Skocz do zawartości
IGNORED

Oszust na giełdzie hi-fi


nautilus81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zawodowo też zajmuję się handlem i czasami sytuacja wymaga zaufania obu stron.

Te 1000 euro udało mi się niedawno zarobić jednego dnia (legalnie) więc aż tak nie przeżywam tego jak Ty.

Choć czasami muszę na 1000 euro pracować miesiąc.

Pieniądze są po to aby je wydawać i nimi obracać.

Dzisiaj tracę jutro zyskuję.

Pozdrawiam.

to nie ja przeżywam tylko to jest twoje uzewnętrznienie sam założyłeś ten owocny wątek!

chłopie ogarnij się

a jak nic się nie stało to po co dupe zawracasz ludziom ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mikson

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ja przeżywam tylko to jest twoje uzewnętrznienie sam założyłeś ten owocny wątek!

chłopie ogarnij się

a jak nic się nie stało to po co dupe zawracasz ludziom ???

 

Nie zawracam dupy tylko ostrzegam i chciałem zapytać czy ktoś miał już takie przypadki i okazuje się że nie jestem w tym sam i pewnie jest spora liczba ludzi którzy wstydzą się przyznać jakby nie było do swojego błędu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mieć dowód co było w paczce przyniesionej przez kuriera to poproś aby kurier został aż sprawdzisz. Jednak dodatkowo w tym pomieszczeniu gdzie odbierasz paczkę powieś jakąś kamerę np telefon i nagraj przyjście kuriera i sprawdzenie zawartości paczki. Zawsze może kurier uciec i zostaniesz na lodzie a tak to zawsze nagranie zostanie. Ważne aby w trakcie nagrania nagrała się twarz kuriera, paczka nie opuściła planu do chwili sprawdzenia. Dobrze jak byś pogadał z kurierem np. o wadze paczki, czy nic nie grucha nic w środku i zapytał się go który dziś jest aby wszystko było jasne z jakiego czasu te nagranie. Najlepiej aby kamera gdzieś stała. A i w pomieszczeniu czym jaśniej tym lepiej ponieważ te telefoniczne kamery...

Może być jakiś świadek nawet i z rodziny.

 

Mam nadzieję, że trochę Ci pomogłem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikson daj spokój po co sie tak burzysz.

Jeżeli Ty tak nie przeżywasz jak piszesz to po co tyle tych wpisów?

Napisałeś co myslisz i wystarczy CHŁOPIE!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawracam dupy tylko ostrzegam i chciałem zapytać czy ktoś miał już takie przypadki i okazuje się że nie jestem w tym sam i pewnie jest spora liczba ludzi którzy wstydzą się przyznać jakby nie było do swojego błędu.

po pierwsze to na bocznicy powinien być ten wątek

a po drugie masz rację to jest dobry przykład jak wtopić kasę ale nic się nie stało ogólnie :)

pozdr

 

Jeżeli chcesz mieć dowód co było w paczce przyniesionej przez kuriera to poproś aby kurier został aż sprawdzisz. Jednak dodatkowo w tym pomieszczeniu gdzie odbierasz paczkę powieś jakąś kamerę np telefon i nagraj przyjście kuriera i sprawdzenie zawartości paczki. Zawsze może kurier uciec i zostaniesz na lodzie a tak to zawsze nagranie zostanie. Ważne aby w trakcie nagrania nagrała się twarz kuriera, paczka nie opuściła planu do chwili sprawdzenia. Dobrze jak byś pogadał z kurierem np. o wadze paczki, czy nic nie grucha nic w środku i zapytał się go który dziś jest aby wszystko było jasne z jakiego czasu te nagranie. Najlepiej aby kamera gdzieś stała. A i w pomieszczeniu czym jaśniej tym lepiej ponieważ te telefoniczne kamery...

Może być jakiś świadek nawet i z rodziny.

 

Mam nadzieję, że trochę Ci pomogłem

 

aha .... robiłeś już tak i policja czy sąd akceptuje takie filmy jako dowody?

 

mikson daj spokój po co sie tak burzysz.

Jeżeli Ty tak nie przeżywasz jak piszesz to po co tyle tych wpisów?

Napisałeś co myslisz i wystarczy CHŁOPIE!!

ok

rada na przyszłość - okazje to często przekręty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Item Not Received i w tym momencie piłka jest po stronie sprzedającego - to on musi udowodnić paypalowi, że nie dość, że wysłał, to dotarło.

 

 

Gdybym zgłosił na policję że mam podejrzenia co do tej przesyłki np że może zawierać rzeczy niebezpieczne/nielegalne , przedstawić sprawę że mam do czynienia z ludźmi/gangiem wyłudzającym pieniądze.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nautilus81 - a przypadkiem nie jest tak że polski pay pal ( tj polski adres, polskie konto etc...) chroni tylko zakupy do 200 euro? (funtów USD) tj. na taki maksymalny zwrot możesz liczyć nie zależnie od wtopionej kwoty - tak bynajmniej kiedyś było...

ja kiedyś wtopiłem 2350 gp - równo po 45 dniach od rozpoczęcia procedury dostałem zwrot pełnej kwoty - ale konto zarejestrowane w kraju starej unii i płatność ściągnięta z konta tamtejszego banku.

Najlepiej zadzwoń na jakąś infolinię pay pala i dowiedz się co i jak - bo kiedyś były spore różnice w traktowaniu klientów ze starej UE a nowej...

a i raczej nie odbieraj paczki która do ciebie przyjdzie (jeśli przyjdzie) lub dogadaj się z kurierem i sprawdź jej zawartość przed podpisaniem odbioru - ja taką informację dostałem od pracowników pay pala jak prowadziłem swój spór...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adamo D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nautilus81 - a przypadkiem nie jest tak że polski pay pal ( tj polski adres, polskie konto etc...) chroni tylko zakupy do 200 euro? (funtów USD) tj. na taki maksymalny zwrot możesz liczyć nie zależnie od wtopionej kwoty - tak bynajmniej kiedyś było...

ja kiedyś wtopiłem 2350 gp - równo po 45 dniach od rozpoczęcia procedury dostałem zwrot pełnej kwoty - ale konto zarejestrowane w kraju starej unii i płatność ściągnięta z konta tamtejszego banku.

Najlepiej zadzwoń na jakąś infolinię pay pala i dowiedz się co i jak - bo kiedyś były spore różnice w traktowaniu klientów ze starej UE a nowej...

a i raczej nie odbieraj paczki która do ciebie przyjdzie (jeśli przyjdzie) lub dogadaj się z kurierem i sprawdź jej zawartość przed podpisaniem odbioru - ja taką informację dostałem od pracowników pay pala jak prowadziłem swój spór...

 

 

Dziwi mnie jedno, dlaczego sprzedający cały czas piszą maile (zarówno przez paypal jak i prywatną pocztę).

Gdyby mieli już "w garści" moją kasę to by olali sprawę i się nie fatygowali.

 

"Witaj Marcin

 

Ty Mnie posłał 1000 euro na moje konto PayPal.

Mam brać pieniądze na Juan z Hiszpanii. Chciał mi dać pozycji

 

za te pieniądze. Powiedział, że trzeba dać mu 1000 euro?

 

Proszę napisać wkrótce. To bardzo pilne!!

 

Drugi mail:

 

Myślałem, że trzeba dać Juan Adiego z Hiszpanii euro 1000. I powinien

przekazanie mu pieniędzy przez Western Union. Co element, który chciał ode mnie?

Niestety myślę, że powiedział mi kłamstwo: (

Co powiedział, dlaczego należy przenieść 1000 euro do mnie?

Marcus"

 

Juan pisze że paczka została wysłana przedsiębiorstwem żeglugowym Espanol i dojdzie do mnie w Czwartek.

Do Juana nie pisałem bezpośrednio od 3 dni , Tylko zażalenie do Paypal.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsiębiorstwo żeglugowe ... to co, on to niby frachtem morskim wysłał ? Z Hiszpanii ??? Maja kolesie fantazje ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się... że piszą to po to iż...

żebyś za szybko nie podejmował żadnych działań... zmierzających do odzyskania pieniędzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedsiębiorstwo żeglugowe ... to co, on to niby frachtem morskim wysłał ? Z Hiszpanii ??? Maja kolesie fantazje ...

 

Po ty mailu byłem na 99% pewny że to wał.

Dostałem potem odpowiedź.

 

otrzymasz wiadomość e-mail od agenta dostawy Nazywa się

Daniel Moores, a on będzie Pasing przez Londyn do Polska

 

A wczesnej przez kilka dni zwlekał z wysyłką bo pracował i nie miał czasu wysłać (pierwsze 5 dni po otrzymaniu przelewu) zaraz po tym zgłosiłem roszczenie

 

 

Wydaje mi się że chcieli grać na zwłokę i przesuwać termin od przelewu przez 30 dni abym nie miał możliwości zażalenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To standardowy wałek, nie łudź się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Yamaha NS1000 Monitor | Krell KSA-80 | Krell KRC-3mk2 | SBT + Tomanek ULPS | Metrum Octave DAC (14VA PSU) |

Siltech SQ38-G3 | Nordost Flatline | Tara Labs RSC Air 75 coax | Ecosse Nu Diva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, masz fart, gość oddał kasę dziś w południe :-)

 

 

Witaj Marcin,

Mam tranfsered pieniędzy do Ciebie w tej chwili. Musisz mieć pieniądze

w

2 dni. Naprawdę mi przykro, ale to nie była moja wina. Czy możesz powiedzieć mi

proszę

co powinienem wysłać do ciebie? Juan chce mieć pieniądze od Ciebie przez mnie. ja

 

nie ma żadnych pozycji dla Ciebie. I powinien tranfser Juan Adiego pieniądze

z

Ty i teraz muszę zapłacić 1000 euro za nic. Jestem bardzo zły, ale to

 

nie swoje winy. Dlaczego warto zapłacić pieniądze do mnie? Kto to powiedział?

Proszę napisać wkrótce. Muszę wiedzieć.

Marcus

 

Kur.... Nic z tego nie rozumie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi

(Konto usunięte)

Witaj Marcin,

Mam tranfsered pieniędzy do Ciebie w tej chwili. Musisz mieć pieniądze

w

2 dni. Naprawdę mi przykro, ale to nie była moja wina. Czy możesz powiedzieć mi

proszę

co powinienem wysłać do ciebie? Juan chce mieć pieniądze od Ciebie przez mnie. ja

 

nie ma żadnych pozycji dla Ciebie. I powinien tranfser Juan Adiego pieniądze

z

Ty i teraz muszę zapłacić 1000 euro za nic. Jestem bardzo zły, ale to

 

nie swoje winy. Dlaczego warto zapłacić pieniądze do mnie? Kto to powiedział?

Proszę napisać wkrótce. Muszę wiedzieć.

Marcus

 

 

Kur.... Nic z tego nie rozumie .

 

Nie wiem czym się tak ekscytujesz. Do mnie ten misiek również wysyłał już kilka razy jakieś odpowiedzi i oferty.

Na pierwszy rzut oka widać, że to zwykły przekręt. Codziennie na maila dostaje wiele BOSKICH propozycji z Chin i reszty świata które zrobią ze mnie milionera i ogiera:) Gdybym miał każdemu wysyłać kasę, to byłbym już dawno golcem:) Trochę zdrowego rozsądku zawsze się przydaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o okazjach, niesamowitych ofertach, wytykacie, że to od razu śmierdzi wałkiem i człowiek sam sobie winien. Przeczytajcie jeszcze raz początek tematu. Nautilus podkreślił, że to nie była śmierdząca okazja, a zwykły deal. Można mu zarzucić, że pieniądze potraktował lekką ręką ale nie sposób się nie zgodzić z jego podejściem do handlu, który w pewnym sensie opiera się na zaufaniu, a prawo, jak też dostępne narzędzia powinny wspomagać go. Chyba nie powinno dojść do tego, że jakikolwiek zakup będzie możliwy tylko poprzez ebay, bo inaczej będziemy sr** w gacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie o okazjach, niesamowitych ofertach, wytykacie, że to od razu śmierdzi wałkiem i człowiek sam sobie winien. Przeczytajcie jeszcze raz początek tematu. Nautilus podkreślił, że to nie była śmierdząca okazja, a zwykły deal. Można mu zarzucić, że pieniądze potraktował lekką ręką ale nie sposób się nie zgodzić z jego podejściem do handlu, który w pewnym sensie opiera się na zaufaniu, a prawo, jak też dostępne narzędzia powinny wspomagać go. Chyba nie powinno dojść do tego, że jakikolwiek zakup będzie możliwy tylko poprzez ebay, bo inaczej będziemy sr** w gacie.

Miałem już u siebie kilkadziesiąt urządzeń, znacznej większości nie odbierałem osobiście , raz mi się zdarzyło że kurier uszkodził wzmacniacz. Zawsze transakcje były w porządku. Sam sprzedawałem np manleya i kolumny audiophysic na hi fi giełdzie gdzie był tylko mój mail i ludzie wpłacali mi pieniądze na konto nawet nie prosząc fotek.

W tym przypadku miałem zdjęcia , dobry kontakt i przede wszystkim PayPal.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nautilus wcale nie wykazał się lekkomyślnością - zrealizował transakcję przez PayPal, co daje ochronę. A na oszustów trafić można i w niby renomowanym sklepie, a co dopiero wśród osób prywatnych. Dobrze, że odzyskałeś kasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha .... robiłeś już tak i policja czy sąd akceptuje takie filmy jako dowody?

 

Kiedyś zrobiłem podobnie ponieważ się bałem, że kurier ucieknie jednak kurier został i nawet pomagał rozpakowywać :]

 

Jeżeli chodzi o dowód to jak będziesz miał nagranie na którym widać dokładnie co i jak i dodatkowo dwóch świadków w składzie znajomy a drugi jak by nie było kurier choć nawet by uciekł to i tak będzie świadkiem. W sądzie i na przesłuchaniu będzie pytany czy tak wyglądało doręczenie i gdy powie tak to w tym momencie potwierdzi nagranie. Gdy jeszcze Twój świadek potwierdzi wiarygodność nagrania to dowód jest taki sam jak z monitoringu np. na stacji benzynowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nautilus81

 

No to dla równowagi chciałem potwierdzić, że także kiedyś padłem ofiarą podobnego oszusta. Dotyczyło blu-raya Oppo 83SE. Było to ok. 2 lata temu kiedy jeszcze nikt na ten temat nie pisał w internecie. Niestety nie mam dobrych wiadomości jeśli chodzi o przesyłkę. Najprawdopodobniej nie dostaniesz żadnej przesyłki a wszelka działalność oszusta ma za zadanie grę na zwłokę. Ja nie zdążyłem i pieniądze straciłem. Chcę Cię jednak ostrzec jeszcze przed jednym. Staraj się obserwować tego typu sytuacje na innych forach. Bo gość może Cię jeszcze bardziej zaskoczyć. Otóż co jakiś czas zmienia swoje dane (dlatego raz jest z Hiszpanii innym razem z Anglii a innym razem z.....Polski) i tworzy nowe konta mailowe. Może się więc zdarzyć, że pisząc do kogoś na zagranicznym forum poda Twoje dane osobowe. Tak było w moim przypadku. Można sobie wyobrazić jak mnie zamurowało gdy po wrzuceniu w wyszukiwarkę standardowego tekstu pisanego przez oszusta spotkałem w nim moje imię i nazwisko??? Oczywiście może podać tylko te dane i tworzy fikcyjne konto mailowe, ale i tak nie jest przyjemne gdy w takim tekście widzisz swoje imię i nazwisko. Prawdopodobnie co jakiś czas zmienia dane i podaje dane osób, które sam oszukał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dzisiaj takiego emaila

 

I am contacting you regarding your wanted advert, How you still

interested in buying this item.. I have it still in good working

condition and in perfect order. Good price is accepted, if you are

interested in buying from me. Let me know your price as well as the

your shipping contact address for shipping to your home. And i will

get back to you with details...Thanks and hope to hear from you soon.

 

Best regards

AGUSTIN MUÑUMER

VILLA DE PLENCIA 10,4ºC,

LAS ARENAS-VIZCAYA,48930

SPAIN

 

Jestem kontaktu z Tobą w sprawie Szukam, jaki nadal

zainteresowany kupnem tej pozycji .. Mam wciąż w dobrym

, oraz w idealnym porządku. Dobra cena jest akceptowane, jeśli są

zainteresowany kupnem ode mnie. Daj mi znać cenę, jak również

Twój adres kontaktowy wysyłki przesyłki do domu. I ja

wrócić do Ciebie z informacji ... Dzięki i mam nadzieję usłyszeć od

ciebie szybko.

 

Z poważaniem

AGUSTIN MUÑUMER

VILLA DE Plencia 10,4 º C,

Las Arenas-VIZCAYA, 48930

HISZPANIA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj tez dostałem maila od Agustina.

Żeby było śmiesznie, to nie dawałem żadnego ogłoszenia, tylko wysłałem maila do Sudgena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez oley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja również zajmuje się z za miłowania sprzętem Hi fi,wyszukuje w Euro. ciekawych pozycji, różnica polega na tym iż -jeżeli jest coś godnego uwagi to nie patrzę co i jak zawijam się i jadę po sprzęt osobiście nawet 1500km. Ostatnio a dokładnie dzisiaj w nocy otrzymałem taką ofertę

 

I am contacting you regarding your wanted advert, How you still

interested in buying this item.. I have it still in good working

condition and in perfect order. Good price is accepted, if you are

interested in buying from me. Let me know your price as well as the

your shipping contact address for shipping to your home. And i will

get back to you with details...Thanks and hope to hear from you soon.

 

Best regards

AGUSTIN MUÑUMER

VILLA DE PLENCIA 10,4ºC,

LAS ARENAS-VIZCAYA,48930

SPAIN

 

Jestem kontaktu z Tobą w sprawie Szukam, jaki nadal

zainteresowany kupnem tej pozycji .. Mam wciąż w dobrym

, oraz w idealnym porządku. Dobra cena jest akceptowane, jeśli są

zainteresowany kupnem ode mnie. Daj mi znać cenę, jak również

Twój adres kontaktowy wysyłki przesyłki do domu. I ja

wrócić do Ciebie z informacji ... Dzięki i mam nadzieję usłyszeć od

ciebie szybko.

 

Z poważaniem

AGUSTIN MUÑUMER

VILLA DE Plencia 10,4 º C,

Las Arenas-VIZCAYA, 48930

HISZPANIA

 

przecież na milę czuć wałkiem .Owszem również ogłaszam się z propozycją sprowadzenia jakiegoś klocka czy zestawu kolumn,ale zazwyczaj zapraszam do siebie po odbiór,bądź osobiście zawożę sprzęt do klienta.Panowie nie neguje kupowania na aukcjach zagranicznych,oszustów jest pełno nie tylko w Polsce,Chciałbym zauważyć że większość patentów na oszustwa rodzi się,Na wyspach -U.K, drugi kraj to Włochy i Hiszpania.Stosunkowo bezpiecznym rynkiem są Niemcy,oczywiście o ile mamy do czynienia z rodowitym Niemcem. Następna sprawa dotyczy wysyłki tu dopiero pojawiają się kłopoty.Paczki na terenie Zachodniej części Europy są bezpieczne ,po przekroczeniu naszej granicy dzieją się cuda. Potrafiłem zapłacić za wysyłkę paczki ponad 150 Eur.To w jakim stanie dotarł do mnie sprzęt,przyprawiło mnie ból głowy i ból pustej kieszeni.Teraz jeżdżę kompleksowo po większą ilość sprzętu aby redukować koszty.Jeszcze jedno ostatnio na Ebay . pojawiło się kilka bardzo ciekawych wręcz unikatowych klocków licytacja od zera. jednie konto z którego była wystawiona rzecz,było świeżo założone,Patrzcie dokładnie na wszystkie elementy takie jak opinie od kupujących itd. Pozdrawiam i życzę udanych i przemyślanych zakupów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dziś dostałem identycznego maila, facet chyba upatrzył sobie giełdę HiFi i odpowiada na wszystkie oferty kupna jakie się tam pojawiają:

 

I am contacting you regarding your wanted advert, How you still

interested in buying this item.. I have it still in good working

condition and in perfect order. Good price is accepted, if you are

interested in buying from me. Let me know your price as well as the

your shipping contact address for shipping to your home. And i will

get back to you with details...Thanks and hope to hear from you soon.

 

Best regards

AGUSTIN MUĂ‘UMER

VILLA DE PLENCIA 10,4ÂşC,

LAS ARENAS-VIZCAYA,48930

SPAIN

 

Jestem kontaktu z Tobą w sprawie Szukam, jaki nadal

zainteresowany kupnem tej pozycji .. Mam wciąż w dobrym

, oraz w idealnym porządku. Dobra cena jest akceptowane, jeśli są

zainteresowany kupnem ode mnie. Daj mi znać cenę, jak również

Twój adres kontaktowy wysyłki przesyłki do domu. I ja

wrócić do Ciebie z informacji ... Dzięki i mam nadzieję usłyszeć od

ciebie szybko.

 

Z poważaniem

AGUSTIN MUĂ‘UMER

VILLA DE Plencia 10,4 Âş C,

Las Arenas-VIZCAYA, 48930

HISZPANIA

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

strumieniowiec, lampy i tuby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nautilus81

 

I jak tam odzyskales kase?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JVC x5500 | Screen 120' Duronic | AVR Marantz 7012 | Media Players - Apple TV 4K - Zidoo Box z10 + HP 24TB server RAID 10 | Monitor Audio RX 7.1.2 | Sub REL 328 - Stereo - Naim XS + Arcam rPlay +Usher Dancer Mini.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

dziś dostałem identycznego maila, facet chyba upatrzył sobie giełdę HiFi i odpowiada na wszystkie oferty kupna jakie się tam pojawiają:

 

Daj maila z jakiego pisze I każdy będzie mu mógł wysłać wiązankę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.