Skocz do zawartości
IGNORED

DIY na AudioShow


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Użytkownicy+

Dwa lata temu jako punkt wyjściowy mieliśmy wyjściowy sprzęt w postaci dwóch par kolumn (RLS i ART), do których dopasowywaliśmy resztę. Jako rezerwa były też klocki Denona (które akurat miałem w teście). A w sumie i tak najwięcej grało na Yamahach Pana Maćka i na jego monoblokach. Czyli system niejako sam się wyłonił :-) Tym razem jedynym komercyjnie dostępnym sprzętem były stoliki Górka, więc można uznać, że poziom rozwoju DIY rośnie, tym bardziej więc trudno a proiori ograniczać liczbę prezentowanych klocków i systemów. Musi być trochę luzu, byleby się tylko nie pobić :-)

 

Natomiast nie skorzystaliśmy z możliwości zorganizowania wykładów. Poprzednio dużym powodzeniem cieszyła się pogawędka Koteczka o wzmacniaczach lampowych, sądzę, ze przynajmniej co drugi z wystawiajacych w tym roku mógłby opowiedzieć cuda. To może za rok?

 

W trakcie przepinania czegoś w systemie, przy zmianie płyt a także jak nam dwa razy korki wywaliło (:-) prosiłem chłopaków żeby opowiadali o swoim sprzęcie. Kilkukrotnie odpowiadałem na pytania jeśli ktoś zapytał, kilka razy wywołała się krótka dyskusja (jak opowiadał Rick, McGiver, benpe, Piotrek, utopia, czy lulu). Nie chciałem żeby się to przedłużało, więc prosiłem o wyjście zainteresowanych osób wraz z konstruktorem na korytarz.

Tak było w trakcie gdy ja prowadziłem, lulu nastawił się bardziej na tradycyjną prezentację, ale wiem że sporo rozmów toczyło się w korytarzu. Ponieważ byłeś zazwyczaj po południu, trafiałeś na czas gdy grały wstęgi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również kulki bardzo się spodobały. Tak jak to już mówiłem paltonowi w Stanach kulki robią z misek IKEI tylko problemem jest mały rozmiar (największa tylko 28cm średnicy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale za to dużo mniejszy koszt...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również kulki bardzo się spodobały. Tak jak to już mówiłem paltonowi w Stanach kulki robią z misek IKEI tylko problemem jest mały rozmiar (największa tylko 28cm średnicy)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale za to dużo mniejszy koszt...

 

 

Przypomniałem sobie ze mogłem tez zabrać swoje monobloki na diabełkach

 

t1518_aaaaaaaaaaaa.JPG

 

 

post-21268-100008800%201269452095.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utopia.... bardzo dobrze to wygląda

Też chce pochować napęd szigaklona w podobnym granicie al`a AA :) rozmawiałem wstępnie z kamieniarzem nie powinno wyjść drogo. Kupiłem u niego blat na zabytkową szafkę 3 centymetrowy za 100zł 72 cm x 42 cm.

Otwór pod napęd możliwy do wykonania, zastanawiam się tylko czy moge sam wiercić otwory pod kolce etc. ew czym i jak. lub zlecić to kamieniarzowi.

Byłbym wdzięczny za sugestię :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utopia.... bardzo dobrze to wygląda

Też chce pochować napęd szigaklona w podobnym granicie al`a AA :) rozmawiałem wstępnie z kamieniarzem nie powinno wyjść drogo. Kupiłem u niego blat na zabytkową szafkę 3 centymetrowy za 100zł 72 cm x 42 cm.

Otwór pod napęd możliwy do wykonania, zastanawiam się tylko czy moge sam wiercić otwory pod kolce etc. ew czym i jak. lub zlecić to kamieniarzowi.

Byłbym wdzięczny za sugestię :)

 

ja sam wierciłem pod kolce

 

na dworze chłodziłem woda i wiertłem widiowym

 

i wkleiłem mufe nagwintowana na poxipol

 

Z_35.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że udało się Wam zorganizować pokój DIY. Za pierwszym razem trafiem na plytę Kazika, która jakościowo była raczej przeciwieństwem dobrego brzmienia, ale za drugim razem grała duża orkiestra i naprawdę brzmiało to przyjemnie. Ciekawie było też poobserwować miny tych zwiedzających, którzy najwyraźniej nie potrafili rozszyfrować skrótu DIY. Patrząc na zestaw tych dziwnych urządzeń byli co najmniej zdezorientowani. :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że udało się Wam zorganizować pokój DIY. Za pierwszym razem trafiem na plytę Kazika, która jakościowo była raczej przeciwieństwem dobrego brzmienia, ale za drugim razem grała duża orkiestra i naprawdę brzmiało to przyjemnie. Ciekawie było też poobserwować miny tych zwiedzających, którzy najwyraźniej nie potrafili rozszyfrować skrótu DIY. Patrząc na zestaw tych dziwnych urządzeń byli co najmniej zdezorientowani. :-D

 

Ludzie pytali się o cennik ,a ja mówiłem ,że na sprzedaż tylko stoliki kolegi :)

 

 

i ,że jeszcze dołożyliśmy by się tu spotkać i zorganizować ten pokaz

 

gość twierdził, że to tak się nie da i tym bardziej w Polsce !!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->utopia

Pierwszy raz pokój DIY/KAIM organizowany był w 2007r więc mamy pewną tradycję i jakoś się udawało.

 

Widzę że apetyty rosną może za rok trzeba wynająć Arkadię w Sobieskim ludziki zapamiętają jak będziemy się wystawiać obok Avalonów czy czegoś podobnego, będzie więcej miejsca na statyczne prezentacje i lepsza organizacja tego wszystkiego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

->utopia

Pierwszy raz pokój DIY/KAIM organizowany był w 2007r więc mamy pewną tradycję i jakoś się udawało.

 

Widzę że apetyty rosną może za rok trzeba wynająć Arkadię w Sobieskim ludziki zapamiętają jak będziemy się wystawiać obok Avalonów czy czegoś podobnego, będzie więcej miejsca na statyczne prezentacje i lepsza organizacja tego wszystkiego.

 

Byłaby okazja pokazać światu wreszcie twoje wielkie Scany :)!!!!!!! Arkadia byłaby bardziej niż odpowiednia. Najlepszy czas zrobić rezerwację :)

 

Nawiasem to sprawdził się patronat KAiM przed pierwszym pokazem DIY na AS gdyż była możliwość posłuchania w klubie sprzętu i porównania z klubowym na spokojnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Panowie, wklejcie zdjęcia kolumn Lulu. Na tych co są, nie widać prawie ich frontów.

 

Fajnie byłoby, żeby kilka zdań skreślili koledzy którzy razem z nami byli - Benpe, alegz, górek, Teo, McGyver. Każdy ma nieco inny punkt widzenia/słyszenia, więc ciekaw jestem waszego spojrzenia na nasz pokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się kilkoma moimi uwagami:

1. Sprzęt koniecznie musi być przygotowany przed wystawą. Tylko sprawdzone konfiguracje i szybkie do przepięcia. Dobrym pomysłem jest zaplanowanie co kiedy gra i twarde trzymanie się tego "harmonogramu".

2. Minimum zamieszania daje ustawienie par typu kulki Paltona z Quad'em a podłogówki z GM70, to znakomicie skraca kombinacje.

3. Trzeba być lepiej przygotowanym z płytami, każdy, kto gospodarzy w pokoju powinien mieć kilka płyt i grać zgodnie z sugestiami odwiedzających. Nie wszyscy goście mają (albo chcą) grać swoje. Pamiętam te prośby: "coś bardziej ostrego", potem "może jakiś damski wokal z kontrabasem", "klasykę z orkiestrą macie ?"

4. Goście czasami nie wiedzieli co to znaczy DIY. Może warto zmienić nazwę ?

5. Krówki to super pomysł. Brawo Teo.

 

Ogólnie warto, myślę, że w przyszłym roku powinny być dwa pokoje, nie ma to jak konkurencja obok, he he he.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielę się kilkoma moimi uwagami:

1. Sprzęt koniecznie musi być przygotowany przed wystawą. Tylko sprawdzone konfiguracje i szybkie do przepięcia. Dobrym pomysłem jest zaplanowanie co kiedy gra i twarde trzymanie się tego "harmonogramu".

2. Minimum zamieszania daje ustawienie par typu kulki Paltona z Quad'em a podłogówki z GM70, to znakomicie skraca kombinacje.

3. Trzeba być lepiej przygotowanym z płytami, każdy, kto gospodarzy w pokoju powinien mieć kilka płyt i grać zgodnie z sugestiami odwiedzających. Nie wszyscy goście mają (albo chcą) grać swoje. Pamiętam te prośby: "coś bardziej ostrego", potem "może jakiś damski wokal z kontrabasem", "klasykę z orkiestrą macie ?"

4. Goście czasami nie wiedzieli co to znaczy DIY. Może warto zmienić nazwę ?

5. Krówki to super pomysł. Brawo Teo.

 

Ogólnie warto, myślę, że w przyszłym roku powinny być dwa pokoje, nie ma to jak konkurencja obok, he he he.

bernard może całe piętro :)

 

 

zrobię większe monobloki bo chodzą mi po głowie na lampie 833a

 

833a.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Utopia, dwa pokoje to minimum. W jednym zmieszczą się tylko twoje monobloki, kablami pociągniemy sygnał i będzie git ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wnioski na przyszłe okazje, z mojej strony są następujące:

 

- Wskazane byłoby lepsze opisanie pokoju, tak by wchodzący od razu wiedzieli, o co chodzi. Samo "DIY" na drzwiach nie wystarczy, konieczne jest przynajmniej zwięzłe, treściwe i rzucające się w oczy wprowadzenie, co zacz.

- To samo dotyczy opisów grającego sprzętu. Dla każdego urządzenia warto przygotować kartki z tekstem "teraz gra" i krótkim opisem, wystawiane w zależności od aktualnej konfiguracji.

- Nie zaszkodzi także widoczny dla wszystkich program, wskazujący co będzie grane i o której godzinie.

- Należy przećwiczyć przepinanie sprzętu, by do minimum skrócić czas zmian systemów bądź ich elementów. W tym roku sprawiało to problemy. Najlepiej, by przełączania urządzeń dokonywali ich właściciele, wymaga to jednak pewnej dyscypliny czasowej - w określonym czasie odpowiednie osoby muszą być na miejscu.

- Listę prezentowanych urządzeń oraz "grające" konfiguracje ustalić należy przed rozpoczęciem imprezy, w trakcie jej trwania nie powinno już być miejsca na testy i improwizacje. Jak rozumiem, taki był zamysł w tym roku, szkoda że nie do wszystkich to dotarło.

 

Uwagi dla organizatorów:

- Pokój służy do przyjmowania gości wystawy, a nie do urządzania prywatnej imprezy. Pogaduchy prowadzić należy w przedpokoju bądź na korytarzu, a nie siedząc w pierwszym rzędzie, bądź stojąc między kolumnami a słuchaczami.

- Analogicznie, pokój ani jego okolice nie jest miejscem do paradowania ze szklanką wódki, nie służy także do publicznego upijania się już w kilka godzin od rozpoczęcia wystawy. Napić się we własnym gronie można zawsze, podczas Audio Show proponowałbym raczej skupić się na prezentowaniu możliwości przywiezionego sprzętu.

 

To jednak drobiazgi, ogólnie poszło świetnie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bernard może całe piętro :)

 

 

zrobię większe monobloki bo chodzą mi po głowie na lampie 833a

 

833a.jpg

 

Większe monobloki-to opłać jeszcze większy pokój w Bristolu))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mały,

 

Stadion narodowy , to jest to :)

to odnośnie mocy sinus czy mocy z sieci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to odnośnie mocy sinus czy mocy z sieci?

 

Myślę, że chodzi o możliwość pochwalenia się przed większą publiką :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie wszystko high-end co się świeci......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mały,

 

Stadion narodowy , to jest to :)

 

Najpierw ubezpiecz się na życie....Ty pieszczochu)))

ps.mamy do czynienia z 2-2,5kv...także nie ma zartów!!!

 

Już wiemy po spotkaniu w Harendzie,że silny chłop z niego jest.....o rozum nie zapytam!))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wklejcie zdjęcia kolumn ...

 

Robert! - Ciebie już się nachwalili a ja muszę pochwalić się sam

niestety konstrukcje nie dożyły do AS - zdjęcia z przed dziesięciu lat

czy ktoś prześcignie taki BR? -:))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Robert! - Ciebie już się nachwalili a ja muszę pochwalić się sam

niestety konstrukcje nie dożyły do AS - zdjęcia z przed dziesięciu lat

czy ktoś prześcignie taki BR? -:))))

 

Janek, piękne te twoje kulki :)

Co do mojej prośby o zdjęcia głośników, chodziło mi o kolumny Lulu :

"wklejcie zdjęcia kolumn Lulu. Na tych co są, nie widać prawie ich frontów."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie tylko w Polsce robi się spotkania DIY

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Może i my zrobimy coś podobnego nie koniecznie na audioszole ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie tylko w Polsce robi się spotkania DIY

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Może i my zrobimy coś podobnego nie koniecznie na audioszole ?

 

Podobne spotkania odbywały i chyba nadal odbywają się w warszawskim klubie KAiM

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Było tez dawniej spotkanie włascicieli upgrejdowanych odtwarzaczy CD, co ważne w roli punktu odniesienia Klubowy Lektor Ancient Audio.....bezcenna możliwość sprawdzenia możliwości sprzętu czy też bezpośredniego porównania.

Osobiscie podłączałem tam swój przetwornik pod napęd CD Pro2 Lektora i porównywałem z Shigaraki :)

Od czasu do czasu pokonujemy z kolegą 150 km w jedną stronę żeby spotkać zacnych kolegów pogadać i posłuchać dobrej muzyczki na niebanalnych kolumnach czy lamp GM70 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Panowie nie tylko w Polsce robi się spotkania DIY

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Może i my zrobimy coś podobnego nie koniecznie na audioszole ?

 

Też o tym myślałem, ale odległości między nami są spore - mieszkam ~240km od W-wy. Niedługo planuje zorganizować spotkanie (w ramach kujawskiego klubu audiofila), oczywiście kolegów z naszego pokoju również zapraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie powiem pokój DIY był najbardziej obleganym pokojem na pietrze, niezorientowanym gościom mogło wydawać się, że Bóg wie jakie sprzęty tam stoją:)(fakt były bardzo zacne) Zadziałała trochę zasada sztucznego tłoku, czyli jesli jest tłum i kolejka to "dają" cos extra:)(albo rzucili papier toaletowy).

Jak dla mnie to powiem szczerze, że pomysł świetny i gratuluje inwencji, samozaparcia i naprawdę anielskiej cierpliwości Robertowi. Zgadzam się z Teo w całej rozciągłości.

 

 

Ponadto dodam, że jestem zdegustowana zachowaniem co poniektórych forumowiczów, bo w pewnym momencie atmosfera była tak gęsta, że można było siekierę zawiesić i nie wpływało to dobrze na gości, którzy umykali w popłochu w obawie o własne zdrowie i życie. Sadzę, że należy trzymać fason, żeby nikt nie mógł powiedzieć, że DIY to banda oszołomów, a w niektórych momentach były takie przesłanki..(kłótnie, epitety różnego autoramentu, no fe, nie wypada..) zaznaczam, że moja uwaga dotyczy wybranych przypadków, a nie ogółu...

 

Na krówki się niestety nie załapałam ;( Wiec jeśli chodzi o przyszły rok to postuluje o WIĘKSZĄ ILOŚĆ KRÓWEK!!!!!:)

 

Co do dźwięku to jednak pokój dał się we znaki, bo gdybym nie wiedziała, że Lulu jest wyznawcą krótkiego, kontrolowanego basu, akcentującego konkretne punkty utworu, bez ciągnących się przebrzmień to nie uwierzyłabym, że te kolumny miały tak grać.

W sobotę grały watowato, a potem bas pływał jak chciał. W niedzielę, było już znacznie lepiej, ale nadal czegoś brakowało. Dobrze by było, żeby w następnym roku wystawcy mieli trochę czasu i możliwości na testy co z czym gra najlepiej w tych pomieszczeniach, bo dziwne rzeczy się ze sprzętem dzieję w tych pokojach.

Zastanawiałam się czy nie było by lepiej z tym basem,gdyby postawić Lulowe kolumny na granicie, a nie na tej miękkiej wykładzinie. Jednak Lulu mówił, że próbował i grało dużo gorzej. Cuda Panie, cuda!!I weź tu człowieku bądź mądry, chcesz pokazać światu swój dobrze znany i świetnie grający sprzęt, a tu niedźwiedź włochaty wyłazi nie wiadomo skąd:)

Kulki mi się podobały, ale był taki tłok, że nie mogłam tego spokojnie posłuchać. Jednak wrażenie wywarły na mnie bardzo pozytywne i radziły sobie znacznie lepiej w tym pomieszczeniu niż podłogówki Lulu.

Fajnie by było gdyby udało się podzielić spotkanie na panele, czyli odsłuchy i jakieś wykłady konstruktorów połączone z dyskusją.No i wówczas przydałby się program i drugi pokój:)

 

Poza tym, bardzo mi się podobało i dziękuję wszystkim za to spotkanie,miłe towarzystwo i fachowość:)

 

P.S. McGyver znacie wy się na dźwięku w tym Sosnowcu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

P.S. McGyver znacie wy się na dźwięku w tym Sosnowcu ;)

 

A dzięki, dzięki. Znamy się też na dobrej kawie. Serdecznie zapraszam, w domu muzyka gra lepiej niż w hotelu, a i kawa lepiej smakuje.

A Wy tam w Warszawie macie kobiety znające się na audio, a do tego inteligentne i piękne. Zostałem fanem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.