Skocz do zawartości
IGNORED

Odtwarzacz strumieniowy z twardym dyskiem


tomii241

Rekomendowane odpowiedzi

mam wzmacniacz Magnat MA800. Podłączałem do niego odt. CD Magnat MCD 850 vs. odt. strumieniowy Sonos ZP90

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ja różnicy nie wyczułem.

nie jest to może sprzęt super hifi, ale funkcjonalność jest bajeczna. zwłaszcza jako multiroom (mam jeszcze S5 w innym pomieszczeniu).

 

co do inwektyw na tym forum to mam dla Was jedno zdanie pod rozwagę: radość może sprawiać słuchanie muzyki nawet z radia kuchennego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radość może sprawiać słuchanie muzyki nawet z radia kuchennego.

 

Coś w tym jest; czym lepsze radio tym mniejsza przyjemność ze słuchanych nadawanych audycji (no ale to wina nadawców puszczających pokompresowane dziadostwo z "puszki")

 

nie pozostaje mi nic innego jak Ci pogratulowac ,to ze jestem dennym muzykiem to dowiedzialem sie dzisiaj wlasnie od Ciebie no coz ....wlasnie siedze w studio w jednym z lepszych studiow !!!! naganiowych z ludzmi ktorzy za produkcje muzyki dostali oscara i dalem im poczytac co wypisujesz ,powiem ci tylko ze mieli niezly ubaw sczegolnie w stwierdzeniu ze jestes informatykiem ,zycze sukcesow w pracy zawodowej, ja bede nadal sobie gral i pracowal z najlepszymi realizatorami w tym kraju

 

pozdrawiam

 

Nie mów, siedzisz z Janem AP Kaczmarkiem, pozdrów go od nas :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z nim ale realizatorem J.Paczkowskim, ktory mu zrealizowal i wyprodukowal oskarowa plyte ,pozdrowilem juz :-)

 

jezeli koledzy maja ochote moge wrzucic foty ze studia ,kable ,przetworniki,monitory itp ale to jak chcecie bo to troche nie na temat,tu sie obrywa przesympatycznej Olivce , no i biednym dennym muzykom, a mysle ze warto zobaczyc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj go dla czego tyle lat po wojnie dźwięk do polskiego filmu jest taki kiepski czyżby to Filmówka z Łodzi pracowała dalej tylko obrazem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
jezeli koledzy maja ochote moge wrzucic foty ze studia ,kable ,przetworniki,monitory itp

Bardzo chętnie. Taki offtopic jest na pewno sympatyczniejszy, niż personalne pyskówki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Once a CD or download is converted to FLAC, the only way you can achieve the superior sound of WAV files is to go back to the original CD or source for a new rip or WAV download. - "The Absolute Sound" - Charles Zeilig, Ph.D., and Jay Clawson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amores nie denerwuj sie nie ma po co tracić czasu i nerwów na gadki z ludźmi, których nawiększym życiowym sukcesem jest to że w ogóle jeszcze jakoś żyją. Poza tym zauważ że nie da się merytorycznie dobrej dyskusji prowadzić z ludźmi w Polsce. Zawsze jakieś problemy i swady, przecież tym żyje cały anonimowy świat internetu. Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amores nie denerwuj sie nie ma po co tracić czasu i nerwów na gadki z ludźmi, których nawiększym życiowym sukcesem jest to że w ogóle jeszcze jakoś żyją. Poza tym zauważ że nie da się merytorycznie dobrej dyskusji prowadzić z ludźmi w Polsce. Zawsze jakieś problemy i swady, przecież tym żyje cały anonimowy świat internetu. Pozdrawiam

 

Smutne to ale prawdziwe!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytaj go dla czego tyle lat po wojnie dźwięk do polskiego filmu jest taki kiepski czyżby to Filmówka z Łodzi pracowała dalej tylko obrazem :)

 

Filmowka z Łodzi juz nie istnieje , jest cos takiego jak Toya studios w Łodzi,odnosnie dzwieku w filmach to masz racje jest fatalnie , amerykanie juz w latach 50 robili takie rzeczy z dzwiekiem o ktorych nam sie dzisiaj nie sni , no ale wiadomo dlaczego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróćmy do tematu....

o rety, Bullsi odpadli z 76ers. 4:2. teraz Philadelphia zagra z Celtics.

kogo obstawiacie na zwycięzcę serii?

 

Mili, c... mnie obchodzą Wasze potyczki. W tym miejscu rozmawiamy o odtwarzaczach strumieniowych i/lub dyskach sieciowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.