazmę jaką byś wybrał z 50calowych? wiem że Twoje preferencje są dość mocno zbieżne z moimi dlatego pytam

tego panasa co podałem linka ja osobiście oglądałem i jest super, natomiast czy wg Ciebie są ciekawsze modele ale nie maksymalnie drogie tak do 7tys?

bo lcd mnie w tej chwili po kilku porównaniach w różnych sklepach absolutnie nie interesują ze względu na sztuczność obrazu i jego agresywność w przekazie szczególnie led,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wady deklasujące plazmę - nie mogę widzieć ? nie mogę mieć takiego zdania ?, zabronisz mi ?, a może po raz kolejny ktoś z was napisze o bzdurach ??? No to sobie piszcie, ulżycie sobie, ubaw mam z was po pachy :))))

czy ja Ci zabraniam ? ja mogę napisać to samo w drugą stronę, że widzę smużenie, do dupy kąty, świecące kontury i wiele innych dyskwalifikujących rzeczy w LCD, ale po co, każdy model tv jest inny... Ty uogólniasz bo coś złego dostrzegłeś w warunkach sklepowych w obrazie plazmy, więc wyciągaj sobie dalej takie wnioski ze swoich obserwacji

mała podpowiedź - moja też zaczyna trochę migotać jak ustawię kontrast >90%, w sklepach masz wszystko na full + tryb dynamiczny, jak to wygląda na tle LCD nie trzeba mówić... powidoków (widocznych) nie mam absolutnie żadnych, możesz wierzyć lub nie, wypalenia - no tak, bankowo będą skoro nawet nie widać powidoków...

 

Widziałem ten filmik od początku do końca ... jest na prawdę ciekawy, ale nie pokazuje co daje przysłanianie jednego piksela na matrycy PVA w praktyce ... są tam niskokontrastowe IPS z aktywnym kontrastem dynamicznym i ew. lokalnym wygaszaniem podświetlenia. Ale mogę się zgodzić że pod kątem plazma wypadnie lepiej od owego PVA - bez dwóch zdań ... więc na LCD PVA (i IPS bez polaryzatora A TW) nie jest wskazane patrzyć z większych kątów ... a na plazmach można to olać.

ok, czyli kontrola każdego piksela daje to że plazma wypada pod kątem lepiej od LCD, bardzo ciekawy wniosek, szkoda że w ogóle nie na temat.. popatrz na fajerwerki na tym filmie i przemyśl to sobie jeszcze raz, ja myślę że wiesz o co chodzi ale argument za plazmą przecież nie przejdzie przez Twoje gardło...

 

don111 gdybyś teraz miał wybierać nową plazmę jaką byś wybrał z 50calowych? wiem że Twoje preferencje są dość mocno zbieżne z moimi dlatego pytam

tego panasa co podałem linka ja osobiście oglądałem i jest super, natomiast czy wg Ciebie są ciekawsze modele ale nie maksymalnie drogie tak do 7tys?

bo lcd mnie w tej chwili po kilku porównaniach w różnych sklepach absolutnie nie interesują ze względu na sztuczność obrazu i jego agresywność w przekazie szczególnie led,

na chwilę obecną Panasonic 50V20, ok 5 tys.

bdb filtr antyodblaskowy w dzień, ekstra czerń i dobre skalowanie obrazu, niezłe wyposażenie

więcej dawać za "jednorazowy" tv (w razie awarii naprawa nieopłacalna) chyba nie ma sensu

jest jeszcze ciut lepszy VT20, ale różnice znikome (ma niby szybszy fosfor) + 3D które w tej chwili dopiero raczkuje więc się nie opłaca za nie przepłacać

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, czyli kontrola każdego piksela daje to że plazma wypada pod kątem lepiej od LCD,

Nic takiego nie napisałem. Kontrola każdego piksela występuje tak samo w LCD jak i plazmie.

bardzo ciekawy wniosek, szkoda że w ogóle nie na temat..

Jak wyżej

popatrz na fajerwerki na tym filmie i przemyśl to sobie jeszcze raz, ja myślę że wiesz o co chodzi ale argument za plazmą przecież nie przejdzie przez Twoje gardło...

Weź mnie nie rozśmieszaj ... te fajerwerki na LCD są rozświetlane przez niedokładne wygaszanie lokalnego podświetlenia (efekt halo o którym chyba Witek pisał) - kumasz czy nie? ... i nie wiem nad czym mam tu niby więcej myśleć. ... HALO ... myślisz jeszcze? chyba nie bardzo ... bo ja piszę o PVA bez lokalnego wygaszania (pełna kontrola pojedynczego SUBPIKSELA nie mniej dokładna niż na plazmie) a Ty o IPS z włączonym lokalnym wygaszaniem (brak kontroli przez niedokładność lokalnego wygaszania)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle - dość proste pytanie (powtarzane przez wiele osób i nadal bez odpowiedzi).

 

Jaki masz w domu (pracy?) TV?

 

 

 

Ps - myślałem ze dyskusja (w 90% nie na temat) "umrze śmiercią naturalną" po wpisie np. Filipa K.(?)

Jak widać piaskownica ma swoje prawa (chyba tylko z niej wyrosnąć trzeba, a to potrwa...).

Są osoby co na tym forum jakiejś wiedzy szukają, a nie "zabawy łopatkami".

 

Chyba się skuszę i statystykę wpisów tego tematu przedstawię.

Matematyka jest bezlitosna.

 

Jak można przez 14 stron się "uzewnętrzniać" w tak prostym i rozwiązanym temacie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty natomiast piszesz prawdy objawione. Jedynie słuszne. Kolejny autorytet z nominacji własnej. Widzę, że z braku argumentów już puszczają nerwy?

 

 

 

 

No jak mi mogą nie puszczać nerwy skoro bobkat pisze ciągle że: "lcd jest dobre bo ja mam i mi się podoba".

Jak piszę człowiekowi że to jest ocena subiektywna czyli niemiarodajna on pisze mi że brakuje mi argumentów i piepszy chyba już pięć stron cyt."kolejny autorytet z nominacji własnej".

Schizofrenia czy co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piepszy

piepRZy k**wa jak już :)))))))

 

No jak mi mogą nie puszczać nerwy skoro bobkat pisze ciągle że: "lcd jest dobre bo ja mam i mi się podoba".

Jak piszę człowiekowi że to jest ocena subiektywna

A tak poza tym, żartujesz, czy idiotów z nas robisz ? - kilka postów wyżej piszesz, ze twoje oceny są obiektywne :))) Schiza czy co ??? :))))) I Bobcat k**wa, a nie Bobkat :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie podkręcisz tak na plaźmie jasności, kontrastu choćbyś padł, kwiczał i nadal rzucał k**wami :)))))

Wykręce tak mocno że głowę trzeba odwracać, tak daje po oczach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie = obiektywne.

Czyjeś zdanie zgodne z moim = obiektywne.

Czyjeś zdanie odmienne od mojego = subiektywne.

 

Czy można to traktować serio?

 

Pozatym wydaje mi się, że Witek wyrządza swojej drużynie wielką krzywdę. Bowiem są tu na Forum zwolennicy PDP naprawdę wysokiej próby. Dyskutują spokojnie, merytorycznie, przy użyciu rzeczowych argumentów. Nie będę pisał kto, każdy widzi. Polemika z takimi sprawia autentyczną satysfakcję intelektualną, mimo że się diametralnie i pryncypialnie nie zgadzamy. Natomiast ktoś, kto się nie wczyta dokładnie w posty i pobierznie przemknie przez ten wątek - może w sobie wyrobić przekonanie, że Plazmowiec to dzieciak, który tupie nóżkami i bije piąstkami w płyty chodnikowe (niczym mały Kazio przed sklepem z zabawkami, gdy mu mama nie chce kupić samochodzika), a tak naprawdę to nieokrzesany i niewykształcony ortodoksyjny fanatyk, krzykacz, który z braku argumentów potrafi przedstawić jedynie bluzgi i słowa rozpoczynające się na literę "k".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plazmowiec to dzieciak, który tupie nóżkami i bije piąstkami w płyty chodnikowe (niczym mały Kazio przed sklepem z zabawkami, gdy mu mama nie chce kupić samochodzika), a tak naprawdę to nieokrzesany i niewykształcony ortodoksyjny fanatyk, krzykacz, który z braku argumentów potrafi przedstawić jedynie bluzgi i słowa rozpoczynające się na literę "k".

No i nawet chciałby, używając jego języka, wpier... mającym inne zdanie, ale dzielą go druty :)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piepRZy k**wa jak już :)))))))

 

 

A tak poza tym, żartujesz, czy idiotów z nas robisz ? - kilka postów wyżej piszesz, ze twoje oceny są obiektywne :))) Schiza czy co ??? :))))) I Bobcat k**wa, a nie Bobkat :)))

Ad1. Już pisałem raz że zwracać uwagę w tej materii jest wysoce niekulturalne i każdy może się pomylić pisząc szybko, a ty chłopie dalej "mącisz wodę"

 

Ad2. Tak są obiektywne, cyt."Jak piszę człowiekowi że to jest ocena subiektywna czyli niemiarodajna on pisze mi że brakuje mi argumentów i piepszy chyba już pięć stron cyt."kolejny autorytet z nominacji własnej".

Facet pisze że jemu się podoba więc LCD wiec jest najlepszy.

Ja akurat w cytacie powyżej piszę bezosobowo własnie do niego, że jego ocena jest subiektywna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Już pisałem raz że zwracać uwagę w tej materii jest wysoce niekulturalne i każdy może się pomylić pisząc szybko, a ty chłopie dalej "mącisz wodę"

 

Ad2. Tak są obiektywne, cyt."Jak piszę człowiekowi że to jest ocena subiektywna czyli niemiarodajna on pisze mi że brakuje mi argumentów i piepszy chyba już pięć stron cyt."kolejny autorytet z nominacji własnej".

Facet pisze że jemu się podoba więc LCD wiec jest najlepszy.

Ja akurat w cytacie powyżej piszę bezosobowo własnie do niego, że jego ocena jest subiektywna.

Ad.1 Niekulturalne ? Znowu żartujesz ? :) Zdajesz sobie sprawę jaki rodzaj kultury reprezentujesz własnym zachowaniem ? zapewne, nie :), do szkoły !!!, albo sprawdzaj w słowniku co piszesz, bo wysoce niesmacznym jest czytanie po raz n-ty takich byków !

Ad.2 Do szkoły !!!, bo nie trafia do ciebie, nic a nic jak widzę, może choć szczyptę inteligencji ci wtłoczą :-), no chyba że znowu żartujesz, choć wątpię :-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie = obiektywne.

Czyjeś zdanie zgodne z moim = obiektywne.

Czyjeś zdanie odmienne od mojego = subiektywne.

 

Czy można to traktować serio?

 

Pozatym wydaje mi się, że Witek wyrządza swojej drużynie wielką krzywdę. Bowiem są tu na Forum zwolennicy PDP naprawdę wysokiej próby. Dyskutują spokojnie, merytorycznie, przy użyciu rzeczowych argumentów. Nie będę pisał kto, każdy widzi. Polemika z takimi sprawia autentyczną satysfakcję intelektualną, mimo że się diametralnie i pryncypialnie nie zgadzamy. Natomiast ktoś, kto się nie wczyta dokładnie w posty i pobierznie przemknie przez ten wątek - może w sobie wyrobić przekonanie, że Plazmowiec to dzieciak, który tupie nóżkami i bije piąstkami w płyty chodnikowe (niczym mały Kazio przed sklepem z zabawkami, gdy mu mama nie chce kupić samochodzika), a tak naprawdę to nieokrzesany i niewykształcony ortodoksyjny fanatyk, krzykacz, który z braku argumentów potrafi przedstawić jedynie bluzgi i słowa rozpoczynające się na literę "k".

Jak można normalnie polemizować z kimś kto twierdzi że "ziemia jest płaska".

Inni patrzą na was, a raczej co piszecie z politowaniem.

Jestem krzykacz? OK , a wy kim jesteście? Ludźmi którzy (niewiem dlaczego) piszą nieprawdę. (to zdanie miało być wysoce niekulturalne, ale sie powstrzymałem)

 

Ad.1 Niekulturalne ? Znowu żartujesz ? :) Zdajesz sobie sprawę jaki rodzaj kultury reprezentujesz własnym zachowaniem ? zapewne, nie :), do szkoły !!!, albo sprawdzaj w słowniku co piszesz, bo wysoce niesmacznym jest czytanie po raz n-ty takich byków !

Ad.2 Do szkoły !!!, bo nie trafia do ciebie, nic a nic jak widzę, może choć szczyptę inteligencji ci wtłoczą :-), no chyba że znowu żartujesz, choć wątpię :-))))

Zyzio do czego sie jeszcze dopier**lisz?

Może mój numer buta ci nie obpowiada?

Sam jesteś burak, a wiesz dlaczego? bo gdybyś był prawdziwym mężczyzną to nie kablowałbyś do moderacji na mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio do czego sie jeszcze dopier**lisz?

Może mój numer buta ci nie obpowiada?

Sam jesteś burak, a wiesz dlaczego? bo gdybyś był prawdziwym mężczyzną to nie kablowałbyś do moderacji na mnie.

O, to to właśnie, cały ty w czystej postaci :-) Nigdy na ciebie nie zakablowałem moderacji, uczynił to ktoś inny zniesmaczony wiejską prostotą twoich wypowiedzi :-)

 

Ludźmi którzy (niewiem dlaczego) piszą nieprawdę. (to zdanie miało być wysoce niekulturalne, ale sie powstrzymałem)

Ulżyj sobie, coraz niżej upadasz wyznawco jedynie słusznej prawdy - pewnie jeszcze przez następne 14 stron trzeba będzie to powtarzać, a i tak nie dojdzie :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to to właśnie, cały ty w czystej postaci :-) Nigdy na ciebie nie zakablowałem moderacji, uczynił to ktoś inny zniesmaczony wiejską prostotą twoich wypowiedzi :-)

 

 

Ulżyj sobie, coraz niżej upadasz wyznawco jedynie słusznej prawdy - pewnie jeszcze przez następne 14 stron trzeba będzie to powtarzać, a i tak nie dojdzie :))))

Ad1. Właśnie że ty, sam moderator mi pokazał.

Ad2. Sam też jesteś niezły, w innych tematach jeszcze ostrzej naskakujesz na innych i ty mnie chcesz uczyć kultury?

Sam również jesteś wyznawcą jedynie słusznej prawdy, słychać tylko LCD LCD LCD, i znowu napiszę to samo co kiedyś do ciebie i przez tą wypowiedź zakablowałeś do moderacji, z tego powodu zostałem zbanowany, oto ona : MASZ ZATWARDZIAŁY ŁEB.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad1. Właśnie że ty, sam moderator mi pokazał.

Ad2. Sam też jesteś niezły, w innych tematach jeszcze ostrzej naskakujesz na innych i ty mnie chcesz uczyć kultury?

Sam również jesteś wyznawcą jedynie słusznej prawdy, słychać tylko LCD LCD LCD, i znowu napiszę to samo co kiedyś do ciebie i przez tą wypowiedź zakablowałeś do moderacji, z tego powodu zostałem zbanowany, oto ona : MASZ ZATWARDZIAŁY ŁEB.

AD1. Nie pogrążaj się kłamstwem dodatkowo...moderator nic by ci nie pokazał - to raz, dwa - niczego nie zgłaszałem. Poza tym sam wtedy zostałem zbanowany na 24 h za ripostę i jakoś żaden moderator mi nie doniósł, kto doniósł na mnie :-)

Ad2. Nie udaję, że deszcz pada jak ktoś mi sra na głowę, nigdy jednak nie naskakuję pierwszy. Potrafię też rozmawiać normalnie i merytorycznie, co tobie jest najzwyczajniej obce :-) Ja wcale nie jestem fanatykiem LCD i dałem temu wyraz w wielu wpisach - jak ktoś tego nie potrafi wyczytać to już nie mój problem, betonu nie przebiję nawet swoim zatwardziałym łbem :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AD1. Nie pogrążaj się kłamstwem dodatkowo...moderator nic by ci nie pokazał - to raz, dwa - niczego nie zgłaszałem. Poza tym sam wtedy zostałem zbanowany na 24 h za ripostę i jakoś żaden moderator mi nie doniósł, kto doniósł na mnie :-)

Ad2. Nie udaję, że deszcz pada jak ktoś mi sra na głowę, nigdy jednak nie naskakuję pierwszy. Potrafię też rozmawiać normalnie i merytorycznie, co tobie jest najzwyczajniej obce :-) Ja wcale nie jestem fanatykiem LCD i dałem temu wyraz w wielu wpisach - jak ktoś tego nie potrafi wyczytać to już nie mój problem, betonu nie przebiję nawet swoim zatwardziałym łbem :-)

Pytałem moderatora kto, napisał ze ty.

Zacznij czytać ze zrozumieniem o czym piszę, a później.... ach nieistotne.

Napisz jeszcze raz do MLB-la.

Jeszcze jedno, czytałem temat o blue-ray no i niestety to ty naskoczyłeś pierwszy na plustka swoimi kpinami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naskoczenie z elementami chamstwa - jak np. nazwanie kogoś bucem, a inteligentna ironia bez rynsztokowych epitetów to dwie odrębne sprawy, ale i tak pewnie nie zrozumiesz witku o co biega, więc nie mam zamiaru dłużej kontynuować tego off topa :-) Widocznie moderatorowi coś się pomyliło - zresztą nasze posty zgłaszało multum osób z tego co mi pisał wnioskuję :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyziu daj sobie spokój. Witek każdy swój wpis umieszcza w niczym niezmąconym przekonaniu, że On ma rację z definicji, że to co On mówi - to jedynie słuszna prawda objawiona. Nie dopuszcza sytuacji, że może się mylić. To niemożliwe. Absolut się nie myli. A tak naprawdę to wychodzi z Niego (plazmowy) beton. Niereformowalny i nieprzemakalny na żadne argumenty.

 

"Masz zatwardziały łeb". Kolejny argument godny gentlemana. Mnie napisał, że "zamieniam Forum w chlew". Czy coś w tym guście. Wszystko pisane nieporadną Polszczyzną, gdzie od szkolarskich błędów ortograficznych na poziomie podstawówki aż się roi. Zwracanie uwagi na takie "drobiazgi" jest zdaniem Witka niekulturalne. Lżenie adwersarzy - jest jaknajbardziej dowodem wysokiej kultury, nieprawdaż.

 

I jeszcze się odgraża, że inni patrzą na nas z politowaniem. Skąd ta pewność? Kiedyś było takie trafne powiedzenie: bufonada.

 

Plazma nie jest lepsza. To tylko Witek ją bardziej lubi. Tylko tyle i aż tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bardzo dużo na świecie jest tych betonów plazmowych.

cyt."Plazma nie jest lepsza. To tylko Witek ją bardziej lubi" - a to co jest jak właśnie nie dopuszczanie sytuacji że możesz się mylić?

Hahahaha, znaleźli się poloniści :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli bardzo dużo na świecie jest tych betonów plazmowych.

cyt."Plazma nie jest lepsza. To tylko Witek ją bardziej lubi" - a to co jest jak właśnie nie dopuszczanie sytuacji że możesz się mylić?

Hahahaha, znaleźli się poloniści :D

Jeśli dla kogoś poprawność ojczystego języka jest powodem do wesołości - to naprawdę nie ma o czym (ani z kim) rozmawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla kogoś poprawność ojczystego języka jest powodem do wesołości - to naprawdę nie ma o czym (ani z kim) rozmawiać.

To jest Audiostereo a nie forum filologiczne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu warto się tą plazmą interesować, czy nie? Bo już całkiem się pogubiłem... :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naskoczenie z elementami chamstwa - jak np. nazwanie kogoś bucem, a inteligentna ironia bez rynsztokowych epitetów to dwie odrębne sprawy, ale i tak pewnie nie zrozumiesz witku o co biega, więc nie mam zamiaru dłużej kontynuować tego off topa :-) Widocznie moderatorowi coś się pomyliło - zresztą nasze posty zgłaszało multum osób z tego co mi pisał wnioskuję :-)

No zyziu,jesli wiekszosc z twoich skierowanych do mnie wypowiedzi byly tylko inteligentna ironia i nie zawieraly jak to okreslasz: "rynsztokowych epitetow",to gratuluje "dobrego samopoczucia".To zupelnie tak jak z wkladaniem w moje usta obrazliwych a wymyslonych przez ciebie stwierdzen typu cyt."polaczki" itp.Tak naprawde to ty ziejesz zawiscia,zlosliwoscia,chaotycznie i bez zrozumienia czytasz cudze wypowiedzi,poslugujesz sie z zasady zlosliwa,tendencyjna,zmierzajaca do osmieszenia bez wzgledu na tresc i za wszelka cene interpretacja,ktora ma za zadanie jedynie ukoic twoje pragnienie zochydzenia i wykpienia adwersarze a nie normalna wymiane zdan i pogladow.Atakujesz i to czesto w nieprzystajacej do tego forum ordynarnej i zawierajacej niskie pobudki formie, podkreslajac bezsilnie, jak to swietnie sie cudzym kosztem bawisz.No coz, kazdy wybiera zabawe dla siebie.Jednym podoba sie teatr,innym remiza,a niektorym nawet "rynsztok" - ups,to chyba z twojego zasobu slownictwa pochodzi.

 

To w końcu warto się tą plazmą interesować, czy nie? Bo już całkiem się pogubiłem... :D

 

Mam wrazenie ze faktycznie od pewnego czasu w kwestii technicznych innowacji w plazmie nic sie niestety nie dzieje.Odnosze rowniez subiektywne wrazenie,ze obecny lider na tym rynku,czyli Panasonic jednak pod wzgledem obrazu ostatniej generacji Pioneerowi ustepuje.Nie widze jednak poki co w zastosowaniu do kina domowego lepszego ekranu niz plazmowy.(laser to na razie poczatek)Widze jednak duzy postep jaki dokonuje sie w technologii LCD - zwolennikom zycze by plazme pokonal - bo w tym segmencie sie i tak nic nie dzieje.Ale poki co ja do kina domowego LCD bym nie wybral.

 

Zyziu daj sobie spokój.

 

Swieta racja i czas "najwyzszy".Amen.

 

Plazma nie jest lepsza. To tylko Witek ją bardziej lubi. Tylko tyle i aż tyle.

 

A to podobno tylko tzw "plazmowcy" uzywaja kategorycznych stwierdzen nie podlegajacych dyskusji..

No i nie tylko kol.Witek lubi plazme a raczej ceni ja za obraz.A ze piszesz min.ze to "Tylko tyle i aż tyle.

" to wyglada na to ze jednak zdanie kol.Witka w tej materii sobie cenisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> plustek

Ty to już totalnie zdziwaczałeś na tej emigracji, palma ci odbiła i wszystko pomieszało w łepetynce :-) Nigdy nie nazwałem cię bucem, idiotą czy imbecylem - tą są ordynarne epitety, ale jak widać już zapomniałeś jakie znaczenie w języku polskim mają te słowa, skoro stwierdzasz, że cię nimi raczyłem :-) nigdy nie wyrywałem się też by ci wpier...,więc daj sobie spokój z tą zawiścią, niskimi pobudkami i nie myl jej ze złośliwą ironią, do której jak najbardziej się przyznaję, gdyż prowokujesz do niej swoimi przezabawnymi wypowiedziami :-) Uśmiecham się teraz znacząco i wzdycham niczym panowie z poważnej firmy, dokładnie tak jak lubisz :-)

Amen

 

To w końcu warto się tą plazmą interesować, czy nie? Bo już całkiem się pogubiłem... :D

Sam widzisz ile żre prądu, a ledwo świeci, więc musisz sobie sam odpowiedzieć, albo przestudiować wątek od dechy do dechy, co niewiele da :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

=> plustek

Ty to już totalnie zdziwaczałeś na tej emigracji, palma ci odbiła i wszystko pomieszało w łepetynce :-) Nigdy nie nazwałem cię bucem, idiotą czy imbecylem - tą są ordynarne epitety, ale jak widać już zapomniałeś jakie znaczenie w języku polskim mają te słowa, skoro stwierdzasz, że cię nimi raczyłem :-) nigdy nie wyrywałem się też by ci wpier...,więc daj sobie spokój z tą zawiścią, niskimi pobudkami i nie myl jej ze złośliwą ironią, do której jak najbardziej się przyznaję, gdyż prowokujesz do niej swoimi przezabawnymi wypowiedziami :-) Uśmiecham się teraz znacząco i wzdycham niczym panowie z poważnej firmy, dokładnie tak jak lubisz :-)

Amen

 

Udez w stol a nozyce same sie odezwa - no i odezwal sie z typowa dla siebie doza "inteligentnej ironii"A potem pyta jak w watku "ktory bluray"np:

cyt. "A co masz do mnie ?, wkur.. cię, że ja się na tobie poznałem ?, to lepiej siedź cicho i nie pyskuj." -

 

Tylko zyziu,kto tu sie na kim poznal?

 

No i zyziu, chocbys sie nie wiem jak sie usmiechal i nie wiem jak wzdychal az do utraty zmyslow,to panem z powaznej firmy nigdy z tym slownictwem ,manierami i cala reszta nie bedziesz.Pozostaje ci wiec tylko rozpaczliwa i budzaca politowanie agresywnosc i zawisc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zyziu,kto tu sie na kim poznal?

Poznałem się na tobie przeglądając całokształt twojej twórczości na forum, a nie tylko scysje ze mną i wyrobiłem sobie zdanie :-) Być może stosujesz niefortunny sposób wypowiedzi, który tak się odbiera, ale nie tylko ja go tak odbieram, więc nie jestem odosobniony w odczuciach:-)

 

siedź cicho i nie pyskuj." -

 

Skoro słowo "pyskuj" uważasz za ordynarne, to jak najbardziej przyznaję się do ostrzejszych wypowiedzi pod twoim adresem ;-)

 

I jeszcze raz podkreślam, ze bawię się świetnie i z podziwu wyjść nie mogę, jak co poniektórym puszczają nerwy w sieci podczas walk z wirtualnymi wrogami i to na poważnie :-))))

Jeszce coś plustku ? ;-)

 

No i zyziu, chocbys sie nie wiem jak sie usmiechal i nie wiem jak wzdychal az do utraty zmyslow,to panem z powaznej firmy nigdy z tym slownictwem ,manierami i cala reszta nie bedziesz.Pozostaje ci wiec tylko rozpaczliwa i budzaca politowanie agresywnosc i zawisc.

A kim jestem to już nic ci do tego - a zaręczam, że zdziwiłbyś się sromotnie i nie powtarzaj już tych opowiastek o zawiści i agresji jak stara, zacinająca się katarynka :-), bo we mnie jej nie ma - jest tylko fun z takich śmiesznych ludzików jak ty ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie retoryczne było, jak już wcześniej napisałem pilnie śledzę wątek, bo śmiechowy jest! :)

 

P.S. Ja osobiście wolę DLP, bo mam i się (niemal) podoba, a LCD w warunkach domowych nie oglądałem (że o D-ILA/SXRD czy CRT przez grzeczność nie wspomnę...) ;) Prądu cholerstwo nieco ciągnie, za to obraz jest na 82 cale, a jak pokręcę zoomem to nawet na 89"! :)

 

P.S. 2. Zawsze sercem (i oczami) byłem za plazmą, miałem nawet niemal kupować 42" swego czasu. Ale szkoda było mi wydawać kasę na takie maleństwo. Teraz na te spory patrzę z pobłażaniem... :D

 

P.S. 3. Nazwa zakładki to "Kino Domowe". Plazma czy (TV) LCD nadają się do "Gwiazd na lodzie" czy innego "Em jak em". Niedokładnie cytując: "...do oglądania filmów służy projektor, a kto twierdzi inaczej ten nigdy nie kochał swojej Mamy!"

 

Przepraszam za offtopa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='zyzio' timestamp='1291752398' post='

Poznałem się na tobie przeglądając całokształt twojej twórczości na forum, a nie tylko scysje ze mną i wyrobiłem sobie zdanie

 

zyziu,zeby wyrobic sobie zdanie o tobie,nie trzeba calej twojej tworczosci przegladac - grozi zapascia ze smiechu - wystarczy pare wpisow.

 

[quote name='zyzio' timestamp='1291752398' post='

A kim jestem to już nic ci do tego - a zaręczam, że zdziwiłbyś się sromotnie i nie powtarzaj już tych opowiastek o zawiści i agresji jak stara, zacinająca się katarynka :-), bo we mnie jej nie ma - jest tylko fun z takich śmiesznych ludzików jak ty ;-)

 

czy ty naprawde uwazasz,ze mnie interesuje kim jestes? - rozczarowales mnie juz na calej lini - i do tego te kompleksy..

a ze jest "fun" ze smiesznych ludzikow - musze przyznac ze o zdolnosc do autoironii cie mie podejrzewalem.

 

z podziwu wyjść nie mogę, jak co poniektórym puszczają nerwy w sieci podczas walk z wirtualnymi wrogami i to na poważnie :-))))

 

jeszcze bardziej bys sie zapowietrzyl,gdybys mial swiadomosc ile jest zabawy po drugiej stronie ekranu,ja to betka,ale dzieciaki to az posikuja z radochy.Bo widzisz i w jednym masz racje - kabareton panie,kabareton - no to sie wydalo.Ech fajne sie forum zrobilo,nawet faceboka nie trzeba otwierac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompleksy to typowy argument plustku człeków twojego pokroju - to tylko potwierdza moją teorię :-)

A co do twoich ripost plustku to są cianiuteńkie, oj cianiuteńkie, na tej emigracji jako stłamszony obywatel całkowicie zatraciłeś poczucie humoru, toteż twój wkład w ten cały kabareton jest kiepski, ale i tak dostarcza jakiejś tam dawki rozrywki, chociaż może to raczej politowanie okraszone grymasem uśmiechu i znaczącego westchnienia :-)

A na razie życzę spokojnej nocy z marzeniami sennymi o panach z poważnej firmy, którzy pukają do twych drzwi gdzieś tam pod holenderską granicą :-), ich nadejście jest bliskie, czekaj na nich z utęsknieniem :-)

Dobranoc !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.