Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  50 członków

Konsole i Gry
IGNORED

KONSOLE


sylw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Plastikowo?! Chyba pomyliłeś tytuły, tu fury w FM3 wyglądają plastikowo, już nie mówię o detalach(np. wykonanie wnętrz dzieli przepaść), ale ten plastik jest widoczny głównie przez zepsute oświetlenie w tej grze.

 

Tu masz filmiki porównujące, dla mnie grafika w GT5 dąży do fotorealizmu(głównie przez świetne oświetlenie):

 

 

 

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takimi filmikami bym sie nie sugerowal bo zaleznie przez kogo sa robione i po co? Tak brzydkiej forzy jak na 1 porownaniu to nawet na lcd nie widzialem. Osobiscie gram na plazmie i wyglada naprawde super, no i bez tej piskeliozy a gram na 50".

Na tym filmiku lepeiej troche wyglada, co do wnetrza to sie zgadzam, ze GT5 ma znacznie lepsze, tak samo zreszta jak NFS.

 

 

 

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek miałem X360 w tym FM2 i FM3, teraz mam PS3 i mam GT5. Dla mnie GT5 jest ładniejszą grą, zarówno z technicznego punktu widzenia, jak i dla laika po tym co widzi na ekranie. Poza tym to jedyny konsolowy tytuł który można przyrównać w kwestii sim do Iracing czy Rfactor na PC-ty. Grając oczywiście na kierownicy.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze byl Richard Burns Rally)

 

Musze w takim razie obie fundnac kierownice i poprobowac. Jest stronka na ktorej porownywano czasuy z przejazdow na GT5 i Forza 3 tymi samymi autami do realnych przejazdow i tutaj faktycznie GT5 jest blizsze realizmowi.

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak RBR to jedna z moich ulubionych gier, i najlepsza rajdówka jaka do tej pory wyszła, totaly sim, trudna, zniechęcająca, ale dająca masę satysfakcji z dobrze przejechanego Oesu(choć w tej grze wyczyn jest dojechać do końca Oesu na początku). Za czasów PS2, była jeszcze jedna fajna rajdówka, seria WRC, nie tak symulacyjna jak RBR, ale bardzo miło ją wspominam, miała także fajny klimat rajdów. Tak samo jak miło wspominam na PS2 legendarną Enthusia Professional Racing. Ta gra w kwestii fizyki i modelu jazdy była znacznie lepszą grą od GT3 czy GT4.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbialem Rally Sport Challenge 2, super klimat i nisamowite wrazenia szybkosci. 150 przez wasko droge w lesie robilo wtazenie, troche arcadowa, ale na najwyzszym poziomie trudnosci potrafila rowniez dac popalic, no i do tego bez watpienia najlepsza grafika tamtej generacji konsol.

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbialem Rally Sport Challenge 2, super klimat i nisamowite wrazenia szybkosci. 150 przez wasko droge w lesie robilo wtazenie, troche arcadowa, ale na najwyzszym poziomie trudnosci potrafila rowniez dac popalic, no i do tego bez watpienia najlepsza grafika tamtej generacji konsol.

 

Zgadzam się, zapomniałem o tym tytule. Swego czasu jak zamieniałem PS2 na Xboxa to gra wywarła na mnie duuuże wrażenie, mimo że jest arcadówką.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, za to na kierownicy, a i owszem. Jest szkoła GT ACADEMY i zeszłoroczny finalista dostał posadę kierowcy wyścigowego, w tym roku startował np. tu:

 

http://www.gtplanet.net/lucas-ordonez-team-lead-lmp2-class-after-spa-1000km/

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie :P Jednak wiadomo że jeśli ktoś za młodu grał i wciągnął bakcyla to teraz cieżko jest po prostu nie grać. Choć wiadomo że jest masa innych spraw i obowiązków i mówiać krótko życie...reasumując choć czasu mniej to jednak lubię grać, czy doświadczać smaczku życia okołogrowego. Za niecały miesiąc targi E3. Oczywiście warto oglądać na żywo(piwko i paluszki obowiązkowo) poprzez streaming. ;)

 

Warto także zauważyć że poprzez gry mamy szansę spełniać swoje marzenia np. szkoła GT ACADEMY. Zeszłoroczny finalista jest kierowcą wyścigowym itd. ;)

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem gry bradzo rozwijaja umysl, moga tez spaczyc psychike, niemniej jednak czy jest cos lepszego niz nauka poprzez zabawe?

NIkogo nie trzeba gonic tylko podeslac opowiedni tytul.

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie Smartphone'a na Adroidzie lub Apple, macie PS3, macie w domu WiFi, chcecie mieć strumieniowo przesyłane dane? To ta aplikacja jest dla Was:

 

http://pl.appbrain.com/app/imediashare-premium/com.bianor.amspremium

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

E3 czas zacząć!!!

 

Na początek konferencja M$:

 

http://e3.gamespot.com/press-conference/microsoft-e3/

 

po niej EA, UBISOFT, a zakończy SONY. Piwko jest, paluszki są! :)

 

Można także oglądać tu:

 

http://www.youtube.com/e3

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem nową aktualizację gry GT5 i teraz nie mogę w nią zagrać,ponieważ podczas odpalania pojawia się komunikat za mało miejsca na dysku i potrzeba 32Mb .Mam na dysku 31 Gb,a problem nie znika.

Ten problem nie tylko u mnie wypłynął po instalacji nowej aktualizacji GT5

Doczytałem się na necie,że należy usumąć aktualizację i na nowo pobrać.

Jak usunąć aktualizację z gry GT5?

Oto jest pytanie.

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz ją w opcjach save games. Zakladka gdzie wzbierasz gry.

Witaj.

Co to są opcje "save games"?Nie masz polskiej wersji?

Co to jest "wzbierasz gry"

Bardzo proszę o konkretną odpowiedź.

Jakbym skasował sava do GT5 to by była tragedia.Mam 33 level dla A i B Spec.

Powtarzam:chcę skasować aktualizację tej gry.

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba chodzi o zakładkę gry w menu konsoli , miałem podobny problem po ściągnięciu wipeout.

Obecnie gram w Assassin's Creed 2- ogólnie chociaż ciągnie się jak ... to wciąga no i oprawa dzwiękowo - wizualna to małą sztuka ;)

Dziś oglądałem wstępniak do Far Cry 3 robi wrażenie , nie ma co.No i za dwa dni oficjalny powrót króla gatunku Duke Nukem ;) napewno część z Was grała w to lata temu , ja osobiście na PC pamiętam że potwór miał 8mb póżniej 16mb ram-u i proca 120Mhz wymiatał jak nic po włączeniu światło gasło ;)

Edytowane przez sylw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam po Polsku, ale ostatnio używam po Angielsku. Wchodzisz w zakładkę tam gdzie masz gry do wyboru, i powyżej jest opcja "Stany gier" = "Save Games" wchodzisz w to i kasujesz jedną z łatek którą ściągnąłeś do GT5.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Panowie. Tak od paru miesięcy kiełkuje gdzieś myśl o kupnie konsoli. Nie znam zupełnie tego rynku, nie śledziłem. Najważniejsze pytanie, to co - Xbox360 czy PS3?

Czy są jakieś fajne gry RPG i strategie na którąś z tych konsol? Jeśli tak, to na którą lepsze?

 

Najbardziej przed zakupem powstrzymuje mnie obawa, że wciągnę się na tyle, że każdą chwilę będę poświęcał na gry... A to jest duże ryzyko.

 

Aha - i dlaczego warto mieć większy dysk na PS3? Do czego to się przydaje? (sorry za lamerskie pytanie, ale jak pisałem nie mam do czynienia z konsolami).

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscy kupił bym PS3, ma więcej Exclusivów, i więcej gier jakich oczekujesz, do tego dostajesz zarazem niezły CD Player i najlepszy odtwarzacz BD do 1000zł, dysk się przydaję do multimediów(filmy HD, zdjęcia, muzyka itd.), do tego masz bezpłatną usługę online.

 

Wybór nasuwa się sam. Do tego jeszcze kolejne Exlusivy wyjdą w tym i w przyszłym roku(np. Uncharted 3, Journey, The Lost Guardian, może kolejne Gran Turismo). Na konsolę X360 w tym roku wychodzą dwie ostatnie wielkie gry(Forza Motorsport 4 i Gears of War 3) i koniec, reszta gier to rodzinne gry na Kinecta.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscy kupił bym PS3, ma więcej Exclusivów, i więcej gier jakich oczekujesz, do tego dostajesz zarazem niezły CD Player i najlepszy odtwarzacz BD do 1000zł, dysk się przydaję do multimediów(filmy HD, zdjęcia, muzyka itd.), do tego masz bezpłatną usługę online.

 

Wybór nasuwa się sam. Do tego jeszcze kolejne Exlusivy wyjdą w tym i w przyszłym roku(np. Uncharted 3, Journey, The Lost Guardian, może kolejne Gran Turismo). Na konsolę X360 w tym roku wychodzą dwie ostatnie wielkie gry(Forza Motorsport 4 i Gears of War 3) i koniec, reszta gier to rodzinne gry na Kinecta.

 

Dokładnie tak,co mi w xbox360 odpowiada to PAD ,po za tym też może być ale wolę PS3,jeżeli chodzi o dysk to do gier z dystrybucji internetowej a na wszelkie media można kupić zewnętrzny ,ja tak zrobiłem 500GB Verbatima 200zł wszystko chodzi jak ta lala i masz mobilność ;)

A i MOVE na PS3 ma naprawdę dobre tytuły np. taki killzone3 (demo za free na PSstore ) wymiata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Tak z ciekawości pytam bo za jakiś tam czas będę poważniej zainteresowany czymś takim :)

Po za tym w co gracie Panowie , ja po Assassins Creed2 , wskoczyłem na InFamous 2 (demo) no i wrażenie jest naprawdę niezłe,na pewno pojawi się u mnie pełna wersja, poza całą oprawą i fabułą podoba mi się dynamika akcji i to co się dzieje na ekranie , przypomniał mi się GOW3 pod względem fajerwerków ;) co polecacie z np PSN (na próbę zassać)pozdrawiam,sylw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Już od około 2tygodni jestem szczęśliwym ,posiadaczem PS MOVE (kupiłem starter pack w jednym z molochów av). W komplecie ,otrzymujemy kamerkę PS Eye i kontroler move plus płyta z instrukcją video w PL oraz 9-cioma Demami gier od Start the Party czy Eye Pet dla najmłodszych (chociaż nie tylko bo sam się w to bawię z córką :), The Shoot (hmyy powrót do salonów i automatów ,vintage jakby ;) no i gra która pojawi się u mnie w pełnej wersji Sports Champions http://www.ps3gamer.pl/news.php?readmore=2148 ping pong po prostu wymiata ,nie spodziewałem się takiej precyzji w oddawaniu ruchu.W ogóle MOVE jest bardzo dokładny ,nie ma również problemu przy dużym oświetleniu.KillZone3 http://www.youtube.com/watch?v=hrvbCkqBW5A też powala ;) więc nie tylko dla niedzielnych graczy.Osobiście polecam użytkownikom PS3 ten gadżet zamiast np. budżetowego IC ;) Frajdy Zdecydowanie Więcej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.