Skocz do zawartości
IGNORED

DIY na AudioShow


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

komplemenciarze..;)

 

Obiecuję wpaść na kawę przy pierwszej nadarzającej się okazji.A moje zainteresowanie audio nie istniałoby bez takich audiofilów i zapaleńców jak wy:)

No, ale wystarczy tego cukru, żeby się nikomu w głowie nie przewróciło;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

komplemenciarze..;)

 

Obiecuję wpaść na kawę przy pierwszej nadarzającej się okazji.A moje zainteresowanie audio nie istniałoby bez takich audiofilów i zapaleńców jak wy:)

No, ale wystarczy tego cukru, żeby się nikomu w głowie nie przewróciło;)

 

Jeszcze cukruuuuuuuu, ja też trochę chcę ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś słyszałem, że ktoś w kampanii częstował potencjanych

wyborców właśnie krówkami...

Myślę, że Palton stworzył nową, świecką tadycję DIY ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Dziś słyszałem, że ktoś w kampanii częstował potencjanych

wyborców właśnie krówkami...

Myślę, że Palton stworzył nową, świecką tadycję DIY ;)

 

Ja myślałem o słodyczach, ale nie konkretnie o krówkach. To Teo wymyślił i kupił krówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

W high fidelity mała wzmianka o naszym pokoju :

"Bardzo fanie było w pokoju audiostereo.pl, bo to były prawdziwe emocje, pokazy stawały się na naszych oczach – DIY w najlepszym wydaniu."

Na tyle pokoi, fajnie że nas ktoś zauważył.

 

 

 

Ps. Nie komentujcie już tego "pokoju audiostereo.pl" .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysioperz to nie było tak z tym granitem, ja chciałem ale uznano, że to mniej wygodne i nawet nie próbowalismy jak na granicie gra. A co do brzmienia to nie zagrały jak mógłbym się tego spodziewać a przynajmniej nie do końca. Dlaczego to tylko domysły. Wpadnij do mnie o usłyszysz zupełnie coś innego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysioperz to nie było tak z tym granitem, ja chciałem ale uznano, że to mniej wygodne i nawet nie próbowalismy jak na granicie gra. A co do brzmienia to nie zagrały jak mógłbym się tego spodziewać a przynajmniej nie do końca. Dlaczego to tylko domysły. Wpadnij do mnie o usłyszysz zupełnie coś innego.

 

LULU

Nigdzie się nie wypowiadałem na temat brzmienia Twoich kolumn w pokoju DIY-bo po co to mam robić właściwie-prawda???

Lecz gdy ma się pokój do dyspozycji,który przypomina wagon kolejowy [z drzwiami jako przeciąg]-to o dobrym brzmieniu nie ma mowy.)))

Zastanawiam się tylko nad dwiema sprawami-

1.Kto wybierał Wam ten pokój....bo pokój Elberotha sąsiadujący byłby lepszy[miałbyć tam Struss]

2.Jak będzie wyglądał pokój DIY na przyszły rok-o to trzeba walczyć i zabiegać.

Biorąc pod uwagę przypadkowy dobór urządzeń-to muszę powiedzieć,że gdyby było lepsze pomieszczenie-grałoby jeszcze lepiej.

Nie możecie sie mimo to wstydzić dżwieku,prędzej to tylko obycia niektórych forumowiczów.....ale to już historia))

 

Mysioperz to nie było tak z tym granitem, ja chciałem ale uznano, że to mniej wygodne i nawet nie próbowalismy jak na granicie gra. A co do brzmienia to nie zagrały jak mógłbym się tego spodziewać a przynajmniej nie do końca. Dlaczego to tylko domysły. Wpadnij do mnie o usłyszysz zupełnie coś innego.

 

LULU

Nigdzie się nie wypowiadałem na temat brzmienia Twoich kolumn w pokoju DIY-bo po co to mam robić właściwie-prawda???

Lecz gdy ma się pokój do dyspozycji,który przypomina wagon kolejowy [z drzwiami jako przeciąg]-to o dobrym brzmieniu nie ma mowy.)))

Zastanawiam się tylko nad dwiema sprawami-

1.Kto wybierał Wam ten pokój....bo pokój Elberotha sąsiadujący byłby lepszy[miałbyć tam Struss]

2.Jak będzie wyglądał pokój DIY na przyszły rok-o to trzeba walczyć i zabiegać.

Biorąc pod uwagę przypadkowy dobór urządzeń-to muszę powiedzieć,że gdyby było lepsze pomieszczenie-grałoby jeszcze lepiej.

Nie możecie sie mimo to wstydzić dżwieku,prędzej to tylko obycia niektórych forumowiczów.....ale to już historia))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Mysioperz to nie było tak z tym granitem, ja chciałem ale uznano, że to mniej wygodne i nawet nie próbowalismy jak na granicie gra. A co do brzmienia to nie zagrały jak mógłbym się tego spodziewać a przynajmniej nie do końca. Dlaczego to tylko domysły. Wpadnij do mnie o usłyszysz zupełnie coś innego.

 

Dziwię się że zrezygnowałeś z granitów. Sądzę że byłoby jeszcze lepiej, ja nie byłem im przeciwny.

\Ale tak naprawdę czepiamy się szczegółów, było naprawdę super i nie trzeba się wstydzić. Niech tłumaczą się wielcy tej wystawy, którzy byli daleko za nami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lulu, widocznie źle Cie zrozumiałam. Dzięki za zaproszenie,musimy się jakoś umówić , bo powiem szczerze bardzo jestem ciekawa brzmienia tych podłogówek, prawdziwego brzmienia:)

 

A wracając do AS, to uważam że słusznym pomysłem jest rozwinięcie nazwy DIY, żeby pokazać, że Polak potrafi i to niekoniecznie za ciężka forsę, a niejednokrotnie duużo lepiej:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kolumny Lulu świetnie by się zgrały z Ugodami.

Niestety zabrakło czasu na eksperymenty...

 

Dla mnie każde zestawienie w pokoju było eksperymentem-lepszym bądż gorszym,ale nie było tzw.wpadek-czyli ogólnie oceniam dość dobre prezentacje

przeważały,aczkolwiek było bez fajerwerków,bo pomieszczenie.......i niestety mała znajomość poszczególnych konfiguracji,lecz to zrozumiałe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny lulu grały z Ugodami w niedzielę.

 

Widzę,że byłeś dobrym obserwatorem zarówno sprzetu grającego.....jak i forumowiczow!!! Częstowałeś też krówkami.

A przypadkiem z Harendy możesz zdac relację,czujesz się na siłach....tzn.pamiętasz wszystko)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Widzę,że byłeś dobrym obserwatorem zarówno sprzetu grającego.....jak i forumowiczow!!! Częstowałeś też krówkami.

A przypadkiem z Harendy możesz zdac relację,czujesz się na siłach....tzn.pamiętasz wszystko)))))

 

To nie wątek o spotkaniu w Harendzie !!!

 

Kolumny lulu grały z Ugodami w niedzielę.

 

Potwierdzam, szkoda tylko że pre było inne niż w sobotę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

No tak, w niedziele mnie już nie było.

Jak taka konfiguracja zagrała? z jakim pre?

 

Grało pre Zagra Kulesza, które przyniósł lulu. Trudno mi powiedzieć lepsze czy gorsze dźwiękowo. Dziwiło mnie że z większości płyt, żeby nagłośnić pomieszczenie trzeba było robić potencjometr na godzinę 14-15. Trafiło się kilka przegrywanych płyt, podanych przez odwiedzających gdzie na max wychylona gałka nie zapewniała odpowiedniej głośności - szczególnie klasyka która w cichszych momentach była słabo słyszalna . Zapewne to wynik niedopasowania urządzeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grało pre Zagra Kulesza, które przyniósł lulu. Trudno mi powiedzieć lepsze czy gorsze dźwiękowo. Dziwiło mnie że z większości płyt, żeby nagłośnić pomieszczenie trzeba było robić potencjometr na godzinę 14-15. Trafiło się kilka przegrywanych płyt, podanych przez odwiedzających gdzie na max wychylona gałka nie zapewniała odpowiedniej głośności - szczególnie klasyka która w cichszych momentach była słabo słyszalna . Zapewne to wynik niedopasowania urządzeń.

nie trzeba zwracać uwagi na połżenie strzałki na gałce, ustawienie zupełnie przypadkowe, bo się dobrze nie trzymała ale w rzeczywistości przy zerze na godz 7-8 wysterowanie na 12 :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracając do AS, to uważam że słusznym pomysłem jest rozwinięcie nazwy DIY, żeby pokazać, że Polak potrafi i to niekoniecznie za ciężka forsę, a niejednokrotnie duużo lepiej:)

 

To się zgadza, za rok będziemy mieli najlepszy system i sprawimy sobie kostiumy zwierzaków z turkusową dupką :)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

To się zgadza, za rok będziemy mieli najlepszy system i sprawimy sobie kostiumy zwierzaków z turkusową dupką :)))))

 

Piotr, możesz rozwinąć TĄ myśl ;) ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Moje wypociny :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można się czegoś więcej dowiedzieć o tej konstrukcji zaznaczonej na fotce ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wzmacniacz lampowy dinka, w moim odczuciu grał znakomicie... ja o nim zbyt wiele nie wiem, musiałbyś rozmawiać z autorem, grał tylko w sobotę, atmosfera była bardzo napięta i doszło do małej kłótni, także dink się obraził. W końcu każdy z nas jest trochę przeczulony na punkcie własnego sprzętu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miesięczniku "Audio" ukazał się dziwny artykuł, "antyreportaż audio show 2010" na dole jest zdjęcie pokoju DIY, mam nadzieję że się odkryjemy(odkryjecie) za miesiąc:P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

W miesięczniku "Audio" ukazał się dziwny artykuł, "antyreportaż audio show 2010" na dole jest zdjęcie pokoju DIY, mam nadzieję że się odkryjemy(odkryjecie) za miesiąc:P

 

Może zdradź nam trochę szczegółów, co to za dziwny artykuł? Czytałeś grudniowe Audio w wersji elektronicznej, czy inne źródło?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.