Skocz do zawartości
IGNORED

odtwarzacz strumieniowy vs DAC


shukenja

Rekomendowane odpowiedzi

jakoś do mnie to nie przemawia. IPhone to iPhone - tak samo jak iPad to iPad a MacBook to MacBook - lepiej nie rozmawiajmy na ten temat, bo zaraz dojdzie to wojny :)

Uważam, że jak ktoś używa produktów Apple - to wie za co płaci. OK - koniec tematu - przyrzekam, że nie odniosę się do żadnych ataków :)

 

jak to mowi discomaniak, dluga droga przed Toba...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę doczekać się Win 8 by zainstalować to ma moim ultrabook'u Toshiba :)

 

możesz się lekko zawieźć bo z tego co mi wiadomo sporo gorszy system od Win7

 

 

nie mam zamiaru używać innych podróbek w stylu Galaxy, itd.

 

Podróbki?? Samsung jest konkurencją dla Apple który robi sprzęt na tym samym poziomie i za mniejsze pieniądze. Gdzieś Pan pisał , że nie cierpi tej firmy więc może stąd takie podejście do sprawy. Według mnie Apple jest sporo przereklamowany i zbyt dużo woła za swoje produkty. Miałem iphona 3g a po nim galaxy s i praktycznie pod każdym względem samsung go bije na głowę a co do szybkości działania to nawet nie ma startu ( mulił strasznie, przeglądanie stron często zawieszało iphona bo ledwo dawał rade z tą swoją marną ilością ramu ). żałowałem tylko że tak długo bujałem się z iphonem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Posiadają Panowie jakieś typy, co do obudowy budżetowej? Chodzi mi o to, żeby spełniała następujące kryteria:

  1. tania (do 500PLN)
  2. Pasująca do komponentów Hi-Fi - czyli szerokość tak około 430-435
  3. W miarę dobrze zorganizowana
  4. ciekawa/interesująca/godna uwagi
  5. Pasująca do miniITX
  6. bez zasilacza
  7. w miarę kompaktowa
  8. w miarę możliwości - pozwalająca na usunięcie wentylatorów

W związku z tym, że platforma Brazos na miniITX pozwala na eliminację wentylatorów w obudowach z niższej półki cenowej... może warto rozpatrzyć też taką obudowę - dla osób z mniej zasobnym portfelem, albo po prostu chcących mieć dobry produkt (funkcjonalny) za rozsądne pieniądze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś do mnie to nie przemawia. IPhone to iPhone - tak samo jak iPad to iPad a MacBook to MacBook - lepiej nie rozmawiajmy na ten temat, bo zaraz dojdzie to wojny :)

Uważam, że jak ktoś używa produktów Apple - to wie za co płaci. OK - koniec tematu - przyrzekam, że nie odniosę się do żadnych ataków :)

 

Osobiście używam tabletu asusa nexus7 i sobie chwalę, lubie produkty apple wiele miałem maków , lubię osx ale uważam że obecnie są stosunkowo za drogie a stać mnie na nie, dodatkowo tak samo są składane poza usa i dynamika zmian na rynku it jest tak szalona że za rok dwa wszystko się starzeje te produktu nie są tak projektowane jak kiedyś żeby wystarczały na kilka lat, miałem kilka maków i spory dostęp na przestrzeni kilkunastu lat do sprzętu appla i nie jest tak idealnie np pod względem awaryjności jak powinno być a jest to marketingowo pozycjonowany sprzęt generalnie z najwyższej półki, osobiście uważam że apple jest innowacjna ale wiele pomysłów podkupiła , kończąc , apple produkuje ciekawe produkty które integrują się razem w różnych kombinacjach i robią to dobrze , bezawaryjność troszkę pozostawia do życzenia podobnie jak cena bo moralne starzenie się technologii obecnie jest szybkie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Posiadają Panowie jakieś typy, co do obudowy budżetowej? Chodzi mi o to, żeby spełniała następujące kryteria:

...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ladna, miesci sie w budzecie, nie spelnia 5. i 6. ale taki problem to nie problem (zasilacz mozna odsprzedac zawsze...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna, miesci sie w budzecie, nie spelnia 5. i 6. ale taki problem to nie problem (zasilacz mozna odsprzedac zawsze...)

 

No nie jest zła. W Proline kosztuje 530. Tylko nie ma natywnej obsługi miniITX... Wsadzić na siłę to nie sztuka :)

 

Ale generalnie obudowa ciekawa.

 

Mam jeszcze na oku taki wynalazek:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

niektóre modele mają PSU. Generalnie można się tą firmą delikatnie zainteresować.

 

Jednak Origen, Streacom, czy Moneual to inna liga:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdzies znalazlem za ok 470zl chyba...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

a dlaczego upierasz sie na mini-itx? jesli masz obudowe, ktora obsluguje wieksze plyty to chyba tym lepiej. wieksze mozliwosci w wiekszych plytach i ceny czesto tez atrakcyjniejsze...

 

MC-20-ITX - ta obudowa ma 22cm szerokości! nie grasz fair! :)

a tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jest jeszcze tansza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego upierasz sie na mini-itx? jesli masz obudowe, ktora obsluguje wieksze plyty to chyba tym lepiej. wieksze mozliwosci w wiekszych plytach i ceny czesto tez atrakcyjniejsze...

 

na mini-ITX są zintegrowane CPU - na mATX chyba nie ma.

 

MC-20-ITX - ta obudowa ma 22cm szerokości! nie grasz fair! :)

wiem :) ale co zrobić, jeśli większość tych obudów to szroty - a znaleźć na prawdę dobrą to nie lada sztuka.

 

a tu:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jest jeszcze tansza

 

no ładna cena. Komuś się to podoba? Wg mnie wygląda ... całkiem całkiem - a jak się popatrzy na cenę to i nawet bardzo całkiem :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na mini-ITX są zintegrowane CPU - na mATX chyba nie ma.

 

etam zintegrowane. jak rozumiem mocno zainteresowales sie brazos? a ile to moze kosztować? bo cos mi mowi ze nowe trinity (badam temat, i mozliwe ze zdetronuje i3 w moim rankingu) bedzie wiele mocniejsze i w podobnej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po poczytaniu o Brazos i Zecate nawet nie myślę o Intelu. Definitywnie obecnie platforma AMD góruje. Proszę pamiętać, że tutaj chodzi o bardzo dużą energooszczędność :) Taki HTPC nie może przekroczyć 40W. A ja chcę zejść poniżej 10W (bez dysku SSD a kijkiem USB 3.0, tylko 1kość DDR3 1.5V, obniżenie napięcia procesora i być może pamięci.) Gdyby mi się udało zejść poniżej 10W w trybie słuchania muzyki - byłbym Happy. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - myślę, że warto w tym roku na Audio Show się wybrać. Chris Connaker z Computer Audiophile będzie mówił o :

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Saturday November 10, 2012, 15:00, Hotel Bristol, Moniuszko Hall

Sunday November 11, 2012, 14:00, Hotel Bristol, Moniuszko Hall

 

Topics include the state of high end computer audio, different methods available to interface a computer with high end system such as USB, Ethernet, UPnP/DLNA, wireless, FireWire, Thunderbolt, DSD and PCM playback, and different approaches to music servers and the pros and cons of each (for example Aurender, Sonore, SOtM, Windows, Mac, and others).

 

 

Tematyka w sam raz :) Mam zamiar się tam wybrać. Na pewno poważnie do tego podchodzę - mimo, że obiecałem sobie iż do Warszawy już nigdy nie pojadę :) No alle usłyszeć kogoś, kto podchodzi poważnie do tematu dźwięku z PC i nie jest zatwardziałym twardogłowym żonglującym 100000000 płytami CD - bezcenne. Może tacy ludzi odmienia wizerunek PC jako low-end audio.

 

Do tego czasu powinienem zrobić swojego CAPSa. Komponenty mam już raczej wybrane. Czekam tylko na ostateczną decyzję.

 

Chcę pogadać z tym Chrisem. Choć jego CAPS mi się średnio podoba - ale nie o tym chcę rozmawiać : ) Może sprzeda jakieś cenne uwagi i wytłumaczy mi po co mam wydawać kilkaset PLN na jakieś voodoo porty USB. W ogóle to napisze do niego wcześniej, żeby może jakieś klamoty wziął ze sobą - chcę USŁYSZEĆ ten VooDoo Port USB :) - Niech padnę krzyżem za miesiąc i niech za karę napiszę na tym forum bez kopiowania i wklejania milion razy: Wierę w Audio VooDoo - jeśli usłyszę różnice w dźwięku z i bez tej karty - dla niewtajemniczonych chodzi mi o to VooDoo:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

za jedyne 339$ !!!! Niech mnie kule biją. Na prawdę będę pisał to ręcznie, jak ta karta poprawia jakość dźwięku.

 

 

On tą kartę wsadził do swojego referyncyjnego HTPC zwanego CAPSv2

 

Ja jestem normalny i nie słyszę różnicy między optycznym z integry a optycznym z Asus Xonar HDAV - bo żadnej różnicy słyszeć nie mam prawa. Przekaz cyfrowy jest przekazem bezstratnym. Dopiero DAC jest krytycznym elementem - ale BASTA! :) chce to usłyszeć. VooDooo :P

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem normalny i nie słyszę różnicy między optycznym z integry a optycznym z Asus Xonar HDAV - bo żadnej różnicy słyszeć nie mam prawa. Przekaz cyfrowy jest przekazem bezstratnym.

Naiwny. Jitter atakuje nas zewsząd. Jak zripujesz płytę do flac to ona już na stałe jest uszkodzona jitterem. Pliki trzeba przechowywać wyłącznie w wav, ale jitter i tak nas dopadnie ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naiwny. Jitter atakuje nas zewsząd. Jak zripujesz płytę do flac to ona już na stałe jest uszkodzona jitterem. Pliki trzeba przechowywać wyłącznie w wav, ale jitter i tak nas dopadnie ;(

 

czuję ironię :) jitter to VOO doo !!! CD zgrany do FLAC jest w 100% jakościowo TYM SAMYM CD .Ludzie Przekaz cyfrowy jest BEZSTRATNY. Zera są zerami a jedynki jedynkami! VOO DOO a fuj!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuję ironię :) jitter to VOO doo !!! CD zgrany do FLAC jest w 100% jakościowo TYM SAMYM CD .Ludzie Przekaz cyfrowy jest BEZSTRATNY. Zera są zerami a jedynki jedynkami! VOO DOO a fuj!

Jasne, jeszcze napisz, że to co napisał kolega w tej recenzji to bzdura a rzucę na ciebie klątwę:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piszesz o zerach i jedynkach bo chcesz przykrywać fakt, że cię nie stać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość partick

(Konto usunięte)

Naiwny. Jitter atakuje nas zewsząd. Jak zripujesz płytę do flac to ona już na stałe jest uszkodzona jitterem. Pliki trzeba przechowywać wyłącznie w wav, ale jitter i tak nas dopadnie ;(

 

czuję ironię :)

 

to nie ironia, to Paweł XYZ - http://xyzpawel.blogspot.co.uk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie ironia, to Paweł XYZ -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Kurde, nie jestem paweł xyz, jestem prezi linuksowiec. Nie zachowuj się jak Harry Potter, epistemolog.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spać nie będę mógł po nocach - bo kable muszę wymienić - Newton, Faraday, Tesla w grobie się przewracają. A kable grają :)

 

klątwy się nie boję - boję się herezji :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - teraz nie zasnę :) Będę czytał bloga :)

 

A tak na poważnie - to przecież ludzie nie słyszący kabli, czy różnic w DAC za 1000 i 10000 są szczęśliwcami. A ten Paweł to jakaś legenda tego forum?

 

Może tam też jest jakaś podszyta ironia, alegoria albo coś innego :)

 

A wracając do tematu. Na Allegro sprzedają CA SM 6 za 3500 niecałe... Robi się na prawdę gorąco :)

 

Po głębszej lekturze wielu stron świata - przestaję się ekscytować tym DACkiem w CA SM 6 to tylko 2xWolfson8740 a nie 8741 czy AD1955, czy też SABRE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAC powinien zgrać się z resztą systemu .

Coś wysunąć lub cofnąć z pierwszego planu . Jeżeli lubisz analogowe brzmienie to polecam Matrix mini-i , CA moim zdaniem jest zbyt analityczny ( ale to jest moje subiektywne wrażenie , przynajmniej na tym systemie co słyszałem ) przy dłuższym słuchaniu może być męczący tym bardziej ( tak mi się wydaje , ale mogę się mylić ) z MA

A do tego są jeszcze , każdego inne preferencje słuchowe , które także trzeba wziąć pod uwagę , plus warunki lokalowe (akustyka)

 

Maciej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. jesteś tylko w szufladzie XYZ.

Bo oczywiście nie mam prawa do swoich poglądów. Słyszę kable - ok, super. Nie słyszę: jestem xyz albo z szuflady xyz.

 

Panowie - teraz nie zasnę :) Będę czytał bloga :) A tak na poważnie - to przecież ludzie nie słyszący kabli, czy różnic w DAC za 1000 i 10000 są szczęśliwcami. A ten Paweł to jakaś legenda tego forum?

To taki lokalny Voldemort. Dobrze Wiesz Kto itd., znany również jako "trójwymiarowy". My, audiofile mamy z nim problem, bo xyz to jakby taki były audiofil i potrafi posługiwać się sprawnie tzw. poezją audiofilską.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czuję ironię :) jitter to VOO doo !!! CD zgrany do FLAC jest w 100% jakościowo TYM SAMYM CD .Ludzie Przekaz cyfrowy jest BEZSTRATNY. Zera są zerami a jedynki jedynkami! VOO DOO a fuj!

 

co nie zmienia faktu że zjawisko jittera istnieje i jest mierzalne bo nie dotyczy zmian w strukturze informacji a jedynie jej charakterystyki. Nie dotyczy tylko sygnału audio.

a czy ktoś to słyszy czy nie to zupełnie inna sprawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

co nie zmienia faktu że zjawisko jittera istnieje i jest mierzalne bo nie dotyczy zmian w strukturze informacji a jedynie jej charakterystyki. Nie dotyczy tylko sygnału audio.

a czy ktoś to słyszy czy nie to zupełnie inna sprawa.

 

Dlatego podstawa to kabel usb za 2.000 zł. Inaczej jitter znacznie degraduje dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest mierzalne bo nie dotyczy zmian w strukturze informacji a jedynie jej charakterystyki.

na prawdę nie ironizuje - ale nie rozumiem. Mogę prosić o wyjaśnienie?

 

żeby jitter nie był Audio VooDoo potrzebuję na to naukowego dowodu. Pochylę się wtedy i przeproszę. Nie jestem Audio Ekspertem - mam prawo się mylić. Może z rozmachu wrzucam jitter i grające kable do jednego worka.

 

I jeszcze prosiłbym (w miarę możliwości) o wyjaśnienie - jak mam to usłyszeć? - pytam poważnie >> bo jestem sceptykiem i lubię przetestować, żeby potem wydawać opinię. >> A jeśli się zagalopuję - jak z tym jitterem - i wydam opinię nie potwierdzoną empirycznie - mam wyrzuty :) - i się do tego przyznaję.

 

Ostatnio opisywałem jak to słyszę syczenie wysokich tonów. Pojawił się głosy: To te Twoje beznadziejne Monitor Audio RX8 syczą - wymień je! Albo inne: To Źródło! Zmień DAC. Ktoś mądry po cichu delikatnie sugerował, że to akustyka. Jako zadowolony użytkownik MA RX8 nie miałem zamiaru ich wymieniać - szczególnie że za 5.0 musiałbym wyłożyć minimum 20k - których teraz fizycznie nie mam. Wziąłem się za akustykę... i ufff szeleszczenie zmalało drastycznie. Potem co się jeszcze okazało - utwór którym tak testowałem to szeleszczenie - po prostu jest źle zrealizowany i ma taki wysoko-szeleszczący snar.

 

I co? za darmo rozwiązałem problem. 20k w kieszeni (wirtualnie:), Dacka ciągle wybieram (choć zgodnie z co niektórymi forumowiczami i tak grający DAC to VooDoo - co chcę sprawdzić).

 

Pominę już fakt, że nie uległem namowie na zakup "ocieplających górę" kabli. VooDoo be :)

 

A propos : XyZPaweł jest moim nowym idolem :) Przeczytałem 3 jego ostatnie posty na blogu i powiem szczerze - wreszcie ktoś ma czelność łacha drzeć z Audio VooDoo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 13 Października 2012 - wpisy nadające się na PW
Ukryte przez Fr@ntz, 13 Października 2012 - wpisy nadające się na PW

Kiedy się rozliczysz i oddasz lampy , które sobie przywłasciłeś ? Może byle jakie , ale stanowią moją własność :)

 

 

Miłego dnia .

Maciej .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie nie nie - nie dam się nabrać na jittery, audiovoodo, wróżki i inne duszki.

 

Ludzie mamy XXI w. - a co niektórzy zaraz zaczną Światowida wzywać do pomocy w wyborze sprzętu.

 

We all have to use ... a common sense!

 

Chyba trzeba założyć stowarzyszenie Audio-Ateistów - wiem, że klub na AS już jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie nie nie - nie dam się nabrać na jittery, audiovoodo, wróżki i inne duszki.

 

Ludzie mamy XXI w. - a co niektórzy zaraz zaczną Światowida wzywać do pomocy w wyborze sprzętu.

 

We all have to use ... a common sense!

 

Chyba trzeba założyć stowarzyszenie Audio-Ateistów - wiem, że klub na AS już jest.

Napisz jeszcze, że kable usb nie mają wpływu na dźwięk to się chyba potnę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jeszcze, że kable usb nie mają wpływu na dźwięk to się chyba potnę.

Proszę mi podać artykuł naukowy - który jasno potwierdza tą nieudowodnioną tezę. I proszę nie odbijać piłeczki prosząc mnie o podanie artykułów. Bo to Pan ma udowodnić AudioVooDoo.

 

USB przekazuje sygnał cyfrowy - ot jak SPDiF. 1010101001010101000001110100101010101010

 

Jakiż to one mogą mieć wpływ? Jeśli jest konwersja cyfra-cyfra - to ja nie widzę możliwości zakłócenia tego procesu.

 

Kable USB przeszły testy ABX?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Opublikowano · Ukryte przez Fr@ntz, 13 Października 2012 - nie na temat
Ukryte przez Fr@ntz, 13 Października 2012 - nie na temat

Jak Adrianie moje lampki ?

 

Oddasz ?

 

 

Spokojnej nocy :)

Maciej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.