Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Arek__45

(Konto usunięte)

Dalej ....jesteście przekonani do "kambodży"....?

 

Pracujecie w UK, jest tu cała masa ciekawego sprzętu a wy przeszukujecie śmietnikowy budżet....

Edytowane przez Arek__45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep Richer Sounds jest naprawde dobry. Maja tani sprzet, jest oferta ze jak cos znajdziesz taniej na necie to oni jeszcze te oferte przebija ... Kupilem tv u nich , po podlaczeniu okazalo sie ze tv nie byl rownomiernie podswietlony (wielu pewnie by tego nie zauwazylo) Pojechalem , wymienili na nastepna sztuke bez wnikania jak mocno zle swieci itp. Wszystko z usmiechem na twarzy.

 

Mowa o normalnym sklepie , nie towaru z outlet.

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cdplay.pl

(Konto usunięte)

Witam polonię :)

Klikam z Londynu co do sklepów to polecam Sevenoaks tam zakupiłem moje pierwsze kolumienki ... I dokonałem nie dawno ubgrade mojego DACa Cyrusa do wersji X+ oraz wysłałem kilka dni temu Cd Player Cyrusa po upgrade do wersji CDXT SE2 a to wszystko gra sobie ze wzmakiem Roksan kandy K2 na IC oraz kablach głośnikowych Nordost Red Dawn RevII (biwire) elektryka na kablach Furukawa PCOCC z kondycjonerem xf500 xindaka + ekstra w pre listwa zasilająca :-) dodatkowe źródło to computer MAC mini, kolumienki Elac Bs184 oraz subwoofer firmy Boston szukam kolumn firmy Magnepan w rozsądnej cenie :) model MMG !!!! rewelacja słuchałem u kolegi zwaliło mnie z nóg!!!!!

tak więc nie wszyscy w UK na outletach grzebią hehe

pozdrawiam serdecznie ;-)

ps: aaaaa kolega krytyk to też z UKeja mh ?!

Edytowane przez cdplay.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i przyjechał... tym razem zniekształcenia w prawym kanale, nawet bez sygnału.

 

zażyczyłem sobie zwrotu kasy i ogólnie nie polecam zakupów w Richer Sounds Outlet.

 

Aszz...to dziady no;-) A teraz na co sie czaisz?Xd

 

 

Tylko ciekawe na ilu sie aukcja skończy..no bede zaglądał;-) Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

Aszz...to dziady no;-) A teraz na co sie czaisz?Xd

 

już się nie czaję. wyjąłem z superfi Marantza PM5004 - jutro będzie, to posłucham ;)

(trudno abym się męczył na sypialnianym Topazie AM1)

 

Tylko ciekawe na ilu sie aukcja skończy..no bede zaglądał;-) Dzieki

 

na £300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek__45

(Konto usunięte)
Gość partick

(Konto usunięte)

....ciekawym co to bedzie bo moj marantz z tannoy'kami dawal wysokimi po uszach ze az milo...fingers crossed

 

ponoć właśnie PM5004 jest bardziej miękki od PM6004 - no nic to, Saturday delivery wziąłem, to jutro o tej godzinie już będę wiedział :)

 

najśmieszniejsze, że ten sam kurier z DPD będzie - czwarty raz w tym tygodniu ;)

 

już się z nim umówiłem, żeby mnie budził, bo na pewno będę spał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

Dokładnie płacisz i wymagasz;-)

 

jeszcze inaczej. w poniedziałek przywiózł mi 650A z Richer Sounds Outlet, wczoraj zabrał bo był popsuty i przywiózł nowy na wymianę, dzisiaj zabrał ponieważ ten drugi też był wadliwy, a jutro przywiezie mi Marantza z Superfi - żeby było śmieszniej (bo już dostałem fakturę) z Nottingham. mała ta Wielka Brytania, co? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się z nim umówiłem, żeby mnie budził, bo na pewno będę spał.

...trzeba brac tych z Yodel sa jak Swiety Mikolaj jeszcze zadnego nie widzialem 'knock to the door' i w nogi...nawet w niedziele

 

a co do marantza to posłuchał bym go z missionami może piwko?

...300mil ...i juz

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

to nie ja wybieram kuriera w tym przypadku. a DPD tak właśnie działało, mnie się co prawda udawało ich łapac na redelivery, ale znajomi bujali się do depotu, a zbyt gęsto nie są. ale teraz pełna kultura, przed ósmą rano dostajesz SMS z godzinnym slotem - zajebiście, lepiej niż jeszcze wiele innych firm.

 

kurcze, nawet filmik o tym miałem na YT, ale widocznie usunęli :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ja wybieram kuriera w tym przypadku. a DPD tak właśnie działało, mnie się co prawda udawało ich łapac na redelivery, ale znajomi bujali się do depotu, a zbyt gęsto nie są. ale teraz pełna kultura, przed ósmą rano dostajesz SMS z godzinnym slotem - zajebiście, lepiej niż jeszcze wiele innych firm.

 

kurcze, nawet filmik o tym miałem na YT, ale widocznie usunęli :(

 

Nie no Ameryka;-) Ważne żeby sprzęt działał;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

...300mil ...i juz

 

chwilowo zamykam 4,5 roku pobytu w Midlands, ale w przyszłym miesiącu znowu będę w Glasgow :)

 

za 2-3 tygodnie.

 

Ważne żeby sprzęt działał;-)

 

nic mi nie mów... gdybym zamawiał na AmazonUK, to mieli sześć sztuk (dzisiaj już siedem), a na Superfi jak zamówiłem, to okazało się, że to była ostatnia sztuka - jak zobaczę, że pudełko nie jest funkiel-nówka, to nawet nie otwieram, tylko robię fotki i odsyłam jako nie nowe i tyle. sorry.

 

czasu tylko i niepotrzebnych nerwów szkoda.

Edytowane przez partick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi nie mów... gdybym zamawiał na AmazonUK, to mieli sześć sztuk (dzisiaj już siedem), a na Superfi jak zamówiłem, to okazało się, że to była ostatnia sztuka - jak zobaczę, że pudełko nie jest funkiel-nówka, to nawet nie otwieram, tylko robię fotki i odsyłam jako nie nowe i tyle. sorry.

 

czasu tylko i niepotrzebnych nerwów szkoda.

 

Racja no zobaczymy co teraz bedzie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

http://pl.wikipedia.org/wiki/300_mil_do_nieba#Inspiracja

 

Film oparty jest na prawdziwych wydarzeniach – w 1985 roku bracia Zielińscy z Żyrakowa koło Dębicy, piętnastoletni Adam i dwunastoletni Krzysztof, ukryci pod samochodem ciężarowym przedostali się do Szwecji. Polskie władze za wszelką cenę starały się sprowadzić braci do Polski. Rodzice nie wystąpili z żądaniem ekstradycji, uważając, że powinni oni sami decydować o swoim losie. Rodzicom odebrano prawa rodzicielskie. Bracia pozostali w Szwecji. Do czasu uzyskania pełnoletności mieszkali w rodzinie zastępczej. Dzisiaj bracia są już dorosłymi ludźmi i nadal mieszkają w Szwecji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

a na Superfi jak zamówiłem, to okazało się, że to była ostatnia sztuka - jak zobaczę, że pudełko nie jest funkiel-nówka, to nawet nie otwieram, tylko robię fotki i odsyłam jako nie nowe i tyle.

 

http://www.youtube.com/watch?v=fMt6RPvD4Ms

 

 

Edytowane przez partick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

o ile Azur 650A, w porównaniu do 640A, lekko zaokrąglał dźwięk, to Marantz PM5004 tego nie robi.

jest wybitnie neutralny, a mimo to muzykalny. pierd... też mu nie brakuje, jak trzeba.

od ponad roku zajmuję się głównie wyszukiwaniem remasterów i ten wysiłek został doceniony - dużo się dzieje :)

 

na razie tak przeskakuję z utworu na utwór i słuch nie ma czasu na akomodację, ale jak to mawiają u nas we wsi, jest nieźle ;-)

 

PS. dobra, pół godziny przerwy na zakup kontrolowany - tzn. aby słuch odpoczął - i lecimy całymi albumami :)

 

 

 

płyta już naszykowana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje 'dire straits' On Every Street jak lubisz i kawalek ' You and your friends' ktory testuje wsio...oraz http://www.amazon.co.uk/Twin-Peaks-Various-Artists/dp/B000002LMM/ref=sr_1_1?s=music&ie=UTF8&qid=1342886808&sr=1-1

Edytowane przez fish75

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.