Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  50 członków

Konsole i Gry
IGNORED

KONSOLE


sylw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jestem w SZOKU! :0 Wiedziałem że PS3 to dobre źródło dźwięku, ale nie sądziłem że aż tak dobre w swojej cenie, test polegał na tym że do starej, ponad 10 letniej wieży Panasonica SA-AK5 której koszt nie jest większy niż 150-200zł na allegro(posiada kolumny o przetworniku szerokopasmowym), podłączyłem PS3 jako źródło dźwięku poprzez AUX, zwykłymi kablami chinch. To co usłyszałem, wprawiło mnie w osłupienie, dźwięk niewiele odbiegał od tego jaki możemy zaznać w mini audio z pułapu 1000-1500zł. Był o niebo lepszy od wbudowanego playera w wieży, czy od podłączonego przenośnego playera(testowany zarówno Iriver i mój smartphone HTC). Świadczy to o całkiem niezłej sekcji wzmacniającej w wieży, ale jeszcze dobitniej świadczy to o dobrej sekcji audio w PS3, wg. mnie szroty(cd playery) z allegro nie mają szans z PS3 jeśli podłączylibyśmy ją zamiast nich w system audio/stereo. Przedzieram oczy ze zdumienia, może jutro to udokumentuję dla potomności. ;)

 

W teście brali udział:

 

-PS3 model FAT 80GB

-Panasonic SA-AK5

-Płyty Soul Clap, Norah Jones, Katie Melua, Pink Floyd, Wolf + Lamb.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.Jak wygląda sprawa podłaczenia PS3 do zewnętrznego przetwornika w charakterze transportu DVD-Audio? Tomek

Na sprzedaż: kable głośnikowe Dynaudio Ocos + konwertery 4/ 8 ohm,  projektor JVC X5000, oprogramowanie do kalibracji video Calman Home Enthusiast  plus kolorymetr, procesor video eecolor box do korekcji 3d lut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimat, smaczki(np. reklama Coli widoczna na tym trailerze: "Deliciously Infectious") heh :D Do tego fajna fabuła, mnóstwo pobocznych zadań i smaczków do wyłapania, genialny soundtrack i gameplay. Czego chcieć więcej!

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jest :)

poprzednie odsłony namieszały sporo w tym gatunku ,myślę że tu nie będzie gorzej ;)

Krótki game play :

 

P.S. Czy na forum nie ma posiadaczy innych platform niż PS ? Też jest się czym pochwalić ;)pozdrawiam ,sylw.

 

P.S.2 W poszukiwaniu jakiegoś konsolowego vintage ;) trafiłem na to : http://allegro.pl/gra-telewizyjna-funstation-3-pistolet-gry-pegazus-i1903212390.html :D

Edytowane przez sylw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po opiniach znajomych którzy mieli i ukończyli U3, stwierdzają jasno że oprawa graficzna jeszcze poszybowała trochę w górę względem U2, oczywiście nie w całej grze, ale w niektórych chapterach. Generalnie kto lubi Drake i Uncharted, ten się nie zawiedzie.

 

Hah, dobrą rzecz znalazłeś. :D

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na weekend pożyczony projektor od znajomej ,taniutki biznesowy NEC.

Ogólne wrażenia bardzo fajne mimo że była to prawdziwa partyzantka ;) :projektor ustawiany na desce do prasowania ,w menu kolor ściany ustawiony na jasno szary (kolor ściany szaro-fioletowy ),podłączony przez S-Video (do tv używam component). Odległość od ściany to 2,7m wyświetlany obraz około 90" ,za duży optymalnie było jakieś 70". Jestem świadom że to gniot w porównaniu z droższymi projektorami do KD ,nie powalająca czerń , kontrast ,rozdzielczość i po wielu czytanych opiniach o projektorach to ustrojstwo nie miało prawa ładnie wyglądać a jednak FUN z tak wielkiego ekranu był tak wielki że zapomniałem o ww. parametrach i cieszyłem się grami i filmami. W przyszłym roku miałem zamiar sprawić sobie coś trochę lepszego i teraz jestem bardziej przekonany do tych urządzeń ;) To trochę jak z lampą(tą audio) po dłuższym obcowaniu z nią ,nic nie jest takie jak do tej pory ;). Gorąco polecam ,jeżeli ktoś jest zainteresowany i ma okazje sprawdzić to warto :)

 

Fotki robione słabym telefonem ,w trybie auto w rękach osoby bez umiejętności ... ( Ja;) )

post-23764-0-21392700-1320577854_thumb.jpg

post-23764-0-84069900-1320577868_thumb.jpg

post-23764-0-79258100-1320577879_thumb.jpg

Edytowane przez sylw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrywam ostatnio w Medievil Moves i jestem zachwycony tym tytułem ,jest to Sport Champions w pigułce z fabułą i specyficznym humorem.

Wiadomo że nie jest to hardcore-owy tytuł ale grywalność (po audiofilsku - muzykalność ;) jest na najwyższym poziomie ,zabawa naprawdę przednia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam , jeżeli ktoś by chciał się wymienić na gry to mam kilka tytułów : God of War III , Assassins Creed II Wersja z dodatkami , Need for Speed Undercover , Ratchet & Clank -Quest for Booty , R & C - Tools of Destruction. Interesują mnie jakieś wyścigi np. Need for Speed Shift ,można się dogadać jak co to na PW .Pozdrawiam,sylw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Mam w końcu ;) Sports Champions , powiem że jeżeli ktoś ma PS3 to warto mieć MOVE choćby dla tego tytułu, rewelacja , zabawa się nie nudzi bo jest to zupełnie inny wymiar rozgrywki i właściwie tylko kondycja stawia ograniczenia ;) Xbox 360 również ma się czym bronić ,grałem trochę na KINECT i naprawdę fajna sprawa.Z innej beczki, długo czekałem na taki arcade-owy "symulator"

,niezwykle grywalny :) ,jest również na X-a .Swoją drogą macie już jakieś konsolowe prezenty pod choinkę ;) ? Pozdrawiam Edytowane przez sylw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o kupnie Move dla mojej dziewczyny(lubi takie gry, ale pewnie pierwszą grą jaką kupię to będzie coś związanego z fitness heh), ja chce sobie kupić na gwiazdkę Uncharted 3. Trzeba dokończyć przygodę Nathana.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o kupnie Move dla mojej dziewczyny(lubi takie gry, ale pewnie pierwszą grą jaką kupię to będzie coś związanego z fitness heh), ja chce sobie kupić na gwiazdkę Uncharted 3. Trzeba dokończyć przygodę Nathana.

 

A dziewczyna pózniej kupi Ci np. FIGHT , więc dobra inwestycja ;) .Uncharted to dobra marka , warto ciągnąć rozgrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak to jak przeprowadzę się do nowego lokum(początek przyszłego roku), obecnie nie było by miejsca na wygibasy przy PS Move. Dzisiaj nowe fury do GT5. Jeśli ktoś chce kupić kierownicę do GT5 na ebay.de są ciekawe oferty Fanateca czy Logitecha(G25/G27).

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jak tam w temacie Panowie , w co i na czym gracie ,ja od jakiegoś tygodnia zmagam się z GT5 , grałem troszeczkę kiedyś w poprzednie odsłony ale teraz gdy więcej czasu poświęcam tej grze to rozumiem jej fenomen , taki hit a ja tak późno ;) Strasznie mnie korci kiera ale tematy zaczynają się od 450zł w górę więc pewnie troszkę poczeka , myślę że to jak przesiadka z pada na MOVE ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylw, GT5 po dołączeniu dobrej kiery to gra znacznie lepsza(uzyskujesz lepsze czasy i generalnie frajda co nie miara, przydaję się to także w realnym życiu podczas prowadzenia samochodu)! Gorąco Ci polecam kupno kierownicy, w cenie do 500zł nie kupisz nic lepszego od:

 

http://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=Logitech+G25&_sacat=0&LH_Price=..120%40c&_odkw=Logitech+G27&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

 

http://www.ebay.de/sch/i.html?_nkw=Logitech+G27&_sacat=0&LH_Price=..120%40c&_odkw=G27&_osacat=0&_trksid=p3286.c0.m270.l1313

 

U Nas ceny znacznie wyższe, a tu zmieścisz się do 500, max. 600zł. Ewentualnie możesz jeszcze poszukać kierownic Fanateca na Ebay'u.

 

Ps. Ja zastanawiam się na sprzedaniem swojej PS3, coraz mniej gram(gdyby ktoś chciał może napisać na PW), nawet była na allegro ale handlarzom za grosze jej nie sprzedam. Także póki co ciągle u mnie, w marcu wychodzi Journey(więc może nie sprzedam, zobaczymy..). Jeśli mowa o Journey to nie mogę nie dać tego:

 

http://www.youtube.com/watch?v=J-W-WvskODM

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o nowej (ewentualny serwis) te dwa modele są moimi faworytami : Logitech ma dźwignię zmiany biegów (dla mnie plus) ale jest gorzej wykonany od Thrumaster-a który pięknie się prezentuje jakby wprost wyjęty z F430 :)

DawidM jeżeli mogę poradzić to nie warto sprzedawać PS3 , sam kiedyś chciałem wymienić ją na audiofilski cd , ale doszedłem do wniosku że konsola da mi więcej zabawy , jestem "niedzielnym" graczem ale wiem że gdyby jej nie było to bym żałował rozstania ;) Po za tym uczę się na błędach kolegów którzy w kółko kupują , sprzedają a potem i tak wracają do konsoli :) Ale to moje zdanie , pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o nowej (ewentualny serwis) te dwa modele są moimi faworytami : Logitech ma dźwignię zmiany biegów (dla mnie plus) ale jest gorzej wykonany od Thrumaster-a który pięknie się prezentuje jakby wprost wyjęty z F430 :)

DawidM jeżeli mogę poradzić to nie warto sprzedawać PS3 , sam kiedyś chciałem wymienić ją na audiofilski cd , ale doszedłem do wniosku że konsola da mi więcej zabawy , jestem "niedzielnym" graczem ale wiem że gdyby jej nie było to bym żałował rozstania ;) Po za tym uczę się na błędach kolegów którzy w kółko kupują , sprzedają a potem i tak wracają do konsoli :) Ale to moje zdanie , pozdrawiam :)

 

Edycja - fotki nie weszły ;)

 

post-23764-0-13948300-1329858412_thumb.jpg

 

post-23764-0-25518000-1329858430_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego pierwszego Logitecha odpuść, no chyba że możesz go kupić do 350zł(wtedy się opłaca), o ile sam Force Feedback działa fajnie(mimo plastikowych zębatek) w tej kwocie i masz 900 kąt obrotu, to z kolei wykonanie jest takie se, a pedały to dobra zabawka. Natomiast kierownica Thrustmastera jest jak najbardziej godna polecenia, pod względem wykonania i działania(tu jest pasek zamiast plastikowych zębatek) znacznie lepsza od tego Logitecha. Manetki na kierownicy bardzo fajnie działają, no i pedały są znacznie lepsze niż w Logitechu. Jedyna wada to mniejszy kąt obrotu, ale jeśli nie stanowi to dla Ciebie istotnej cechy, to bierz tego Thrustmastera. Ostatnio gdzieś widziałem nową za 500zł z wysyłką.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Szykuje się kolejna, wielka, dorosła gra na PS3:

 

 

Pewnie szczegóły poznamy na tegorocznym E3.

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jedyne wersję które miały obsługę SACD to modele z oznaczeniem: CECHBxx, CECHAxx, CECHCxx, CECHExx. Czyli pierwsza i druga generacja PS3. Łatwo poznasz to po tym że te modele mają 4 porty USB. Nowe modele(slim) to już tylko oszczędności(czyli tzw. 3 faza produktu).

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadza klientów w bład. Nawet moja Fat-ka(trzecia generacja, ostatnia jeśli chodzi o modele fat..uchodząca na najtrwalszą, szczególnie modele CECHL), już nie jest kompatybilna z SACD. Jedynie tylko dwie pierwsze generacje. Jednak kupić teraz dobry taki egzemplarz(z obsługą SACD) to jest wyczyn.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.