Skocz do zawartości
IGNORED

Znaleziska na eBay i Allegro


Parsec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, hegel pozamiasta accu dc-91...

 

Wiecej sluchaj, a mniej tworetyzuj bo te cd wymienione na liście pewnie tylko na zdj widziales

 

Tak samo ja Ty żadnego DACa nie miałeś :) zresztą odsłuchy porównawcze na tych Twoich kolumnach DIY skleconych z nie wiadomo czego... ile to już było takich "konstruktorów" później pchali te swoje paczki na sprzedaż, a sami grali na kolumnach ze sklepu, na sprowadzałeś tych gruzów do tego swojego serwisu i ci się w głowie poprzewracało od tego :) Takie firmy jak Denon, Sony, Pioneer, Philips nigdy wybitne nie były powiem więcej jak dla mnie zalatują kiczem :) stawianie obok tego Accuphase to trochę nieporozumienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo ja Ty żadnego DACa nie miałeś :) zresztą odsłuchy porównawcze na tych Twoich kolumnach DIY skleconych z nie wiadomo czego... ile to już było takich "konstruktorów" później pchali te swoje paczki na sprzedaż, a sami grali na kolumnach ze sklepu, na sprowadzałeś tych gruzów do tego swojego serwisu i ci się w głowie poprzewracało od tego :) Takie firmy jak Denon, Sony, Pioneer, Philips nigdy wybitne nie były powiem więcej jak dla mnie zalatują kiczem :) stawianie obok tego Accuphase to trochę nieporozumienie.

Brakuje Ci argumentów to zaczynasz mi tu wymyślać na temat kolumn? Seas i SB Acoustics to jest nie wiadomo co dla Ciebie? kolumny stoja ponad 2 lata i ani myśle o sprzedaży, a elektronika która testuje na tych kolumnach tylko potwierdza ze cały czas jest potencjał.

 

Jak to są dla Ciebie gruzy to dalsza dyskusja nie ma sensu, bo to jak rozmowa ze ślepym o kolorach, wypowiadasz sie o sprzecie ktorego nie widziales na oczy, to szczyt ignorancji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

4f04c06f5876.jpg

1193084ee436.jpg

9d8d81f818d0.jpg

 

zresztą już sie zbłaźniłeś w wątku o Sansui również wypowiadając się o sprzęcie którego na oczy nie widziałeś

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nieźle grzeją się tak napakowane klocki

Ani troche, bynajmniej te ze zdjec, w Accu kazdy moduł oddziela panel aluminiowy ktory wazy 0,4kg

mark Levinson to jeden wielki radiator, cala obudowa zostala wykonana z 2 bloków aluminium

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ale takie rozwiązania swoje muszą kosztować. Pewnie trwalsze to jest od nie jednej dzisiejszej nowości za pare k

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Musica curat cor meum et animam meam delenit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Ci argumentów to zaczynasz mi tu wymyślać na temat kolumn? Seas i SB Acoustics to jest nie wiadomo co dla Ciebie? kolumny stoja ponad 2 lata i ani myśle o sprzedaży, a elektronika która testuje na tych kolumnach tylko potwierdza ze cały czas jest potencjał.

 

Jak to są dla Ciebie gruzy to dalsza dyskusja nie ma sensu, bo to jak rozmowa ze ślepym o kolorach, wypowiadasz sie o sprzecie ktorego nie widziales na oczy, to szczyt ignorancji

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

4f04c06f5876.jpg

1193084ee436.jpg

9d8d81f818d0.jpg

 

zresztą już sie zbłaźniłeś w wątku o Sansui również wypowiadając się o sprzęcie którego na oczy nie widziałeś

 

Kolego zbłaźniłeś się to Ty w tym wątku Sansui wróć sobie parę stron do tyłu jak to pięknie wychwalałeś te swoje Sony na koncie klonie Nowy12 mówi ci to coś? krytykowałeś Sansui hehhe, a teraz z miszczem czubsim najlepsi koledzy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

jak to pięknie wychwalałeś te swoje Sony

 

I sugerowanie jakoby lasery Sony były nieśmiertelne. Tymczasem wystarczy poszukać w sieci ile ludzi szukało bądź szuka tych niedostępnych laserów do padniętych Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem wystarczy poszukać w sieci ile ludzi szukało bądź szuka tych niedostępnych laserów do padniętych Sony.

Bo dla przecietnego uzytkownika czy serwisu jak odtwarzacz nie czyta plyty to od razu padniety laser, a w rzeczywistosci 90% przypadków to problemy z automatyka i mechanika, pozostałe 10% to padniete faktycznie glowice po nieumiejetnej probie regulacji i/lub czyszczenia

 

Kolego zbłaźniłeś się to Ty w tym wątku Sansui wróć sobie parę stron do tyłu jak to pięknie wychwalałeś te swoje Sony na koncie klonie Nowy12 mówi ci to coś? krytykowałeś Sansui hehhe, a teraz z miszczem czubsim najlepsi koledzy :)

Nigdy w zyciu nie mialem na zadnym forum drugiego konta, wiec co Ty do mnie piszesz człowieku...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sugerowanie jakoby lasery Sony były nieśmiertelne. Tymczasem wystarczy poszukać w sieci ile ludzi szukało bądź szuka tych niedostępnych laserów do padniętych Sony.

 

Ale co się dziwić chłopaczyna ma na sprzedaż takiego Sony za 3tyś chce zarobić to musi sobie odpowiednio przygotować grunt po sprzedaż. Jak ja nie cierpię tych biedaków, handlarzy chcących zarobić na jelonkach...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle ale takie rozwiązania swoje muszą kosztować. Pewnie trwalsze to jest od nie jednej dzisiejszej nowości za pare k

No swoje kosztowało, ten zestaw Accuphase wciaz jest uwazany za jeden z najlepszych odtwarzaczy na swiecie, a ma przeciez juz ponad 25 lat, druga ciekawostka jest taka ze firmie nie udało się zrobić lepszego zestawu i zestawy DC/DP900 są klasyfikowane niżej niz stary 90/91 :)

 

Ale co się dziwić chłopaczyna ma na sprzedaż takiego Sony za 3tyś chce zarobić to musi sobie odpowiednio przygotować grunt po sprzedaż. Jak ja nie cierpię tych biedaków, handlarzy chcących zarobić na jelonkach...

Już Ci pisałem, że sprzęt nie jest na sprzedaż

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dla przecietnego uzytkownika czy serwisu jak odtwarzacz nie czyta plyty to od razu padniety laser, a w rzeczywistosci 90% przypadków to problemy z automatyka i mechanika, pozostałe 10% to padniete faktycznie glowice po nieumiejetnej probie regulacji i/lub czyszczenia

 

 

Nigdy w zyciu nie mialem na zadnym forum drugiego konta, wiec co Ty do mnie piszesz człowieku...

 

Nie kompromituj się poziom podstawówki zauważyłby, że konta Nowy12 i Bumpalump pisze ta sama osoba, kogo Ty chcesz nabrać? zresztą takich gagadków jest tu więcej niech w końcu moderacja coś z tym zrobi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czy tylko mi się wydaje, że kopułki są jakieś takie zbyt błyszczące i mogą być nieoryginalne ? Oryginalnie są matowe, takie same jak w Merkury M2, M4 itd.

 

Co z tego Hegel HD20 którego mam jako DAC pozamiata tą całą listę na wyjściu zbalansowanym to już w ogóle, do kupienia używka za jakieś 2,5tyś po XLR stawiano go wyżej niż nowe CDki za 20tyś.

Bardzo odważne stwierdzenie, tym bardziej że przecież gra system a nie jeden klocek sam. Żeby dojść do takiego stwierdzenia, to trzeba mieć porównanie w kilku systemach i efekty "zamiatania" zawsze byłyby obecne, wtedy można tak stwierdzić. No i czy w tym zamiataniu chodzi o jakość czy jakieś indywidualne cechy, które się akurat komuś bardziej spodobały ?

 

 

Odtwarzacze CD odchodzą w zapomnienie płacenie po kilka tysięcy za te starocie to nieporozumienie o zużywających się laserach nie wspominam nawet, za parę lat te "napakowane" CDki będą tylko zbierać kurz.

Pewnie tak, komfort też nie taki jak z plików. Ale są ludzie którzy wolą mieć i tak CD albo gramofon, lubią poczuć klimat i cały proces od wyjęcia płyty z opakowania do włożenia do odtwarzacza

 

Panowie wyluzujcie, co się tak napinacie na to Sansui (nie tylko zresztą w tym temacie), sprzęty jak każde inne, jedne modele dobre, inne nie, niektóre modele wybitne, a niektóre to nic nie warty złom... tak jak u innych producentów sprzętu audio. A co do oferty, to ta retrospekcja zawsze miała ceny z kosmosu, czy to sansui czy inne marki... U nich chociażby Yamaha Ns 1000M jest za 10 tys. czyli z ponad 100% przebitką i jak widać nikt tego nie bierze...

Dokładnie tak, nie tylko Sansui ma ceny z kosmosu u akurat tego sprzedającego. Trzeba przywyknąć, że na Sansui zawsze była i będzie nagonka, zwłaszcza tych, którzy nie słyszeli albo się zrazili jakimś mniej udanym modelem. Nie wszystko spod znaku Sansui to super klocki, które pięknie grają. Ja dodam od siebie, że nie tylko wzmacniacze ta firma robiła z wysokiej półki, ale także kolumny. Na swoje nieszczęście, najczęściej wyglądają jak śmietnisko przypadkowo skleconych ze sobą głośników, więc od razu są skreślane na wstępie :)

Jeśli są odrestaurowane, zakonserwowane, to nie widzę przeszkód aby ktoś cenił tak jak nawet robi to ta firma, bo ten dźwięk można bardzo wysoko klasyfikować. Kto słyszał dobre modele kolumn tej firmy, ten wie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy było, ale tutaj 'miszcza', naszego rodaka nieco poniosło:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

don11

 

Gramofon jak najbardziej, gram na Grundigu TT-903 i mam coraz więcej czarnych płyt, ma to swój urok! natomiast odtwarzacz CD stoi u mnie nie używany. Płyty CD zaczynają powoli znikać z rynku i raczej podzielą los kaset magnetofonowych, gry muzyka ,filmy mało kto chce mieć to już na srebrnym krążku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ogień

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Homo sapiens do myślenia potrzebuje całego mózgu, a nie tylko lewej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vintage to nadmuchany biznes, sporo tego w obrocie za granica a i dostep i mozliwosci kupna blache. Naturalnie nie wszystko, ale tylko ok 30% to jakies rodzynki, reszta czyli 70% lub wiecej to graty.

Pomimo wszystko, jesli juz w tych 30% znajduja sie wartosciowe "zabawki" to ich ceny sa absurdalne. Jeszcze 5 lat temu warto bylo sie nimi zajmowac nie tylko dlatego, ze temat byl mniej nadmuchany,ale min dlatego ze i 50% tanszy, mlodszy zreszta tez. Te 30% to i tak duzo za duzo, ale nie mam zamiaru sie z nikim scierac, wiec bede zachowawczy.

Moj wywod jest formie ogolnej, mysle ze niekrzywdzacy nikogo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jak cena niech wystawia za ile chce ale , to wykonanie klavier słabiutkie i nieudolne

To prawda, zostały generalnie rzecz biorąc oszpecone i zepsute - teraz są warte jakies 3-4 - tyle co przetwornik, choć widze, że tam jakies dziwne rzeczy dzieją się przy kleju więc może i nawet nie tyle. Dla pocieszenia wystawia jeszcze jeden komplet - w fabrycznym fornirze zdaje się 2k taniej :)

 

Chyba napisze do niego z propozycją sprzedazy moich - biorąc pod uwagę, że stan i głośnikow i skrzynek mam własciwie idealny to może da mi 15k, a wystawi sobie za 20 ? :D

Vintage to nadmuchany biznes, sporo tego w obrocie za granica a i dostep i mozliwosci kupna blache. Naturalnie nie wszystko, ale tylko ok 30% to jakies rodzynki, reszta czyli 70% lub wiecej to graty.

Pomimo wszystko, jesli juz w tych 30% znajduja sie wartosciowe "zabawki" to ich ceny sa absurdalne. Jeszcze 5 lat temu warto bylo sie nimi zajmowac nie tylko dlatego, ze temat byl mniej nadmuchany,ale min dlatego ze i 50% tanszy, mlodszy zreszta tez. Te 30% to i tak duzo za duzo, ale nie mam zamiaru sie z nikim scierac, wiec bede zachowawczy.

Moj wywod jest formie ogolnej, mysle ze niekrzywdzacy nikogo.

Nadmuchany, czy też rozdmuchany jak całe audio. Te ceny to pokłosie wielkiego g. jakim często gęsto producenci obecnie nas raczą. Ludzie, kiedy się zorientowali zaczęli masowo polować na stare klocki. Rzeczywiście dużo jest szrotu, ceny które 'wiszą' są często absurdalne. Natomiast jak chcesz coś konkretnego kupić i wiesz co to jest to trzeba obserwować i raz na 8-15 miesięcy trafi się 1-2-3 okazje, aby kupić to w rozsądnych pieniądzach i w rozsądnym stanie. Niestety tych klocków jest coraz mniej i coraz mniej w idealnym stanie. Stąd też te wydmuchane ceny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te ceny to pokłosie wielkiego g. jakim często gęsto producenci obecnie nas raczą. Ludzie, kiedy się zorientowali zaczęli masowo polować na stare klocki. Rzeczywiście dużo jest szrotu, ceny które 'wiszą' są często absurdalne. Natomiast jak chcesz coś konkretnego kupić i wiesz co to jest to trzeba obserwować i raz na 8-15 miesięcy trafi się 1-2-3 okazje, aby kupić to w rozsądnych pieniądzach i w rozsądnym stanie.

 

Ja polowalem tylko na jeden model tynera blisko 2 lata z sukcesem ale zajelo to sporo czasu. Oferty sprawdzalem codziennie.

 

Rynek obecny to tez, bajzel cenowy na kolkach. W obu przypadkach nalezy sie poruszac umiejetnie. Marże nowosci sa popieprzone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A druga sprawa ze każdy by chciał wszystko za pół darmo, sprzet vintage bedzie jeszcze drożał, szczegolnie wysokie modele

 

dla malkontentów pokroju zeta-j wszystko co vintage to szrot, tymczasem ide zająć sie Krellem KSA-150

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

Co do tego jak to ludzie rzucają się na CD playery z niedostępnymi laserami . Na allegro wisi transport plus dac accuphase, cena ostatnio w dół do 7000. Tymczasem ktoś kupił nówkę Yamaha cds 2100 za prawie 8000. Czy wiedział o tym accuphase ? Zapewne. Tyle że kto by chciał wydać 7000 na sprzęt z niedostępnym laserem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jak to ludzie rzucają się na CD playery z niedostępnymi laserami . Na allegro wisi transport plus dac accuphase, cena ostatnio w dół do 7000. Tymczasem ktoś kupił nówkę Yamaha cds 2100 za prawie 8000. Czy wiedział o tym accuphase ? Zapewne. Tyle że kto by chciał wydać 7000 na sprzęt z niedostępnym laserem??

Majac 50 tys a auto mozesz sobie kupic nową skode citi go albo bmw e90

 

kupujac pierwsze spisz spokojnie przez 3 lata ale jest to tylko wozidełko z punktu a do b w dodatku nie nadajace sie na trase, w drugim zawsze cos moze sie zepsuc, ale zasada jest podobna jak w elektronice, trzeba oddzielic ziarno od plew, czasami trzeba zaplacic drozej pomimo tego ze srednia rynkowa wartosc jest duzo nizsza.

 

ja dalem 27 tys za Seata Leona 2 1.6 2007r 2 lata temu, gdzie srednia rynkowa wartosc to byla ok 20-22, ale co z tego, przynajmniej wiem co kupilem

 

Ale w tych CD-S2100 to lasery też chyba nie za bardzo dobrę są i nie tanie?

mialem kilka 3-4 latkow CD-S2000, z padnietym laserem, laser mozna kupic za granica, kosztuje 300 dolarów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bumpalump
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ogień

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Podróba Grundiga A-9000 mam takiego szrota w szafie na fabrycznym STK dałem wtedy z 900zł jak nic wystawię teraz za trzypińcet :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość bartosz_55239

(Konto usunięte)

wtedy z 900zł jak nic wystawię teraz za trzypińcet :)

 

Gościu wystawił marantza co 14 lat temu był wart 200 zł, teraz pomnożył cene x 10. Wystawiaj za 9000! Ja wystawie cec za 80 tys. W końcu to nie plewy :)

Edytowane przez bartosz_55239
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.