Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  98 członków

Exposure Klub
IGNORED

Klub miłośników marki Exposure


JARO 66
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

być może ,że w tym właśnie jest sedno sprawy. Wzmacniacz brzmi liniowo a przy muzyce którą ja słucham czyli metal dynamika i energia nagrania jest niesłyszalna. Zatem jak zmienić ten stan rzeczy ? czym wzmocnić dynamikę tego dźwięku ?

 

MaciejGilotyna mam pytanie do Ciebie. Czy odsłuchy robiłeś na tym samym egzemplarzu, na którym słuchasz obecnie? Bardzo ważna kwestia. Taki objaw mają nowe, niewygrzane jednostki Expo, albo wyłączane na długo...

U mnie 2010S2 to basowo rewelacja. Słucham też metalu i Expo targa moimi Heco Metas 500 rewelacyjnie... Gałkę mam na za piętnaście dwunasta, a "Żurek" już zaczyna wyburzanie... ;)

Nie martw się dojdziemy do sedna. :)

 

Jeszcze jedna sprawa.

Nie znalazłem tego w informacjach... Źródło masz to samo, co na odsłuchu w sklepie ? Interkonekt też ?

Kompletnym nieporozumieniem będzie robienie z niego preampa za 5K albo podłączanie korektorów. Nie po to wydałeś tyle kasy żeby mieć taki przedwzmacniacz. Jeżeli masz egzemplarz wygrzany, to reklamuj. Sprawdź go u sprzedawcy na innych konfigach.

 

Jeżeli jesteś z Wrocławia lub okolic, to mogę pomóc w odsłuchu na innym konfigu.Serce się kraja, że ktoś jest rozczarowany Expo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

MaciejGilotyna mam pytanie do Ciebie. Czy odsłuchy robiłeś na tym samym egzemplarzu, na którym słuchasz obecnie? Bardzo ważna kwestia. Taki objaw mają nowe, niewygrzane jednostki Expo, albo wyłączane na długo...

U mnie 2010S2 to basowo rewelacja. Słucham też metalu i Expo targa moimi Heco Metas 500 rewelacyjnie... Gałkę mam na za piętnaście dwunasta, a "Żurek" już zaczyna wyburzanie... ;)

Nie martw się dojdziemy do sedna. :)

 

Jeszcze jedna sprawa.

Nie znalazłem tego w informacjach... Źródło masz to samo, co na odsłuchu w sklepie ? Interkonekt też ?

Kompletnym nieporozumieniem będzie robienie z niego preampa za 5K albo podłączanie korektorów. Nie po to wydałeś tyle kasy żeby mieć taki przedwzmacniacz. Jeżeli masz egzemplarz wygrzany, to reklamuj. Sprawdź go u sprzedawcy na innych konfigach.

 

Jeżeli jesteś z Wrocławia lub okolic, to mogę pomóc w odsłuchu na innym konfigu.Serce się kraja, że ktoś jest rozczarowany Expo.

 

Jestem z Gliwic do Wrocławia trochę daleko ale dzięki za chęci. Wzmacniacza słuchałem na CD Regi za 9 tys w sklepie ale nie w tym rzecz bo ja mam w domu CD sansui cd 200. To niski model ale w połączeniu z moimi Cantonami i wzmacniaczem Nikko 7075 bas zabijał a dynamika była naprawdę świetna. Testowałem również wzmacniacz exposure s2 przez DAC zrobiony jako kopie Krella i basu jak nie było tak nie ma...

 

 

 

Jestem z Gliwic do Wrocławia trochę daleko ale dzięki za chęci. Wzmacniacza słuchałem na CD Regi za 9 tys w sklepie ale nie w tym rzecz bo ja mam w domu CD sansui cd 200. To niski model ale w połączeniu z moimi Cantonami i wzmacniaczem Nikko 7075 bas zabijał a dynamika była naprawdę świetna. Testowałem również wzmacniacz exposure s2 przez DAC zrobiony jako kopie Krella i basu jak nie było tak nie ma...

 

Apropo tego wygrzewania to on co chodzi bo nie znam tematu ? W studio odsluchowym miałem dokładnie te same kolumny...

 

 

 

Jestem z Gliwic do Wrocławia trochę daleko ale dzięki za chęci. Wzmacniacza słuchałem na CD Regi za 9 tys w sklepie ale nie w tym rzecz bo ja mam w domu CD sansui cd 200. To niski model ale w połączeniu z moimi Cantonami i wzmacniaczem Nikko 7075 bas zabijał a dynamika była naprawdę świetna. Testowałem również wzmacniacz exposure s2 przez DAC zrobiony jako kopie Krella i basu jak nie było tak nie ma...

 

Apropo tego wygrzewania to on co chodzi bo nie znam tematu ? W studio odsluchowym miałem dokładnie te same kolumny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Gliwic do Wrocławia trochę daleko ale dzięki za chęci. Wzmacniacza słuchałem na CD Regi za 9 tys w sklepie ale nie w tym rzecz bo ja mam w domu CD sansui cd 200. To niski model ale w połączeniu z moimi Cantonami i wzmacniaczem Nikko 7075 bas zabijał a dynamika była naprawdę świetna. Testowałem również wzmacniacz exposure s2 przez DAC zrobiony jako kopie Krella i basu jak nie było tak nie ma...

 

 

 

Apropo tego wygrzewania to on co chodzi bo nie znam tematu ? W studio odsluchowym miałem dokładnie te same kolumny i jest to ten sam model który miałem w studio odsłuchowym

 

 

Możliwe że sprawa jest prozaicznie błacha masz źle ustawione kolumny w pomieszczeniu .

Jeśli jednak są prawidłowo to Maciej masz typowy przykład że w salonie mieli znakomicie przygotowane akustycznie pomieszczenie w takim pomieszczeniu liniowe sprzęty grają zjawiskowo i nie ma problemów z basem . Po przyniesieniu do domu robi się kicha gdy akustyka jest kiepska fale niskie znoszą się ( bas zanika ) lub podbijają ( bas dudni ) . Średnie i wysokie zakresy mają mniejszą czułość na akstykę pomieszczeina dlatego dalej Ci się podobają .

 

Masz do wyboru pracę nad aukustyką pomieszczenia lub wstawienie zestawu który odnajdą się w tej złej akustyce .

 

Exposure słuchałem miałem też u siebie mają fajny bas nadają się do.metalu . Jeśli dobrze było w studio to pytanie czy na tych samych kolumnach ? Jeśli tak to pytanie drugie jaką masz wielkość pomieszczenia . Jeśli te kolumny grają szczupło na expo ale na innych wzmakach jest ok to zwyczajnie ten zestaw jest są za wątły do twojego pomieszczenia możesz dodać masy poprzez bardzo mocny wzmak , lub wzmak słąbszy ale grajacy nieliniowo z podbitym niskim zakresem ( ta druga opcja jest tańsza i finalnie jest usyskana kosztem jakości dzwięku ).

.Na początek pojeździj kolumnami po pomieszczeniu wprzód w tył na boki ustawienie kolumn w pomieszczeniu jest dla basu kluczowe . NA czym stoją kolumny może je postawiłeś bez kolców na dywanie ? Jak wygląda pokój są zasłony dywan , jakie wymiary ? ma otwartą kuchnię itd itp.

 

.

 

Kolejna sprawa różnice w sprzęcie salon vs dom ?

Żródło cd lub dac to samo ? Kable ?

 

Moźe tam cedek dawał bas a u ciebie twój wycina i musisz go dodawać wzmakiem ?

To samo może dotyczyć kabli .

 

Na exposure pamiętam słuchałem na zwykłych kablach i grało świetnie ale dla porównania sprzedawca podpiął Nordos Valhalla to był mezalians bo kable przekraczały wartość całego zestawu . Jednak od tamtej pory wiem że jest rzeczą dziwną że czasem to kable dają największą zmianę a nie reszta sprzętu . W każdym razie po powrocie na zwykłe kable już się nie chciało słuchać tego expo i już nie grało tak świetnie .

 

Ostatecznie masz w kolumnach podwójne wejście oddzielnie na sekcję nisko i średnio tonową można wiec podpiąć pod wzmaka końcówkę mocy i z niej zasilić bas a z integry średnie i wysokie tony . To daje poprawę basu i dynamiki .

Jednak jeżeli twoje kolumny grały rewelacyjnie na basie w studio to najpierw szukaj winowajcy w ustawieniu kolumn , w akustyce pomieszczenia , źródle , kablach .

 

Tzn w studio odłsuchowym tez basem rewelacyjnie nie grał ale trochę go było dlatego go kupiłem. U siebie w mieszkaniu testowałem różnie wzmacniacze i każdy grał basem prócz tego wynalazku... nie wiem co dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Gliwic do Wrocławia trochę daleko ale dzięki za chęci. Wzmacniacza słuchałem na CD Regi za 9 tys w sklepie ale nie w tym rzecz bo ja mam w domu CD sansui cd 200. To niski model ale w połączeniu z moimi Cantonami i wzmacniaczem Nikko 7075 bas zabijał a dynamika była naprawdę świetna. Testowałem również wzmacniacz exposure s2 przez DAC zrobiony jako kopie Krella i basu jak nie było tak nie ma...

 

Apropo tego wygrzewania to on co chodzi bo nie znam tematu ? W studio odsluchowym miałem dokładnie te same kolumny...

 

W tym przypadku nie chodziło mi o kolumny, ale o wzmacniacz.

Pytanko zasadnicze.

W sklepie miałeś odsłuchy na wygrzanym, używanym, sklepowym egzemplarzu Exposure 2010S2 ?

A po decyzji kupna dostałeś nowy, inny, nieużywany egzemplarz?

 

Jeżeli tak, to może to być powód twojego rozczarowania.

 

Wiem, ze Expo trzeba wygrzać, poużywać trochę, żeby w pełni zaczęło grać. Dotyczy to nie tylko Expo, a wielu różnych wzmaków.

 

Ja kupiłem już wygrzane, półroczne, używane Exposure 2010S2 i sprzedający mówił mi, że na początku jak je kupił, to chciał oddać, tak słabo grało. Miał dokładnie takie same odczucia jak Ty, słaba dynamika, zero basów. A teraz u mnie ten egzemplarz gra basowo rewelacja.

 

Przed zakupem Expo czytałem też o tym aspekcie wygrzania w necie i na forum. Zwróć uwagę, że nie bez powodu na pilocie brakuje przycisku "standby". :)

 

Może ktoś z kolegów z forum potwierdzi podobne doświadczenia.

 

Tak czy siak sugeruję wizytę w sklepie. Umów się weź Expo pod pachę i podłącz u nich, a później podłącz ich egzemplarz.

Jeżeli nie mam racji i masz Expo, na którym robiłeś te pierwsze odsłuchy, kiedy się tak zachwyciłeś, to sugeruję batalię i reklamowanie sprzętu. Niech dojdą co jest nie tak.

 

Na pewno nie kombinowałbym z robieniem przedwzmacniacza i korekcjami. Nie po to kupiłeś wzmaka tej klasy. To jakby kupić czterystu konne Audi A6 w którym zamula silnik i próbować je holować Laguną. ;)

 

Pozdrowionka ze śnieżnego Wroca! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, dzięki za odpowiedź. Otoz to ten sam wzmacniacz, który osluchiwalem w sklepie. Mieli tylko 1 egzemplarz. Brzmiał basowo i dynamicznie znacznie lepiej ale inne było pomieszczenie i słuchałem głośno co było błędem..

 

Ale być może to jest ten właśnie powod , to niewygrzanie. W takim razie jakim sposobem sugerujesz go wygrzac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisów na wygrzewanie jest całe mnóstwo.

 

Najładniej wygrzewa analogowy tuner FM, na którym można ustawić "szum" zamiast stacji radiowej.

Kilka godzin grania szumem "na cicho", wyłączenie sprzętu i tak kilka tygodni, miesięcy itd. w zależności od sprzętu, ilości wolnego czasu, cierpliwości właściciela itd.

Po tym czasie jak wzmak dobrze wystygnie uruchomić cały system z docelowym źródłem np. CD/DAC i słuchać, słuchać, słuchać ... upajając się cudowną muzyką.

 

Pozdrawiam

Pygar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój problem w zasadzie został rozwiązany. Dokupiłem tą końcówkę mocy Rotela RB 980 BX i podłączyłem do sekcji basowej kolumn a Exposure gra górą. Kolumny ożyły. Bas szarpie nimi aż miło. Jest dynamika i moc czyli to na czym mi głównie zależało a jednocześnie jest jakość wyższych rejestrów dzięki Exposure.Być może dźwięk stał to się trochę niejednorodny gdyż w jednych kolumnach mam teraz 2 wzmacniacze z zupełnie innych epok ale pomimo tego teraz chcę słuchać swojego zestawu a nie irytować się jak poprzednio. Wniosek taki : jeżeli ktoś słuch muzyki wymagającej ogromnej ilości dynamiki i basu a do tego ma ciężkie, wymagające kolumny zakup Exposure 2010s2 to najgorsze co może zrobić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

Jak piszecie jakąś opinię o sprzęcie to podawajcie :

 

+ metraż pomieszczenia

+ składniki systemu : wzmacniacz, kolumny, źródło dźwięku

+ okablowanie

+ jak długo to gra (nowe z pudełka, używane, czy po przeglądzie, wymianie części itd.)

 

Wtedy to ma ręce i nogi oraz jest bardziej miarodajne.

Można coś doradzić, podpowiedzieć itd.

Inaczej taka informacja jest krzywdząca i może wprowadzić w błąd bardzo wielu ludzi .

Na tym forum często spotyka się wpisy, że coś "nie gra" a tak naprawdę to wynika z błędów w konfiguracji lub innym gustom/potrzebom odbiorcy, a często też zwyczajnie z braku doświadczenia lub zwracaniem uwagi na aspekty, które nie mają nic wspólnego z dobrym graniem jak choćby sławne "cykanie" ( jak nie "cyka" to dla niektórych "nie gra" ) itd.

 

Pozdrawiam

Pygar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaciejGilotyna, jeszcze jedna rzecz nasuwa mi się na myśl. Może przyzwyczaiłeś się do tak dużej ilości pewnego zakresu basu i wszystko, co ma go mniej już Ci nie odpowiada ?

 

Dość dawno temu posiadałem leciwy wzmacniacz Denon PMA-920 (chyba z końcówki lat 80-tych). Gdy chciałem kupić nowy wzmacniacz, zabierałem Denona do różnych salonów na odsłuchy. Większość nowych wzmacniaczy według mnie miała dużo mniej basu, niż on.... Były to urządzenia z przedziału cenowego w okolicach 3,5 - 4,5 tys zł.

Z czasem doszedłem do wniosku, że ten Denon po prostu cały czas generował bardzo dużą ilość średniego basu i "buczał" na większości nagrań. Ten zakres częstotliwości dość często jest celowo uwypuklany w pewnych wzmacniaczach. Wydaje się wtedy, że urządzenie ma dużo basu i jest dobre :-) .

Byłem do tego tak przyzwyczajony, że wszystkie wzmacniacze liniowe w porównaniu ze starym Denonem wydawały mi się kiepskie w kwestii basu. Teraz wiem, że ilość nie zawsze idzie w parze z jakością...

 

No i jeszcze jedna kwestia. Pisałeś, że słuchasz min. rocka i metalu. Niestety wiele realizacji tego gatunku muzycznego jest dość marnie nagrywanych.... Basu jest niby dużo, ale nie tego najniższego, lecz średniego, który cały czas gra. Może Twoja końcówka mocy Rotel RB 980 BX akurat ten zakres uwypukla (podobnie jak w moim starym Denonie), a Exposure nie i stąd wrażenie o kiepskim basie.

Jeśli chcesz sprawdzić wzmacniacz i nie masz do Krakowa zbyt daleko to odezwij się na priv. U mnie gra z kolumnami Vienna Acosutics Mozart Grand SE.

Pozdrawiam.

Edytowane przez LeGu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam Panowie,

 

 

Korzystając z porady i doświadczenia kolegi szczypior88 wymieniłem w 2015r. w swoim wzmacniaczu Exposure 2010S

kondensatory na zasilaniu na Mundorf MLGO 15000 uF.

Poprawił się przede wszystkim bas, stał się głębszy. Instrumenty w muzyce lepiej wybrzmiewały.

 

Nadal jednak brakowało w muzyce rozdzielczości i kontroli brzmienia.

 

Dlatego też skorzystałem z bi-ampingu poziomego.

 

Teraz wzmacniacz Exposure 2010S obsługje sekcje niskotonową moich kolumn podłogowych Proson Conquest 6030 MK2.

 

Jako drugiego wzmacniacza użyłem końcówki mocy na 1 x LM 4780 na kanał (home made -według płytek i projektu kolegi Veterana) ,

końcówkę mocy "umieściłem" w obudowie Kenwood KA1060 przerabiając regulacje tonów i pozostawiając oryginalne sterowanie.

Drugi wzmacniacz obsługuje sekcje średnio-wysokotonową kolumn.

 

Oba wzmacniacze połączyłem za pomocą miksera-selektora wejść.

 

Moje wrażenia:

Poprawiła się przestrzeń, rozdzielczość, bas stał się lepiej kontrolowany, teraz wysokie dźwięki są bardzo czyste i delikatne.post-27991-0-53657000-1488485379_thumb.jpgpost-27991-0-23718200-1488485428_thumb.jpg

Po prostu duża przyjemność ze słuchania muzyki.Kilkoro moich znajomych stwierdziło że "gra pięknie":))

 

 

Pokój 17 m2

Wzm.Exposure 2010S mod.

Wzm.home made jw.

Proson Conquest 6030 MK2

e-mu 0404 USB+Foobar2k+Asio+laptop Asus(system.wyłącz.usługa audio)

CD Marantz 67mk2se mod.

Procab LS25, Klotz LY225S

Supra Dual

Sprzęt w takim zestawieniu - około roku.

 

 

 

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie głupie pytanie. Jak ściągnąć pokrywę ze wzmaka expo 2010s2. Odkręciłem boczne 4 śruby a pokrywa nawet nie drgnie...

 

Z tego co pamiętam, to w przedniej części górnej pokrywy jest "języczek" który wchodzi w przedni panel - trzeba cofnąć lekko całą pokrywę i unieść jej tylną część, żeby ten języczek się wysunął.

 

Opisuję z pamięci, więc ostrożnie z manewrami :-)

Edytowane przez mietekD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz Exposure 2010S:

Opaski na oryginalnych kondensatorach made in Exposure 1020DD, zapięcia miały na spodniej stronie PCB.

Aby rozpiąć opaski trzeba byłoby odkręcić płytkę drukowaną PCB od obudowy (tylko po co ?)

Przeciąłem opaski, odlutowałem oryginalne kondensatory, wlutowałem Mundorfy i zacisnąłem na nich nowe opaski.

Np. takie: Opaski zaciskowe, czarne. Rozmiar 4,8 x 300 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie z innej półki. Czy ktoś z Was miał lub słyszał expo z kolumnami audio physic??

 

Gram na AP Yara. Początkowo byl cały set Expo 2010 (CD, AMP + PWR AMP). W takiej konfiguracji na początku było WOW, świetna przestrzeń, detaliczność, responsywność, dynamika, czystość. Niestety na dłuższą metę brzmienie nie angażowało aż tak jak bym sobie tego życzył, z czasem zaczęło brakować mi wypełnienia, muzykalności ....muzyki.

Pewnego dnia pożyczyłem na próba Maca MA6300, po chwili wiedziałem że nie nie ma odwrotu. Synergia AP i Maca potwierdziła się w moim przypadku. Tego po tych małych pchełkach AP się nie spodziewałem, do powyższych ich zalet doszła solidna podstawa basowa, głębia, kultura, muzykalność i rozmach. Pojawiła się prawdziwa muzyka....

CD Expo 2010 pozostał w obecnym systemie, który stale ewaluuje dzięki dobrym kolegom z forum. Dzięki Jaro :)

 

Nie słuchałem Expo na innych modelach AP, ale myślę że lepszym partnerem jest 3010 niż 2010.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie słuchałem Expo na innych modelach AP, ale myślę że lepszym partnerem jest 3010 niż 2010.

 

Dlatego, że 3010 jest mocniejszy a AP podobno lubia watty? Ja mam 2010s2 ktory jest mocniejszy od 2010 o 25watt na kanal.

 

Zastanawiam sie czy połaczenie 2010s2 z AP tempo 2se byloby dobre. Chcialbym zeby dzwiek byl detaliczny ale raczej ocieplony tak zeby mozna bylo sluchać dlugo nie męcząc sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że 3010 jest mocniejszy a AP podobno lubia watty? Ja mam 2010s2 ktory jest mocniejszy od 2010 o 25watt na kanal.

 

Zastanawiam sie czy połaczenie 2010s2 z AP tempo 2se byloby dobre. Chcialbym zeby dzwiek byl detaliczny ale raczej ocieplony tak zeby mozna bylo sluchać dlugo nie męcząc sie.

 

W moim przypadku AP nie cierpiały na niedobór watów z 2010 tym bardziej że stosowałem bi-amping. Bardziej chodziło o dopasowanie barwowe i charakteru samego wzmacniacza do głośnika. Obstawiam w ciemno że 3010, który gra z większą kulturą i wyrafinowaniem - niż 2010 - lepiej przypasuje do Tempo. Warto pożyczyć i posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zastanawiam sie nad zmiana integry caspiana m1 na expo 2010 czy ma to sens? Wiem ze brzmienie zuoelnie inne bo mialem kiedys na chwile integre 1010 i podobala,mi sie ta energicznosc i wykop przekazu wiec podekrxewam ze z 2010 byloby keszcze lepiej. Kolumny pylon audio sapphire 25 4ohm zrodlo qudiolab qdack i muzyka rock typu pink floyd david gilmour. Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości Jarka, CD Expo przeszedł kolejne zmiany:

- 2 x AD797 zostały zastąpione przez najnowsze dziecko Bursona oznaczone jako Super Sound v5. To te czerwone kubiki na zdjęciach. Podobno ich wymiana jest słyszalna od razu, a co najważniejsze na duuuuży plus, ale o tym póki co może więcej napisać Jarek. Śmię zaryzykować że to obecnie najlepsze OPAmpy na rynku, co potwierdza wiele entuzjastycznych recenzji, które można znaleźć na polskich i anglojęzycznych forach

http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-wzmacniacza-dyskretnego-burson-supreme-sound-v5/

http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/71-supreme-sound-op-amp-v5/

..ponadto..

- rezytory Amtransa na wyjściu na Vishaye Z-foil TX2575 (naked)

- usunięcie kilku białych rezystorów z sygnału

- zmiana okablowania od zegra do płytki na Mundor Silver/Gold

- zmiana okablowania na wyjściu od płytko do terminali RCA na srebrną taśmę Duelunda

- wymiana 2 par kondensatorów w sygnale na Amtrans AMCH

- Wymiana 2 podstawek pod bezpieczniki na posrebrzane + Cyro

- usunięcie fabrycznych gniazd RCA i poprowadzenie sygnału bezpośrednio z płytki do gniazd Furutecha

post-20319-0-27975600-1489922254_thumb.jpg

post-20319-0-19805800-1489922276_thumb.jpg

post-20319-0-64701200-1489922342_thumb.jpg

post-20319-0-45206300-1489922390_thumb.jpg

Edytowane przez FlazX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że zostałem wywołany do odpowiedzi to muszę przyznać że cd które wczoraj w nocy skończyłem już dziś gra zdecydowanie lepiej niż moje cd które dla wielu było inspiracją do tuningu,dzieje się to w bezpośrednim porównaniu w moim systemie.Polecam zastosować wzmacniacze operacyjne Bursona V5 bo biją na głowę wszystko co dane mi było słyszeć do tej pory,włącznie z Dexa single specjal edition które mam w swoim cd,nie ma problemu z aplikacją a grają naprawdę super.Różnica jest tak wielka że nie ma sensu rozpisywać się o szczegółach dzwięk jest zdecydowanie lepszy we wszystkich aspektach,strach się bać co będzie dalej jak wszystkie nowe elementy które znalazły się w cd Piotrka (FlazX) się poukładają i pograją jakieś min 100godzin.Tym sposobem nie pozostało mi nic innego jak wziąć się do roboty i gonić mój dzwiękowy wzorzec którym od dnia dzisiejszego jest cd Kolegi Piotrka.

 

Tak wygląda w tej chwili moje cd

post-8728-0-35814500-1489945294_thumb.jpg

post-8728-0-27469700-1489945311_thumb.jpg

post-8728-0-63960500-1489945332_thumb.jpg

post-8728-0-61061100-1489945360_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro powoli zacznij szukać zakładu usług ślusarskich z cnc lub frezarka aby ładnie Ci wycieli otwór w spodniej części cd pod pcb... w celu dokonywania dalszych modów:-)

 

Koniecznie bo wyjmowanie płytki mam wprawdzie opanowane do perfekcji ale szybciej było by dojść od spodu.Piotruś

Burson to jest to, do słuchania tego cd tylko z zawiązanymi na dole nogawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.