Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  266 członków

Audio-gd
IGNORED

Klub Audio-gd


Groh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchał i widział ktoś końcówke mocy audio gd sa300 mk3? W internetach praktycznie nic nie ma, rzadnej recenzji. Szukam końcówki do nfb27 ktore zagra jako pre. Ciekawi mnie, czy tez jest w tak dobrym stosunku cena/jakość jak reszta ich produktów.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Pancio88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master 3 = Master 10 + regulacja głośności ( na drabince rezystorowej przełączanej przekaźnikami ).

Tak naprawdę jeśli w DAC masz regulację ( dobrą regulację z dobrym pre ) to możesz spokojnie kupić Master3.

Jeśli szukasz obu urządzeń to bardziej uniwersalny wydaje się Master 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAC 19

Dac 19 to najtańszy obecnie przetwornik na PCM 1704,można powiedzieć młodszy brat Reference 5.32 .Niestety 5.32 nie jest już produkowany.

Wewnątrz w zasadzie identyczny,z dwoma szczególami ,które je odróżniają. Budowa 19 tki jest single ended,wykorzystuje po jednej kości PCM 1704 na kanał.O dziwo ,cenowo jest zbliżony do Ref, 5.32.

Masz wersję z VIA czy Amanero ?

Korzystając z wejścia spdif ,można bardzo łatwo zmienić dźwięk za pomocą zworek w dsp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliście kiedyś problem z wypożyczeniem od 4HiFi /InterProjekt sprzętu do posłuchania? chciałem Precision 2 ale najpierw MUSZĘ tego posłuchać! mam już trochę lat Audio Analogue Bellini/Donizetti i nie chciałbym zmienić na gorszy. byłem w gliwicach 2 x (naprawiali mi przetwornik), niby wpisali mnie do kolejki ale upłynęło już kupę czasu i nic, nawet nie odpowiadają na maile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czasami zachowanie tej firmy jest dziwne,natomiast precision 2 pod pewnymi względami jest wybitny,jego wyjście słuchawkowe jest świetne szczególnie do planarów,Ale nie tylko,z hd 800 gra zjawiskowo.Zdaje się, że wycofali go z produkcji,bo strzelali sobie gola do swojej bramki,dorównuje ich masterowi 9 za sporo większą kasę.Ale posłuchać trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do posiadaczy głównie NFB28 pierwsze to czy wasz DAC też się tak mocno nagrzewa no u mnie po2-3 h jest tak gorący że szok.

Po drugie wzmacniacz słuchawkowy ja mam słuchawki Audio Technica ATH-900x i powiem szczerze że rewelacyji nie ma sam dac jako dac jest o wiele lepszy niż wzmacniacz słuchawkowy.

Jestem skłonny zaryzykować że fiio e07 k lepiej zgrywa się z Audio Technica.

Nie wiem czy trzeba mu dac czasu czy jak.

A najlepiej jest na wzmocnieniu HL.

Na większym gain robi się nieprzyjemnie , pewnie ze względu na impedancjie słuchawek42 Ohm.

I na koniec z urządzeniem dostałem jakiś taki aparacic coś jakby zewnątrzny port pilota tylko nie wiem gdzie miałbym tę kostkę wpiąć???

I zworki które jak się domyślam moduja dźwięk, jak i gdzie je wpinać??

Czy mogę zdjąć obudowę której jest naklejka plombująca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliście kiedyś problem z wypożyczeniem od 4HiFi /InterProjekt sprzętu do posłuchania? chciałem Precision 2 ale najpierw MUSZĘ tego posłuchać! mam już trochę lat Audio Analogue Bellini/Donizetti i nie chciałbym zmienić na gorszy. byłem w gliwicach 2 x (naprawiali mi przetwornik), niby wpisali mnie do kolejki ale upłynęło już kupę czasu i nic, nawet nie odpowiadają na maile.

 

Hmm osobiście nie miałem nigdy problemu z wypożyczeniem sprzętu od nich, a trochę już miałem w domu sprzętu AGD, więc trochę mnie dziwi powiem szczerze takie coś. Może się nie wyrabiali przez okres przed Świąteczny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do posiadaczy głównie NFB28 pierwsze to czy wasz DAC też się tak mocno nagrzewa no u mnie po2-3 h jest tak gorący że szok.

Ja mam NFB-1.32 i też mi się strasznie grzał, co gorsza po nagrzaniu dźwięk szumiał i nieco trzeszczał. Odesłałem do dystrybutora, dystrybutor do producenta - wymienili całą płytę główną. Teraz jest cymesik.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam NFB-1.32 i też mi się strasznie grzał, co gorsza po nagrzaniu dźwięk szumiał i nieco trzeszczał. Odesłałem do dystrybutora, dystrybutor do producenta - wymienili całą płytę główną. Teraz jest cymesik.

Pzdr

z moim było to samo. po nagrzaniu szumiał lewy kanał, myślałem że to wysokotonówkę szlag trafił. dobrze, że mam gramofon... mój również pojechał do chin, płyty nie wymieniali na pewno, w ogóle ciężko stwierdzić czy cokolwiek było w środku robione, natomiast faktem jest, że gra tip top, dodatkowo przyciemnili mi wyświetlacz (nie wyłączam daca nigdy i kilka belek na wyświetlaczu już się zużyło), teraz jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - tak da się

wystarczy z tyłu końc mocy podłączyć np do wyjść cinch, i przyciskiem z przodu obudowy (pierwszy z lewej nie licząc włącznika - pod nim pisze "dac/hp") wcisnąć go - ot wszystko:P (wtedy po wciśnięciu na wyświetlaczu zamiast literki" H" będzie "P")

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie działa mam podłączony dac czinczami pod wzmacniacz co prawda zintegrowany, ale i tak nie chce się uruchomić tryb pre działa tylko jako sam dac

To nie jest złośliwość, a dobra rada, bo stracisz mniej czasu: przeczytaj instrukcję lub przynajmniej opis urządzenia na stronie. Tam jest wszystko napisane. Jeśli dalej nie zadziała, to znaczy, że zepsuty.

----------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.