Skocz do zawartości
IGNORED

Audiofilskie bezpieczniki


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Skoro bezpieczniki mają wpływ na efekt końcowy, to jak wymienię bezpieczniki A na bezpieczniki B w mojej drukarce monochromatycznej to zacznie mi drukować na kolorowo?

W audio sprawdzenie wpływu bezpiecznika jest bardzo proste. Ta próba/test była już w tym wątku opisywana. Do bezpiecznika podłącza się bocznikujący przełącznik. Kolega włącza i wyłącza (zwiera bezpiecznik) a my słuchamy i stwierdzamy lub nie zaistnienie zmiany. To jest też dobra próba na sprawdzenie rozdzielczości sprzętu tzn. czy warto inwestować w drogie bezpieczniki do posiadanego przez nas sprzętu ;-). Pstryk, pstryk i wszystko jasne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audio sprawdzenie wpływu bezpiecznika jest bardzo proste. Ta próba/test była już w tym wątku opisywana. Do bezpiecznika podłącza się bocznikujący przełącznik. Kolega włącza i wyłącza (zwiera bezpiecznik) a my słuchamy i stwierdzamy lub nie zaistnienie zmiany. To jest też dobra próba na sprawdzenie rozdzielczości sprzętu tzn. czy warto inwestować w drogie bezpieczniki do posiadanego przez nas sprzętu ;-). Pstryk, pstryk i wszystko jasne.

 

Tak - jest to dobra droga dla tych nietechnicznych- "nie wiem jak to działa ale działa", którym tłumaczenie techniki ciężko zrozumieć.

Tyle, że oni często nie chcą PRÓBOWAĆ - próbowali? Nie próbowali - bo panowie dobrze przeczuwają, że NIE "byliby zadowoleni".

 

Skoro bezpieczniki mają wpływ na efekt końcowy, to jak wymienię bezpieczniki A na bezpieczniki B w mojej drukarce monochromatycznej to zacznie mi drukować na kolorowo?

 

Tak to może i nie (?) ALE, może wydrukowałaby to co zapisano "między wierszami"?

 

a tak już "poważnie" - bezpieczniki, kable, sieciówki - DZIAŁAJĄ TYLKO W AUDIO!

...zapamiętnij se to kursant, raz na jutro!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że oni często nie chcą PRÓBOWAĆ - próbowali?

No właśnie tu wypada zadać pytanie, dlaczego nie chcą próbować rzetelnie tematu wyjaśnić?

 

Nie próbowali - bo panowie dobrze przeczuwają, że NIE "byliby zadowoleni".

Zadowolenie to rzecz bardzo indywidualna. Czasem wystarczy wiedza że w liniach zasilających są drogie hi-endowe bezpieczniki żeby zadowolenie wzrosło co może mieć wpływ na odbiór bodźców dźwiękowych, ale to działania z dziedziny psychologii a nie techniki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Skoro bezpieczniki mają wpływ na efekt końcowy, to jak wymienię bezpieczniki A na bezpieczniki B w mojej drukarce monochromatycznej to zacznie mi drukować na kolorowo?

 

nie

 

ale jak czyałeś zapewne - Sic !

Dowolny "bezpiecznik" zachowa się inaczej w każdym urządzeniu,

 

 

wiec musisz kupic garść i drukować i patrzyć !

 

czy nie zamienia U na Ó

CH na H

 

i takie tam

 

no patrzeć trzeba ! - możliwe że niektóre literki beda bardziej zaokrąglone , a czerń bardziej czarna

 

no chyba że potrafisz odsłuchać tekst

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasywny element w układzie elektrycznym , o stałych własnościach , po wpięciu w układ elektrczny powoduje za każdym razem inny rodzaj zmian ?

 

nie rozwazam juz kwesti czy bezpiecznik wpływa na dzwiek czy nie

 

ale w jaki sposób wpływa w rózny sposób ?

 

to jest niemal jak robienie tego samego i oczekiwanie za każdym razem innych zmian

 

Lepiej się już czujecie ... ?

 

nie

bo w demokracji niestety racje ma wiekszość - a wybory niebawem - co mnie z lakka przeraza :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjąłem z cayina ha1a mk2 oryginalny, i zastąpiłem kablem 5n + kabel zasil. Xindak fp-1. Jade na przetwornicy 230->220V ze wględu na lampy.. Mam nadzieję,iż nic sie nie zjara^^. Po 5 min odsłuchu od razu kupiłem srebrny bezpiecznik z ciekawości.

Zmiany jak dla mnie są spektakularne. Sopran świeci i błyszczy. Pojawiły się mikro detale.Dźwięk stał się trochę jaśniejszy. Niekoniecznie duży plus w połączeniu z hd800. (koszt 0zł, więc nic sobie nie wmawiam)

Już się bałem,że mimo wymiany dwóch sterujących i dwóch mocy, góra jest przymulona. Mam nadzieje, że jeżeli już do mnie dopłynie dussun xc-1, zmiany będą chociaż w połowie tak dobre po wyrzuceniu bezpiecznika. Odsłuch może nie do końca obiektywny, ponieważ u mnie w bloku o tej porze, raczej małe zasyfienie sieci. Czasem koło 20.00 nie da się słuchać.

 

Gdybym musiał zapłacić za ten kawałek drutu myślę, że byłbym w stanie dać nawet za niego 400zł. Ciekawe,że w moim audi gd r2r 1, w ogóle nie ma żadnego bezpiecznika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasywny element w układzie elektrycznym , o stałych własnościach , po wpięciu w układ elektrczny powoduje za każdym razem inny rodzaj zmian ?

 

nie rozwazam juz kwesti czy bezpiecznik wpływa na dzwiek czy nie

 

ale w jaki sposób wpływa w rózny sposób ?

 

to jest niemal jak robienie tego samego i oczekiwanie za każdym razem innych zmian

 

Billy po Twoich postach wnioskuję, że niezły kozak jesteś ...

Wiedzę masz ogromną ...

Zaprojektuj jakiś wzmacniacz. Nie przeróbkę jakiegoś projektu tylko własną autorską konstrukcję. Z Twoją wiedzą będzie na pewno wyjątkowa.

 

Posłuchamy, ocenimy ... nie będzie z pewnością reagować na kable ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę masz ogromną .

 

tu nie potrzebna jest żadna ogromna wiedza

 

jesli element pasywny reaguje w sposób rózny - a przede wszystkim nie kontrolowany - to w jaki sposób do nędzy , udało sie komukolwiek skonstruowac jakiekolwiek urządzenie - nie audio - pracujące stabilnie i powtarzalnie ?

 

w waszej kopali absurdów schodzicie na coraz nizsze pokłady

 

naprawde głębokie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ja tam ani wierzę ani nie wierzę...współczuję tylko tylko wszystkim poszukującym "swojego brzmienia"...mnie takie zabawy przyjemności nie sprawiają...

 

Udało mi się "za darmo" mieć brzmienie takie jak kocham...raz jak na jakiś czas polecę posłuchać coś drogiego i uznanego...by potwierdzić czy jestem "dźwiękowo trendy"...

 

Za to mam od z...a czasu by słuchać, słuchać i jeszcze raz słuchać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biadolić w kółko te same teksty

 

nie ja odkopałem ten watek

a teksty nie sa te same - bo do tej pory było że bezpiecznik wpływa na dzwięk

ale dziś pojawiła sie nowa ! , lepsza teoria

a mianowicie taka że

 

Dowolny "bezpiecznik" zachowa się inaczej w każdym urządzeniu

 

co oznaczałoby , ni mniej nie wiecej , ze w zasadzie nie dałoby sie skonstruować żadnego urządzenie które pracowałoby stabilnie i powtarzalnie

 

naprawde tego nie zauwazacie co wypisujecie ? czy jakiś handelek na boku bezpiecznikami i kabelkami uskuteczniacie ?

 

no tak szczerze , po mesku :>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ja odkopałem ten watek

a teksty nie sa te same - bo do tej pory było że bezpiecznik wpływa na dzwięk

ale dziś pojawiła sie nowa ! , lepsza teoria

a mianowicie taka że

 

 

 

co oznaczałoby , ni mniej nie wiecej , ze w zasadzie nie dałoby sie skonstruować żadnego urządzenie które pracowałoby stabilnie i powtarzalnie

 

naprawde tego nie zauwazacie co wypisujecie ? czy jakiś handelek na boku bezpiecznikami i kabelkami uskuteczniacie ?

 

no tak szczerze , po mesku :>

 

Nie Ty odkopałeś ale zawsze można się wtrącić ... to mi zakrawa na jakąś perwersję.

Tak szczerze, po męsku kręci Cię to w jakiś swoisty sposób?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne ... Billy

 

Mam 3 fabryki bezpieczników i 8 manufaktur kablarskich, palę tylko Hawana Monte Cristo i kołyszę się w hamaku popijając 18 letnią whisky :-).

 

Pozdrowienia z Mauritiusa

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze, po męsku kręci Cię to w jakiś swoisty sposób?

 

zadawanie niewygodnych pytan ?

 

to moja psja

zreszta ... jak sam wiesz moja wiedza jest .. mała, i chce ja powiekszyc

 

a zeby to zrobić to trzeba pytac

a wiec pytam

jesli element pasywny reaguje w sposób rózny - a przede wszystkim nie kontrolowany - to w jaki sposób do nędzy , udało sie komukolwiek skonstruowac jakiekolwiek urządzenie - nie audio - pracujące stabilnie i powtarzalnie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób w ogóle działają wzmacniacze lampowe?

Zmiany parametrów w czasie każdej lampy są niekontrolowane, wręcz nieprzewidywalne ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Billy

 

To proszę wytłumacz mi jak chłop krowie na rowie jakim cudem zachodzi takie zjawisko.

Mam fabrycznie nowy transformator.

Żarówki fabrycznie nowe

Rezystory fabrycznie nowe

Kondensatory foliowe fabrycznie nowe.

 

Buduję z tych elementów obciążenie na każde uzwojenie wtórne, żarówka, kondensator i rezystor równolegle.

Po podłączeniu żarówki świecą bardzo ciepłym żółtym światłem o niskiej jasności można powiedzieć, że bardziej się tlą niż świecą, a po kilku godzinach świecą mocnym światłem w stronę białego.

 

Cud ?

 

Billy Idol te słowa przejdą do historii "jesli element pasywny reaguje w sposób rózny - a przede wszystkim nie kontrolowany - to w jaki sposób do nędzy , udało sie komukolwiek skonstruowac jakiekolwiek urządzenie - nie audio - pracujące stabilnie i powtarzalnie ? "

 

Pozdrawiam

Pygar

 

P.s. Ja wiem, że wielu "naókofcom" nie podoba się termin zwany w audio wygrzewaniem ale rzeczywistość jest bezlitosna :-).

 

Po co robić doświadczenia, skoro z góry wiadomo jak powinno być ... w teorii ? :-)

 

W teorii którą ktoś stworzył żeby, każdy prosty człowiek mógł zrozumieć bardzo skomplikowane zjawiska, które istnieją w przyrodzie, a jakiś mądry dorobił do tego swoja teorię, która jak każda teoria ma masę uproszczeń i warunków, dopiero przy których można znaleźć jakieś wyniki, które w jakiś sposób, lepszy lub gorszy pasują do tej teorii.

 

Sprawa jest bardzo prosta w każdym ułamku sekundy występują następujące po sobie zmiany i jako obserwatorzy możemy je zakłócać bardziej lub mniej.

 

Należy pamiętać, że człowiek często niejako "na siłę" próbuje te zmiany dostrzec, zmierzyć i dorobić do tego jakiś naukowy wywód ale i bez tego te zjawiska zachodzą cały czas i nie czekają na "pozwolenie" naukowca żeby się odbyć .

 

To tak a propos wszelkich teorii i wiedzy książkowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduję z tych elementów obciążenie na każde uzwojenie wtórne, żarówka, kondensator i rezystor równolegle.

Po podłączeniu żarówki świecą bardzo ciepłym żółtym światłem o niskiej jasności można powiedzieć że bardziej się tlą niż świecą, a po kilku godzinach świecą mocnym światłem w stronę białego.

 

Cud ?

 

mam rozumiec że jasnosc i barwe światła zmierzyłeś ?

 

czy tylko zaobserwowałes ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud ?

 

A dla ciebie to cud? Czy może cud "wygrzewania"?

Tym chciałeś "udowodnić" "Wygrzewanie" jak mniemam...

 

Coś o tym "cudzie" poczytaj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jaki sposób w ogóle działają wzmacniacze lampowe?

 

zauwazyłeś słowo "nie audio" ?

 

kazde urządzenie posiada bezpiecznik

 

skoro bezpieczniki wpływaja w rózny i niekontrolowany sposób na urządzenia audio to chyba tak sama wpływają na inne ? czy nie ? czy audio to jest taka wyjątkowa i ... magiczna dziedzina ? :>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest - zasadnicza.

 

W urządzeniu "nie audio" np. drukarka - drukuje i widać wydruk, który można porównać ze sobą, np. drukuję 1000 stron i porównuję pierwszą z ostatnią, dzięki czemu mogę zaobserwować czy mechanizm jest sprawny, czysty, czy może kończy się toner itd.

 

W audio wszelkie procesy które zachodzą w czasie są słyszalne, gdy sprzęt odtwarza muzykę, można te zmiany porównać , godzinę po godzinie, dzień po dniu itd.

 

Pozdrawiam

Pygar

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy audio to jest taka wyjątkowa i ... magiczna dziedzina ?

 

No nie udawaj mi tu, że o tym nie wiedziałeś? :)))))))))

 

 

Pygar -> jak tam ma się Twój """""cud""""???...z żaróweczką???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W urządzeniu "nie audio" np. drukarka - drukuje i widać wydruk, który można porównać ze sobą, np. drukuję 1000 stron i porównuję pierwszą z ostatnią, dzięki czemu mogę zaobserwować czy mechanizm jest sprawny, czysty, czy może kończy się toner itd.

 

 

W audio wszelkie procesy które zachodzą w czasie są słyszalne, gdy sprzęt odtwarza muzykę, można te zmiany porównać , godzinę po godzinie, dzień po dniu itd.

 

a nie moza wykonać 1 000 kopi cyfrowych i porównać tej pierwszej z tysięczną ?

 

Miłego popołudnia, dyskusja z wami jest tak pasjonująca jak rozmowa z niewidomym o kolorach.

 

można afgłuchym rozmawiac o muzyce ! pod warunkiem że zna on techniczy jej zapis - udowodnił to Bethoveen

 

ale jak z ignorantem rozmawiac o fizyce ? :>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłego popołudnia, dyskusja z wami jest tak pasjonująca jak rozmowa z niewidomym o kolorach.

 

Pozdrawiam

Pygar

 

Rozumiem. Elektrotechnika, zwłaszcza dla laika (o i rym cym, cym) może być mało pasjonująca, a te wstrętne wzory brrrr.

Poducz się troszkę z PODSTAW elektrotechniki zanim znowu wyskoczysz tu z jakimś kolejnym "cudem".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kołyszę się w hamaku popijając 18 letnią whisky :-).

Za gorąco na whisky, nawet 18 letnią.

 

A w jaki sposób w ogóle działają wzmacniacze lampowe?

Zmiany parametrów w czasie każdej lampy są niekontrolowane, wręcz nieprzewidywalne ...

Działają byle jak jak wynika z powyższych zdań. Na szczęście ich byle jakość nie przekracza progów percepcji człowieka choć nie jest to reguła. Są fani którzy lubią jak przekraczają. Każdy ma swój gust.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy audio to jest taka wyjątkowa i ... magiczna dziedzina ?

==================

No nie udawaj mi tu, że o tym nie wiedziałeś? :)))))))))

 

noooooo biorąc pod uwage ostatnio nabytą tu "wiedze" o

 

- niemierzalnych parametrach w kablach głośnikowych

i

- o tym że bezpieczniki wpływaja w sposób nieprzewidywalny w dowolnych urzadzeniach

 

zaczynam pomały sie skłaniac do teorii czy w budowie hi-fi nie jest zaangażowany Gandalf , Harry P a rzecznikiem prasowym jest Coperfild

 

:P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buduję z tych elementów obciążenie na każde uzwojenie wtórne, żarówka, kondensator i rezystor równolegle.

Po podłączeniu żarówki świecą bardzo ciepłym żółtym światłem o niskiej jasności można powiedzieć, że bardziej się tlą niż świecą, a po kilku godzinach świecą mocnym światłem w stronę białego.

Z tej kwestii wynika że telewizory raczej nie powinny działać a u mnie działa od włączenia do wyłączenia tak samo, no może jakieś kilka chwil na dojście do pełnych parametrów tej skomplikowanej struktury elektronicznej, ale zmiany w tym czasie nie są jakieś znaczące tylko ledwie zauważalne, ale fakt że w starych konstrukcjach lampowych było bardzo słabo w tym temacie.

 

Nie mierzyłem, jestem ślepy, głuchy i czytam za pomocą Brajla.

Słaby wzrok i słuch powodują silny rozwój wyobraźni ;-).

 

W audio wszelkie procesy które zachodzą w czasie są słyszalne, gdy sprzęt odtwarza muzykę, można te zmiany porównać

Można, trzeba tylko umieć to wykonać w zgodzie z procedurami obowiązującymi przy porównaniach wykrywających zmiany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audio wszelkie procesy które zachodzą w czasie są słyszalne, gdy sprzęt odtwarza muzykę, można te zmiany porównać , godzinę po godzinie, dzień po dniu itd.

Niestety, ale po godzinie to możesz porównać sprzęt aktualny ze wspomnieniem tego sprzed godziny. A wspomnienia bywają ulotne.

 

Pamięta ktoś Altus 140? Ależ to grało! Chciałbym mieć kiedyś sprzęt, który zagra jak wspomnienie Altus 140 starszego brata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

 

noooooo biorąc pod uwage ostatnio nabytą tu "wiedze" o

 

- niemierzalnych parametrach w kablach głośnikowych

i

- o tym że bezpieczniki wpływaja w sposób nieprzewidywalny w dowolnych urzadzeniach

 

zaczynam pomały sie skłaniac do teorii czy w budowie hi-fi nie jest zaangażowany Gandalf , Harry P a rzecznikiem prasowym jest Coperfild

 

:P

 

Najmodniejszy jest teraz DYNAMO... ;-)

 

Ps. można jak najbardziej bawić się w bezpieczniki, itp. ale ja nie potrafię opanować, np. ciśnienia...Jak wyjdę z wanny gorącej wody wszystkie dźwięki mnie wk***ia...

 

I tak się zastanawiam jakim cudem ludziska te emocje i zjawiska psycho opanowują na zawołanie by testy odsłuchowe robić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.