Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie żartuj sobie ze mnie ten cały 907... człowieku to jest sprzęt o wartości kolekcjonerskiej, ciekawostka nic więcej ta firma dawno nie istnieje po co to wyciągać z grobu?

Wiele firm nie istnieje i co z tego?

 

Mam ok 10-12tyś na wzmacniacz i na pewno nie zamierzam tego wydać na Sansui

No i spoko, celuj w E-405 już Ci to pisałem, to rowniez swietny wzmacniacz swietnej firmy na ktorej tez zęby zjadłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Mam ok 10-12tyś na wzmacniacz i na pewno nie zamierzam tego wydać na Sansui proszę Cię nie rób z siebie nie wiadomo kogo bo jak na razie to Ty te "legendy" tylko serwisujesz, a sam jedziesz na Sonym i kolumnach DIY i będziesz jeszcze pouczać wszystkich.

 

Tymbardziej nie zmarnuj na Sony. Nie daj handlarzynom zarobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niby drobiazgi ale zlap za galke onkyo czy denona a pozniej za gałkę sansui albo accuphase

Pisałem dziś w klubie Denona. Wykonanie to nie wszystko. Też kiedys jarałem się tymi bzdetami. Dziś mam wzmacniacz, który w środku jest biedny, a goni te mega zbudowane klocki gdzie pieprz rosnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

później zaczyna się wychwalanie bo jak się wydało kupę siana to tak trzeba w efekcie później ceny rosną również tych przeciętnych Sansui co są warte realnie z parę stówek.

 

Tak to wygląda . W Japonii te graty są tanie jak barszcz. Ale jak polaczyna sprowadzi , zacznie naganiać jaki to haj end i będzie następne 150 lat działać bezawaryjnie to i cena poszybuje. Jelonki łapią

 

Dziś mam wzmacniacz, który w środku jest biedny, a goni te mega zbudowane klocki gdzie pieprz rosnie.

 

No Ty to spartoliles sprawę....zamiast kupić 30 kilowe Sony to taką bidę kupić...ani kilogramów ani ogromnych kondow....toż ta bida nie gra :) guru potwierdzi

Edytowane przez bartosz_55239
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem dziś w klubie Denona. Wykonanie to nie wszystko. Też kiedys jarałem się tymi bzdetami. Dziś mam wzmacniacz, który w środku jest biedny, a goni te mega zbudowane klocki gdzie pieprz rosnie.

Ale odpowiedz tak szczerze ile tych mega zbudowanych klocków miales

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na przekór powiem ze Sansui ( wysokie modele ) to dobre wzmaki, poziom zbliżony do Accuphase

Ale ceny ( m in dzięki temu forum ) w ostatnich latach mocno odjechały

Co prawda miałem Sansui jakieś 10 lat temu i dziś pewnie nikt w to nie uwierzy ale

Za Sansui AU- X1 ( wg niektórych najlepsza ich integra w historii ) dałem 2200 pln

Zestaw BA 2000 + CA 2000 + TU 9900 kompletowałem osobno z E- bay a całość sprzedałem za 6000 pln

Teraz nawet Niemcy odjechali bo AU- X1 widziałem na e- bay za 8000pln

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nawet Niemcy odjechali bo AU- X1 widziałem na e- bay za 8000pln

Teraz wszyscy odjechali, nacja bez znaczenia-to globalny zajob..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu sie zgodze bo masz racje. Odnosnie dzwieku wole jednak wsolczesniejsze konstrukcje, choc ich ceny sa min o 40% zawyzone na wejsciu. Jestem wierny Zrodlom z tunerow, CD i LP. Tidal i reszta plikow wspolczesnej doby, gra mi poprostu niezadowalajaco i slabiej jak zrodla powyzej wymienione.

Mialem tuner Nakamishi ST-7E, o tej konstrukcji pisza ze jest wybitna. Tuner Creeka go sprzata dzwiekiem. Wiec nie jest to wszystko takie 0 jedynkowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś okazje posłuchać Creeka Destiny 2 z Usher V-602 ten skromny wzmacniacz grał z taką energią i szczegółowością nie jedna 30letnia legenda nie ma startu do tego Creeka, mając ok 5tyś można kupić dobrze grający kilku letni wzmacniacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez zeta-j
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma subiektywna ocene, nie jestem calkowicie anty nowemu sprzetowi, tylko ze sprzet nowy ktory "gra" kosztuje i nie jest to Creek czy Musical Fidelity / Arcam, tzreba celowac znacznie wyzej w chocby Mac, ML czy Accu, Leema

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli majac 10k zl i do wyboru Tucana 2 i Sansui 907MR, domyslam sie w co bys celowal ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze Cie zaskocze dzwiekowo to podobna klasa, aby wybrac na podstawie dzwieku tzreba posluchac, chyba oczywiste. wgl serio ktos mysli ze na podstawie opisów ludzi na forum ktos kupuje wzmacniacz za dyche bez odsluchu? nie ma opcji.

Wiec w kwestii dzwieku trzeba posluchac, ale jest jeszcze jeden aspekt, awaryjnosc i dostepnsoc czesci, schematow, delikatnie sklanialbym sie ku Sansui bo nawet w przypadku powaznej awarii bede w stanie go naprawic, a jak padnie procesor w Leemie a za 5 lat nie bedzie firmy?

 

Wgl im mniej elektroniki cyfrowej tym lepiej

 

Ciekawa opcja do 10tys jest też krell KST-100, do tego odtwarzacz z regulowanym wyjsciem i mamy hi-end

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co to pytanie ma do mojego pytania? skromne wzmacniacze tez potrafia grac super, patrz wspomniany Leema Tucana czy Baltlab Epoca 3, graja super a nie wygladaja :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym że starsze wzmaki są zamulone. Monobloki Denona zamulały, 707ES zamulał, PMA-2000 też. To chyba taka moda była wtedy? Nie wiem? Budowa pierwsza liga. Dzwięk taki sobie. Żeby nie było. Nie jestem przeciwnikiem starych klamotów. Mam 25 letnie CD i uważam że jest najlepszy w czytaniu CD, wczyta wszystko. KSS-150A jest zajebisty. Cały napęd mega porządny, nie ma nic co moglo by się w nim zepsuć prócz rozciągnięcia paska od szuflady. Ale miejmy umiar. Wiem że dziś robi się tandete, ale bez przesady. Są firmy które robią porządne rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leema Tucana czy Baltlab Epoca 3, graja super a nie wygladaja :)

 

Odnosnie Tucana czy MF m6si, to akurat nie sa przypadkowe klocki ze wzgledu na moc 200-220W. Ja w odniesieniu do siebie kierowac sie bede zawsze w duzej mierze moca ze wzgledu na OZ w moich kolumnach.

Z tych Vintage z ta moca to nie przesadzano ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sansui jednak bedzie..

:))

 

Sansui to teraz produkuje sprzęt AGD może coś kupię tylko nie wiem jak z jakością, muszę popytać w klubie :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam wam teraz opis aukcji, ktora sobie kiedys zapisalem. Znalazlem ja przed momentem i szkada, aby cos tak unikatowego sie zagubilo.

Na mnie zrobilo ogromne wrazenie, zwlaszcza zaangazowanie w celu dokladnego opisu nie tylko przedmiotu co sytuacji i powodu sprzedazy.

Wklejam wam zatem do poczytania:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

PROJEKTOR RZUTNIK LED WIFI UC46 MIRACAST HDMI SYF

 

290,00 zł

Zakończona o 10:00 dnia 19.07.2017 r.

 

"Witam.

 

Jestem zmuszony sprzedać ten o to projektor o niby super parametrach.

Należę do ZHP, oczywiście całe życie poświęciłem do danej organizacji, a w sprawach elektronicznych jestem laikiem. Tak też się nadziałem zakupując te plastikowe, zwichrowane pudełko, bo z nerwów pisząc to nie potrafię ułożyć normalnych słów.

 

Ostatnio w TV nie mogę mówić jakiej, była recenzja na temat rzutników, że coraz częściej są one montowane w naszych domach i nie tylko, że telewizory będą przez nie zastąpione i są dużo tańsze. Spodobała mi się ta recenzja i miałem w tym poważny cel.

 

 

Rozmawiałem z naszym przełożonym ZHP, żeby na naszym zlocie, zrobić coś innowacyjnego, coś, czego nie było, a tym miał być właśnie dany projektor, żeby wyświetlać różne slajdy czy też filmy z naszych poczynań.

Przełożony długo nie chciał się do tego pomysłu przekonać, ale po kilku prośbach moich druhów, zgodził się.

Wszedłem w internet i znalazłem super ofertę, nówkę projektor, z wszystkimi akcesoriami.

Myślałem, że cena będzie dużo wyższa, ale się pomyliłem. Towar z wysyłką kosztował niecałe 350zł. Opis super, full hd itp. itd. Nie zastanawiając się dłużej, zakupiłem go. Kurier przywiózł go bardzo szybko, bo już na drugi dzień, był u mnie pod drzwiami. Nie sprawdzałem go w ogóle, czekałem z niespodzianką do naszego zlotu w Przemyślu.

 

 

Wypad był super, tylko do tego nieszczęsnego wieczora przy ognisku, którego już nie zapomnę do końca życia.

Jeden z kamratów, skomponował na karcie pamięci, całą listę harcerzy, tych obecnych a także tych, którzy odeszli na drugą stronę. Miał przygotowaną całą historię, różne filmy itd.

Projektor uruchomiłem, wszystko podłączone z laptopem, tablica z białym tłem i..... nic :(

Okazało się, że obraz był tak fatalny (po zmroku), że nie sżło nic zobaczyć, jeden z kolegów podszedł tak blisko i ściągnął okulary, bo nie wiedział czy to wina jego bryli czy oczy już szwankują. Rozdzielczość o której pisano full Hd, okazała się g..... prawdą. Była tak zła, że nie da się tego opisać. Stare urządzenia mają lepsze, które używałem za dawnych lat. Jasność okazała się kłamstwem, żeby w nocy nic nie szło normalnie zobaczyć to jest masakra.

 

 

Zrobiło mi się tak głupio, przy prawie 400 ludziach, umiecie to sobie wyobrazić, to tak samo jak by krowa urodziła się z jajami :(. Te podśmiewanie w grupkach, zakrywanie twarzy, żeby nie było widać zębów)

Co mógł na to powiedzieć przełożony? zgadnijcie? Nic, bo nie potrafiłem na niego spojrzeć.

Po powrocie do domu, długo nie potrafiłem do siebie dojść, że wyszedłem na takiego idiotę!!

Z tego wszystkiego poszperałem trochę w necie na temat tego bubla i co się tam dowiedziałem na forum od zwykłych ludzi to był szok. Praktycznie, żadne zdanie nie było prawdą, więc do jakiego stopnia można człowieka oszukiwać, przecież to jest karalne, jakaś umowa jest zawierana, po wciśnięciu kup teraz.

ROZDZIELCZOŚĆ FULL HD powinna być taka 1920 na ileś tam,- w tym badziewiu z obiektywem jak kubek plastikowy była coś 800 na ileś tam, gdzie tu prawda.

Okulary 3D- po jakiego grzbieta, jak projektor nie jest 3D (z resztą okulary już wyleciały kominem)

Jasność 1200- jaka jasność, skoro po zmroku nie było za wiele widać. Z tego co się dowiedziałem z forum, to jest jasność żarówki a nie projektora (ludzie kochani)

Ostatni raz kupuję takie chińskie, a może jeszcze gorsze urządzenie.

Może znudziła Was ta historia, ale uczono mnie, żeby prawdę zawsze mówić, nie oszukiwać, a tu jest wyzysk i kłamstwo na każdym kroku, te czasy niby się skończyło g.... prawda.

Piszę po to, aby każdy człowiek uświadomił sobie, co za badziewia ludzie sprzedają. Jakie bzdury piszą na ich temat.

 

 

Spotkałem się ze znajomym, też mu to opowiedziałem i mówi choć zobaczysz co ja posiadam w domu.

Zakupił używany ale markowy projektor za cenę około 400zł, gdzie nowe takie kosztowały kiedyś po 4000 do 8000zł, to zobaczcie co musi być w tym chińskim badziewiu.

 

W świetle dziennym obejrzałem u niego film, po prostu rewelacja, duży obraz, super ostrość, telewizor wymięka przy tym.

Firmy nie podaję, bo nie chce kogoś lub coś reklamować.

Zrobiłem tak, jak kumpel, kupiłem używkę, bo po co mi nowy. I jestem szczęśliwy, że można mieć firmówkę za śmieszne pieniądze.

 

Nigdy więcej takiego czegoś, ale Nas laików najłatwiej idzie nabrać.

Ludzie uważajcie na chińskie projektory i nie tylko bo to są śmieci.

Sprzedaję te pierdoło jak nowe, gdyż pracował może 10 minut, nie dłużej.

W zestawie jest tylko pilot, choć wygląda i jest tak wykonany, że oczy puchną.

Za ile wylicytujecie, za tyle bierzecie.

Pozdrawiam"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak ,a tysiąc sztuk

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam wam teraz opis aukcji, ktora sobie kiedys zapisalem. Znalazlem ja przed momentem i szkada, aby cos tak unikatowego sie zagubilo.

Na mnie zrobilo ogromne wrazenie, zwlaszcza zaangazowanie w celu dokladnego opisu nie tylko przedmiotu co sytuacji i powodu sprzedazy.

Wklejam wam zatem do poczytania:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

PROJEKTOR RZUTNIK LED WIFI UC46 MIRACAST HDMI SYF

 

290,00 zł

Zakończona o 10:00 dnia 19.07.2017 r.

 

"Witam.

 

Jestem zmuszony sprzedać ten o to projektor o niby super parametrach.

Należę do ZHP, oczywiście całe życie poświęciłem do danej organizacji, a w sprawach elektronicznych jestem laikiem. Tak też się nadziałem zakupując te plastikowe, zwichrowane pudełko, bo z nerwów pisząc to nie potrafię ułożyć normalnych słów.

 

Ostatnio w TV nie mogę mówić jakiej, była recenzja na temat rzutników, że coraz częściej są one montowane w naszych domach i nie tylko, że telewizory będą przez nie zastąpione i są dużo tańsze. Spodobała mi się ta recenzja i miałem w tym poważny cel.

 

 

Rozmawiałem z naszym przełożonym ZHP, żeby na naszym zlocie, zrobić coś innowacyjnego, coś, czego nie było, a tym miał być właśnie dany projektor, żeby wyświetlać różne slajdy czy też filmy z naszych poczynań.

Przełożony długo nie chciał się do tego pomysłu przekonać, ale po kilku prośbach moich druhów, zgodził się.

Wszedłem w internet i znalazłem super ofertę, nówkę projektor, z wszystkimi akcesoriami.

Myślałem, że cena będzie dużo wyższa, ale się pomyliłem. Towar z wysyłką kosztował niecałe 350zł. Opis super, full hd itp. itd. Nie zastanawiając się dłużej, zakupiłem go. Kurier przywiózł go bardzo szybko, bo już na drugi dzień, był u mnie pod drzwiami. Nie sprawdzałem go w ogóle, czekałem z niespodzianką do naszego zlotu w Przemyślu.

 

 

Wypad był super, tylko do tego nieszczęsnego wieczora przy ognisku, którego już nie zapomnę do końca życia.

Jeden z kamratów, skomponował na karcie pamięci, całą listę harcerzy, tych obecnych a także tych, którzy odeszli na drugą stronę. Miał przygotowaną całą historię, różne filmy itd.

Projektor uruchomiłem, wszystko podłączone z laptopem, tablica z białym tłem i..... nic :(

Okazało się, że obraz był tak fatalny (po zmroku), że nie sżło nic zobaczyć, jeden z kolegów podszedł tak blisko i ściągnął okulary, bo nie wiedział czy to wina jego bryli czy oczy już szwankują. Rozdzielczość o której pisano full Hd, okazała się g..... prawdą. Była tak zła, że nie da się tego opisać. Stare urządzenia mają lepsze, które używałem za dawnych lat. Jasność okazała się kłamstwem, żeby w nocy nic nie szło normalnie zobaczyć to jest masakra.

 

 

Zrobiło mi się tak głupio, przy prawie 400 ludziach, umiecie to sobie wyobrazić, to tak samo jak by krowa urodziła się z jajami :(. Te podśmiewanie w grupkach, zakrywanie twarzy, żeby nie było widać zębów)

Co mógł na to powiedzieć przełożony? zgadnijcie? Nic, bo nie potrafiłem na niego spojrzeć.

Po powrocie do domu, długo nie potrafiłem do siebie dojść, że wyszedłem na takiego idiotę!!

Z tego wszystkiego poszperałem trochę w necie na temat tego bubla i co się tam dowiedziałem na forum od zwykłych ludzi to był szok. Praktycznie, żadne zdanie nie było prawdą, więc do jakiego stopnia można człowieka oszukiwać, przecież to jest karalne, jakaś umowa jest zawierana, po wciśnięciu kup teraz.

ROZDZIELCZOŚĆ FULL HD powinna być taka 1920 na ileś tam,- w tym badziewiu z obiektywem jak kubek plastikowy była coś 800 na ileś tam, gdzie tu prawda.

Okulary 3D- po jakiego grzbieta, jak projektor nie jest 3D (z resztą okulary już wyleciały kominem)

Jasność 1200- jaka jasność, skoro po zmroku nie było za wiele widać. Z tego co się dowiedziałem z forum, to jest jasność żarówki a nie projektora (ludzie kochani)

Ostatni raz kupuję takie chińskie, a może jeszcze gorsze urządzenie.

Może znudziła Was ta historia, ale uczono mnie, żeby prawdę zawsze mówić, nie oszukiwać, a tu jest wyzysk i kłamstwo na każdym kroku, te czasy niby się skończyło g.... prawda.

Piszę po to, aby każdy człowiek uświadomił sobie, co za badziewia ludzie sprzedają. Jakie bzdury piszą na ich temat.

 

 

Spotkałem się ze znajomym, też mu to opowiedziałem i mówi choć zobaczysz co ja posiadam w domu.

Zakupił używany ale markowy projektor za cenę około 400zł, gdzie nowe takie kosztowały kiedyś po 4000 do 8000zł, to zobaczcie co musi być w tym chińskim badziewiu.

 

W świetle dziennym obejrzałem u niego film, po prostu rewelacja, duży obraz, super ostrość, telewizor wymięka przy tym.

Firmy nie podaję, bo nie chce kogoś lub coś reklamować.

Zrobiłem tak, jak kumpel, kupiłem używkę, bo po co mi nowy. I jestem szczęśliwy, że można mieć firmówkę za śmieszne pieniądze.

 

Nigdy więcej takiego czegoś, ale Nas laików najłatwiej idzie nabrać.

Ludzie uważajcie na chińskie projektory i nie tylko bo to są śmieci.

Sprzedaję te pierdoło jak nowe, gdyż pracował może 10 minut, nie dłużej.

W zestawie jest tylko pilot, choć wygląda i jest tak wykonany, że oczy puchną.

Za ile wylicytujecie, za tyle bierzecie.

Pozdrawiam"

Tu opisującego lekko poniosło .

1. W pełnym świetle dziennym , obraz z rzutnika czy projektora praktycznie nie widoczny.

2. Brak własnej świadomośći podejmowania przemyślanych decyzji, oraz znajomości tematu.

3. Najwięcej pretensji ten Pan powinien mieć do siebie.

Jeszcze raz powtarzam my Polacy mamy ,taką głupią naleciałość bycia małymi cwaniakami , który to chce zapłacić jak za Poloneza , a jeżdzić pięknym Mercedesem . Nie obrażając tu większości napisałem ogólnikowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu opisującego lekko poniosło .

1. W pełnym świetle dziennym , obraz z rzutnika czy projektora praktycznie nie widoczny.

W ktorym miejscu opisu jest mowa o prezentacji tego projektora swietle dziennym?

2. Brak własnej świadomośći podejmowania przemyślanych decyzji, oraz znajomości tematu.

Przeciez opisal to, jaki blad popelnil i na jakiej zasadzie doszlo do bledu i ze jest laikiem

3. Najwięcej pretensji ten Pan powinien mieć do siebie.

Jeszcze raz powtarzam my Polacy mamy ,taką głupią naleciałość bycia małymi cwaniakami , który to chce zapłacić jak za Poloneza , a jeżdzić pięknym Mercedesem . Nie obrażając tu większości napisałem ogólnikowo.

Przeciez ma najwiecej pretensji do siebie. W konsekwencji kupil dobra i drozsza duzo uzywke bo wyciagnal wnioski z popelninego bledu.

 

Czy ty wogole przeczytales ten tekst?

 

Jeszcze raz powtarzam my Polacy mamy ,taką głupią naleciałość bycia małymi cwaniakami , który to chce zapłacić jak za Poloneza , a jeżdzić pięknym Mercedesem . Nie obrażając tu większości napisałem ogólnikowo.

Dobrze, ze ogolnikowo i nie o wiekszosci. Zatem piszesz o mniejszosci?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest na to dobre powiedzenie: " nie stać Cię na tanie" bo później takiego bubla trzeba sprzedać ze strata , albo dokładać do napraw i pseudomodyfikacji

Zwykle nie da się tanio i dobrze

Tak zwane super okazje śmierdzą na kilometr

A najbardziej śmieszą mnie te legendarne, kultowe, audiofilskie, hi-endowy klocki ( w połowie przypadków zombie wyciągnięte ze szrotów ) po pare stówek

Naiwność ludzka jest przerażająca

Niektórzy myślą ze wyda 500pln i ma hi-enda w domu, który "pozamiata" "itp sprzęty za kilkanaście tys pln kupowane " przez zmanierowanych słuchających kabli snobów"

Do tego jego sprzęt owiany legenda , tylko kto tworzy te legendy- handlarze , forumowi naganiacze i bajkopisarze

Jeszcze raz powiem ze legenda to może być o smoku wawelskim

 

A co do Harcerza, to ludzie którym od młodości wpojone pewne zasady i na ogół uczciwi i honorowi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez morawka

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, ze 5 lat temu byly legendy tansze o 50% a polityka wspolczesnych firm praktycznie ta sama co dzis. I nagle dziwnym trafem owe legendy sa najlepsze na swiecie i warte kazdej zlotowki.

Tylko, czemu nie byly tyle warte lata temu, kiedy byly dozo mlodsze i w lepszej kondycji?

 

Odpowiedz jest prozaiczna. Wielu ludzi poprostu pzbyla sie tzw gratow i zastapila je nowym sprzetem. Handlarze i elektronicy podlapali temat z renowacja owych staroci i zaczeli je wykupywac w celu odsprzedazy drozej. Na forach zawrzalo od opisow wszelkiej masci, doszla ideologia, sentyment do dawnych czasow i voila

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem kusi mnie żeby założyć nowy wątek

Łowcy Jeleni

I nie chodzi mi tu o stary amerykański film wojenny z Robertem De Niro

Każdy ma prawo wydać swoje pieniądze na co chce, ale normalnie po ludzku czasem szkoda mi tych będących na początku drogi otumanionych przez AudioKaszpirowskich magów jelonkow

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ilu ludzi tyle opinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Każdy ma prawo wydać swoje pieniądze na co chce, ale normalnie po ludzku czasem szkoda mi tych będących na początku drogi otumanionych przez AudioKaszpirowskich magów jelonkow

 

Klub Sony i sansui kosi jelonków aż miło. Szkoda tych ofiar ale co zrobisz? Głupich nie sieją a cwaniaki sprzedają te pożal się Boże legendy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.