Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  50 członków

Konsole i Gry
IGNORED

KONSOLE


sylw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na Move'a mam własnie Sports Championship 2,ale kupię sobie jeszcze pierwszą część,żeby poszerzyć zakres sportów.

Mam jeszcze Resistance 3 z obsługą Move,ale póki co grałem w to padem.Zaletą Ps3 jest jeszcze Playstation Plus gdzie wykupując np:roczną subskrybcję koszt okolo 200 można ściągnąć na dysk sporo gier za free,i nie są to jakieś badziewne tytuły,czego nie ma Xbox.

http://pl.playstation.com/playstationplus/

Z takich sportowych jest jeszcze UFC Personal Trainer

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16529

po za tym,Zumba,Fitness(kilka różnych)

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy te nowe xboxy i pleje.Bo chyba nie oplaca sie teraz kupowac konsoli skoro maja wyjsc nastepcy.Smaka mam wielkiego wrocic do starych dobrych czasow ps one oraz n64.;)

 

Pozdrawiam.

Chyba nie tak zaraz te nowe konsole.Gdzieś czytałem że na PS3 można pobrać te stare gry,które były na pierwszy Ps.

 

Ps4

post-30848-0-06214100-1357472757_thumb.jpg

Edytowane przez frost1971

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ciągle na nową gen nie zamierzam czekać. W taki sposób, to zakup można odkładać na święty nigdy...

 

Gry na ps3 move poszukuję fitnesu dla żonki. Właśnie jakaś dobra zumba, coś takiego. Czy ktoś może polecić jakąs konkretną pozycję?

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ciągle na nową gen nie zamierzam czekać. W taki sposób, to zakup można odkładać na święty nigdy...

 

Gry na ps3 move poszukuję fitnesu dla żonki. Właśnie jakaś dobra zumba, coś takiego. Czy ktoś może polecić jakąs konkretną pozycję?

Zumbe widziałem tylko jedną,natomiast Fitness jakieś 4-5 wersji.

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Znowu nawrót choroby :) po miesiącu niegrania w niedzielę znowu popykałem w Skyrim... I mi wróciło. Wczoraj opuściłem nawet trening, a to się nie zdażyło od lat :)

Jak czytam, co w tej grze można robić, ile jest questów, etc. to po prostu tracę nadzieję, że uda się ją kiedykolwiek skończyć. Serio. Grania jest tu na miesiące, długie miesiące. A do tego każdą postacią, to jest inna gra.

 

Grał ktoś z Was w Skyrim? Czy tylko ja się tak ekscytuję?

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---

Jeszcze jedno. Zastanawia mnie jak niektórzy ludzie mają zryte mózgi - na niektórych forach, etc. piszą często, że Skyrim ma skopany i okropny (dosłownie) silnik. Być może to ja jestem naiwny, nie znam się, łatwo na mnie zrobić wrażenie, ale osobiście wciąż nie mogę wyjść z podziwu, jak na tym silniku stworzono tak olbrzymi świat, który żyje swoim życiem, gdzie możliwe jest tyle różnych opcji, scenariuszy, etc. Jak sobie maszyna z tym radzi, wprawia mnie w zdumienie. I takowoż w zduemienie wprawiają mnie uwagi, że silnik jest słaby.

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

---

Jeszcze jedno. Zastanawia mnie jak niektórzy ludzie mają zryte mózgi - na niektórych forach, etc. piszą często, że Skyrim ma skopany i okropny (dosłownie) silnik. Być może to ja jestem naiwny, nie znam się, łatwo na mnie zrobić wrażenie, ale osobiście wciąż nie mogę wyjść z podziwu, jak na tym silniku stworzono tak olbrzymi świat, który żyje swoim życiem, gdzie możliwe jest tyle różnych opcji, scenariuszy, etc. Jak sobie maszyna z tym radzi, wprawia mnie w zdumienie. I takowoż w zduemienie wprawiają mnie uwagi, że silnik jest słaby.

 

Kilka autorytetów trochę po krytykuje (no bo znafffcy tylko krytykują ;) a duża część powtarza ze względu na poprawność polityczną , daleko nie trzeba szukać ;)

 

PS4 ... http://gry.onet.pl/wiadomosci/playstation-4-premiera-konsoli-nowej-generacji-odl,1,5425824,artykul.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozpiska na marzec dla użytkowników Playstation Plus.

http://www.ps3site.pl/rozpiska-playstation-plus-na-marzec-2/143678#more-143678

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Premiera nowych konsol za nami, Sony również w końcu zaprezentowało swoją konsolę.

http://pej.cz/PlayStation-4-wyglad-cena-przyblizona-data-premiery-i-sprawa-uzywanych-gier-a6729

Obydwie platformy pokazały na E3 ciekawe tytuły, same konsole są technicznie podobne, jednak Sony bardziej skupiło się na graczach i przez ten sam fakt wydaje mi się, że jest w tej chwili na pozycji lidera, o co chodzi? ano o fakt skutecznego utrudniania odsprzedaży i pożyczania używanych gier. Sporo kontrowersji wzbudził fakt wprowadzenia tego przez Microsoft, w sieci zawrzało od komentarzy w tym temacie. A wy jak myślicie, wydaje mi się, że jest to grube przegięcie.

 

Polityka wygląda następująco:

 

Nowe pozycje będą dostępne w dniu premiery na płycie i równocześnie też z Xbox Live — od nas zależy, która opcja będzie wygodniejsza. Nośnik jest wyłącznie magazynem danych, po instalacji tytułu odkładanym na półkę. Biblioteka naszych gier będzie stale dostępna w chmurze, więc logując się na swe konto u znajomego oczywiście możemy z niej czerpać. Na naszej konsoli w nabyte produkcje zagra każdy, czy jesteśmy akurat zalogowani, czy też nie. Gdyby chciał skorzystać z nich poza domem, istnieje opcja rodzinna — do 10 osób może ponoć bez problemu uzyskać dostęp. Sprzedaży zakupionych przez nas gier dokonamy wyłącznie w określonych punktach, co by szło w parze z wcześniejszymi informacjami. Co z aukcjami internetowymi? Microsoft dopuszcza jednorazowe „oddanie” gry komuś z listy naszych znajomych, przy czym musi być on na niej przynajmniej od 30 dni. Pracuje się podobno nad pożyczaniem, ale w chwili premiery Xbox One nie będzie takiej opcji. Zostaje przy tym wszystkim pewna szeroka furtka — to producenci gier ostatecznie decydować mają, czy umożliwią zbycie swego dzieła...

 

Przy okazji wyjaśniono kilka kolejnych, ważnych rzeczy. Co 24 godziny Xbox One dokonuje weryfikacji maszyny przez Xbox Live. Czas ten zostaje skrócony do 1 godziny, jeśli logujemy się na obcej konsoli. Jeżeli nie będziemy mieli dostępu do sieci, po tym czasie granie nie będzie możliwe aż do kolejnego zalogowania. Zostanie nam wtedy tylko oglądanie filmów z płyt lub telewizji. Microsoft do komfortowej zabawy zaleca łącze 1,5Mbps. Podkreśla też, że będziemy mogli dokładnie monitorować ciągłą pracę sensora Kinect, żeby mieć pewność, że działa on tak, jak tego sobie życzymy i żadne niepożądane, zarejestrowane dane nie dostaną się bez naszej wiedzy w cudze ręce.

 

I na koniec

http://youtu.be/G85FyoL4ots

Edytowane przez malikali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romekjagoda. Ja od paru miesięcy pogrywam w Skyrim i jest to dla mnie genialna gra. Pełna dowolność rozgrywki i wielowątkowość, sprawia że gra jest wyjątkowa. Totalnie działający na mnie klimat gry dzięki doskonałej muzyce. W tygodniu wolę do tego nie siadać, bo z chwilki robią się całe dwie godziny. Jeszcze jedna pieczara, jeszcze jedna wioska. Najdziwniejsze jest dla mnie to że nie lubie gier o tej tematyce, ale Skyrim pochłonął mnie bardzo. Ludzie którzy to stworzyli, są dla mnie geniuszami. Grafika i silnik jest dla mnie OK. Można się czepiać detali, ale często chodzę po tym wielkim terenie i podziwiam widoki jak śnieżyce, wysokie góry, wodospady, zorzę polarną. Na mojej mapie jest już troszkę gęsto od miejsc które zwiedziłem, a cały czas gdzieś odbijam w nowe strony. Idzie się w tym zatopić. Czyż ten smętny widok jeden z setek w tej grze nie jest piękny ?

post-1385-0-52121200-1370979519_thumb.jpg

post-1385-0-37666300-1370979535_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romekjagoda. Ja od paru miesięcy pogrywam w Skyrim i jest to dla mnie genialna gra. Pełna dowolność rozgrywki i wielowątkowość, sprawia że gra jest wyjątkowa. Totalnie działający na mnie klimat gry dzięki doskonałej muzyce. W tygodniu wolę do tego nie siadać, bo z chwilki robią się całe dwie godziny. Jeszcze jedna pieczara, jeszcze jedna wioska. Najdziwniejsze jest dla mnie to że nie lubie gier o tej tematyce, ale Skyrim pochłonął mnie bardzo. Ludzie którzy to stworzyli, są dla mnie geniuszami. Grafika i silnik jest dla mnie OK. Można się czepiać detali, ale często chodzę po tym wielkim terenie i podziwiam widoki jak śnieżyce, wysokie góry, wodospady, zorzę polarną. Na mojej mapie jest już troszkę gęsto od miejsc które zwiedziłem, a cały czas gdzieś odbijam w nowe strony. Idzie się w tym zatopić. Czyż ten smętny widok jeden z setek w tej grze nie jest piękny ?

 

Piotr, podzielam zachwyt tą grą, Świat jest ogromny, a zwiedzanie jego zakamarków daje dużo frajdy. Problem tylko, że jest tego tyle - tyle misji, questów, jaskiń... Gubię sie w tym. Musże sie tez przyznać, że jak siadam to pękają 3-4 godziny lekko. Ale siadam rzadko. Momentami jednak staje się to trochę nurzace - jaskinie są podobne jedna do drugiej, etc. Przystąpiłem teraz do Mrocznego Bractwa, ale wbrew sobie, bo nie lubię mordować, ale to podobno najciekawszy wątek. Jeszcze trochę pewnie pogram.

Ale jedna refleksa po kilku miesiącach - gram mniej niż przypusczałem. Gram kiedy mogę, a nie ciągle.

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

battlefield 3

Jakbyś chciał robić zadania w trybie multi (dobrze jak będziesz miał jakiś headset),albo poprostu pograć to daj znać. Ja też mam BF i 3 i 4.

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

W święta pograłem trochę w Battlefield 3. Wszystko super, fajna gra. Ale

1) podstawowa kampania końćzy się szybko.

2) w trybie online b. frustrujące jest, że pakuję w gościa cały magazyn, on przeżywa i zabija mnie jednym strzałem. Mocno się zraziłem.

Dziś zamówiłem CoD. POdobno jest lepsze pod tym względem.

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.