Jump to content
 1. What's new in this club
 2. U mnie sprawdzają się Albedo Monolith Monocrystal w połączeniu z Luna Mueve. Trochę srebra, trochę miedzi i gra muzyka. Póki co nie czuję potrzeby zmian. Jest bardzo dobrze.
 3. Ale zapamiętałeś😉 To była jedna z niewielu sytuacji w której mieliśmy kompletnie odmienne zdanie nt brzmienia płyt. Pozdrawiam
 4. Zdublował się tekst. Nie mam już edycji. Wybaczcie 😉
 5. No dobra, Panie i Panowie, w końcu doczekałem możliwości posłuchania nowej hybrydy IA-200HB i zestawienia jej z lampą IA-30MKII, którą z entuzjazmem użytkuję od kliku lat. Różnica w mocy ogromna, ale czy będzie różnica w brzmieniu? Od wczoraj mam u siebie na odsłuchach Hybrydę LAR IA-200HB. W komplecie jest świetny pilot zdalnego sterowania. Cały z metalu, czarny, chłodny w dotyku. Pilota zamówiłem z marszu. Bardzo mnie urzekł 😉 Ale ważniejszy jest wzmacniacz, zatem będzie o wzmacnianiu, a nie o pilotażu 😉 Jako miłośnik marki LAR od 2011 roku nie jestem zapewne obiektywny
 6. Interkonekty mają znaczenie. W moim systemie kaliber zmian mogę porównywać do tego, co dzieje się przy wymianie kabli głośnikowych. Warto popróbować.
 7. Panowie, cieszę, się że Firma LAR ma tylu zadowolonych użytkowników, choć tego nie widać Pan Eugeniusz pracuje bardzo mocno żeby się nie zastać 🙂Ostatnio jest można powiedzieć bardzo płodnym konstruktorem, co niezwykle mnie cieszy. Hybryda IA-200HB zostaje jak jest, dodając te kilka elementów, o których tu wspominacie właściwie nie znajdujemy miejsca gdzie tę konstrukcję poprawić, nie w rozsądnych pieniądzach. A małe zmiany za naprawdę duże pieniądze to nie jest interesujący kierunek. Podobnie jest z 50-tką, przynajmniej na chwilę obecną. Nowe dziecko 100/100 powstało jakieś 2,5 ro
 8. Cieszę się, że tak myślisz. Ja przez te kable zasilające mam mętlik w głowie, kiedyś życie melomana czy audiofila było łatwiejsze, kabel coś tam zmieniał, szlifował, teraz różnice między przewodami są tak duże, że chyba producenci robią to specjalnie żebyśmy powariowali 😉
 9. 😂 tak Ci się wydaje a potem trafiasz na lepsze kable czy inne akcesoria, które weźmiesz na próbę a potem nie da się słuchać bez nich. Ważne że LAR jest opoką, która jest warta nawet dużych inwestycji w peryferia.
 10. Szczerze to zostawiłem sobie to na koniec, będzie to kropka nad i 😉
 11. Dokładnie - a to pokazuje jaki ma potencjał. Słaby wzmacniacz nawet jak zasilisz wypaśnym kablem z dobrą listwą to nie wykorzysta tego. A czy masz doświadczenie z podkładkami antywibracyjnymi? Ja właśnie zamówiłem na testy Soundcare Superspike.
 12. Zgadzam się z tym, choć nie znam tego IFI, to sporą różnicę odczułem przy przesiadce na obecną listwę. Sam byłem zdziwiony skalą różnic, zwłaszcza w dynamice.
 13. Kuba, nie wiem do czego wpinasz te sieciówki ale ostatnio zakupiłem listwę IFI Power Station i powiem, że to kolejne zaskoczenie jakie ma możliwości LAR gdy dostanie dobry prąd.
 14. Ja też co do kabelków zawsze z chęcią się dowiem, czegoś ciekawego 🙂 naliczyłem w chwili obecnej 14 różnych kabli zasilających w domu, i gdzie nie podpinam to "gra" nieco inaczej, zgłupieć można.
 15. Dobry na porządnych wtykach kabel do 1tys.zl to nie takie proste ale możliwe. Chcesz sprowadzić i usłyszeć, pisz na pw. tu Króluje LAR a kabel to inny temat .
 16. Od razu podpowiem czym ten kabelek się u mnie charakteryzował, może to coś podpowie co do wyboru. Kabelek bardzo umuzykalnia przekaz, uspokaja nerwowość i dociąża brzmienie. Generalnie kabelek zbliża brzmienie hybrydy do lampy, ot taka ciekawostka.
 17. Jest więcej basu ale bardzo dobrej jakości a takiego nigdy nie jest za dużo ☺️
 18. Gratuluję udanego zakupu. Miałem podobne wnioski, to są najlepsze lampy do PRE jakie słyszałem, drugie to 6n6p stosowane w 200HB. Później długo długo nic. Główną wadą DR-ek jest niestety ich cena 😉 Pytanie, czy tego basu nie jest w Twoim wypadku za dużo ?
 19. to super odezwę się do Solid Core - dziękuję za informacje
 20. Ciągle niewiele czasu na dłuższe odsłuchy ale to co się rzuca od razu po zmianie lamp na DR to szczegółowość przekazu, pojawiło się więcej powietrza i więcej basu, który jest zróżnicowany. A to jest jednocześnie połączone z niezwykłą muzykalnością przekazu i wiernym oddaniem wokali. Poprawiła się też lokalizacja instrumentów.
 21. Podałem ceny nowych, zawsze możesz poszukać na rynku wtórnym 😉 Właściciel Solid Core Audio z tego co wiem wypożycza kabelki bez kaucji, chyba, że coś się zmieniło.
 22. dziękuję, już troche droższy kabelek ale dopisuje do listy. W Czwartek ogłoszą lockdown to będzie co robić 😉
 23. Oooooo. Propozycję Jakuba natychmiast umieściłbym na szczycie gdyż facet słyszał więcej larów niż komukolwiek z nas będzie dane kiedykolwiek (niestety)...
 24.  
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.