Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o program w BBC to prawdę pokazali nie ma się co oszukiwać, w Anglii też są tacy kibice i z tego co wiem przygotowywane są listy takich chuliganów dla polskich służb granicznych żeby takich Panów nie wpuszczać na Euro .

 

... a za rower funt pięćdziesiąt mogę dać :)

Edytowane przez maryjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o program w BBC to prawdę pokazali nie ma się co oszukiwać, w Anglii też są tacy kibice i z tego co wiem przygotowywane są listy takich chuliganów dla polskich służb granicznych żeby takich Panów nie wpuszczać na Euro .

 

 

Racja pokazali prawde...

 

No Zobaczymy jak to wypadnie z której strony sie PL pokażę;-) A start jest 20 czerwca ta? PL z kimś tam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja pokazali prawde...

 

No Zobaczymy jak to wypadnie z której strony sie PL pokażę;-) A start jest 20 czerwca ta? PL z kimś tam?

 

8 czerwca mecz otwarcia w wawie Polska-Grecja

 

a co do całego tego filmiku to ok jest wiele prawdy w tym co pokazali ale ilu tych pseudo kibiców będzie na stadionach?? podejrzewam że niewielu. Ponadto nie rozumiem tego głupiego gadania tego piłkarza że może zostać zaatakowany bo jest czarny gdzie np każdy z nas tu w UK może zostać zaatakowany na ulicy tylko dlatego że jesteśmy Polakami. Ilu już Polaków w niby tolerancyjnym kraju ( UK ) została pobitych lub zabitych za to że byli Polakami. To samo tyczy się tego urywka gdzie szkolą walki na noże i zaraz wielka panika... W samym Londynie rocznie ginie więcej nastolatków od noży niż pewnie w całej Polsce... Nie lubię czegoś takiego. Komuś wytykają a swojego brudu nie widzą. Sprawa jest prosta nie chcą jechać na euro niech nie jadą ale nie muszą przedstawiać skrajnych sytuacji by zniechęcać innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

Ile chcesz za tą hulajnogę :)?

 

jeżeli jesteś faktycznie zainteresowany, to pisz na PW - nie ma sensu śmiecić ;)

 

... a za rower funt pięćdziesiąt mogę dać :)

 

sam jestem ciekaw, w evansie maja tylko do 6" wzrostu, to może się sprzeda.

już mnie trochę wq... jak go codziennie na schodach omijam ;)

 

http://www.evanscycles.com/products/scott/sportster-10-2012-hybrid-bike-ec030909 - a to właśnie aktualnie najwyższy model Sportstera - tylko widzę, że rama jest gorsza niż w moim.

Edytowane przez partick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

W samym Londynie rocznie ginie więcej nastolatków od noży niż pewnie w całej Polsce...

 

jeżeli chodzi o noże, Londyn to pestka w porównaniu do Glasgow.

 

The latest figures will do nothing for Glasgow’s reputation or help an image tarnished by “booze and blades”.

 

According to the newly-published annual Global Study on Homicide, the homicide rate in Glasgow stood at 3.3 per 100,000, compared to 1.6 in the English capital.

 

The report also shows Scotland’s homicide rate remains higher than in many other European countries, including England and Wales, Poland, Hungary, Croatia, Spain, Portugal and Italy. Figures for France were not available.

 

The toll of knife crime is highlighted in other statistics that reveal nearly half of all murders in Scotland were carried out with a sharp instrument in 2009-10.

 

The problem is not just confined to the west coast. Last week it emerged hospital accident and emergency departments in Lothian admitted 180 stabbing victims in the last year, almost double the number from four years ago.

 

http://www.heraldscotland.com/news/home-news/shocking-rise-in-scottish-knife-crime.15457796

 

to by się akurat zgadzało jak ja się ze Szkocji do Anglii przeniosłem - czas wracać, bo się powyrzynają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
Gość partick

(Konto usunięte)

http://www.ebay.co.uk/sch/partick-uk/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=

http://search.ebay.co.uk/?sass=partick-uk&ht=-1

 

wracam do Szkocji i w związku z tym pozbywam się balastu ;)

 

PS. Scott już raz się sprzedał ale gościu chciał koniecznie rachunek do przedstawienia w firmie - czyli chciał odebrać rower osobiście i sklejmować w paypalu, cfaniaczek ;]

Edytowane przez partick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mieszkam w Livingston,Szkocja. Moj obecny sprzet to nadajacy sie do kina niz do stereo,dlatego obecnie poszukuje stereo myslalem tutaj o zamowieniu z US Emotive.

 

Kurde fajne te RS8 a możesz napisać pare słów o nich?

 

witam was zna lub ktoś już miał kontakt z tym panem?

 

www.zolf.lutuje.se

 

Jeżeli sie nie myle mieszka w Londynie co Powiecie?

 

Fajnie wygladaja te kolumienki ale ciekawe jaki środek...

 

http://www.zolf.lutuje.se/STX.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam można zapukać do klubu? Sprzęt no cóż długo by pisać, ale przyjmijmy że tam skąd kupuje używane klocki, pokoje są duże i obszerne , a właściciele, wyglądają na Gentelmenów. Miszkam w Londynie i kocham vintage.

na dzień dzisiejszy sprzęt to Gramofon -Linn lp12 ,Ekos se, Cd- Linn Ikemi po upgradzie,monobloki Quad 2,kolumny Tannoy Silver LSU/HF12. oraz Quad Esl57. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
Gość partick

(Konto usunięte)

Witam mieszkam w Livingston,Szkocja. Moj obecny sprzet to nadajacy sie do kina niz do stereo,dlatego obecnie poszukuje stereo myslalem tutaj o zamowieniu z US Emotive.

 

w sumie kwestia za ile?

ponieważ w outlecie Richer Sounds na eBay UK, znowu się pojawiły czarne Cambridge Audio Azur 650A po £199.95

 

http://www.cambridgeaudio.com/summary.php?PID=373

 

http://audio.com.pl/testy/cambridge-audio-azur-650c-+-650a:3

 

aha, ponieważ właśnie kupiłem 650A, to będę pozbywał się CA Azur 640A i CA Topaz AM1 (+ 4x 2,5 m Cambridge Symphony 100) - aktualnie odbiór w Coventry lub w przyszłym miesiącu w Glasgow.

Edytowane przez partick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

Marnujecie czas z tymi CA....muzyki z nimi nie znajdziecie...

 

Arku, nie mów tak, proszę... ponieważ ja żyję Muzyką. i fakt, być może jestem bardziej melomanem niż audiofilem, ale jak już się przeprowadzę, to zapraszam w moje skromne progi - posłuchamy, pogadamy, podłączymy Twoje NVA... dlaczego by nie :)

ja z góry nie oceniam źle żadnego sprzętu, ponieważ Muzyka i tylko Muzyka dla mnie się liczy, ok? ;)

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek__45

(Konto usunięte)

Ja rozumię , też dla mnie muzyka jest najważniejsza a system ma tylko pomóć do niej dotrzeć....ale żebyście mnie zrozumieli ....to jakby zabrać nad piękną lagunę zestaww do nurkowania a ...pływać po powierzchni wody..to jakby płynąć żaglowcem bez rozwinięcia żagli.....oglądać rzeżby na fotografiach...etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumię , też dla mnie muzyka jest najważniejsza a system ma tylko pomóć do niej dotrzeć....ale żebyście mnie zrozumieli ....to jakby zabrać nad piękną lagunę zestaww do nurkowania a ...pływać po powierzchni wody..to jakby płynąć żaglowcem bez rozwinięcia żagli.....oglądać rzeżby na fotografiach...etc

 

Nie rozumiem tego uprzedzenia do CA;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

dźwięk jest dobry, ale naciąłem się na wyłączające wzmacniacz zabezpieczenia - a nigdy nie miałem tego problemu na 640A - tym bardziej, że nie gram zbyt głośno. napisałem do nich i czekam na odpowiedź :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

kładąc ręce na wzmacniaczu, to wyraźnie przegrzewa się lewa strona - czyli zasilanie przedwzmacniacza.

z samą końcówką mocy, żadnych problemów nie widzę.

 

i nie otwieram, bo na gwarancji jest.

tylko trochę przykro, że zjebany :(

 

k... jak nie wzmacniacz, to Jon Lord - ale nic to, dokupiłem co trzeba ;-/

 

(i nie są to układy elektroniczne ;-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kładąc ręce na wzmacniaczu, to wyraźnie przegrzewa się lewa strona - czyli zasilanie przedwzmacniacza.

z samą końcówką mocy, żadnych problemów nie widzę.

 

i nie otwieram, bo na gwarancji jest.

tylko trochę przykro, że zjebany :(

 

k... jak nie wzmacniacz, to Jon Lord - ale nic to, dokupiłem co trzeba ;-/

 

(i nie są to układy elektroniczne ;-))

 

Kurcze Szkoda;-( A gdzie kupowałeś richard sounds?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Condition: Manufacturer refurbished: An item that has been professionally restored to working order by a manufacturer-approved vendor. This means the product has been inspected, cleaned and repaired to meet manufacturer specifications and is in excellent condition. This item may or may not be in its original packaging. See the seller’s listing for full details. See all condition definitions

 

 

I tu może być problem ale jak jest gwarancja to tylko czekać spokojnie na new.Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

ale roczna jest :)

 

Refurbished with 12 Months Richersounds Outlet Warranty

http://www.ebay.co.uk/itm/CAMBRIDGE-AUDIO-AZUR-650A-Black-Stereo-Amplifier-/110914820705?pt=UK_AudioTVElectronics_HomeAudioHiFi_Amplifiers&hash=item19d309da61

 

i już ładnie odpisali jak im założyłem sprawę na eBayu :)

 

Of course thats fine, please advise of a week day and an address where we can arrange an exchange of units.

The item will need to be boxed up so its safe for transit. I will also issue you a returns reference to go on the box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Of course thats fine, please advise of a week day and an address where we can arrange an exchange of units.

The item will need to be boxed up so its safe for transit. I will also issue you a returns reference to go on the box.

 

+

0

 

 

 

No to sie postarali;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.