Skocz do zawartości
IGNORED

Czy ja oszalałem?


rmgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

Poznasz głupiego po śmiechu jego. No widzisz zyzio. Pasuje do ciebie idealnie twoje własne sformułowanie "Niektórzy ludzie na tym forum są upośledzeni czy takich tylko udają ?".

Zaklinasz rzeczywistość czy tylko deszcz? Do microlabów da się podpiąć wzmacniacz?.... HURA!!! :-) I patrz dotykałeś i bredzisz.... Taka ta twoja "empiria" :-)

 

PS. Założę się że zaraz będziesz próbował wybrnąć ze swoich absurdów pisząc coś o konieczności ich rozbierania i manipulowania w środku....

:D :D :D

Faktycznie, ciężki stan...:-)))) Kłap dalej teoretyku - wypatrosz nawet wirtualnie wzmacniacz ze środka :-)))

Albo krócej - zapytaj Marcina_gps, może ci zdradzi tajemnicę co czynić należy, w końcu podpinał T-ampa pod Solo 6C i to nie na obrazku :D

Pa :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

:D :D :D

Faktycznie, ciężki stan...:-)))) Kłap dalej teoretyku - wypatrosz nawet wirtualnie wzmacniacz ze środka :-)))

Albo krócej - zapytaj Marcina_gps, może ci zdradzi tajemnicę co czynić należy, w końcu podpinał T-ampa pod Solo 6C i to nie na obrazku :D

Pa :-)

 

"PS. Założę się że zaraz będziesz próbował wybrnąć ze swoich absurdów pisząc coś o konieczności ich rozbierania i manipulowania w środku.." A nie mówiłem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

♫ ♪ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫ fiu fiu.... Bocznica: Rozmowy na luzie: strona 20: Mlb łże...

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

"PS. Założę się że zaraz będziesz próbował wybrnąć ze swoich absurdów pisząc coś o konieczności ich rozbierania i manipulowania w środku.." A nie mówiłem?

:D :D :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

"Poznasz głupiego po śmiechu jego". Szczególnie gdy nie ma się nic więcej do powiedzenia....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

♫ ♪ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫ fiu fiu.... Bocznica: Rozmowy na luzie: strona 20: Mlb łże...

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

"Poznasz głupiego po śmiechu jego". Szczególnie gdy nie ma się nic więcej do powiedzenia....

Mam gadać z prawiczkiem o seksie ? :) Chłopie - nie odzywaj się jak na oczy sprzętu nie widziałeś - taka rada na koniec...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

Głodnemu chleb na myśli? Na początku "

"Postudiuj dalej na obrazkach te Microlaby, może się dokopiesz do tego w jaki sposób do nich podłączyć wzmacniacz :-)))"

 

a później "wygrzebać wzmacniacz". Genialne! :-) Empiryczny mistrzu od siedmiu boleści....

 

Może pożegnaj się na koniec jak ciota swoim "Pa"....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

♫ ♪ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫ fiu fiu.... Bocznica: Rozmowy na luzie: strona 20: Mlb łże...

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

Nie prościej było przyznać że popie...lo ci się że zaciski w kolumnie to wyjście na drugą skrzynkę a nie wejście? :-D A później przyszła kolej na "wygrzebywanie wzmacniacza". Tak to praktycznie większość komputerowych pierdziawek można podpiąć pod wzmacniacz. :-)

 

Zyzio Zyzio. Widzieć? Widziałeś. Dotykać? Dotykałeś.... Czytać tylko nie potrafisz.... i myśleć też nie bardzo. Taka to twoje empiria :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

♫ ♪ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫ fiu fiu.... Bocznica: Rozmowy na luzie: strona 20: Mlb łże...

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

Raczej dziecko bbsów jeśli już :-) Ale skąd ty możesz wiedzieć co to jest skoro pierwsze łącze do neostrady lub sdi miałeś opłacane przez mamę? :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

♫ ♪ ♪ ♫ ♪ ♪ ♫ fiu fiu.... Bocznica: Rozmowy na luzie: strona 20: Mlb łże...

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

Raczej dziecko bbsów jeśli już :-) Ale skąd ty możesz wiedzieć co to jest skoro pierwsze łącze do neostrady lub sdi miałeś opłacane przez mamę? :-)

Jak w lipcu skończysz rok, może zaczniesz raczkować i coś jeszcze z ciebie będzie, choć jakoś wątpię, raczej kolejny troll, na razie EOT definitywny, bo nie ma sensu dalej wątku zaśmiecać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Panowie, a może racja jest połowiczna? W końcu jedną kolumnę można podłączyć pod wzmaka, a drugiej nie ;)

 

A tak na poważnie, czy autor tematu mógłby zrobić sam flaca i podłączyć PCta do Audio Analogue Puccini na Kefach q1 i napisać jak wówczas to słyszał? Oczywiście fajnie by było gdyby sprawdził konfigurację odwrotną, czyli podłączył Rotel 991 pod solo7 puszczając tę samą płytę z której zrobi flaca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio bez urazy ale im dłużej jestem na tym forum tym bardziej martwi mnie poziom "starych wyjadaczy"...

Osobiście stwierdzam że bredzisz jak opętany...

 

Nie ma możliwości podłączenia T-ampa pod obie kolumny nie ingerując w ich budowę (w lewą jeszcze ale prawą musisz rozkręcić). Są 4 gniazda rca i 2 głośnikowe które służą do podłączenia lewej kolumny.

 

Więc w stanie sklepowym nie ma opcji by był zewnętrzny wzmacniacz. Zyzio przeproś bravo32 bo wykazałeś się niekompetencją i warto się do tego przyznać. Miał on rację a Ty uparcie brniesz w dziwne historie.

 

Pozdrawiam Arczi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio bez urazy ale im dłużej jestem na tym forum tym bardziej martwi mnie poziom "starych wyjadaczy"...

Osobiście stwierdzam że bredzisz jak opętany...

 

Nie ma możliwości podłączenia T-ampa pod obie kolumny nie ingerując w ich budowę (w lewą jeszcze ale prawą musisz rozkręcić). Są 4 gniazda rca i 2 głośnikowe które służą do podłączenia lewej kolumny.

 

Więc w stanie sklepowym nie ma opcji by był zewnętrzny wzmacniacz. Zyzio przeproś bravo32 bo wykazałeś się niekompetencją i warto się do tego przyznać. Miał on rację a Ty uparcie brniesz w dziwne historie.

 

Pozdrawiam Arczi

Bredzę ??? Radzę przeprosić....

Jest możliwość podłączenia zewnętrznego wzmacniacza, ale nie mam zamiaru tego nikomu klarować w jaki sposób to zrobić, a jest to bardzo proste - poszukajcie sobie w sieci, albo wyślijcie PW do Marcina_gps . Za co mam przepraszać ?, za to że bravo nie stał obok Microlabów i nazywa je typowymi pierdziawkami komputerowymi ?, drąży jakieś bezsensowne dyskusje nie mając pojęcia z czym się to je ? Wybacz, ale pacana, który wielokrotnie mnie obraził przepraszać nie ma zamiaru, bo tez nie mam za co, choćby i z tego powodu że ja dobrze znam Solo 7C, a on widział obrazki w sieci i bawi się w bzdurne roztrząsanki-przewalanki....

Poziom forum jest jaki jest także z powodu takich pajaców...a wybacz jak ktoś totalnie zielony zaczyna rzucać inwektywami, nie ma zamiaru udawać, że deszcz pada.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyzio jeśli uważasz że nie mam racji i mi to udowodnisz oczywiście przeproszę.

Więc proszę o wyjaśnienie w jaki sposób można podłączyć T-ampa do tych microlabów nie rozkręcając ich... Lewą kolumnę można bez problemu ale prawą twierdze nie ma możliwości nie odłączając wbudowanego wzmacniacza. Czego nie idzie zrobić beż odkręcenia tyłu... Więc chyba mówimy o czymś zupełnie innym

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami w życiu tak jest, że człowiek się zagalopuje. I to w dobrej wierze. Ot pogrzebał w środku, gra to od lat i zapomniał…

Potem już tylko brnie się w swoich przekonaniach. Sądzę, że temat wyjaśniony. Niepotrzebne tylko, że ciągnięte tyloma wpisami i eskalacją zarzutów…

I to obaj mili Forumowicze :).

 

A swoją drogą, to FLAC`i odtwarzam na porządnym DAC`u, wzmacniaczu, zamkniętych 3 drożnych zespołach głośnikowych z 32cm wooferem. I w tych warunkach nie mogę przyczepić się do ich jakości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Was - czy warto inwestować w to i iść w ten kierunek, czy lepiej Microlaby wstawić do sypialni, zapomnieć o flacach w normalnym słuchaniu, czy kupić

Asus Xonar essence STX i próbować coś z nich wcisnąć? A może kupić tego xonara, podpiąć pod aa puccini i kefy i tak słuchać?

Czy o flacach w ogóle zapomnieć ?

Ps. słucham głównie klasyki.... i jazzu.

 

Troszkę pomieszałeś. Nośnik, dopóki mówimy o formatach bezstratnych - NIE MA znaczenia. Nieważne, czy to srebrna płytka, plik wav czy FLAC. Zawierają DOKŁADNIE tę samą informację.

Ba, wręcz uzywając FLAC-ów nie masz zmartwień w rodzaju "w jakim stanie jest laser w moim CD i czy aby na pewno odtwarza bezbłędnie".

Oczywiście - zasadą jest, abyś używał FLAC-ów z pewnego źródła. Jak już zostało napisane - przypadkowe FLACi mogą być równie dobrze zrobione z "empetrójek" kiepskiej jakości. Ale to przecież nie wina FLAC.

 

W kilku prostych krokach, jak przygotować PC do odtwarzania muzyki

 

1. Używaj foobara. To dobry player, pomijając wygląd i ergonomię, które wymagają chwili pracy aby było miło, ale i tym później.

2. Zainstaluj wasapi (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) i w foobarze ustaw jako wyjście - właśnie wasapi. To, bez wnikania - zagwarantuje Ci że mikser systemowy nic nie popsuje.

3. Upewnij się, że w sterownikach karty dźwiękowej masz wyłączone wszystkie "poprawiacze" typu crystalizer, normalizer etc. Ma być "na goło"

4. Upewnij się, że w samym foobarze (w działce DSP) nie masz przypadkiem włączonych niechcianych procesorów dźwięku.

5. W Foobarze głośność ustaw na 100% i nie ruszaj tego.

6. Z działań nie mających wpływ na dźwięk, za to nieprawdopodobnie podnoszących komfort użytkowania - zainstaluj i ustaw sobie jakiś "temat" wizualny.

Ja używam tego :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i z czystym sumieniem polecam. Coś pięknego, gdy player pobiera z sieci i wyświetla okładki płyt, teksty i BIO artystów, bez najmniejszego wysiłku z Twojej strony. Do tego wygląda i zachowuje się jak porządny player, a nie jak coś "from programmers to programmers".

 

Kroki 2-5 w zasadzie musisz wykonać tylko raz. Opłaci się.

 

I jeszcze słowo komentarza. Nie jest to w NAJMNIEJSZYM stopniu uczciwe, gdy porównujesz 1:1 KEF Q1 z SOLO 7C, a za niepowodzenie obwiniasz platformę PC/FLAC.

Zrób kroki 2-5, podłącz wyjście karty do Pucciniego - i to JEST uczciwe porównanie.

 

W drugą stronę - podłącz (przejściówka kosztuje ~5-10zł) wyjście z Rotel-a do SOLO 7C, posłuchaj, i potem walnij się w piersi, co NAPRAWDĘ było winne.

 

pozdrawiam

Jancio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Of course, equalizers are an absolute heresy - so go ahead and burn me at the stake(Thorsten Loesch).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- faktycznie te Microlaby to typowe pierdziawki do komputera - ba, toż to głośniczki z telefonu komórkowego !!! :)))

 

 

 

"1:10" łeee..ciekawie to gra , nie sądziłem ze mocrolaby tak fajnie grają..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem komputer nigdy nie zagra porównywalnie z wysokiej klasy odtwarzaczem CD. Dźwięk bedzie rozdzielczy ale zawsze będzie walił cyfrą, miał problemy z lokalizacją źródeł choćby z powodu makabrycznej jakości zasilaczy komputerowych, dużą ilością zakłóceń . Bit perfect musi być ale to wystarcza do przesyłania danych a clock w kompie ma bardzo duże szumy fazowe. Dużo w życiu słyszałem, mam kartę Asusa komp dobrze skonfigurowany ale w pewnych aspektach dźwięku stare 1 bitowe CD grają przyjemnie i muzykalnie a komputer technicznie i słuchanie nie wciąga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem komputer nigdy nie zagra porównywalnie z wysokiej klasy odtwarzaczem CD. Dźwięk bedzie rozdzielczy ale zawsze będzie walił cyfrą, miał problemy z lokalizacją źródeł choćby z powodu makabrycznej jakości zasilaczy komputerowych, dużą ilością zakłóceń . Bit perfect musi być ale to wystarcza do przesyłania danych a clock w kompie ma bardzo duże szumy fazowe. Dużo w życiu słyszałem, mam kartę Asusa komp dobrze skonfigurowany ale w pewnych aspektach dźwięku stare 1 bitowe CD grają przyjemnie i muzykalnie a komputer technicznie i słuchanie nie wciąga.

Gadka szmatka. ... a co do "makabrycznej jakości zasilaczy komputerowych" ... też lol ... ale ma się to co się kupi. Wina "PC" że wybierasz "makabryczny" zasilacz do niego? ... weź mnie nie rozśmieszaj.

 

... kolejny banialuk: "clock w kompie ma bardzo duże szumy fazowe" ... WTF?

 

... ehh... reszty bredni wypisanych przez Ciebie nie chce mi się nawet z osobna wymieniać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomniała mi się pewna prawdziwa anegdota kiedy kolega chciał posłuchać swoje CD u starszego i doświadczonego audiofila który zapytał:

-ile to kosztuje?

-5 tysięcy

-To nie ma prawa zagrać, nie ma takiej możliwości!

I miał rację nie zagrało :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia ... a wracając do Twojej poprzedniej wypowiedzi:

 

- dla czego Twoim zdaniem każdy zegar ,każdej karty dźwiękowej ma "szumy fazowe"?

- dla czego Twoim zdaniem każdy zasilacz jest makabryczny (np. Codegen jest tak samo makabryczny jak topowy Enermax?)?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

Bogdan:

 

O Matko!

To u 99% Forumowiczów nie gra…

Po prostu tragedia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

Bogdan:

 

O Matko!

To u 99% Forumowiczów nie gra…

Po prostu tragedia.

 

Grzegorz ty masz zdaje się zestawy aktywne a to podstawa dobrego systemu wiec przypuszczam że efekt całościowy jest znakomity.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war
Ukryte przez Fr@ntz, 5 Lutego 2011 - bezsensowna flame war

Chwilowo nie mam.

Właśnie konstruuje nowe. Ale jeszcze długo mi zejdzie ;(.

Ale dzięki temu przebrałem trochę w znakomitych zespołach głośnikowych. Efekt również niezły :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem komputer nigdy nie zagra porównywalnie z wysokiej klasy odtwarzaczem CD. Dźwięk bedzie rozdzielczy ale zawsze będzie walił cyfrą, miał problemy z lokalizacją źródeł choćby z powodu makabrycznej jakości zasilaczy komputerowych, dużą ilością zakłóceń . Bit perfect musi być ale to wystarcza do przesyłania danych a clock w kompie ma bardzo duże szumy fazowe. Dużo w życiu słyszałem, mam kartę Asusa komp dobrze skonfigurowany ale w pewnych aspektach dźwięku stare 1 bitowe CD grają przyjemnie i muzykalnie a komputer technicznie i słuchanie nie wciąga.

 

1. Co to znaczy "walił cyfrą"? Możesz to w miarę przystępnie wyjaśnić, tak aby mniej doświadczeni i osłuchani też wiedzieli o co chodzi? Dane są takie same(wejściowe), DAC-e nie gorsze niż w CD, większość CD "wysokiej klasy" ma stopnie wyjściowe zbudowane na scalakach. Co to jest - to całe "walenie cyfrą" ?

2. Jak uzasadnisz związek pomiędzy lokalizacją źródeł pozornych a zasilaniem?

3. Czy znasz rzeczywiste wyniki pomiarów zasilaczy komputerowych? Czy też piszesz o makabrycznej jakości na podstawie intensywnego ssania palca?

4. KTÓRY clock w kompie ma bardzo duże szumy fazowe? Co to są dokładnie szumy fazowe? Jaki jest ich związek z analogowym sygnałem, który pojawia się na wyjściu karty dźwiękowej?

 

Byłbym BARDZO zobowiązany, gdybyś zechciał podzielić się na forum WIEDZĄ, ku ogólnemu pożytkowi. Z góry dziękuję.

 

Jancio

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Of course, equalizers are an absolute heresy - so go ahead and burn me at the stake(Thorsten Loesch).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

Dźwięk z peceta (nie ważne - karta dźwiękowa czy SB) dalej ustępuje CD.

Pewnie kiedyś się to zmieni. Ale kiedy?

Póki co, zbierajcie Panowie na sensowne transporty do waszych chińskich DAC-ów.

I na przyzwoite kable do cyfry - też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez mlb, 4 Lutego 2011 - atak personalny
Ukryte przez mlb, 4 Lutego 2011 - atak personalny

"Dźwięk z peceta (nie ważne - karta dźwiękowa czy SB) dalej ustępuje CD." ... no nie,

szczęście, że oprócz takich bredni są jeszcze na tym forum wpisy, które naprawde coś wnoszą i mogą się przydać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.