Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem handlarzem a to co sprzedaje to mój sprzęt który mniej czy więcej używałem. A że dużo sprzętu zmieniam to i czasem coś sprzedaje.

 

"GOŚĆ NAPISAŁ MI ZE JEST ZADOWOLONY I TO BARDZO , SPRZEDAŁ WZMACNIACZ 400zł DROŻNEJ"

 

"muda44

Zajmuję się modyfikacją sprzętu AUDIO .

Głównie wzmacniacze i odtwarzacze firmy NAD , odtwarzacze Marantz na CDM4 oraz kolumny ( głównie seria " R " Kefa  ) .

Obecnie. Kef R900 + mod"

 

57a1f7b817e3134a332f416372bf621a.jpg

 

Nawet nie ma sensu komentować, sorry.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem żeby was ostrzec przed nieuczciwym sprzedawca i żebyście się na niego nie nacięli.

Zaraz wyjdzie ze ja jestem winien :-)

 

Co za ludzie...

 

Ps.

Przecież pisałem że czasem sprzedaje swój sprzęt.

Coś w tym dziwnego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Nie jestem handlarzem a to co sprzedaje to mój sprzęt który mniej czy więcej używałem.

 

Raczej na pewno mniej , kupiony po to by go wcisnąć " po modyfikacji oczywiście " następnej naiwnej osobie , w taki sposób uprawia się handel .

 

Kilka miesięcy temu zgłosiłeś do Admina likwidację konta , po czym zarejestrowałeś się na konkurencyjnym forum z jakże wiele mówiącym powitaniem w stylu , mam nadzieję że trafiłem na normalne forum .

 

Chyba chłopaki nie pozwolili na uprawianie handelku , bo szybciutko wróciłeś i zglosiłeś wycofanie zawieszenia twojego konta , no ale nie dziwię się , bo gdzie znajdziesz lepsze forum do naganiania " leszczy " na swoje przerabiane klamoty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakim trzeba być skończonym debilem żeby atakować kogoś kto chciał ostrzec forumowiczów przed oszustem z allegro.

 

Chyba że to któryś z was lub waszych pociotkow.

 

To co robię poza forum to moja sprawa a że wam nieuki żal dupsko ściska że oprócz trollowania na forum nic więcej nie potraficie ( chociaż nie, potraficie dobitnie wypowiadac się o sprzęcie który na oczy nie widzieliście a to już sztuka przerastajaca nawet wróżbite Macieja )to już nie moja wina.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DIY

 

35tys cena wywolawcza za diy,uzywane, puste pudlo...no ale tata ma fach w rekach I 33dni strugal te obudowy...niezla dniowka wychodzi. Nawet jak na UK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co robię poza forum to moja sprawa a że wam nieuki żal dupsko ściska że oprócz trollowania na forum nic więcej nie potraficie ( chociaż nie, potraficie dobitnie wypowiadac się o sprzęcie który na oczy nie widzieliście a to już sztuka przerastajaca nawet wróżbite Macieja )to już nie moja wina.

 

Kolego, nie pisze się "o sprzęcie który na oczy nie widzieliście", tylko "o sprzęcie, którego na oczy nie widzieliście".

Więc, proszę nie obdarzaj kogoś przymiotami, których sam jesteś włascicielem.

 

To po pierwsze.

 

A pod drugie forum słuzy ci jako platforma reklamowa, o czym swiadczy pochodzący z:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

cytat:

 

"Na forum Audiostereo.pl jest sporo informacji i opinii zadowolonych użytkowników ."

 

Więc skoro powołujesz się na audiostereo.pl w aukcji to nie jest już tylko twoja sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda zarabia na tym forum i nic w tym złego.

 

Ok, ale niech to robi w zakładce "sponsorowane".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znani szrot opychacze od lat tonami graty przez to forum przewalają i wszyscy kładą na to ch*j,

a biednego mudy się uczepili i będą go szarpać o jakieś dwa skisłe nady po parę setek sztuka.

Przynajmniej pod jednym nickiem pisze i nie udaje Wujka Dobra Rada "polecając" samemu sobie

runchle które ma aktualnie na zbyciu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego w 'zadowolony klient'?!

Sam mam ochotę zmodować przyszłego Nada tylko trudno trafić dobrą okazję cenową (mniej niż 80% ceny nowego) a handlarzy j.w. na Allegro unikam.

Kolega. muda44 dał uczciwą ofertę ;), jak się zbiorę to uderzam do niego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez pierote

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę po raz ostatni .

 

Nie zmieniam koloru na niebieski chociaż nic by mi nie ubyło

Nie zmieniam dlatego że od dawna ( bo przeszkadzało to wiadomo komu ) nie proponuję na forum swoich modyfikacji chociaż mam je w " o mnie " za to staram się bezinteresownie pomagać forumowiczom co widać w każdym temacie . Zanim to forum zmieniło się w trolownię zakładałem tez tematy o modyfikacjach pokazując krok po kroku co warto zrobić .

Odzywam się jedynie jak troll pisze coś o moich modyfikacjach negatywnie a nie ma nic w tym temacie do powiedzenia .

Tak nie robi branża .

 

 

Dzięki temu że zarabiam na modyfikacjach kupuje kolejne klamoty i dzięki temu mogę się tą wiedzą z wami podzielić bezinteresownie chociaż nie muszę .

Dzielę się też z Wami swoimi " odkryciami " jak chociażby z kablem Qed Ruby gdzie za śmieszną kasę można mieć bardzo dobry kabelek a ganię sprzęt który jest według mnie przereklamowany i nie wart zakupu .

 

Rydz i bum co chwila atakują mnie swoimi przygłupawymi wpisami . Obydwaj nie mają pojęcia o elektronice ani nie słyszeli sprzętu który modyfikowałem . Bum jest na tyle bezczelny że potrafi napisać że po wyglądzie i kilku zdaniach opisu jest w stanie ( on czy ktokolwiek inny ) stwierdzić czy coś jest zrobione dobrze czy nie .

Z tego co ja wiem to w celu weryfikacji co i jak zostało zrobione , bdb elektronik przejrzałby schemat i to co zostało zrobione a audiofil posłuchał / porównał .

Trzecia grupa czyli troll - będzie trollował .

Mało tego , są na tyle bezczelni że wcinając się w tematach gdzie forumowicz pisze że jest z danego sprzętu zadowolony na siłę wciskają mu że to sprzęt okaleczony i ze to nie gra .

OK , niech obaj posłuchają i wtedy wydadzą opinię ( na szczerość nie liczę ) . Nie każdy musi być zadowolony choć jak widać po komentarzach z aukcji czy wpisów z forum że nie ma opinii negatywnych .

Na to co robię daję gwarancję , wsparcie po gwarancji a często , przy okazji robię coś za darmo ( wymianę zużytych elementów , czasem jakiś gratis itd ) .

Ja coś z tego mam a zadowolony klient przyciągnie następnego klienta i na tym to polega .

Nie kasa ponad wszytko .

 

Niedawno po przewaleniu masy interkonektów znalazłem coś na miarę " odkrycia " Ruby .

Interkonekt który według mnie jest wyraźnie lepszy od Equilibrium Turbine czy Cardasa Neutral Reference kosztując 1/20 ich ceny .

Ale za to co dzieje się na forum , za ciągłe oszczerstwa jak ja na tym zarabiam ( nigdy nic nie miałem z polecania sprzętu fabrycznego o którym pisze tu od lat a za polecenia te mam ciągłe jazdy )

Wybaczcie , nie tym razem .

Ani publicznie ani na PW.

 

Dziękuję natomiast tym normalnym .

 

A zaczęło się od tego ze chciałem Was ostrzec przed nieuczciwym sprzedawcą z allegro .

Więcej ostrzeżeń z mojej strony też nie będzie .

 

EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez muda44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że te modyfikacje oparte są o błędne założenia i "odkrycia" w postaci np. kabli, o których przecież wiadomo, że wpływu na brzmienie nie mają. Brak rzetelnych podstaw sprawia, że twoje działania, niezależnie od pobudek, które tobą powodują są pozbawione sensu.

A moja bezczelność polega na tym, że nie wierzę w audio-voodoo, które jest podstawą twojej działalności. Bo jak można nazwać kogoś, kto, napiszę jeszcze raz, "słyszy" różnice między plikami o identycznej zawartości?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że wtrącę się w tę dyskusję. Może nie tyle wtrącę, co wyrażę swoje zdanie. Marcina (mudę44) osobiście nie znam. Chociaż z kilku jego porad skorzystałem. Za co jestem mu bardzo wdzięczny. Dotyczyło to między innymi wspomnianego Qed Ruby. Kupiłem go w ciemno po świetnych opiniach jego i kilku jeszcze innych kolegów z forum. Jestem bardzo zadowolony. Zastąpił mi Audioquesta Indigo Blue. Kolega, któremu pożyczyłem na odsłuch tego Qeda, już zdecydował o sprzedaży Furutecha μ-2T. Co świadczy, że ten Qed jest naprawdę dobry. Jeśli koledze bum1234 kable "nie grają" niech tak pozostanie.

Co do modyfikacji Nad-ów, to kupiłem z ciekawości od Marcina takiego modyfikowanego C320BEE. Mnie on nie zagrał, tak jak oczekiwałem. Faktem jest, że konkurencja to był Unison Research Unico. Czyli wzmacniacz z zupełnie innej półki. Porównanie z podobną cenowo Zagrą, jednak zdecydowanie potwierdziło, że Zagra gra lepiej. I nie piszę tego w formie kryptoreklamy, bo chcę Zagrę sprzedać. Kto chce niech wierzy. Nada odsprzedałem za tyle, ile kupiłem. I kolejny właściciel był nim zachwycony.

To tyle co chcę od siebie dodać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagra gra lepiej. I nie piszę tego w formie kryptoreklamy, bo chcę Zagrę sprzedać.

Ta, jasne :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytajcie opis tych kolumn. Inna sprawa, to absurdalna cena

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to faktu, że te modyfikacje oparte są o błędne założenia i "odkrycia" w postaci np. kabli...

Nie zmienia to faktu, że w wielu innych wątkach, wielu innych domorosłych majsterklepków uchodzących tutaj za guru

"poprawia" 30-letnie suchary przypadkowymi częściami znalezionymi w szufladzie ze szpargałami popychając historyjki

o tym jakoby posiedli wiedzę niedostępną dla zwykłych śmiertelników i dostęp do super tajnych schematów producenta,

na podstawie których, wymieniając dwa kondensatory wydłubane kiedyś z jakiegoś innego wyschniętego trupa,

nasz forumowy przyjaciel przerobi nam budżetowy japoński wzmacniacz na ósmy cud świata i to za skromne "co łaska"

ale nie mniej niż pińcet plus koszt super części plus wysyłki w obie strony plus utrata wartości na takim dłubańcu,

którego brzmienie nic się nie zmieniło bo "jeszcze się układa", lewy kanał nadal gra ciszej od prawego, bo "nie zauważyłem"

a przy każdorazowym włączaniu jest takie jebnięcie, że membrany wyrywają wkręty mocujące głośnik do obudowy "bo ten typ tak ma".

Kolesie żenią takie farmazony, że głowa boli od samego czytania i nikt się nie odważy nawet pisnąć w tych tematach,

bo nie wypada, bo to zasłużony forumowicz, bo to bo sramto, a klient oczekujący na sprzęt który oddał guru do naprawy,

dopiero po półtora roku skamlenia i słania pieniędzy, zdecydował się nieśmiało napomknąć na forum, że w ogóle żyje.

Tamtych nikt nie tyka, bo gdyż ponieważ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez parantulla
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie zastanawiam co Wam ten Muda zrobil...ze bierze pieniadze za swoja prace? A Wy to za darmo pracujecie? Ze ludzie od niego kupuja Was boli? Nikt ich przeciez nie zmusza. Temat z Muda ciagnie sie jak dlugo jestem na forum. Jak zalozylem pierwszy temat 2 lata temu I Muda mi cos odpisal to zaraz dostalem na PW wiadomosc, zeby go nie sluchac. Czy dobrze sklada te Nady nie wiem, nie obchodzi mnie to. Ma wiedze I sie nia dzieli, po to jest forum. Jak przy okazji cos zarobi to chwala mu za to. Nikogo przeciez nie oszukuje. Mowi co robi I ile to kosztuje. Nie chcesz, nie kupuj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu że zarabiam na modyfikacjach kupuje kolejne klamoty

 

Mnie mówiąc szczerze trochę razi zarabianie na swoim hobby, no ale jak już na nim zarabiasz, to spodziewam się że robisz to zgodnie z prawem. Czyli masz firmę i płacisz od tej działalności podatki.

I jeżeli masz firmę audio, to tak czy owak jesteś branżą.

Natomiast gdybyś takiej firmy nie miał i nie płacił podatków od tego co zarabiasz na tych modyfikacjach, byłbyś osobą nieuczciwą - oszustem podatkowym.

 

To naprawdę nie jest sztuką "zarabiać" na niepłaceniu podatków, a tak robi większość domorosłych elektroników dla których warsztatem pracy jest dywan, a jedynym narzędziem pracy lutownica transformatorowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następny co by opodatkowal babcie na straganie i majsterkowiczów, ale ruszyć hipermarketow pewnie nie da bo mu ceny podniosą, tak mu mowi jego partia :D

Nikt tak nie tępi handlarza jak drugi handlarz, takie wyciągam wnioski z dyskusji :) Wiadomo, walka o rynek :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek, jak koledze cos zrobisz za przyslowiowa "flaszke", albo na zasadzie wymiany to tez odprowadzasz podatek? Odlewasz kieliszek I zanosisz do urzedu itd...? Taki uczciwy z Ciebie obywatel a w domu pewnie psioczysz, ze Cie panstwo legalnie ograbia co roku a placac podatki nawet ze sluzby zdrowia skorzystac nie mozesz, bo sie im limity na ten rok skonczyly.

 

Jak ktos lubi majsterkowac przy samochodach po pracy (hobby) i czasem komus cos wymieni to powinien to za free robic i jeszcze czesci od siebie pewnie dolozyc gratis....przeciez to hobby.

 

Ciekawe jak bys wytlumaczyl fenomen sportowcow, ktorzy za swoje hobby zarabiaja mnostwo pieniedzy czesto nie placac zadnych podatkow, bo wyplaty maja na fikcyjne firmy. Za nich sie zabierzcie, albo za Tesco, Castoramy itd, ktore tez albo nie placa podatkow, albo maja mega ulgi...to miliony zlotych podatkow rocznie a Wam Muda przeszkadza, bo od 500pln za NADa podatku nie zaplacil...dosc dziwne I wybiorcze myslenie. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wieza STEREO Technics :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos - Szydła - w czwartek - leciała obok mnie samolotem - a tu taka fajna sciema o Szydłobusie. Coś z tym szydłem jest - Kopacz jest z Szydłowca - a Szydło z....?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Sposób w jaki odbywa się na tym forum przez muda manipulacja umysłami wielu userów , nie tylko nowych , jest doprawdy godny pochwały , robi to po mistrzowsku .

 

Doradzam wnikliwe wczytanie się w jego posty , średni poziom IQ powinien być wystarczający by wszystko zrozumieć .

 

Poniżej np temat , fajnie nam się nawet dyskutuję , nawet mu szkoda że myślę o zaprzestaniu pisania na forum .

Proszę też zwrócić uwagę na post mudy nr 35 .

Aha , zostałem tam zbanowany przez mudę , ciekawe za co ? :)

 

http://www.audiostereo.pl/denon-pma2020ae-i-gramofon_113434.html

 

Szkoda mi czasu na tego faceta by się rozpisywać , przytaczać różne tematy / linki , każdy może je odnaleść .

 

To co poniżej napisał , to wyuczona formuła pełna obłudy , napisana na tym forum w podobnym tonie pewnie z kilkanaście razy .

 

Napiszę po raz ostatni .

 

Nie zmieniam koloru na niebieski chociaż nic by mi nie ubyło

Nie zmieniam dlatego że od dawna ( bo przeszkadzało to wiadomo komu ) nie proponuję na forum swoich modyfikacji chociaż mam je w " o mnie " za to staram się bezinteresownie pomagać forumowiczom co widać w każdym temacie . Zanim to forum zmieniło się w trolownię zakładałem tez tematy o modyfikacjach pokazując krok po kroku co warto zrobić .

Odzywam się jedynie jak troll pisze coś o moich modyfikacjach negatywnie a nie ma nic w tym temacie do powiedzenia .

Tak nie robi branża .

 

 

Dzięki temu że zarabiam na modyfikacjach kupuje kolejne klamoty i dzięki temu mogę się tą wiedzą z wami podzielić bezinteresownie chociaż nie muszę .

Dzielę się też z Wami swoimi " odkryciami " jak chociażby z kablem Qed Ruby gdzie za śmieszną kasę można mieć bardzo dobry kabelek a ganię sprzęt który jest według mnie przereklamowany i nie wart zakupu .

 

Rydz i bum co chwila atakują mnie swoimi przygłupawymi wpisami . Obydwaj nie mają pojęcia o elektronice ani nie słyszeli sprzętu który modyfikowałem . Bum jest na tyle bezczelny że potrafi napisać że po wyglądzie i kilku zdaniach opisu jest w stanie ( on czy ktokolwiek inny ) stwierdzić czy coś jest zrobione dobrze czy nie .

Z tego co ja wiem to w celu weryfikacji co i jak zostało zrobione , bdb elektronik przejrzałby schemat i to co zostało zrobione a audiofil posłuchał / porównał .

Trzecia grupa czyli troll - będzie trollował .

Mało tego , są na tyle bezczelni że wcinając się w tematach gdzie forumowicz pisze że jest z danego sprzętu zadowolony na siłę wciskają mu że to sprzęt okaleczony i ze to nie gra .

OK , niech obaj posłuchają i wtedy wydadzą opinię ( na szczerość nie liczę ) . Nie każdy musi być zadowolony choć jak widać po komentarzach z aukcji czy wpisów z forum że nie ma opinii negatywnych .

Na to co robię daję gwarancję , wsparcie po gwarancji a często , przy okazji robię coś za darmo ( wymianę zużytych elementów , czasem jakiś gratis itd ) .

Ja coś z tego mam a zadowolony klient przyciągnie następnego klienta i na tym to polega .

Nie kasa ponad wszytko .

 

Niedawno po przewaleniu masy interkonektów znalazłem coś na miarę " odkrycia " Ruby .

Interkonekt który według mnie jest wyraźnie lepszy od Equilibrium Turbine czy Cardasa Neutral Reference kosztując 1/20 ich ceny .

Ale za to co dzieje się na forum , za ciągłe oszczerstwa jak ja na tym zarabiam ( nigdy nic nie miałem z polecania sprzętu fabrycznego o którym pisze tu od lat a za polecenia te mam ciągłe jazdy )

Wybaczcie , nie tym razem .

Ani publicznie ani na PW.

 

Dziękuję natomiast tym normalnym .

 

A zaczęło się od tego ze chciałem Was ostrzec przed nieuczciwym sprzedawcą z allegro .

Więcej ostrzeżeń z mojej strony też nie będzie .

 

EOT.

Edytowane przez rydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
A Wy to za darmo pracujecie?

 

Czy Ty też nie płacisz podatków?

 

Nikogo przeciez nie oszukuje.

 

No pewnie, tylko tych "frajerów" którzy uczciwie płacą podatki.

 

jak koledze cos zrobisz za przyslowiowa "flaszke", albo na zasadzie wymiany to tez odprowadzasz podatek?

 

Jeżeli ta "flaszka" jest wynagrodzeniem za pracę, to sam sobie odpowiedz - tym bardziej, że żerujesz na chorobie alkoholika.

 

Z tym kieliszkiem to niegłupie jest...

Znam takich, co by się ucieszyli.

Zwłaszcza w poniedziałek rano.

No, nie wchodźmy w szczegóły.

Powiedzmy ogólnie, że rano :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.