Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  50 członków

Konsole i Gry
IGNORED

KONSOLE


sylw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej chyba poczekać,w pierwszych mogą jeszcze objawić się jeszcze jakieś wady które nie wyszły wcześniej,no co do ceny trudno powiedzieć czy będą tańsze i jak bardzo.

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wiele powodów żeby jeszcze poczekać,jak ktoś chce niech kupuje,ja nikomu nie bronie,a ty ciesz się i graj ( i daruj sobie te karteczke).

Edytowane przez frost1971

<iframe src='http://gunclub.ea.com/pl/profile/12192e93-377a-4251-95e2-3177f9f381d4/embed' height='410' width='468' scrolling='no' ></iframe>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, złodziej czasu te konsole... od tygodnia tłukę bf3 jak nastolatek zarywając noce... normalnie mam kaca moralnego, bo ani muzy ani książki, tylko łupię ;) Ale i tak nie jestem w stanie pojąć jak można od kilku lat tylko w tą grę łoić, a niektóre kocury, które tam buszują mają nagrane po kilka(naście) tysięcy godzin... Szok! Toż to można zatracić kontakt z rzeczywistością...

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...
  • 8 miesięcy temu...

http://shield.nvidia.pl/

 

Czyżby rewolucja w poważniejszym graniu przenośnym? Moim zdaniem tak. Sam miałem się z zamiarem kupna kieszonki i tak naprawdę po za starym PSP które miałem nie widzę innej perspektywy. Nintendo 3DS XL mimo przeogromnej i wciąż rozwijającej się biblioteki gier nie ma polskiej dystrybucji ! PS VITA właściwie już zdechła ( na aledrogo więcej używek niż nowych konsol o czymś świadczy) Chyba że ktoś ma PS4 to można coś tam wygmerać w domu. Gier AAA tyle co kot napłakał, szkoda bo potencjał przeogromny. Moim zdaniem jedyny ratunek tej konsoli to instalacja Androida (bo wątpię że mógłby tam trafić WP8.1 którego jestem fanem :) i sprzedaż jako tabletu game-ngowego.

 

Po za Nvidia z powyższego linku można kupić inne tablety nastawione na gry np:

http://antyweb.pl/czy-to-tablet-czy-konsola-test-archos-gamepad-2/

 

Sony z przenośnym graniem zaskoczył tak jak Nokia z aplikacjami, obaj postawili jakość nad wygodę i funkcjonalność. Jednemu i drugiemu średnio to wyszło. Jakie macie doświadczenie/zdanie na temat przenośnych konsol ? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Panowie i panie, do BF3 na ps3 jakie warto dokupić rozszerzenia? Chodziłoby mi o nowe mapy. Jest chyba coś takiego jak 'Back to Sarkand' gdzie są mapy z BF2 - próbował ktoś? Warto?

 

Szkoda, że nie ma ArmA na ps3..

 

W ogóle to szukam inspiracji, jakichś fajnych gierek na ps3 bo Skyrim mi się znudził a długie ciemne wieoczory już za oknem ;)

Na liście zakupów mam na razie Far Cry 3 i Metro, ale nie wiem, czy mi się spodobaja.

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecę Ci (jeśli lubisz takie klimaty):

- Alan Wake (momentami przerażająca ciut, ale za to klimat jest super)

- Metro Last Light (jest i klimat i trochę grozy)

- The Evil Within (chyba będzie klimacik i coś z masakry piłą łańcuchową) jeszcze nie zacząłem w nią grać.

- logiczna LIMBO oraz podobna Monochroma (nietuzinkowe gry z wciągającym również klimatem).

Polecam świetną wg mnie gierkę z super pomysłem narratora, wciągającą fabułą i jajem: Call of Juarez Gunslinger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, dzięki za sugestie. Myszy raczej do ps3 nie podłączę ;)

 

Wkurzyłem się strasznie na sony. W momencie zakładania konta na psn podałem kraj jako Polska. Teraz chciałem kupić dodatkowe plansze/dodatki i nie mogę użyć innej karty kredyt. jak polskiej... Totalna głupota~! czemu niby nie mogę zapłacic kartą innego kraju? Oczywiście konta nie można zmienić- można założyć nowe i postać od zera tworzysz... Głupota. Wkurzyłem się strasznie na politykę sony. Debilizm. Oczywiści przy rejestracji nie informują Cię o tym myku z kartą i płatnościami...

 

Kupiłem w końcu dodatek Back to Karkand. Fajne, ale grając żołnierzem od zera to jest rzeźnia... :) Dostaję wciry aż miło, tym bardziej, że nie znam plansz. Chyba kupię sobie jakąś inną giercę, bo na bf3 grają po prostu mordercy, a częste ginięcie nie jest fajne ;)

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu gram sobie w drive cluba na ps4. NIespodziewanie wpadl do mnie ostanio moj znajomy z xbox 360, Wlaczyl mi starenka forze 3 i od chwili zagrania nie mam juz ochoty wracac do drive cluba. Mam nadizeje ze project cars pokaze klase bo cienko z wyscigami na ps4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

post-23764-0-83795600-1434736958_thumb.jpg

 

A to mój ostatni nabytek gamingowy :-) Miałem kiedyś Sony PSP z którym spędziłem wiele godzin pełnych emocji ;-) Później było PS3 z masą dodatkowych akcesoriów (od MOVE po konsole DJ do setów ;-) jednak z wielu powodów postanowiłem wrócić do podręcznego grania. Jako że miałem PSP a ceny Vity spadły to wyszukałem tę na zdjęciu :-) za 450zł w wersji 3G z kartą 16GB i trzema flagowymi grami :-D Tak, wiem że Vita zdechła, jednak jestem niedzielnym graczem a trochę tytułów wyszło, jest też sporo z PS3. Grać w co będzie :-)

Uncharted oczywiście wymiata :-) Jeszcze konkretne słuchawki (Senki są dobre ale nie powalające, zresztą to podstawowy model) i można zapychać :-)

P.S. Vita ma bluetooth i kiedy mam ochotę przenoszę dźwięk z rozrywki na monitory w salonie :-) Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vita to jeszcze zipie ? Wychodzi jescze cos dobrego na nią ?

 

Większość nowych tytułów to gry niezależne, gry w stylu japońskim, dla dzieci z serii LEGO. Jeżeli pytasz o gatunki AAA to raczej wiele nowego nie wyjdzie. W czasach smartfonów i tabletów developerzy ładują w androidy, IOS i WP. Aczkolwiek próżno szukać na nie gier typu Uncharted, Kill Zone - Najemnik czy ostatecznie jeszcze wielu tytułów specjalnie dla Vity lub przeniesionych z PSP i PS One !, PS2 i PS3. Jeżeli masz PS4 to Vita może służyć jako pad i ekran :-)

 

Po za tym nie wyobrażam sobie grania w to

na dotykowym ekranie.

 

Hybrydy w stylu Gamepad 2 firmy Archos http://www.tabletowo.pl/2014/09/03/recenzja-archos-gamepad-2-tablet-czysto-rozrywkowy/ być może zdobędą ten kawałek tortu ;-)

 

Ogólnie uważam że SONY trochę się spóźniło z Vitą. Sytuacja podobna kiedy NOKIA kładła nacisk na jakość telefonów a nie ich funkcjonalność. Kiedy Symbian ruszył do akcji, Android z IOS miał już zajęty ten kawałek ziemi :-) Zwyczajnie się spóźnili.

Sądzę że gdyby Vita miała Androida mogła by się okazać hitem :-) (sam od kilku telefonów korzystam z WP a w andkowe popierdółki gram na tablecie) Jedną rzecz muszę grom z telefonów przyznać, mimo że technicznie im sporo brakuje (chociaż są perełki) to grywalność mają jak z czasów Comodore C64, Amigi 500, czy wreszcie PS One :-) czyli znakomitą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Vita nie ujela, PS4 owszem. Project Cars wciagnal jak cholera( AI na 80-90%, dlugosc wyscigu na ponad 50% plus praktyki i kwalifikacje, ustawienia real, zmodyfikowane ustawienia pada, choc w przyszlosci na pewno bedzie T300 i jest zabawa..). Nowe tytuly z E3 pokazaly ze bedzie w co grac, w najblizsze lata. Choc to chyba moja ostatnia generacja konsol, natury czlowiek nie oszuka. ;)

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wszystkim polecam GTA 5. Nie byłem zwolennikiem serii. Pod wpływem dobrych opinii w necie szarpnąłem się na te 169zł. Super tryb fabularny, którego dopełnieniem jest zajebiaszcza rozgrywka online. To pierwsza gra w mojej historii, którą mam ochotę w trybie fabularnym przejść więcej niż jeden raz. Teraz zrozumiałem fenomen tej produkcji Rockstar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Po za tym nie wyobrażam sobie grania w to na dotykowym ekranie.

 

 

Dotykowy ekran niestety nadaje się do popierdólkowatych gier , ewentualnie strategii. Vita ma fajne sterowanie lecz mały ekran względem tabletów. Przydał by się joypad współpracujący z powaznymi grami pod tablety... To wydaje się byc optymalnym rozwiązaniem dla mobilnych ludzi.

 

 

 

Jedną rzecz muszę grom z telefonów przyznać, mimo że technicznie im sporo brakuje (chociaż są perełki) to grywalność mają jak z czasów Comodore C64, Amigi 500, czy wreszcie PS One :-) czyli znakomitą :-)

 

Grywalnosci Amigi (mam jeszcze A1200) chyba nic nie przebije ...Aż łezka sie w oku kręci :-)

Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, choc dla mnie seria skonczyla sie na PS2. Jednak gdyby ktos chcial zagrac w najnowsza i osatatnia tak na prawde czesc (gdyz guru i tworca Kojima zostal wyrzucony..) oto i trailer, wychodzi niebawem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9_8Qi-I4o9E

 

Jesli ktos ma PS3/PS4 powinien obowiazkowo zagrac w The Last of Us, to jest fantastyczna opowiesc. Na Ps4 tez bardzo przyjemne jest The Order 1886, krotka, filmowa, wciagajaca gra, z najlepsza grafika jaka do tej pory wyszla (choc przed nami Uncharted 4, Horizon etc.), teraz w akuratnej cenie.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest historia lepsza niz niejeden film. Dla mnie to jedna z najlepszych gier jakie gralem w zyciu. Niewiele jest takich gier na mojej ponadczasowej liscie. Dlatego zamiast lepszej karty graficznej warto kupic Ps4 lub kto ma mniej funduszy Ps3, ja sie juz dawno wyleczylem z grania na PC.

 

OST tez niczego sobie.

Edytowane przez DawidM

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem dokupić PS3, ale niestety niektóre rzeczy są nie do przeskoczenia i żadna The last of us tego nie nadrobi. Mówisz że specjalnie mam zrobić to co sobie zaplanowali pazerniacy z Sony nieudostpniająć na inne platformy tego exclusive'a ? A mianowicie dla jakiejś gry mam kupić platformę ? Sory. Ja się nie wyleczyłem z PC i dobrze mi z tym. Na brak gier nie możemy chyba narzekać ani Ty ani ja. Na brak czasu pewnie bardziej. Więc nie wariujmy z kuowaniem platform dla jakiejś jednej dobrej gry, bo na obie platformy jest ich setki.

Edytowane przez PiotrJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.