Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Coś co może być według kogoś bardzo dobre na tle innych urządzeń tego typu nie zawsze musi mu się wpasować w system czy oczekiwania nie tylko brzmieniowe i trafia ponownie w obieg .

 

Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie .

 

W tej dyskusji Twoi krytycy też mają trochę racji i jak tego nie rozumiesz to przykre.

Jakie racje ?

Żaden z nich nie miał do czynienia ze sprzętem który krytykuje i żaden nie zna się na tym na tyle żeby choć teoretycznie coś zarzucić.

Dlaczego nie krytykują tego ci co taki sprzęt mają lub mieli ?

 

Bum po wyglądzie skreśla sprzęt a już wymiana okablowanie definitywnie w jego oczach taki sprzęt przekreśla bo " założenia są błędne "

Rydz się mści za to ze go zbanowałem w swoich wątkach za to co dokładnie i tu zrobił . Ja wszedłem opisać nieuczciwego sprzedawcę a on o NADach ...

Mi on powiewa ale robi krzywdę forumowiczom na siłę im wmawiając coś o czym pojęcia nie ma celem zemsty .

 

 

 

Przeszkadzało niektórym że pisałem o modyfikacjach .

Opisów takich już od dawna nie ma a moje " o mnie " też zmieniłem chyba ze ktoś bezczelnie się tego czepia pisząc nieprawdę , tylko wtedy się odzywam .

Zarzucało mi się też że ma korzyści z tego co polecam .

To ja marnuję czas i kasę a w podzięce ktoś zawsze szuka podstępu .

Dlatego też nie będzie już opinii o kolejnych urządzeniach które miałem , mam i będę miał .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Rydz się mści za to ze go zbanowałem w swoich wątkach za to co dokładnie i tu zrobił .

 

Jak napisałem wcześniej , muda mistrz manipulacji ! słowo mści które napisałeś jest po prostu ohydne i nie prawdziwe .

 

Nie mam zamiaru wyzywać go od debili etc jak to uczynił wcześniej .

 

Proszę bardzo , przedstawiam dwa jego tematy w których zostałem zbanowany , proszę przeczytać czy zgadza się to z jego zdaniem które przytoczyłem powyżej to raz .

Dwa , czy w ogóle zasłużyłem sobie na zbanowanie .

 

http://www.audiostereo.pl/denon-pma2020ae-i-gramofon_113434.html

 

http://www.audiostereo.pl/klub-kabli-qed_109796.html

 

 

Teraz poproszę muda o zamieszczenie jego tematów " prócz tych dwu które zamieściłem " w których mnie jeszcze zbanował .

 

Ps . Proszę wszystkich o dokładne czytanie i uczciwą ocenę .

 

Pozdrówko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...się zaczynam zastanawiać nad takim wzmacniaczem żeby wyrobić sobie własny pogląd :)

 

Ja bym już zamówił ale opinie o brzmieniu opierają się o głośniki za którymi nie gonię. No może nowy Kef.

A używa ktoś nadmoda z Tanoyami? O Pylona T. nie pytam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwej oceny nie będzie bo poprosiłem moderatorów o reakcję na twoje wyzwiska i posty zostały usunięte .

Nie wszędzie bo niektóre twoje posty zniknęły bez mojej interwencji .

 

Nie mam zamiaru wyzywać go od debili etc jak to uczynił wcześniej .

A kim trzeba być żeby atakować kogoś kto tu wszedł i ostrzegł forumowiczów przed nieuczciwym sprzedawcą ?

Wlazłeś i stara historia powtarzana jak w amoku przy każdej nadążającej się okazji bez związku z danym tematem .

Dwa , czy w ogóle zasłużyłem sobie na zbanowanie .

Wystarczy na stronie głównej w wyszukiwarce wpisać chociażby " okaleczony " , " okaleczone ".

Wyskoczą twoje posty i to co w nich wyprawiasz w stosunku do mnie i do tego co robię .

Nie tyczy to tylko tych tematów ale wielu innych .

Nie bądź żałosny w tych próbach wyzłacania się .

 

Dlatego w KAŻDYM moim temacie będziesz banowany .

Nie jesteś kimś wartym do dyskusji która mnie interesuje a ja nie będę zaglądał co chwila czy już rydz zrobił mi śmietnik i prosił moderatorów o zrobienie porządku .

 

Masz facet tupet ale w tym wszystkim żal mi cie , gdybyś wiedział co o tobie piszą mi forumowicze na PW przy okazji tych twoich wycieczek .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś może tego sprzedawcę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałem wcześniej , muda mistrz manipulacji ! słowo mści które napisałeś jest po prostu ohydne i nie prawdziwe .

Pierwszy twój wpis po moim ostrzeżeniu o nieuczciwym sprzedawcy z allegro to

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" kupiony po to by go wcisnąć " po modyfikacji oczywiście " następnej naiwnej osobie "

 

" bo gdzie znajdziesz lepsze forum do naganiania " leszczy " na swoje przerabiane klamoty . "

 

I rozumiem że te wpisy był z miłości do bliźniego ?

Gubisz się rydz w tym co piszesz .

 

Nie mam zamiaru więcej odpisywać na twoje urojenia .

 

zna ktoś może tego sprzedawcę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cena bardzo dobra ale w przypadku takich kolumn w grę wchodzi i tak wyłącznie odbiór osobisty .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na opis i język polski, czy tez jego brak to sprawa niepewna, tym bardziej, że na tym portalu na kilku innych "aukcjach" inne nicki, a język podobny jak z translatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Uczciwej oceny nie będzie bo poprosiłem moderatorów o reakcję na twoje wyzwiska i posty zostały usunięte .

Nie wszędzie bo niektóre twoje posty zniknęły bez mojej interwencji .

 

Powiadamiam tym samym wszystkich uczestników czytających to forum .

 

To co napisał muda powyżej , a tyczy się dwóch przez niego zalożonych tematów które przytoczyłem , zarazem zostałem zbanowany to co napisał powyżej jest oszustwem .

 

Żądam wręcz od moderacji wyjaśnień , jeżeli którykolwiek moderator usuwał z tych dwu tematów moje posty niech to napisze .

 

Muda już nie przytoczy żadnego z zalożonych przez siebie tematów w których by mnie zbanował , bo takich nie ma !

 

Zapewniem też że zaraz zgłosi do moderacji o usunięcie wszytkich kompromitujących jego osobę postów , taka jest prawda .

 

Mam nadzieję że wielu forumowiczom otworzą się umysły , i po przemyśleniach dojdą do właściwych wniosków z kim tak na prawdę mają do czynienia

 

 

 

W czasie pisania dopisał post .

Więc dwa przytoczone przez niego wytłuszczone zdania nie pochodzą z tematów przez niego założonych , choć są prawdziwe , tak tak .

 

.

 

Rydz się mści za to ze go zbanowałem w swoich wątkach za to co dokładnie i tu zrobił .

Edytowane przez rydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega z polski już je niby kupił od sprzedawcy z Anglii, tylko siedzi z dupą ściśniętą, kolumny już niby dzisiaj zostały wysłane i do firmy przewozowej trzeba wysłać kwotę 9 koła.

 

A cena zbyt okazyjna .

Chociaż kto wie ale to i tak tylko odbiór osobisty z dokładnym sprawdzeniem

jest bardzo dużo w sprzedaży w Niemczech w tej kwocie nautilusów.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Są też za śmieszne pieniądze wypasione tannoye

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał Szczechura

(Konto usunięte)

kolega z polski już je niby kupił od sprzedawcy z Anglii, tylko siedzi z dupą ściśniętą, kolumny już niby dzisiaj zostały wysłane i do firmy przewozowej trzeba wysłać kwotę 9 koła.

 

 

jest bardzo dużo w sprzedaży w Niemczech w tej kwocie nautilusów.

 

http://www.quoka.de/hifi-audio-tv-video-foto/boxen-lautsprecher-kopfhoerer/c7265a143155839/b-w-nautilus-802-lautsprecher.html

 

http://www.quoka.de/hifi-audio-tv-video-foto/boxen-lautsprecher-kopfhoerer/c7265a153505768/lautsprecher-b-w-besserer-preis.html

 

Są też za śmieszne pieniądze wypasione tannoye

 

 

Ostrzegam przed wszystkimi ogłoszeniami z quoka.de, zwłaszcza z tymi z okazyjnymi cenami. Praktycznie każdy droższy sprzęt można znaleźć na tym portalu ogłoszeniowym w super cenie. Wystarczy napisać do sprzedawcy, który okazuje się zawsze Niemcem, który aktualnie mieszka w UK i zawsze jest ta sama śpiewka, że towar jest w Niemczech u przewoźnika, co wyklucza ewentualne dalsze pytanie o odbiór osobisty. Przetrenowałem to w przypadku kilku DACów, w każdym przypadku był to oszust. Nie radzę w żadnym razie robić żadnych przelewów obcej osobie w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostrzegam przed wszystkimi ogłoszeniami z quoka.de, zwłaszcza z tymi z okazyjnymi cenami. Praktycznie każdy droższy sprzęt można znaleźć na tym portalu ogłoszeniowym w super cenie. Wystarczy napisać do sprzedawcy, który okazuje się zawsze Niemcem, który aktualnie mieszka w UK i zawsze jest ta sama śpiewka, że towar jest w Niemczech u przewoźnika, co wyklucza ewentualne dalsze pytanie o odbiór osobisty. Przetrenowałem to w przypadku kilku DACów, w każdym przypadku był to oszust. Nie radzę w żadnym razie robić żadnych przelewów obcej osobie w ciemno.

Dokładnie tak. Oprócz tego jest jeszcze śpiewka, że to męża/żony/ przyjaciela który jest właśnie ze sprzętem w GB, ale jak się prześle kasę to niezawodnie kurier dostarczy. Dla znających niemiecki wystarczy tylko często uważnie przeczytać opis. W takim samym stylu jak ów Mieszko. Właściwie tylko jedno pytanie: gdzie i kiedy można przyjechać załatwia sprawę na wstępie.

I wszystko jasne...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem gdzies te same zdjecia nautilusow z tym zestawem naim na angielskich stronach.

A ja na francuskich!:-)

 

Ojcowie - odpuśćta.

To szwindlarz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Wielkie dzięki Koledzy, już dzwonie do kumpla aby kasy nie wysyłał, mi to też śmierdziało,..jeszcze raz dziękuje.

A on autentycznie chciał jakąś kasę posłać? Nie wierzę...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś może tego sprzedawcę?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

to jakas bzdura, nikt ci tych kolumn w takiej cenie nie sprzeda. nie ma sie co ludzic. mozna tylko natrafic na klopoty, o ile w ogole sie ktos odezwie. takich ogloszen z lamana polszczyzna jest wiele. wszystkie maja 2 podobienstwa wlasnie taki pokaleczony jezyk i super atrakcyjna cene.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez leon28

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A on autentycznie chciał jakąś kasę posłać? Nie wierzę...

Rappaport - ty nie wiesz, jakie durnoty ludzie robią, gdy się napalą na kupno?:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłoszenia tłumaczone w google translate, to ze sprzedajemy.pl też.

 

Kolezeńska rada, omijajcie Quokę szerokim łukiem, do tej pory 100% ciekawego sprzętu jaki tam stał to były wałki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Nautilus to miałem dawno temu zdarzenie na ebayu angielskim.

Koles wystawił je za £800,podał w opisie swojego mejla gmail i jakaś ściema aby pisać i płacić na ten adres mejlowy oraz wystawił je tylko na 3dni.

Nie pamiętam już czy to była licytacja czy kup teraz.

Wysłałem zapytanie do kolesia ale przez formularz ebay i za parę godzin otrzymałem wiadomość o skasowaniu aukcji z powodu kradzieży konta użytkownikowi.

 

Wbiłem temat w google i otrzymałem info odnośnie tych kradzieży a sposób wystawienia zgadzał się z tym co opisywał ebay.

 

Więc trzeb zachować głowę na karku aby nie wropić pieniędzy.

Bogaty kupi je w sklepie a ten mniej zamożny często musi wybrać inny produkt lub połknie przynęte.

 

Ale jak widze text tłumaczony z google na polskich portalach to już śmierdzi na kilometr wałkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Łokmen Saba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też nie będzie już opinii o kolejnych urządzeniach które miałem , mam i będę miał .

 

 

 

Zapamiętajcie sobie jak rozpiepsza się te forum. Już wielu użytkowników z dużą i przydatną wiedzą przestało tu pisać. Co pozostało?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydzu daj już spokój czepiłeś się Mudy44 i kąsasz go z każdej strony. Zamęczysz człowieka i zniechęcisz go do aktywności na forum ze szkodą dla wielu. Pewnie zaraz mi się od Ciebie oberwie ale może jednak zmienisz zdanie po moim wpisie.

Miałem problem ze swoim sprzętem nabyłem kiedyś po odsłuchach w sklepie nowe Jamo Classic 8 grały mi przez kilka ładnych lat wydatek był to dla mnie w tedy spory ale nigdy z kolumn nie byłem zadowolony grały u mnie bardzo ofensywne góra i wyższa średnica natarczywie krzykliwie próbowałem różnych wzmacniaczy ale efekt ostrości krzykliwości w mniejszym lub większym stopniu pozostawał

napisałem na priva do Marcina o poradę bo po przeczytaniu kilki tematów na forum stwierdziłem ze gościu jest odpowiedni. Odpisał natychmiast bezinteresownie zaczął mi pomagać poprosił o schemat zwrotnicy, przesłałem scana i przedstawił propozycję zmian. zmian które by były adekwatne do wartości kolumn i opłacalności całej operacji. zaproponował wymianę kondensatorów

 

Hej.

 

Daj tak jak jest w oryginale i zmień tylko te 51115 i 51109 na Mundorfa MCap na 400V

 

Pozdr.

Marcin

 

zaproponował tez inne nie drogie modyfikacje jak wymiana okablowania w wewnątrz i wytłumienie matami w temacie byłem zielony Marcin tłumaczył dokładnie co i jak mam robić np.

 

4pr wystarczy

 

To poroso

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Dajesz po warstwie na boki , 2 tył i 3 góra i dół

 

Bipolare jak trzymają pojemność to zostaw

 

Marcin

 

Poprowadził za rączkę do szczęśliwego finału i robił to za darmochę nie wziął żadnej kasy a poświęcił mi sporo czasu i swojej wiedzy.

Muszę teraz przeprosić Marcina bo wywlekam sprawy z prywatnej naszej rozmowy bez jego wiedzy.

Nie udzielam się specjalnie na tym forum choć czytam dużo ale w tej sprawie musiałem się odezwać bo takich ludzi jak Muda44 jest niewielu a wielu jest tych którym pomógł.

 

Bogusław

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bogusław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wielu forumowiczom otworzą się umysły , i po przemyśleniach dojdą do właściwych wniosków z kim tak na prawdę mają do czynienia

 

Piszesz o sobie oczywiście.

 

:]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy Mark Levinson z China Town

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym i innych forach jest wielu ujadaczy, których boli sukces innych osób. Nie mogę zdzierżyć, że ktoś ma do czegoś smykałkę i jeszcze potrafi na tym zarobić. Sami nic nie potrafią ale sukces innych jest trudny do zniesienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, kolega widzę wrócił po urlopie wypoczęty i w formie :)

Jak tam, wszystko dobrze? Tęskniłeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.