Skocz do zawartości
IGNORED

UK Audio Club


bartek_bart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

proponuje 'dire straits' One Every Street jak lubisz i kawalek ' You and your friends' ktory testuje

 

Fakt zaj....kawałek;-)

 

Te wasze zakupy to.....przedszkole....początek drogi .....

 

Może i tak ale jeszcze dużo przed Nami i to Mnie cieszy;-)

 

PS. dobra, pół godziny przerwy na zakup kontrolowany - tzn. aby słuch odpoczął - i lecimy całymi albumami :)

 

No to Czekamy na opis wydarzeń;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

....no i ch......zostaje w swojej piaskownicy

 

exactly ;)

 

 

 

and much more...

 

No to Czekamy na opis wydarzeń;-)

 

http://www.richersounds.com/product/amplifiers-receivers/marantz/pm5004/mara-pm5004-blk

 

kup, najwyżej sprzedasz bez straty.

 

albo kup w piątek... i jak Ci się nie spodoba, to oddasz w poniedziałek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

http://audio.com.pl/testy/marantz-pm5003:2

http://www.stereophile.com/content/pm5003-ivsi-pm5004

 

jest dobrze, naprawdę fajny wzmacniacz za śmieszne pieniądze - zgadzam się z recenzentami co do opisu brzmienia.

aczkolwiek, gdybym miał do dokonać wyboru pomiędzy nim, a Azurem 650A, to musiałbym mieć obydwa jednocześne na jakieś 2-3 tygodnie.

Edytowane przez partick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

owszem można, ale ja np. lubię sprzęt nowy którego nie zmieniam zbyt często, a jakość którą zapewnia mi ten budżetowy wzmacniacz, zdecydowanie przewyższa tę z przed 30-40 lat - nie wspominając przez grzeczność, że były to klocki raczej niedostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja dalej szukam ciekawego wzmaka,a ze jestem na urlopie w pl to skorzystalem z gosciny znajomego ktory jest zwolennikiem starszych urzadzen i niewidzi lepszych,posiada sansui i faktycznie szczena mi opadla po odsluchu,namawia mnie wlasnie na ta marke.

 

Budzet? Moglbys sprobowac Densen'a z seri DM. Tylko, ze sa to klocki dosc drogie i raczej zadko spotykane na rynku secon hand.

Btw jaki Sansui ma twoj kolega?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to moze bym sie i skusil na najwyzszy model sansui 20000,ale sam nie wiem czy za mniejsze pieniadze cos okolo 2500-3500 i z nowszych skrzynek by mi nie wystarczylo.

 

Znajomy starszej daty jednak mnie kusi na starsze skrzynki,gdyz niewidzi lepszego brzmienia niz takowe,sugeruje rowniez Luxman`a 525 co o tym sadzicie?

 

Nadmieniam ze jednak zalezalo by mi na skorzystaniu z PRE-OUT,gdyz mam jedna pare kolumn MA RS8 i musialbym pogodzic z kinem domowym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Klubowicze jakby ktos szukal dobrych paczek tutaj na.miejscu w Uk to sprzedaje swoje Minas Anor IIIs w kolorze mahon. Prosze na PW jezeli ktos by potrzebowal;-)

 

Dzieki i sorki za to ogloszenie ale mysle ze bedzie latwiej do wyszukania. Mam co prawda kartony ale zawsze lepiej podjechac i odebrac osobiscie.

 

pozdr

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie dziś w Coventry w środku nocy, mogę kupić alkohol?

fajnie by było gdzieś w okolicy CV2 2LZ - bo mi samochód skasowano.

...uuuu someone was despaired...w wiekszych miastach sa taki firmy co przywioza ci co chcesz i o ktorej chcesz...;-)

''Polacy maja wszystkie przymioty, oprocz zmyslu politycznego'' Winston Churchill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Klubowicze jakby ktos szukal dobrych paczek tutaj na.miejscu w Uk to sprzedaje swoje Minas Anor IIIs w kolorze mahon. Prosze na PW jezeli ktos by potrzebowal;-)

 

Dzieki i sorki za to ogloszenie ale mysle ze bedzie latwiej do wyszukania. Mam co prawda kartony ale zawsze lepiej podjechac i odebrac osobiscie.

 

pozdr A na co kolega się teraz przesiadł. Bo z tego co pamiętam to już parę zacnych skrzynek u kolegi gościło,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Ano goscilo:). Mialem te przyjemnosc posluchac kilku u siebie z moim wzmakiem i cd. Duza frajda i doswiadczenie:)

Obecnie z tych co mialem najlepiej u mnie z moim sprzetem zagraly Leema Xeta. Zbieram wlasnie fundusze na nie:)

 

Co do Minasow to tez nie sa to jakies pierwsze lepsze skrzynki. Trzeba duzo z portfela wylozyc zeby pobic ich brzmienie... W moim przypadku 2.5 x wiecej niz minasy...:)

 

pozdr

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Ano goscilo:). Mialem te przyjemnosc posluchac kilku u siebie z moim wzmakiem i cd. Duza frajda i doswiadczenie:)

Obecnie z tych co mialem najlepiej u mnie z moim sprzetem zagraly Leema Xeta. Zbieram wlasnie fundusze na nie:)

 

Co do Minasow to tez nie sa to jakies pierwsze lepsze skrzynki. Trzeba duzo z portfela wylozyc zeby pobic ich brzmienie... W moim przypadku 2.5 x wiecej niz minasy...:)

 

pozdr

A ja pamiętam nie głupie Focusy, czy Kef 107.2 no i pewnie jeszcze inne,widzę że kolega lubi dobre granie na mocnym poziomie.A co z Bat vk300 sprzedany? Edytowane przez lukag72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pamiętam nie głupie Focusy, czy Kef 107.2 no i pewnie jeszcze inne,widzę że kolega lubi dobre granie na mocnym poziomie.A co z Bat vk300 sprzedany?

 

Witaj

 

A to chyba pomylka jednak:)

 

Nie mialem focusow i kef a co Bat'a to tylko pytalem i przymiarki robilem ale nic z tego nie wyszlo:)

 

pozdr

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie podłącze szukam kabli głośnikowych jak narazie podłączone chord company carnival silver screen i szukam drugiego do bi-wire;-) co polecacie?

 

Jak chcesz to wysle Tobie stereovox firefly. Jak sie spodoba to do ceny sie dogadamy;-)

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie podłącze szukam kabli głośnikowych jak narazie podłączone chord company carnival silver screen i szukam drugiego do bi-wire;-) co polecacie?

 

ja na twoim miejscu kupilbym taki sam kabel jak masz jesli chcesz do bi-wire, ewentualnie cos podobnegi np hord odyssey 2 lub 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na twoim miejscu kupilbym taki sam kabel jak masz jesli chcesz do bi-wire, ewentualnie cos podobnegi np hord odyssey 2 lub 4

 

Też właśnie tak myślałem ewentualnie coś z qeda lub widziałem też za nie duże pieniadze coś takiego ktoś was miał styczność z takimi kablami?

 

http://www.ebay.co.uk/itm/Van-Damme-Blue-Series-2-x-2-5-mm-1M-Speaker-Cable-/370622543981?pt=UK_Computing_Sound_Vision_Video_Cables_Adapters&hash=item564ad3386d

 

A co byście polecili z IC? bo narazie to jakieś buble za 1f

 

Oczywiście na początek z jednym zerem;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.