Skocz do zawartości
IGNORED

Equilibrium sun ray


tomii241

Rekomendowane odpowiedzi

Tyle szumu o kable a czy to Hi-End? Watpie.

 

Ja też wątpię choć różnie bywa. Polska firma też może zrobić dobre kable, ale trzeba tego posłuchać.

Z tego co tu niektórzy piszą to nie jest to jakaś rewelacja. Może wyższe serie są lepsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Użytkownicy+

Prosta sprawa, jeśli kogoś nie interesuje jakiś temat, niech go nie otwiera. Później są tylko wpisy nie na temat, lub zwyczajne trollowanie i moderacja ma robotę. Proszę więc o wpisy w temacie wątku, lub omijanie go szerokim łukiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież cały czas jest na temat.....wg.moderacji jak ktoś nie cmoka nad kabelkiem z banera reklamowego to już jest nie na temat ? To co dzieje się na tym forum na polu cenzury jest wręcz niespotykane....wymoderujcie więc każdy wątek, każdy wpis nieprzychylny dystrybutorom....będą wam wdzięczni......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Audio73, jest takie pojęcie jak "grubiaństwo". Sprawdź w słowniku. O, już. Chyba już jasne? Moderowane są właśnie wpisy nadmiernie grubiańskie, bowiem demokracja i umowa społeczna polega między innymi na tym, że większość forumowiczów nie może być zmuszana przez hałaśliwą mniejszość do czytania obelg, które się komuś sfrustrowanemu akurat wylały.

 

 

 

Z polskich rzeczy jakie znam to moze Velum tylko sie miesci w tej lidze.

 

Noo, moje Agentum zaraz sie obrażą :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audio73, jest takie pojęcie jak "grubiaństwo". Sprawdź w słowniku. O, już. Chyba już jasne? Moderowane są właśnie wpisy nadmiernie grubiańskie, bowiem demokracja i umowa społeczna polega między innymi na tym, że większość forumowiczów nie może być zmuszana przez hałaśliwą mniejszość do czytania obelg, które się komuś sfrustrowanemu akurat wylały.

Dla mnie to sfrustrowana jest moderacja dostrzegająca grubiaństwo tam gdzie go nie ma, sama nie przebierająca zaś w chamskiej cenzurze wszystkiego co nie jest po jej myśli...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

No właśnie, dziękuję za ilustrację. Takie sformułowania jak "chamska cenzura" itp. Audio, zachowuj się. To samo MOŻNA wyrazić w sposób powszechnie przyjęty, słowo daję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym jest brak poszanowania dla wolności słowa i zaspokajanie egoistycznej potrzeby brużdżenia pod przykrywką udawanej kultury ? Nazywajmy rzeczy po imieniu....po co bezustannie udawać ?......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Nie chcę być nieuprzejmy, ale nawoływanie do "zerwania z udawaniem" jest hasłem znanym i zawsze oznacza chęć pochamienia sobie bez ograniczeń, tj. bez zważania na innych. Dowcip w tym, że naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyrażać dobitnie negatywne opinie bez epatowania mocnym słowem. Trzeba się tylko nieco bardziej postarać. Zachęcam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Jest taki pogląd, jakoby osoba ubrana i dbająca w miarę o uczucia innych była w istocie ohydnym kłamcą, który udaje że jest lepszy. Podczas gdy oczywiście nie jest, itd. Coś w tym guście. Dosyć rozpowszechnione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...

Ależ Lacki tam już dba o należyty poziom wypowiedzi :-) w końcu to ambasador marki :D

Ambasador - brzmi ładnie.

Pragnę jednak sprostowac, że nie jestem ambasadorem tej marki, gdyż nie spełniam definicji - jak każdy muszę po prostu kupic i zapłacic. Choc rozumiem, że to było półżartem.

Odnośnie Sun Ray, to muszę powiedziec, że względem Equilight, czy innych droższych kabli innych marek jest wcale nie do końca neutralny. Po pierwsze ma dopalony nieco charakter. Czuc z nim ten "sun ray". Po drugie bas jest podrasowany w średnim zakresie względem najniższego. Ogólnie szybki i dośc barwny, ale jednak nie do systemów na granicy wyostrzenia, bo z takimi może zagrac sucho.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre kable to robi pol swiata. Tutaj jest zakladka Hi-End. Z polskich rzeczy jakie znam to moze Velum tylko sie miesci w tej lidze.

 

Jak czytam taka opinię to nie wiem czy się smiać,czy płakać........aż mnie zatkało.

Myslę,że zakładka h-end niektórych po prostu przerasta-i tu powinna reagować moderacja-ponoć to fachowcy i osłuchani ludzie!!

Nie mam zamiaru z nikim sie przekomarzać-bo jestem tu warunkowo,lecz takie rzeczy tu niektórzy wypisują-zgroza,wstyd...........niedobrze mi!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, moje Agentum zaraz sie obrażą :-)

 

Tez mialem w swoim czasie topowe Argentum : glosnikowe i ic i przychylam sie do opinii, ze moga stawac w szranki z bardzo dobrymi , zaliczanymi do hiendu.

 

marslo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem w swoim czasie topowe Argentum : glosnikowe i ic i przychylam sie do opinii, ze moga stawac w szranki z bardzo dobrymi , zaliczanymi do hiendu.

 

marslo

 

A co masz teraz? Co lepiej wypadło niż Argentum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co masz teraz? Co lepiej wypadło niż Argentum?

Czesc Sly,

 

Teraz glosnikowce to Vovox textura bi wire, a ic to Acrolinki : 6300 i 5000.

Szczegoly w zakladce o mnie.

pzdr

marslo

p.s. zaciekawilo mnie to co pisales o polaczeniu Nasa z Aurenderem i wyzszosci Linna.

Napisze do Ciebie o w tej sprawie na priv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Vovoxa nie znam więc nie wypowiadam się.

Acrolinka 6300 mam w swojej kolekcji i jest to rewelacja choć cena absurdalna.

 

Co do NAS-a to wielokrotnie czytałem i słyszałem opinie że wbudowane dyski HDD w player DS sieją zakłócenia i tylko szkodzą ale nie wierzyłem w to. Uznałem że to taka marketingowa gadanina, żeby naciągnąć klienta na zakup NAS-a.

Ale po testach z Aurenderem muszę przyznać że u mnie to się potwierdziło.

W sumie to non sens żeby DS grał gorzej z własnego HDD który ma "pod ręką" niż z oddalonego czasem

o kilkanaście metrów NAS-a ale tak było. A przynajmniej u mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Jak czytam taka opinię to nie wiem czy się smiać,czy płakać........aż mnie zatkało.

 

Fizjologia przeważa nad strona duchową? :-) Velum to dobra kable, naprawdę dobre, tylko pokryte od góry do dołu znamionami ręcznego wykonania w nienajlepszym wydaniu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.