Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tamtych nikt nie tyka, bo gdyż ponieważ?

 

Razi mnie postępowanie każdego "guru", który opiera swoją działalność na bajeczkach. A że ich nikt nie tyka? Cóż, takie forum. Elberoth może sobie wypisywać głupstwa promując dystrybutora lub akurat przypadkiem posiadane do sprzedania klocki, więc nic dziwnego, że tolerowane są inne podobne przypadki.

W gruncie rzeczy nie interesuje mnie cyjaś działalność handlowo-marketingowa. Najgorsze jest robienie ludziom wody z mózgu i opowiadanie bajek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowanie się poradami z naszego forum to jak spacer po polu minowym ;)

Zdrowy rozsądek to najlepszy doradca . Mi nie przeszkadza działalność reklamowa innych . Po to między innymi chyba to forum założono .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierowanie się poradami z naszego forum to jak spacer po polu minowym ;)

Z zawiązanymi oczami w dodatku :)

U mnie od dawna jednym z kryteriów przy wyborze tego czy innego klocka zawsze,

ale to zawsze jest ilość odnośników do audiostereo.pl wyrzucana przez google po wpisaniu modelu.

Jak nie ma wcale, to znak, że już jest dobrze. Jak jest pół strony nasrane, to od razu klikam "usuń z obserwowanych".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie mówiąc szczerze trochę razi zarabianie na swoim hobby, no ale jak już na nim zarabiasz, to spodziewam się że robisz to zgodnie z prawem. Czyli masz firmę i płacisz od tej działalności podatki.

I jeżeli masz firmę audio, to tak czy owak jesteś branżą.

Natomiast gdybyś takiej firmy nie miał i nie płacił podatków od tego co zarabiasz na tych modyfikacjach, byłbyś osobą nieuczciwą - oszustem podatkowym.

 

A Ty co? skarbówka???

Moim hobby jest też kulturystyka więc mam odżywki za free rozdawać? Raczej nie.

Sprzęt,obecnie kolumny jak mi nie pasują to sprzedaję dalej i co mam od tego podatek płacić,bo zawsze na plus wychodzę.

 

Kwota wolna od podatku w PL est to 3000pln i wątpię czy Muda tyle wyciągnie w ciągu roku,do tego musiałby płacić ZUS dokładnie nie wiem jaka to suma miesięcznie ale na pewno by na tym nie zarobił,taki to kraj rządzony przez złodziei i bandytów.

 

Czepiacie się chłopaka a sami tylko narzekać potraficie.Zaglądam na to forum w sumie nie wiem czemu bo z porad expertów już nie korzystam dlatego przewinęło się u mnie tyle sprzętu,że żona jak słyszy że wybieram się w trasę cała "chodzi" że zaś po "klamoty" jakieś jadę ;)

 

Jeszcze muszę sprawdzić tego Qeda Ruby czy pogoni mojego Odyssey'a

 

Ja tam podziwiam takich ludzi jak Muda,bo trzeba mieć wiedzę na temat aby takie rzeczy wykonywać czy temu podobne np. hakerzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy Ty też nie płacisz podatków?

 

 

 

No pewnie, tylko tych "frajerów" którzy uczciwie płacą podatki.

 

 

 

Jeżeli ta "flaszka" jest wynagrodzeniem za pracę, to sam sobie odpowiedz - tym bardziej, że żerujesz na chorobie alkoholika.

 

 

No, nie wchodźmy w szczegóły.

Powiedzmy ogólnie, że rano :)

 

Niestety place podatki. Do tego w UK, czyli wieksze niz Ty w Polsce. Co wiecej, doplacam ze swoich podatkow I ciezkiej pracy, zebys Ty mial nowe drogi, wieksze zapomogi, renty, emerytury i zeby Twoja babcia mogla isc na badanie do szpitala za darmo...bo z tego co wiem, po wejsciu do Unii, Polska dostawala wiecej niz wplacala. Jakos mi zal d.... nie sciska przez to a place na to sporo. Do tego moja firma mi placi za prywatna opieke medyczna jesli zajdzie potrzeba. Dla mojej rodziny tez, wiec nie musze bidolic jak Ty.

 

Z mojego punktu widzenia tez jestes wyzyskiwaczem, bo ja place za Twoje utrzymanie. Ty masz mnie oczywiscie za nieuka I debila, bo wyjezdzajac z kraju na pewno musze nim byc ( przeciez tylko tacy wyjechali). Co z tego, ze na Ciebie pracuje...

 

Nie odpowiedziales na zaden z moich argumentow.

Frajerem ( cokolwiek to slowo znaczy) jest kazdy podatnik? Wydaje mi sie, ze nie od tego to zalezy. Glupota jak widac po forum I zawistosc jest wszechobecna.

 

Jak pomidory "a" kosztuja 5pln i sa dobre a pomidory "b" kosztuja 200pln i sa bardzo dobre to kupujac pomidory za 200pln kim jestes? Frajerem, burzujem, debilem czy kim?

 

"Flaszka" byla przykladem tak jak Tesco do ktorego nie nie umiesz sie odniesc tylko piszesz o alkoholizmie...

 

Spojrz na eBay I zobacz ile firm, ludzi "okalecza" sprzet.

Zakabluj Tesco, ikea I cala reszte hipermarketow...no I bron boze nic tam nie kupuj....przeciez oni NIE PLACA PODATKOW JAK MUDA...

 

Najlepiej gnebic swojego. Zamiast sie dogadac I zalozyc razem firme/wymieniac doswiadczenia i sobie pomagac to sie zrecie jak hieny cmentarne o kawalek chleba. Zalosne to jest. To tyle z mojej strony na ten temat. Zaraz mi ktos napisze, ze mam z Muda biznes.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego z tymi wyższymi podatkami w UK to chyba oderwałeś się od rzeczywistości. W końcu jesteś tam, a nie tutaj ?????

No z tym więcej niż wpłacała to chyba jednak taki urban legend sprytnie podtrzymywany. To ile nas to wszystko kosztowało jednak, ilu trzeba było urzędników zatrudnić, zaciągnąć kredytów na %, które trzeba spłacać itd itp. to nikt do końca nie wie. Ile bezsensownych inwestycji wykonano tylko po to, aby dostać dofinansowanie, aby urzędnik mógł się pochwalić nikt nie policzy. Taka redystrybucja via urzędnik nigdy nie wychodzi in plus.

Poza tym Twój ton jest wyjątkowo pogardliwy. Kto Ci w ogóle wbił do głowy, że płacisz na utrzymanie Polaków mieszkających w Polsce ??

Może sam, żeby się podbudować moralnie ?? To się nazywa szczyt zadufania w sobie. Biedni Polacy, gdyby nie moje podatki płacone w UK to byście zdechli z głodu, dróg nie mieli, a babcię to w zimie do drzewa, bo nie byłoby jak jej wyleczyć.

Paranoja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez maciek36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 miesięcy obserwuję aukcje NAMELESSCLUB kabelka

Nameless Black Silver Line 08

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Za każdym razem cena od 1 zł, a sprzedaje w różnych cenach, zazwyczaj powyżej 59 zł.

Tylko dlaczego kupują ci sami:

w......k - kupił już 5 razy

k......6 - kupił już 4 razy

S......1 - kupił już 3 razy

m......0 - kupił już 3 razy

m......5 - kupił już 2 razy

p.......o - kupił już 2 razy

Nie byłoby to dziwne, gdyby obok tych zakupów nie mieli po kilka aukcji przegranych.

Są tacy nieszczęśnicy co nie umieją wygrać (???), dając dziwne ceny: 59,99, 59,93, itp., dziwne końcówki

k......n - licytował już 17 razy między 56 - 67 zł

T......2 - licytował już 17 razy między 49 - 75 zł

Czy tu chodzi o to, by gonić króliczka......................., bo z tych nawet wygranych (przebitych) jakoś poza 1, brak komentarzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety place podatki. Do tego w UK, czyli wieksze niz Ty w Polsce. Co wiecej, doplacam ze swoich podatkow I ciezkiej pracy, zebys Ty mial nowe drogi, wieksze zapomogi, renty, emerytury i zeby Twoja babcia mogla isc na badanie do szpitala za darmo...bo z tego co wiem, po wejsciu do Unii, Polska dostawala wiecej niz wplacala. Jakos mi zal d.... nie sciska przez to a place na to sporo. Do tego moja firma mi placi za prywatna opieke medyczna jesli zajdzie potrzeba. Dla mojej rodziny tez, wiec nie musze bidolic jak Ty.

 

Z mojego punktu widzenia tez jestes wyzyskiwaczem, bo ja place za Twoje utrzymanie. Ty masz mnie oczywiscie za nieuka I debila, bo wyjezdzajac z kraju na pewno musze nim byc ( przeciez tylko tacy wyjechali). Co z tego, ze na Ciebie pracuje...

 

Obawiam się że nim TY przyjechałeś tu gary zmywać, to ja już tu mieszkałem - to tak w kwestii formalnej :P

 

Nie odpowiedziales na zaden z moich argumentow.

 

Poziom obecnej matury jest zdecydowanie żenujący.

 

Frajerem ( cokolwiek to slowo znaczy) jest kazdy podatnik? Wydaje mi sie, ze nie od tego to zalezy. Glupota jak widac po forum I zawistosc jest wszechobecna.

 

Cudzysłów jako zaznaczenie ironni, sarkazmu - tak, tego tematu raczej nie przerabiałeś.

 

Jak pomidory "a" kosztuja 5pln i sa dobre a pomidory "b" kosztuja 200pln i sa bardzo dobre to kupujac pomidory za 200pln kim jestes? Frajerem, burzujem, debilem czy kim?

 

Nie wtrącam się kobiecie w zakupy jedzenia.

 

"Flaszka" byla przykladem tak jak Tesco do ktorego nie nie umiesz sie odniesc tylko piszesz o alkoholizmie...

 

Że niby co TESCO? Jak transferują zysk do UK, to bardzo słusznie i patriotycznie postępują.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gary zmywalem i caly czas zmywam :) matury nigdy nie zrobilem...do UK przyjechalem w ubieglym tygodniu, o Pl nic nie wiem. :) masz absolutna racje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gary zmywalem i caly czas zmywam :) matury nigdy nie zrobilem...do UK przyjechalem w ubieglym tygodniu, o Pl nic nie wiem. :) masz absolutna racje :)

Tak mi się właśnie wydawało, strasznie nerwowy jeszcze jesteś. Ale to minie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam podziwiam takich ludzi jak Muda,bo trzeba mieć wiedzę na temat aby takie rzeczy wykonywać czy temu podobne np. hakerzy

 

Gdyby hacker posługiwał się wiarą w kabelki, podstawki pod kable, cudowne kondensatory to jego wysiłki skazane byłyby z góry na niepowodzenie. Hackerzy posługują się realną wiedzą, bo w informatyce voodoo nie istnieje. Więc porównanie jest zupełnie chybione.

Jeśli wiedzą nazywasz coś co każe "słyszeć" różnice pomiędzy identycznymi plikami to gratuluję pomysłowości.

Nie twierdzę, że Muda robi cos ze złej intencji, ale sposób w jaki dyskutuje, przy pomocy argumentów ad personam oraz niezachwiana wiara w audio-voodoo nie stawia go w najlepszym świetle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to ma wpływ na pracę wzmacniacza czy ktoś zmywa gary czy pisze doktoraty ? tak z ciekawości się pytam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy mieszkający w Polsce płaci masę podatków każdego dnia .Nie widzę problemu w tym że ktoś nie odprowadza w naszym raju kolejnych haraczy za używany sprzęt

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek wygląda jednak na to, że rzeczony kolega prowadzi Zakład Przerobu Audiofilizującego - czym zresztą nie omieszkał się pochwalić w swoim ogłoszeniu na allegro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakład Przerobu Audiofilizującego

 

Dobre +1

Co w tym złego ? skoro ma zbyt . Nie wiem czy te modyfikacje pomagają ale skoro są zadowoleni to chyba tak .

To forum poznawczo handlowe , przecież tu najlepiej gra to co aktualnie jest na topie w sprzedaży :>

Najspokojniejsza jest zakładka z magnetofonami , kilka razy mi chłopaki pomogli . Czasem też coś sprzedają ale przecież nie ma musu kupować . To tak jak z proszkami do prania ;) wierzycie we wszystkie te reklamy :>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kawosz

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak mi się właśnie wydawało, strasznie nerwowy jeszcze jesteś. Ale to minie :)

 

Bardzo... :) dlatego zlewam takich jak Ty. :) szkoda czasu. Widac, ze stary wyga jestes a w Twoim wieku na nauke juz za pozno. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie zastanawiam co Wam ten Muda zrobil...ze bierze pieniadze za swoja prace? A Wy to za darmo pracujecie? Ze ludzie od niego kupuja Was boli? Nikt ich przeciez nie zmusza. Temat z Muda ciagnie sie jak dlugo jestem na forum. Jak zalozylem pierwszy temat 2 lata temu I Muda mi cos odpisal to zaraz dostalem na PW wiadomosc, zeby go nie sluchac. Czy dobrze sklada te Nady nie wiem, nie obchodzi mnie to. Ma wiedze I sie nia dzieli, po to jest forum. Jak przy okazji cos zarobi to chwala mu za to. Nikogo przeciez nie oszukuje. Mowi co robi I ile to kosztuje. Nie chcesz, nie kupuj.

Ostatnio miałem okazję słuchać jednego z NADów robionych przez Mudę... Tzn ostatnio się dowiedzialem że to jego "dzieło" I co by tu nie pitolić i jak bardzo nie płakać grało to zajeb...e. mądrze zrobiony mod a nie jakieś voodoo za grubą kasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio miałem okazję słuchać jednego z NADów robionych przez Mudę... Tzn ostatnio się dowiedzialem że to jego "dzieło" I co by tu nie pitolić i jak bardzo nie płakać grało to zajeb...e. mądrze zrobiony mod a nie jakieś voodoo za grubą kasę.

He, he. Ja w swoim wzmacniaczu to mam nawet dwa takie "mody" :)

Jeden nazywa się SOURCE DIRECT, a drugi POWER AMP DIRECT.

 

I to by było na tyle w temacie tzw. Muda-modów :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he. Ja w swoim wzmacniaczu to mam nawet dwa takie "mody" :)

Jeden nazywa się SOURCE DIRECT, a drugi POWER AMP DIRECT.

 

I to by było na tyle w temacie tzw. Muda-modów :D

zatem przydałby się jeszcze jeden o dźwięcznej nazwie MAŚĆ NA BÓL D..Y

 

a wracajc do tematu... Sporo na e-bayu taniego Siltecha. czy to podróba?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzedam VITUS RI100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
zatem przydałby się jeszcze jeden o dźwięcznej nazwie MAŚĆ NA BÓL D..Y

 

Prosz bardz

b53042fe263235d6e8b74a01fc966e54.jpg

 

Ale ja bym jednak z tymi mudyfikacjami nie szalał ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracajc do tematu... Sporo na e-bayu taniego Siltecha. czy to podróba?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Były gdzieś o tym tematy .

Takich kabli zakupionych za grosze i sprzedawanych jako oryginały na allegro jest pełno . Właśnie Siltech , Cardas , Tara i inne .

Nie kosztuje dużo ale ja bym nie kupił kabla bez org opakowania i z dowodem zakupu ze sklepu zajmującego się sprzedażą sprzętu AUDIO .

Chyba że od pewnej i zaufanej osoby .

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Oglądałem wczoraj polski film .

W jednej ze scen padło ...

U polaków jest zazdrość , nienawiść i od czasu do czasu jakieś powstanie .

 

Jak to ładnie charakteryzuje to co się dzieje na tym forum :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też jeszcze jedno: geszefty, geszefciki, jawne lub mniej jawne, reklama wprost, nie prost i aluzyjna i walka na noże jeśli ktoś ma zamiar robić konkurencję.

A są takie fora, gdzie wszelka działalność handlowa i reklamowa, pod każdą postacią jest surowo zakazana i skutecznie tępiona. I tak jest uczciwiej, bo przynajmniej jest szansa, że po pytaniu o coś, nie będzie pienia zachwytu nad rzeczą którą akurat ma się na sprzedaż...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
zatem stosuj codziennie

 

Nie odwracaj mudy ogonem, Marcinie - też z Gaworzyc jesteś?

Cóż za zbieg okoliczności :P

 

Ostatnio miałem okazję słuchać jednego z NADów robionych przez Mudę... Tzn ostatnio się dowiedzialem że to jego "dzieło" I co by tu nie pitolić i jak bardzo nie płakać grało to zajeb...e. mądrze zrobiony mod a nie jakieś voodoo za grubą kasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez romek_55714
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jest uczciwiej, bo przynajmniej jest szansa, że po pytaniu o coś, nie będzie pienia zachwytu nad rzeczą którą akurat ma się na sprzedaż...

A czy takie " pianie " zawsze będzie nieuczciwe ?

Jest wiele osób którzy trafiają na coś wyjątkowego i o tym piszą a później sprzedają bo ich stać żeby kupić coś kolejnego , droższego czy lepszego .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pieją z zachwytu zaraz po kupnie i sprzedają po pół roku, roku to ok. Ale jak pieją i natychmiast wystawiają do sprzedaży to owo pianie budzi poważne wątpliwości...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adalbert95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj polski film .

W jednej ze scen padło ...

U polaków jest zazdrość , nienawiść i od czasu do czasu jakieś powstanie .

 

Ile to ja oglądałem nie polskich filmów gdzie pokazywano zazdrość nienawiść i resztę przykrych zachowań innych nacji .

Czego to dowodzi ?

Nie lubię uogólnień bo są głupie . W tej dyskusji Twoi krytycy też mają trochę racji i jak tego nie rozumiesz to przykre.

Ja tam Ci dobrze życzę i do portfela nie zaglądam .

ps. Wydaje mi się że cała ta nagonka przysporzy Ci tylko klientów , sam się zaczynam zastanawiać nad takim wzmacniaczem żeby wyrobić sobie własny pogląd :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez kawosz

Luxman PD 444 Nakamichi Dragon ,Lector CDP 707 , Linnart Prephono Dual Tube Power Supply   Technics 30A , Technics 40A EV FR 300 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.