Skocz do zawartości
IGNORED

Zasilacze Tomanek - wymiana opinii, doświadczeń, sugestie itp. Klub Miłośników.


Tomanek1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli komuś nie odpisałem - przepraszam. To nie ze złej woli, dorobienia się pod sufit czy cokolwiek innego. Pytań jest tyle, w tym bardzo szerokich, że ciężko wszystko ogarnąć bez pominięcia czegoś. Postaram się poprawić w tej kwestii......doby nie rozciągnę, przeszkolę i posadzę kolejną osobę do pracy, która odciąży mnie w pracy obciążając jednocześnie budżet firmy. Dalej to już zwykła ekonomia, szczegóły zmian niebawem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komu potrzeba instrukcji ze schematem połączeń - proszę o maila, bez problemu prześlę.

Zdarza się nieraz, że coś ominę. Jestem tylko człowiekiem.

Czy się "nałapałem" - chyba jak każdy chce coś zarobić by móc na jakimś podstawowym poziomie utrzymać ze swojej pracy rodzinę i nie poświęcać przy okazji 20 godzin na dobę na pracę, to chyba naturalne.

Panie Mariuszu, kto jak kto, ale Pan na warunki finansowe swych zakupów, nie powinien narzekać....

Tomaszu to nie chodzi o warunki jakie mi robisz cenowe , ba pomijam to że pewnie prawie każdy m ate warunki :) wkur,,wia mnie to że nie odpisujesz na pytania a czekam ze dwa tygodnie halo ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :)

 

Osobiście odpowiedź od Tomanka na PW z tego forum trwają max 2 doby, dokładnie to nie mam na co narzekać, a wymyślam jak dzieciak... :) A to Tap8 w innym secie które specjalnie dla mnie zostały zmienione lub ULPS MINI w dziwnej konfiguracji...

 

Możliwe że nie zasłużyłem sobie, aby czekać na odpowiedź dwa tygodnie ;)

Edytowane przez Millerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyjaśniłem w poprzednim poście, jedno z drugim mocno koreluje. Doświadczenie w handlu z pewnością Ci też to potwierdzi. Trzymanie jakości, w tym również kontaktu z Klientem na sensownym poziomie, to są też koszty. Ciężko jest na dłuższą metę obciążać się coraz bardziej bez przenoszenia kosztu na Klienta, nieprawdaż? Porównaj proszę ceny z 2011 roku, 2012 roku i obecne. Dużo się zmieniło? Ceny chleba i benzyny też pozostały w podobnej proporcji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu to nie chodzi o warunki jakie mi robisz cenowe , ba pomijam to że pewnie prawie każdy m ate warunki :) wkur,,wia mnie to że nie odpisujesz na pytania a czekam ze dwa tygodnie halo ?

Po za tym pamietasz że sprzedałem zasilacz poniżej twoich kosztów na allegro w ciągu tygodnia ? więc wiesz że padłem na nim :) to po co mi mówisz o kosztach i cenach dla mnie skoro i tak trace czasami , a wiesz że nie o tomi chodzi ,ja szukam zawsze alternatywy dla siebie i mojego systemu ,a cena to chyba wiadomo że jak sie kupuje kilkunasty temat to musi byc jakaś ? w sensie uczciwa ,czy ja naciskałem na cene ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poruszam sprawy oficjalne, które przystoją do ogólnej dyskusji, gdyż jak zauważyłem dotyczą nie tylko jednej osoby. Poruszona została kwestia kontaktu - odniosłem się do tematu. Wnioski wyciągnę, z resztą już zasygnalizowałem co zamierzam. Nie odpowiadam za to co kto pisze, banować nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyjaśniłem w poprzednim poście, jedno z drugim mocno koreluje. Doświadczenie w handlu z pewnością Ci też to potwierdzi. Trzymanie jakości, w tym również kontaktu z Klientem na sensownym poziomie, to są też koszty. Ciężko jest na dłuższą metę obciążać się coraz bardziej bez przenoszenia kosztu na Klienta, nieprawdaż? Porównaj proszę ceny z 2011 roku, 2012 roku i obecne. Dużo się zmieniło? Ceny chleba i benzyny też pozostały w podobnej proporcji?

Tomek błagam jedziesz Beatą Szydło ,nie biadol ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poruszam sprawy oficjalne, które przystoją do ogólnej dyskusji, gdyż jak zauważyłem dotyczą nie tylko jednej osoby. Poruszona została kwestia kontaktu - odniosłem się do tematu. Wnioski wyciągnę, z resztą już zasygnalizowałem co zamierzam. Nie odpowiadam za to co kto pisze, banować nie będę.

Czekaj to ty tu banujesz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako założyciel wątku mogę to robić w jego obrębie, ale nie korzystam z tego narzędzia. Bądź spokojny.

Myślę, że pewne sprawy wyjaśniliśmy a prowadzenie dyskusji w kierunku udowodnienia kto bardziej winien, nie ma sensu.

Edytowane przez Tomanek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Tomaszu buziaki przesyłamy hee ,

ps możesz banować życie to nie AS pozdrawiam wszystkich użtkownikow , pamietajcie to wy jesteście ważni i tej zasady cza się trzymać , że tak powiem przysłowiową laskę to mają nam firmy robić i nikt na ręcznym jechać nie musi :)))) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się dobrze zorientowałem, to kol. freju jest stałym klientem Pana Tomasza. Jako taki ma zapewne najefektywniejszy kanał komunikacyjny jakim jest telefon. Po co więc wylewać publicznie swoje żale, anse itp. Prawdopodobnie niewielu z nas interesują Twoje zaszłości z Panem Tomaszem. Dobrze byłoby, żeby to zostało między Wami.

A Twoje niezbyt taktownie formułowane pretensje zaczynają trącić mi czarnym PR-em.

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się dobrze zorientowałem, to kol. freju jest stałym klientem Pana Tomasza. Jako taki ma zapewne najefektywniejszy kanał komunikacyjny jakim jest telefon. Po co więc wylewać publicznie swoje żale, anse itp. Prawdopodobnie niewielu z nas interesują Twoje zaszłości z Panem Tomaszem. Dobrze byłoby, żeby to zostało między Wami.

A Twoje niezbyt taktownie formułowane pretensje zaczynają trącić mi czarnym PR-em.

No tak to co teraz ? ) skoro pan juz wszystko wie ?

 

No tak to co teraz ? ) skoro pan juz wszystko wie ?

 

proponuje sie skupić na pierwszym moim poście ,może wtedy będzie ci łatwiej , sory tak tylko pomyslałem :))))-:)

 

... Chyba jednak kupię klimatyzację :-)

gadasz i gadasz kup sobie stary i opublikuj bedziemy sie cieszyc razem z tobą , coś taki tajemniczy ? Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak żeby nie było że tanio wnoszę ,to system hegel haaa wiem nie lubicie ja lubie h200A dac hd25 konwerter singxer su1 i tu kurna chłopaki skupienie bo ten konwerter robi rote dalej dac hd25 i i xlr na miedzi za 650euro dalej h200a i albedo monolith od wczoraj mistrz świata ten kabelek ,albedo to kawał dobrego druta i tu jest koniec półśrodków , i pytanie to lipa jest ?

 

Pogrążasz się stary, poniżasz się stary, nic już nie pisz bo pampers Ci przemoknie.... Ciao chłopcze.

A i jeszcze jedno (twoim oczywiście poziomem)...

ucałuj żonę odemnie, ona wie gdzie :)

Mój boże co ci sie stało , przecież masz takie fajne zdjęcie ?

 

Odpadamy heja :)

Edytowane przez freju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogrążasz się stary, poniżasz się stary, nic już nie pisz bo pampers Ci przemoknie.... Ciao chłopcze.

A i jeszcze jedno (twoim oczywiście poziomem)...

ucałuj żonę odemnie, ona wie gdzie :)

ok jak tak jedziesz to tu na forum oficjalnie ogłaszam wzywam cie do walki jestem z lubina kghm zagłębie łubin , to gdzie sie bijemy :)? bywam czasem we wrocku krakowie pisz na priv ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Nie ucz ojca dzieci robić i tą laurke w elementarzu zapodaj tacie mamie nie mi , siedze w klimie całe życie w sensie w handlu :))) cenie sobie szacunek do klienta hejaPytanie do klientów co może byli potraktowani ,np nie odpisami , bez żadnego wyjasnienia ,ja naprawdę byłem cierpliwy i czekam długo , ale to nie jest pierwszy raz dziekuje ,po mimo promocji " :)Pamietajcie panowie panie że to wy zostawiacie hajs i wy wymagacie , a tu nawet minimum niema , total olewka na zapytania , teraz sie naglę pan Tomasz odzywa na priv czyli jednak widzi pytania jak trzeba. to jest pytanie ? ja pytań nie mam pozdr,,,

To smutne co piszesz. Miałem nie odpowiadać ale muszę. Kultura osobista to coś co się ma, wynosi z domu, z wychowania ale można też się tego nauczyć. I Tobie tego życzę. Miłego wieczoru. Już mnie tu nie ma i nie będzie.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To smutne co piszesz. Miałem nie odpowiadać ale muszę. Kultura osobista to coś co się ma, wynosi z domu, z wychowania ale można też się tego nauczyć. I Tobie tego życzę. Miłego wieczoru. Już mnie tu nie ma i nie będzie.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

słuchaj darek jak cie nie ma to nie pisz , bo ja tez bym chciał zjeść ciastko i mieć ciastko ,,myśle darek że ty nie doświadczyłeś żadnej kultury i to jest smutne wiesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.