Skocz do zawartości
IGNORED

Serwer muzyczny klasy Hi-End


bart74

Rekomendowane odpowiedzi

Idąc dalej tym szalonym tropem, należałoby przyjrzeć się buczącym transformatorom, cewkom , silnikom w napędach,

a nawet łożysokom w gramofonach ... obłęd. Gdy do tego dodamy " nieaudiofilskość" serwerów NAS ( bo przecież

każda zamiana sygnału wprowadza zakłócenia - a taka zmiana na potrzeby transportowania zachodzi, należało by badać protokoły transmisji danych pomiędzy kartami sieciowymi NASa i playera ) to otrzymamy tak wiele elementów do

poprawki, że głowa zaboli. Zapominamy jedynie , że to wszystko znajduje się poza zdolnościami percepcji ...

Szukanie dziury w całym, to cecha naczelna frustratów - może niech więc wsadzą player do zamykanej szafki lub natychmiast niech wymienią dyski na SSD , wówczas odizolują się od zagrożenia hałasem raz na zawsze ... :)

 

Dużo tańszą alternatywą jest chociażby mocowanie na bazie silikonowego boxu, który nawet warczący, archaiczny dysk

potrafi zamienić w niesłyszalne urządzenie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Idąc dalej tym szalonym tropem, należałoby przyjrzeć się buczącym transformatorom, cewkom , silnikom w napędach,

a nawet łożysokom w gramofonach ... obłęd.

 

To nie obłęd, lecz szara rzeczywistość w świecie hi-endu. Buczące trafa czy cewki, lub wentylatory i inne mechanizmy w kompach, to spory kłopot. Żeby się o tym przekonać, wystarczy poczytać wątki Diy, w których ludzie z tym walczą.

Jeśli nie dbasz o takie sprawy, to czemu piszesz w zakładce Hi-end ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jestem szczęściarzem bo u mnie nic takiego nie słychać.

Ani CD player nie hałasuje ani oddzielny transport CD a pokój jest nieźle wyciszony i ma okna P4 więc

hałas z zewnątrz prawie nie dociera.

Serwer NAS mam oddalony 6m od miejsca odsłuchu i też go nie słychać.Jest oczywiście w alu obudowie, system

na dysku SSD a muza na dyskach "greenowych".

Gdyby przyłożyć ucho do serwera czy CD to pewnie jakieś szmery są ale po co to robić?

Sly,na razie serwer Aurender S 10 jest nie do pobicia / ponoć/. Nie słuchałem, ale praca dysków jest bezszelestna i wygląda okazale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie Aurendera.Pisałem o tym.Wygląda super, wykonanie super, gra nieźle, może nawet dobrze ale Linn Akurate DS jako transport po kablu cyfrowym BNC-RCA i z zew.dysku NAS gra wyraźnie lepiej niż Aurender ze swojego dysku nawet podłączony do DAC po USB.

W jednym systemie już miałem tego Linna i bardzo podobał mi się wizualnie Aurender, chciałem go do drugiego systemu ale w starciu z Akurate DS przepadł i musiałem kupić drugiego Linna. Poza tym obsługa, ilość dostępnych programów itd to jeszcze bardziej Linn deklasuje Aurendera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie Aurendera.Pisałem o tym.Wygląda super, wykonanie super, gra nieźle, może nawet dobrze ale Linn Akurate DS jako transport po kablu cyfrowym BNC-RCA i z zew.dysku NAS gra wyraźnie lepiej niż Aurender ze swojego dysku nawet podłączony do DAC po USB.

W jednym systemie już miałem tego Linna i bardzo podobał mi się wizualnie Aurender, chciałem go do drugiego systemu ale w starciu z Akurate DS przepadł i musiałem kupić drugiego Linna. Poza tym obsługa, ilość dostępnych programów itd to jeszcze bardziej Linn deklasuje Aurendera.

Po wysłaniu info o Aurenderze poczytałem Twoje porównania z Linnem i zrobiło się ciekawie.....Dla mnie jak na razie jest to sprawa bliskiej przyszłości.Zwróć uwagę również na swietny streamer PS Audio PWD mk.2 Słuchałem tego urządzenia kiedy odwiedziłem dystrybutora Jeffa Rowlanda i ku naszemu zaskoczeniu PS grał lepiej z plików niż płyta CD /bardziej soczyście z tzw.BODY.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego PS nie słuchałem więc nie wiem.

Wszystko zależy też jakiego DS-a porównujesz z jakim CD.

Nie porównuj np Aurendera za ok 32000zł z CD za 6000zł bo to non sens.

Trzeba by tu np porównać Aurendera do transportu CD Accustic Arts Drive II.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Aurendera można podłączyć po USB, czego Linn niestety nie potrafi. W dobrych DACach, wejście USB daje znacznie lepsze efekty niż wejście RCA lub AES/EBU.

 

Szkoda że Aurender nie wprowadzi 'odchudzonej' wersji swojego odtwarzacza, pozbawionej konwencjonalnych wyjść cyfrowych, z samym wyjściem USB. Gdyby był przy tym znacznie tańszy, to była by to ciekawa alternatywa dla szerszej grupy osób, nie tylko tych najbogatszych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej tym szalonym tropem, należałoby przyjrzeć się buczącym transformatorom, cewkom , silnikom w napędach,

a nawet łożysokom w gramofonach ... obłęd. Gdy do tego dodamy " nieaudiofilskość" serwerów NAS ( bo przecież

każda zamiana sygnału wprowadza zakłócenia - a taka zmiana na potrzeby transportowania zachodzi, należało by badać protokoły transmisji danych pomiędzy kartami sieciowymi NASa i playera ) to otrzymamy tak wiele elementów do

poprawki, że głowa zaboli. Zapominamy jedynie , że to wszystko znajduje się poza zdolnościami percepcji ...

Szukanie dziury w całym, to cecha naczelna frustratów - może niech więc wsadzą player do zamykanej szafki lub natychmiast niech wymienią dyski na SSD , wówczas odizolują się od zagrożenia hałasem raz na zawsze ... :)

 

Dużo tańszą alternatywą jest chociażby mocowanie na bazie silikonowego boxu, który nawet warczący, archaiczny dysk

potrafi zamienić w niesłyszalne urządzenie ...

Ale kable zasilające dają ci efekt makro. Dysk twardy nie daje efektów makro. Daje efekty mikro. Jak coś ma w środku silnik elektryczny to daje efekt mikro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednego wkurzają okna a innego cykanie głowicy dysku twardego w kompie. Pomiary hałasu (charakterystyka A) nie informują nas o pewnych pikach sygnału w bardzo wąskich pasmach które sobie po prostu od czasu do czasu przechodzą np. z tego izolowanego komputera którego obudowa działa też jak filtr konkretnych częstotliwości.

 

W pomiarach robionych na silent PC masz dwie wartości - seek i idle. Obecnie nie jest większym problemem takie wyciszenie dysku typu green, aby z typowej odległości 3m były całkowicie niesłyszalne. Kupno dysków SSD na cokolwiek poza systemem to przerost formy nad treścią - choć oczywiście, kto bogatemu zabroni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Aurendera można podłączyć po USB, czego Linn niestety nie potrafi. W dobrych DACach, wejście USB daje znacznie lepsze efekty niż wejście RCA lub AES/EBU.

 

Szkoda że Aurender nie wprowadzi 'odchudzonej' wersji swojego odtwarzacza, pozbawionej konwencjonalnych wyjść cyfrowych, z samym wyjściem USB. Gdyby był przy tym znacznie tańszy, to była by to ciekawa alternatywa dla szerszej grupy osób, nie tylko tych najbogatszych.

 

U mnie testowaliśmy Aurendera po USB do Accustic Arts Tube DAC IImk2 i do Esoteric K-01 a i tak Linn grał lepiej po Coax do tych

samych DAC-ów.Fakt że kabel Coax to był Stealth Varidig Sextet.

Szkoda że nie ma wersji Aurendera bez wybudowanego dysku HDD bo lepiej grał z zew.dysku NAS.

Wtedy byłby dużo tańszy a dysk NAS poza tym że gra lepiej to jescze może mieć np 8TB lub wiecej,

Aurender ma tylko 2TB a to za mało szczególnie że powinna być kopia zapasowa wszystkich plików.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomiary głośności dysków są na silent pc, więc nie wymądrzaj się jak byś odkrył Amerykę, bo było o tym wielokrotnie na forum. Tyle że to są pomiary robione bez obudowy. Wsadzenie dysku do dobrej aluminiowej obudowy automatycznie ten hałas redukuje.

 

Odtwarzacze CD także szumią kręcąc płytę. Nie słyszałem aby komukolwiek to przeszkadzało przez 30 lat. Ale oczywiście każdemu nie dogodzisz ...

Ale tam NIE MASZ WYBORU. A tu masz. Hiend albo hidrut.

 

W pomiarach robionych na silent PC masz dwie wartości - seek i idle. Obecnie nie jest większym problemem takie wyciszenie dysku typu green, aby z typowej odległości 3m były całkowicie niesłyszalne. Kupno dysków SSD na cokolwiek poza systemem to przerost formy nad treścią - choć oczywiście, kto bogatemu zabroni.

Bycie green to częste parkowanie głowicy i wyłączanie dysków. Po prostu hiend. A ta responsywność. Miód.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

 

U mnie testowaliśmy Aurendera po USB do Accustic Arts Tube DAC IImk2 i do Esoteric K-01 a i tak Linn grał lepiej po Coax do tych

samych DAC-ów.

 

To jest tylko dowód na to, że wejścia USB w tych DACach są kiepskie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bycie green to częste parkowanie głowicy i wyłączanie dysków.

 

 

A Ty czytasz się czasami ?

Masz jeszcze jakieś podobne ciekawostki w rękawie ?

 

Nie pasi Ci HDD , to zamontuj SSD i daj już spokój, bo męczysz konia jak mało kto ...

 

Buczące trafa czy cewki, lub wentylatory i inne mechanizmy w kompach, to spory kłopot.

 

Źle zrozumiałeś.

Tutaj nie ma trafa, cewek, wentylatorów ani innych mechanizmów, no i w ogóle nie rozmawiamy o kompach ...

Kolega toczy wojnę o to, że nie można nazwać Hi-Endem urządzenia, które posiada wbudowany dysk HDD,

gdyż to on tak potwornie głośno pracuje, że nie pozwala mu spokojnie posłuchać ulubionej muzyki - ot wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty czytasz się czasami ?

Masz jeszcze jakieś podobne ciekawostki w rękawie ?

 

 

 

Źle zrozumiałeś.

Tutaj nie ma trafa, cewek, wentylatorów ani innych mechanizmów, no i w ogóle nie rozmawiamy o kompach ...

Kolega toczy wojnę o to, że nie można nazwać Hi-Endem urządzenia, które posiada wbudowany dysk HDD,

gdyż to on tak potwornie głośno pracuje, że nie pozwala mu spokojnie posłuchać ulubionej muzyki - ot wszystko.

Ty na te dyski zielone patrzysz czy używasz?

Ale sieciówka daje makro efekt. Dysk daje mikro efekt. Fajne. Co jeszcze daje mikro efekt? Interkonekty też dają mikro efekty?

Dzięki tobie rozmawiamy o hidrucie. O urządzeniu co miało być hiend ale wpakowałeś do środka dysk serwerowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już więcej nie pajacuj, bo stajesz się męczący i uciążliwy dla czytających.

 

Tak sieciówka, jak i interkonekty mogą dawać efekt MAKRO, gdyż jeśli coś wnoszą, to ulega wzmocnieniu .

Szum dysku, jaki by nie był, to nie podlega temu procesowi, dlatego jest MIKRO.

 

Jaki dysk serwerowy, co ty bełkoczesz ?

Napij się melisy, weź tabletkę, wyjdź na spacer dotlenić mózg i nie bij tu piany, bo wymyślasz jakieś dziwolągi.

A jak masz jakiś problem, to napisz to wprost - czytelnie i zrozumiale, zgodnie z panującymi tutaj zasadami .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już więcej nie pajacuj, bo stajesz się męczący i uciążliwy dla czytających.

 

Tak sieciówka, jak i interkonekty mogą dawać efekt MAKRO, gdyż jeśli coś wnoszą, to ulega wzmocnieniu .

Szum dysku, jaki by nie był, to nie podlega temu procesowi, dlatego jest MIKRO.

 

Jaki dysk serwerowy, co ty bełkoczesz ?

Napij się melisy, weź tabletkę, wyjdź na spacer dotlenić mózg i nie bij tu piany, bo wymyślasz jakieś dziwolągi.

A jak masz jakiś problem, to napisz to wprost - czytelnie i zrozumiale, zgodnie z panującymi tutaj zasadami .

Dokładnie. To samo z faktem, że wsadzasz urządzenie z silnikiem elektrycznym. To nawet poprawia dźwięk.

Czyli dźwięk poprawiają: kable sieciow i dyski twarde.

 

A co do dysków serwerowych. Fajnie mówisz: dyski 3,5 cala 2TB są z definicji audiofilskie. Nie są wcale

serwerowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle zrozumiałeś.

Tutaj nie ma trafa, cewek, wentylatorów ani innych mechanizmów, no i w ogóle nie rozmawiamy o kompach ...

Kolega toczy wojnę o to, że nie można nazwać Hi-Endem urządzenia, które posiada wbudowany dysk HDD,

gdyż to on tak potwornie głośno pracuje, że nie pozwala mu spokojnie posłuchać ulubionej muzyki - ot wszystko.

 

chyba jednak nie masz racji. chodzi o to ze szum w znaczeniu tego slyszalnego to jedno zmartwienie, ale jest jeszcze szum elektryczny (czesto spotykane okreslenie to "smieci z sieci elektrycznej" albo ze jakies urzadzenie "sieje zakluceniami"). i on powstaje podczas pracy np silnikow elektrycznych - np z wentylatorow czy hdd. i w tym caly problem.

i tak jak wentylatory potrafia byc niemal zupelnie ciche, tak hdd mozna zamknac w dzwiekoszczelnym pudelku. ale "smieci" ktore emituja oddzialuja na dzwiek.

i owszem rozmawiamy o kompach - urzadzeniach zbudowanych dokladnie tak samo jak klasyczne pc czy laptopy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dyski ssd już w tamtym roku osiągnęły pojemności 3,2 TB (w nadchodzącym roku pewnie przebiją granicę 6-10 TB)wiec można nabyć taki cukiereczek i będzie grobowa cisza. Czas talerzówek się kończy.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... hdd mozna zamknac w dzwiekoszczelnym pudelku. ale "smieci" ktore emituja oddzialuja na dzwiek.

i owszem rozmawiamy o kompach - urzadzeniach zbudowanych dokladnie tak samo jak klasyczne pc czy laptopy.

 

 

No, to jednak troszkę się mylisz.

Porządny player, oprócz tego że liczy i działa w domenie cyfrowej, nie ma nic wspolnego z ogólnie rozumianym, klasycznym PC - na szczęście stety. Sercem urządzenia jest wyspecjalizowany SOC, który wszystkim zarządza.

Nie ma wielu zbędnych elementów klasycznej architektury PC, jest to zoptymalizowane tylko do tego celu urządzenie.

Karty z pamięciami (dyskami SSD ) tutaj nie wciśniesz w PCI-Ex, bo tego poprostu nie ma ... Linia zasilająca HDD

równie dobrze może być filtrowana i zabezpieczona przed "siejącym silnikiem" z HDD (choć nikt chyba tego nie badał,

gdyż rodzaj stosowanych w HDD silników znacząco odbiega od konstrukcji silnika w odkurzaczu lub młynku do kawy. :)

 

Jak już napisałem wcześniej - nikt nikomu nie zabrania stosowania jako magazyn dysków SSD, ale w takim

zastosowaniu dyski HDD wcale nie są gorsze , a przy tym 20 krotnie tańsze.

 

SSD 4 x 512MB = 9 000 pln vs. HHD 2 TB = 450 pln

 

No, ale kto bogatemu zabroni ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyski SSD są obecnie najbardziej opłacalne w pojemnościach 256GB i kosztują w okolicach 700zł wiec nie ma co płakać. Za rok tyle będzie kosztował dysk 1TB. Prędzej czy później wyprą one dyski konwencjonalne tak jak led wypiera crt i plazmę. A jak komuś braknie miejsca na 500 płyt to za rok kupi sobie za tą samą kwotę dysk kilkukrotnie większy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to jednak troszkę się mylisz.

Porządny player, oprócz tego że liczy i działa w domenie cyfrowej, nie ma nic wspolnego z ogólnie rozumianym, klasycznym PC - na szczęście stety. Sercem urządzenia jest wyspecjalizowany SOC, który wszystkim zarządza.

Nie ma wielu zbędnych elementów klasycznej architektury PC, jest to zoptymalizowane tylko do tego celu urządzenie.

Karty z pamięciami (dyskami SSD ) tutaj nie wciśniesz w PCI-Ex, bo tego poprostu nie ma ... Linia zasilająca HDD

równie dobrze może być filtrowana i zabezpieczona przed "siejącym silnikiem" z HDD (choć nikt chyba tego nie badał,

gdyż rodzaj stosowanych w HDD silników znacząco odbiega od konstrukcji silnika w odkurzaczu lub młynku do kawy. :)

 

Jak już napisałem wcześniej - nikt nikomu nie zabrania stosowania jako magazyn dysków SSD, ale w takim

zastosowaniu dyski HDD wcale nie są gorsze , a przy tym 20 krotnie tańsze.

 

SSD 4 x 512MB = 9 000 pln vs. HHD 2 TB = 450 pln

 

No, ale kto bogatemu zabroni ? :)

mozna sie spierac czy to "te same komputery" czy zupelnie co innego. kwestia poziomu obstrakcji.

moim zdaniem to to samo: jest mikroprocesor sterujacy, jest pamiec, jest kontroler usb czy lan/wifi, jest system operacyjny. korzysta to wszystko z danych typowo komputerowych jakimi sa np. pliki typu .flac. owszem np system jest zoptymalizowany - tak tez mozna zrobic budujac htpc. to ze w Linie nie ma pci to jednak nie znaczy ze komputer taki port posiadajacy jest gorszy. plyty glowne robi sie wg pewnego standardu, aby zaspokoic w miare szerokie grono zainteresowanych - i tak jest taniej wstawiac te porty niz robic 1500 roznych modeli i linii produkcyjnych. jak go nie uzywasz to ci on nie przeszkadza.

 

filtrowanie zasmiecajacych urzadzen nie jest chyba jednak takie proste. gdyby bylo to jitter nie bylby postrachem.

polecam poczytac filozofie budowania c.a.p.s. na stronie computeraudiophile.

 

w kwestii hdd/ssd - ssd na system w serwerze, hdd na pliki w nas. wilk syty i owca (portfel) cala

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej takim tokiem abstrakcyjnego rozumowania, to "wszystko" jest komputerem :)

Pamiętajmy jedynie, że aby napić się piwa, nie musimy posiadać całego browaru. :)

 

Jitter w takich konstrukcjach powoli jest spychany poza zdolności pomiarowe przyrządów jak i percepcji. :)

Precyzja taktowania z bufora zależy już jedynie od stabilności oscylatora, a te nieubłaganie są coraz lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jitter w takich konstrukcjach powoli jest spychany poza zdolności pomiarowe przyrządów jak i percepcji. :)

Mów za siebie. Prawdziwi audiofile słyszą różnicę między dwoma programami bitperfect. Równie dobrze możesz napisać, że jesteś głuchy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mów za siebie. Prawdziwi audiofile słyszą różnicę między dwoma programami bitperfect. Równie dobrze możesz napisać, że jesteś głuchy.

 

LOL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

czniać to . . . jak mawia prawdziwy noblista - jadem na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc dalej takim tokiem abstrakcyjnego rozumowania, to "wszystko" jest komputerem :)

Pamiętajmy jedynie, że aby napić się piwa, nie musimy posiadać całego browaru. :)

 

Jitter w takich konstrukcjach powoli jest spychany poza zdolności pomiarowe przyrządów jak i percepcji. :)

Precyzja taktowania z bufora zależy już jedynie od stabilności oscylatora, a te nieubłaganie są coraz lepsze.

 

masz wiele racji (szczególnie pisząc wszystko to komputer ;) ), ale jednak to zakladka hi-end.

budujac komputer mozesz dolozyc wszelkich staran i zadbac te szczegoliki, ktore w gotowych playerach sa traktowane nie-wiadomo-jak. a medrcy donosza ze maja znaczenie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

budujac komputer mozesz dolozyc wszelkich staran i zadbac...

 

To buduj i zadbaj - ja jestem zwolennikiem dedykowanych rozwiązań, co można,

czytając ze zrozumieniem, wydedukować z moich postów. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.