Skocz do zawartości
IGNORED

agent tomek


mikson

Rekomendowane odpowiedzi

zanim nastapi proces dzielenia musi byc wczśesniej proces..glupienia.Juz oglupieni lacza sie w grupy.

 

gdzie sie utwierdzaja.Zawsze to jednak musi pokrywac sie z ich stanem psychicznym inaczej rzecz biorac jest to lekarstwo na cós co ich juz wczesniej gniecie.

 

Natomiast ten stan psychiczny to zagadka bo znam takich biednych zamoznych,zadowolonychi nie.Wszystkich laczy jedno...kosciol KK.To jest zagadka.

 

czyli jakby wstepnie sa juz podzieleni.

 

z tym ze rowniez niezadowoleni ale niewierzacy rowniez sa, tyle ze chyba mniej liczni i mniej widowiskowi.

 

Zeby podzielic najpierw nalezy zaszczepic mysl o innosci.

 

Zauważ, że parę lat temu, ten wojujący katolicyzm w tej grupie nie był aż tak istotny. Przykład chociażby poprzedniej Pani prezydentowej i atak na nią przez Rydzyka. Tym bardziej, że był wykorzystywany przez partie Giertycha. Dużo zależy od przyjętych "koalicji" i możliwości współpracy. Po zlikwidowaniu i wywaleniu Giertycha pojawiła się możliwośc zacieśnienia mocniejszych więzi - dla obopólnego interesu. Ale ten podział już istniał przedtem.

Teraz dokonuje się podział na "dobry katolik i zły katolik".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Kupy się te brednie nie trzymają, tylko mało kto to przyzna, bo mało kto przebrnie przez ten tekst.

 

Zwróciłem na to uwagę w wątku polityka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie chciało mi się już prostować wszystkich sprzeczności, domysłów i niedopowiedzeń z tego tekstu.

 

Wystarczy tylko że nie znaleziono tam rzekomej umowy przedwstępnej zakupu domu przez Kwaśniewskich - co i tak by nie świadczyło o nabyciu, ani nie napisano skąd właścicielka domu otrzymywała sukcesywnie duże przelewy. Jeśli chcieli udowodnić Kwaśniewskim że wykonują płatności większych niż maja dochody to chyba od tego należało zacząć - sprawdzenia źródeł płatności przychodzących

Ostatni wniosek że zatarto aferę żeby Kwaśniewski poparł Komorowskiego, tez naciągany, bo najpierw te aferę ktoś musiał zrobić a mieli tylko nagranie pijanego Oleksego, a dziennikarze twierdzą że śledczy oparli się na jeszcze wcześniejszych plotkach.

A po dywagacjach dziennikarzy na temat własności domu widać ze g. wiedzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek znowu bryluje w mediach. się chłopaczyna zawinął na balkon z czyjąś żoną, się napierdolił i chciał komuś krzesłem przyjebać. wojownik na 102.

gdzie jest znachor forumowy żeby bronić godności 30-to kilkuletniego, zasłużonego emeryta pOSŁA ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest znachor forumowy żeby bronić godności 30-to kilkuletniego, zasłużonego emeryta pOSŁA ?

 

Melduję się! :)

Sypiania z czyjąś kobietą nie popieram.

Emeryturę zaś Tomkowi przyznano na podstawie przepisów uchwalonych, konserwowanych i bronionych własną piersią przez twoich braci komuchów.

Zresztą - niech sobie będzie tym emerytem - mnie to gila. Z moich podatków Tomek nie żyje, hehehehehheheh, ty na niego płacisz! :)

Prawda jest taka, że Tomek dotychczas zrobił więcej dla Polski niż ty .....................................

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Tomek dotychczas zrobił więcej dla Polski niż ty przez całe swoje zasrane życie, czerwona gnido.

 

 

spadłem z krzesła.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Prawda jest taka, że Tomek dotychczas zrobił więcej dla Polski niż ty przez całe swoje zasrane życie, czerwona gnido.

A co ten celebryta, przez te swoje dość krótkie życie zrobił dla Polski ? - może być opisane w punktach.

Bo dla mnie to taki bawidamek, a to pierdnie, a to podskoczy, a to ch..a w towarzystwie pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Tomek dotychczas zrobił więcej dla Polski niż ty przez całe swoje zasrane życie, czerwona gnido.

 

dobre , bratnia dusza doktorka . Kmiotki z koziej dupy wmawiają swój patriotyzm

 

bardziej żenującego wpisy nie popełniłeś

 

doktorku więc to jest ten wasz bohater , ten bardziej zasłużony od Mazowieckiego , Geremka , Michnika ....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet od początku - najpierw w Policji a potem w CBA - działał pod przykrywką. Kto nie wie jaki to jest stres, niech sobie poogląda amerykańskie filmy. Tyle, że to nie był film - facet infiltrował mafię i środowiska handlarzy narkotyków.

Następnie w CBA zajął się korupcją, oszustwami i praniem brudnych pieniędzy na najwyższych szczeblach władzy. Jak kończą tacy ludzie, gdy mają pecha, też zobaczycie na filmie - polecam "Drogówkę". Tyle, że znów - to nie był film.

Jeśli uważacie, że mało zrobił, to pewnie waszym zdaniem bardziej nadaje się do wcześniejszej emerytury np. magazynier wojskowy po 15 latach przekładania przydziałowych kalesonów z półki na półkę.

 

więc to jest ten wasz bohater , ten bardziej zasłużony od Mazowieckiego , Geremka , Michnika ....

 

Jaja sobie robisz? Żeby te czerwone kreatury porównywać do policjanta, który ryzykuje własne życie, abyś żył w lepszym i bezpieczniejszym kraju? Jak w ogóle możesz tak mówić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam wątpliwości . Doktorku nie ma różnicy między dupą świni a twoją mordą ...

 

co zje mordą odbytem wydali .

 

niestety w oparciu o zasady nie ma z tobą rozmowy ... skopać , gównem obsmarować

 

taką taktykę wybrałeś a ja tylko podkręcam wpisy

 

z tego co pamiętam inny człowiek służb szuja Gmyz w " niezależnych " Love Story Tomasza Kaczmarka przedstawił .....

 

zaczytuj się jak gospodynie domowe w rubryce romanse

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matka Kurka jak zwykle daje do pieca... :)

MOCNE! :)

 

zaczytuj się jak gospodynie domowe w rubryce romanse

 

Jeszcze raz mówię - nie pochwalam sięgania po czyjąś własność. Czy jest to rower, czy kobieta - wszystko jedno.

Ale i nie "zaczytuję się" w perypetiach Agenta Tomka i jego kochanki.

To wasza specjalność, czerwone buraki, branzlować się nad takim kloacznym "dziennikarstwem".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gówno do gówna i będzie koalicja , tak trzymaj doktorku

 

a teraz fakty

 

"

Dziwny wyrok sądu. Człowiek, który przez głośną prowokację CBA od pięciu lat nie ma pracy ani pieniędzy, nie dostał odszkodowania za tymczasowe aresztowanieChodzi o Bogusława Seredyńskiego, b. prezesa Wydawnictw Naukowo-Technicznych. Jest przypadkową, ale chyba najbardziej poszkodowaną ofiarą akcji CBA z 2009 r. przeciwko Weronice Marczuk. CBA chciało rozpracować środowisko TVN, gdzie Marczuk była jurorką programu "Taniec z gwiazdami". Działała też w polsko-ukraińskiej fundacji mającej siedzibę w budynku WNT.

 

Wczoraj sąd apelacyjny orzekł jednak, że choć jakieś odszkodowanie się należy (nie powiedział ile), to sprawa "nie dojrzała" do merytorycznego rozpoznania i cofnął ją do I instancji. - Pięć lat to za mało dla wymiaru sprawiedliwości. Ja tego wyroku do garnka nie włożę, nie zapłacę nim rachunków - denerwował się w sądzie Seredyński.

 

Jako prezes Wydawnictw zarabiał 10 tys. zł miesięcznie. Szykował firmę do

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) . - Gdy wchodziłem do Wydawnictwa, było zadłużone. Zmniejszyłem dług, podwyższyłem pensje. Mieliśmy plany wydawania książek na rynek rosyjski i ukraiński. Prywatyzacją zaś były zainteresowane firmy polskie i zagraniczne - opowiada Seredyński.

 

Jednym z "inwestorów" okazał się słynny agent Tomek, czyli Tomasz Kaczmarek, dziś poseł PiS. Wraz z innym agentem zaprzyjaźnili się z Seredyńskim. Agenci chcieli udowodnić, że można ustawić

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) na sprzedaż firmy. Podczas jednego ze spotkań w mieszkaniu Seredyńskiego upili prezesa i zostawili mu na stole 10 tys. euro. - Budzę się rano i widzę kasę. Dzwonię do Tomka: "Co to za kasa?". On: "Taka pożyczka". Ja: "To spiszemy umowę". On: "Jestem teraz w Wiedniu, wracam w środę". A w środę przyszli po mnie agenci CBA - opowiada Seredyński.

 

Prokuratura całkowicie oczyściła z zarzutów byłego prezesa i Weronikę Marczuk, której CBA też próbowało udowodnić skorumpowanie.

 

Seredyński po akcji CBA się jednak nie podniósł. Do dziś nie znalazł pracy. Odeszła narzeczona, przyjaciele przestali odbierać telefony. Wrócił do Wałbrzycha opiekować się rodzicami, którzy wkrótce zmarli. Został sam. Wynajmuje mieszkanie. Dorabia recenzjami do prac magisterskich. Pisze kilkanaście w roku, po kilkaset złotych każda. - Całą ostatnią zimę nie miałem ogrzewania, bo nie miałem na rachunki. W tym roku też mogę nie mieć. Dziś spotykam się z miejscowym lichwiarzem, u którego pożyczam na życie. Potrafię przeżyć tydzień za 80 zł. Wysłałem setki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i nic. Ciągnie się za mną zła sława. Mam 58 lat, w tym wieku pracowników się nie zatrudnia - żali się.

 

Żądał 2 mln zł odszkodowania. Na wiosnę sąd okręgowy przyznał mu 453 tys. zł. Zdaniem prokuratury za dużo. Wczoraj sąd apelacyjny, zwracając sprawę do ponownego rozpoznania, nie powiedział, czy pół miliona za złamane życie to za dużo czy za mało. Powiedział tylko, że sąd ma to wyliczyć jeszcze raz. Seredyński: - Każdy człowiek, przychodząc na świat, dysponuje czasem. Mój się skończył. Już chyba się nie podniosę.

 

Prokuratura m.in. za akcję z Marczuk chce postawić zarzuty byłemu szefowi CBA Mariuszowi Kamińskiemu i agentowi Tomkowi. Wydawnictw nie sprywatyzowano. W 2010 r. zostały zlikwidowane."

 

dlaczego z was doktorku taki ..uj ?

post-14383-0-01994700-1387277191_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

wladz - nie rżnij głupa!

 

Agenci FBI udają szejków arabskich, a długoletni szef FBI kochał inaczej i nikt tam, ani tu nie podważał ich dokonań z tego powodu.

 

Agent Tomek to idiota, ale jako tajniak CBA mógł być całkiem dobry.

 

Całe towarzystwo, w którym działał było szemrane. Teraz, żeby ratować twarz wystawia na widok publiczny wątpliwą cnotę.

 

0_0_0_1453205424_middle.jpg

 

Taśmy mówią prawdę. Beata i Tomek mówią tym samym językiem. Ta sama polityczna wiocha. POPiSowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olene Marczuk to raczej wylansował Cezary Pazura który ją tam gdzieś znalazł na gościnnych występach nad morzem bałtyckim.

 

Natomiast co do agenta pseudo Małecki. To trzeba sobie zdać sprawę, że nie on był pomysłodawcą całej akcji i nie on wymyślał intrygi. On był od pracy w terenie. Ktoś jeszcze musiał nad nim stać, mówić co ma robić, co można wykorzystać, uzasadniać potrzeby dokonywanych działań przed przełożonymi.

 

Ci którzy mu te operacje wymyślali wykazali się delikatnie mówiąc brakiem na styku połączenia wiedzy z wyobraźnią.

 

Bo jak chcieli udowodnić ze osoba wykonująca na przykład działalność prowadzoną osobiście - a można pod to podciągnąć bez problemu kazdego radcę prawnego - bierze łapówkę? Bo że dostaje pieniądze w kopercie?? A mogłaby nawet w skarpecie, albo torbie foliowej - to nadal o niczym nie świadczy. Za dużo kozaczyli, a za mało obserwowali. Bo kozaczenie jest bardziej medialne a władza lubi się pokazywać w mediach i mówić o spektakularnych sukcesach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie że ów szemrany "byznesmen" wdał się wraz z ukraińską specjalistką od tańca hydraulicznego w jakieś podejrzane interesy.

Facet niech Bogu dziękuje, że nie gnije w pierdlu. Nie gnije tylko dlatego, że władza w PL w porę się zmieniła.

Uratowali mu tyłek, ale nawet oni nie są w stanie zmusić sądu żeby mu przyznał jakieś odszkodowania.

Bo niby za co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o czym z tobą , doktorku kozę przekonaj o swoich racjach . W świecie wychowanym na dekalogu jesteś zwykłym pospolitym ujem ...tak to wygląda

 

 

 

Natomiast co do agenta pseudo Małecki. To trzeba sobie zdać sprawę, że nie on był pomysłodawcą całej akcji i nie on wymyślał intrygi. On był od pracy w terenie. Ktoś jeszcze musiał nad nim stać, mówić co ma robić, co można wykorzystać, uzasadniać potrzeby dokonywanych działań przed przełożonymi.

 

Ci którzy mu te operacje wymyślali wykazali się delikatnie mówiąc brakiem na styku połączenia wiedzy z wyobraźnią.

 

 

 

właśnie na tym polega problem , że ten agent Tomek jakby był jednym z głównych strategów CBA. Jako jeden z 2-3 miał jakiekolwiek doświadczenie operacyjne z pracy w policji ... poczytaj jakie kwalifikacje potrzebował agent w CBA Kamińskiego ... i nie przypadkiem został posłem .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co prezes wydawnictw technicznych - to taka odnoga Naczelnej Organizacji Technicznej stojąca finansowo dość słabo - miał do wypełnienia w udowadnianiu łapówkarstwa w TVN ?

Bo ja zrozumiałem tylko że łączyła te sprawy jakoś osoba Ołeny Marczuk, która była radcą prawnym, być może pracującą dla obu instytucji.

 

Seredyński może sobie słusznie wypłakiwać przed Sadem ale na publiczności nie zrobi kariery gdzie 3mln ludzi o nie mniejszych kwalifikacjach niż jego nie maja pracy.

 

Złość budzi natomiast nieudolność CBA w sprawie Marczuk. Bo ta postać jest tak sztampowa i szablonowa dla polskiej szmaciano-liberalnej rzeczywistości, że gdyby cierpliwie obserwowali, to zapewne znaleźliby wiele ciekawszych momentów niż branie kasy w kopercie.

 

ps. policja i CBA także, akurat ma nie tylko funkcjonariuszy i nie tylko na ich doświadczeniu operacyjnym się opiera. Bo czym innym jest dobre wypełnianie roli operacyjnej - a to akurat "Małeckiemu" dobrze szło, a czym innym jest takie prowadzenie agenta, żeby zebrane przez niego materiały miały odpowiednią wartość dowodową. Do tego doświadczanie operacyjne nie jest potrzebne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Olene Marczuk to raczej wylansował Cezary Pazura który ją tam gdzieś znalazł na gościnnych występach nad morzem bałtyckim.

 

Natomiast co do agenta pseudo Małecki. To trzeba sobie zdać sprawę, że nie on był pomysłodawcą całej akcji i nie on wymyślał intrygi. On był od pracy w terenie. Ktoś jeszcze musiał nad nim stać, mówić co ma robić, co można wykorzystać, uzasadniać potrzeby dokonywanych działań przed przełożonymi.

 

Ci którzy mu te operacje wymyślali wykazali się delikatnie mówiąc brakiem na styku połączenia wiedzy z wyobraźnią.

 

Bo jak chcieli udowodnić ze osoba wykonująca na przykład działalność prowadzoną osobiście - a można pod to podciągnąć bez problemu kazdego radcę prawnego - bierze łapówkę? Bo że dostaje pieniądze w kopercie?? A mogłaby nawet w skarpecie, albo torbie foliowej - to nadal o niczym nie świadczy. Za dużo kozaczyli, a za mało obserwowali. Bo kozaczenie jest bardziej medialne a władza lubi się pokazywać w mediach i mówić o spektakularnych sukcesach.

 

Wiadomo, że kadry CBA były kiepskie. Tu wyraźnie zawalił pion śledczy - no i na przeszkodzie stanęła POlityka. Swoja drogą chciałbym poznać wybitne osiągniecia prywatyzacyjne Marczuk przed ta aferą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybitnym osiągnięciem to było tajemnicze podejście do aplikacji radcowskiej za pierwszym razem kiedy naprawdę tysiące bardzo zdolnych absolwentów bez znajomości politycznych i rodzinnych kontaktów zawodowych nie miało najmniejszych szans. Trzeba by być wyjątkowo ogłupionym lemingiem żeby wierzyć w takie szczęśliwe przypadki oraz rozwijane w klubach go-go nadprzyrodzone talenty.

 

Po prostu agenci CBA szukali nie tam gdzie powinni tylko tam gdzie im "zadano". Jasno widać, że to nie była sprawa "słabych kadr" tylko kwestia polityki.

 

Przychodziło "zapotrzebowanie" na określone środowiska nośne medialnie i agenci CBA brali się za operacje na wyznaczonym odcinku najlepiej jak umieli.

 

Taki sposób działania przypomina realizacje strategi prowadzenia wojny, a nie działalność organów śledczych powołanych do wykrywania przestępstw. I dlatego poniosło fiasko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni się bawili naciągając przygłupów Kamińskiego i prezesa na państwową kasę . Co jeszcze poza wypowiedziami , samym przebiegiem operacji mam przedstawić jako dowód . Jacy agenci , uzurpatorzy wychowani na Policjantach z Miami ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to już pierdzielisz jak poparzony.

Bawili sie czy nie ???

Zapewniam Cie że masz rację i że na pewno świetnie się bawili, bo poznałem takich policjantów dla których operacje to jest zabawa. Gdyby to dla nich nie było zabawą to by się zesrali ze strachu w najmniej odpowiednim momencie.

Bawiąc się przy tym prawidłowo typowali potencjalnych przekręciarzy i przynętę na która mogą polecieć.

 

Tylko że "bawili się" na zasadach i na zlecenie podane przez kogo innego. Na zamówienie polityczne. I to właśnie ci, którzy nimi kierowali i zlecali, mieli obowiązek prowadzenia agentów w taki sposób żeby uzyskać określony efekt dowodowy. A tego nie robili. Więc kto się czyim kosztem bawił?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwodzenie kobiet na drogie gadżety z państwowej kasy .. w trakcie operacji obawiać o siebie mogli się żołnierze Grom , również za państwowe w gadżety wyposażeni

 

poczytaj o ich sukcesach , planowaniu akcji , metodach .... nie porównuj CBA Kamińskiego z profesjonalistami .

 

z zabawą w chowanego jak najbardziej

 

Góra chciała za wszelką cenę haków na politycznych konkurentów i oni w miarę swoich umysłowych zasobów kombinowali . Poza kobietami nie byli w stanie nikogo oszukać . Pamiętasz jak wpadli rozpracowani przez sołtysa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Uwodzenie kobiet na drogie gadżety z państwowej kasy .. w trakcie operacji obawiać o siebie mogli się żołnierze Grom , również za państwowe w gadżety wyposażeni

 

poczytaj o ich sukcesach , planowaniu akcji , metodach .... nie porównuj CBA Kamińskiego z profesjonalistami .

 

z zabawą w chowanego jak najbardziej

 

Góra chciała za wszelką cenę haków na politycznych konkurentów i oni w miarę swoich umysłowych zasobów kombinowali . Poza kobietami nie byli w stanie nikogo oszukać . Pamiętasz jak wpadli rozpracowani przez sołtysa ?

 

 

Trzeba się wyjątkowo znać, żeby porównywać CBA do GROM-u. Przypuszczam, że funkcjonariusz CBA tak samo zna się na działaniach ""moblinych" GROM-u, jak żołnierz GROM na papierach dokumentujących korupcję.

 

Haki polityczne miały być w zamyśle na SLD. POPiS pozostał w sferze idei. Więc szukali i szukają na siebie. W środowiskach wiadomo, czy kto i co pachnie. Widocznie wokół POsłanki czuć było fermon korupcji. I innych też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?

 

jak rzep psiego ogona .

 

dlaczego nie można porównać Grom z CBA . Przecież muszą ustalić cel , opracować taktykę , wytypować odpowiednie osoby do zadania itd... ?

 

jedna z głośniejszych wpadek dotyczy koalicjanta wicepremiera Leppera . Nie tylko SLD było do zniszczenia , każdy kto prezesowi humor popsuł .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spadłem z krzesła.

Oj uważaj bo Ci Tomaszek tym krzesłem zaj..bie jak będziesz tak darł łacha z bohatera narodowego, który kobiety do kryminału zamyka za damski ch..j a pewnie też i niejednemu cwaniakowi napie..ł tak że mu aż kredki wypadły z tornistra :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He!:) i jeszcze wstążeczki dziewczynkom podpieprzy, coby być JESZCZE ładniejszą męską zdzirą. A do Noszowego( Likorzem zwanego): piszesz, pisiaty nieudaczniku, że ten gamoń "robił to, tamto i owamto ". Ja się pytam - co ZROBIŁ? PS - ty, jako miłośnik i wielbiciel Macierewa i tego typa- pracujesz równie niechlujnie, jak oni?;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.