Skocz do zawartości
IGNORED

Ten serial zaszkodzi wizerunkowi Polski i Polaków w świecie.


Gość dziadekwłodek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ja, naturlich naturlich...

 

Czyżbyś był tak głupi by wierzyć że kompletnie rujnowany kraj został gospodarczą potęgą w 10 lat dzięki pomocy Wuja Sama oraz pracowitości i zaradności tubylców?

Głupota równa naiwności!

Miliardy dolarów ukradzione przez Hitlera w całej Europie wpompowano po wojnie z powrotem w gospodarkę niemiecką!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Zrobię to za Ciebie:

 

[+ + +]

 

Ban.

 

 

 

****************************************************************************************************************************************************

 

Poczytaj doktorka i paru innych. Przecież tam aż kipi od antysemityzmu. Umieść ich tylko w odpowiednim czasie i miejsu.

(...)

 

Wskazujesz palcem i od razu dajesz sensowna odpowiedź:

 

(...)

Nie wszyscy. Trzeba powiedzieć, że jest ich sporo i są bardzo krzykliwi i aktywni. Ale nie są większością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj doktorka i paru innych. Przecież tam aż kipi od antysemityzmu. Umieść ich tylko w odpowiednim czasie i miejsu.

 

sam antysemityzm to nie ludobójstwo.

zrobiono taką kalkę aby antysemita równał się z mordercą .

 

Zaś naszych przyjaciół, Żydów, wyganiano z dziesiątek krajów na przełomie wieków.

 

Może warto więc zadać sobie takie marketingowe pytanie :

"Czy miliony ludzi z tylu krajów na przełomie dziesiątek pokoleń mogło się co do Żydów mylić?"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

sam antysemityzm to nie ludobójstwo.

Nie. Ale bardzo ułatwia ludobójstwo.

 

Zaś naszych przyjaciół, Żydów, wyganiano z dziesiątek krajów na przełomie wieków.

 

Może warto więc zadać sobie takie marketingowe pytanie :

"Czy miliony ludzi z tylu krajów na przełomie dziesiątek pokoleń mogło się co do Żydów mylić?"

Gówno jest dobre. Miliony much nie mogą się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

StaryM masz dziecinne argumenty.

 

każda postawa anty coś tam ułatwia ludobójstwo ale te postawy były, są i będą. Taka natura człowiecza.

 

 

Żydzi święci nie są, a historia państwa Izrael to potwierdza.

Ciagłe zarzucanie komuś antysemityzmu ma kneblować usta .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmu nie widziałem więc w przeciwieństwie do wielu przedmówców,którzy również nie widzeli nie wypowiadam się o filmie.Chodzi mi o coś innego.Każda nacja ma swoją wizję historii,oczywiście nieobiektywną.I zgodnie z tą wizją produkuje filmy czy seriale.Jeśli jest to duży ,ważny kraj typu USA czy Niemcy to takie obrazy trafiają do całego świata kształtując obraz historii za granicą.To jest element propagowania swojej historii,kultury itp.

Dlaczego my,Polacy,w 70 lat po zakończniu wojny nie jesteśmy w stanie wyprodukować atrakcyjnego dla współczesnego widza filmu czy serialu telewizyjnego mówiącego o wojnie z naszej perspektywy?Dlaczego nie powstał po 89r. żaden znaczący film o AK,o Powstaniu Warszawskim,o Monte Cassino itd.?Mam na myśli taki obraz,który będzie atrakcyjny,zrozumiały dla obcych,rzetelny historycznie i nie schematyczny.

Dlaczego takie filmy nie powstały?Nie miejmy pretensji do innych skoro sami nie dbamy o swoją tożsamość.

 

P.S.Westerplatte pomijam z litości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej zaskoczył mnie,w negatywnym znaczeniu,dokument National Geographic o upadku komunizmu,w którym marginalną rolę odgrywa Solidarność,Polska,Wałęsa,Papież...a główną władze NRD,Gorbaczow,którzy przyzwalając na upadek muru wydają się być w filmie jedynymi kreatorami rozkładu komunizmu w Europie.

 

Przecież to jest ten sam trend.

Tu strzał, tam strzał w historię i z tak właśnie dziurawi się ją niemiłosiernie w świadomości młodych pokoleń i pokoleń kolejnych.

Tak właśnie wymazuje się prawdę wklejajac w to miejsce tylko o niej wyobrażenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Bardziej zaskoczył mnie,w negatywnym znaczeniu,dokument National Geographic o upadku komunizmu,w którym marginalną rolę odgrywa Solidarność,Polska,Wałęsa,Papież...a główną władze NRD,Gorbaczow,którzy przyzwalając na upadek muru wydają się być w filmie jedynymi kreatorami rozkładu komunizmu w Europie.<br /> <br /> <br /> <br /> Użytkownik octavarium edytował ten post dziś, 01:23<br />

Ty naprawdę niczego nie rozumiesz? Nie po to Gwiazda, Wyszkowski, Kaczyński i inni prawdziwi patrioci od lat powtarzają, że agent Wałąsa to zdrajca, że to agent Bolek, że Jan Paweł II to przemalowany Żyd na pasku NKWD, że Solidarność była manipulowana przez SB, żeby taka poważna firma jak National Geographic nie wzięła tego pod uwagę.

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda nacja ma swoją wizję historii,oczywiście nieobiektywną.I

 

Wybacz ale wmawianie przez Niemców czy Rosjan, że ufolutki wybiły 1/4 Europy to nie jest wizja to już jest działanie celowe z pozycji politycznej siły.

Chęć narzucenia przez winnych nie tyle wizji co porządku historycznego wobec ofiar.

Powoli z mozołem odwwracania kota ogonem i przerzucanie winy ze zbrodniarzy na ofiary staje się faktem historycznym jakże poprawnym politycznie.

Przecież nie może być aby jedna z wiekszych sił zjednoczonej Europy była w przyszłości posądzana o tak straszliwe przewiny.

 

Niestety obecna sytuacja polityczna w naszym kraju pozwala na to abyśmy jako społczeństwo nawet w takich sprawach nie mogli powstać z kolan.

Znowu pewne kręgi polityczne wbrew społczeństwu żyje z konieczności lizania tyłków w imię poprawności politycznej.

 

Należy żyć w zgodzie z sąsiadami ale nie kosztem godności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Filmu nie widziałem więc w przeciwieństwie do wielu przedmówców,którzy również nie widzeli nie wypowiadam się o filmie.Chodzi mi o coś innego.Każda nacja ma swoją wizję historii,oczywiście nieobiektywną.I zgodnie z tą wizją produkuje filmy czy seriale.Jeśli jest to duży ,ważny kraj typu USA czy Niemcy to takie obrazy trafiają do całego świata kształtując obraz historii za granicą.To jest element propagowania swojej historii,kultury itp.

(...)

 

USAmerykę pominę. W przypadku Niemiec jest to czasami szkodliwe i niebezpieczne, a przykładem jest serial, którego nie oglądałeś. Przypominam, ze realizacja "ogniem i mieczem" była poddana autocenzurze, a w latach 1990 TVP 2 nie wyświetliła "ogniomistrza Kalenia" na osobiste żądani ministra SZ Skubiszewskiego, aby nie obrazić (lub rozjuszyć) bratniego Narodu Ukraińskiego. Oba filmy realizowano na podstawie fikcji literackiej.

 

(...)

Dlaczego my,Polacy,w 70 lat po zakończniu wojny nie jesteśmy w stanie wyprodukować atrakcyjnego dla współczesnego widza filmu czy serialu telewizyjnego mówiącego o wojnie z naszej perspektywy?Dlaczego nie powstał po 89r. żaden znaczący film o AK,o Powstaniu Warszawskim,o Monte Cassino itd.?Mam na myśli taki obraz,który będzie atrakcyjny,zrozumiały dla obcych,rzetelny historycznie i nie schematyczny.

Dlaczego takie filmy nie powstały?Nie miejmy pretensji do innych skoro sami nie dbamy o swoją tożsamość.

 

P.S.Westerplatte pomijam z litości.

 

W zbrodniczym PRL-u takie filmy powstawały. Obecne elity widocznie wstydzą się własnej tożsamości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w stanie wyprodukować atrakcyjnego dla współczesnego widza filmu czy serialu telewizyjnego mówiącego o wojnie z naszej perspektywy

 

"Czas honoru" jest taką udaną i atrakcyjną pozycją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Ty naprawdę niczego nie rozumiesz? Nie po to Gwiazda, Wyszkowski, Kaczyński i inni prawdziwi patrioci od lat powtarzają, że agent Wałąsa to zdrajca, że to agent Bolek, że Jan Paweł II to przemalowany Żyd na pasku NKWD, że Solidarność była manipulowana przez SB, żeby taka poważna firma jak National Geographic nie wzięła tego pod uwagę.

Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

 

Das Ende

 

Błąd techniczny poprawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xniwax

 

Właśnie odpowiedziałeś na moje pytanie.Taki film nie powstał bo nie zgadzałby się z Twoją fizją historii i sposobu jej prezentowania.Wg. Ciebie to byłby film propagandowy różniący się jedynie tym,że prezentowałby naszą,polską propagandę.Czyli na niemiecka propagandę odpowiadamy polską propagandą.Mnie takie prezentowanie historii nie interesuje.Polsce potrzebny jest rzetelny przekaz ukazujący Polskę i Polaków w II wojnie.

Bez laurek,lukru,fałszywego patosu i "polityki historycznej".Należy pokazywać i rzeczy wielkie,wzniosłe,heroiczne i małe,wstydliwe czy podłe.Dlaczego?Dla zdrowia psyhicznego narodu.Aby pozbyć się tej polskiej megalomanii ale i wiecznych kompleksów.To co proponujesz to zwykłe agitki.

 

Czas honoru rzeczywiście jest udaną próbą.Traktowałbym to jako zaczyn,poczatek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?Dla zdrowia psyhicznego narodu.Aby pozbyć się tej polskiej megalomanii ale i wiecznych kompleksów.To co proponujesz to zwykłe agitki.

 

w świecie gdzie każdy produkuje swoje agitki, megalomańskie i z patosem zachowywanie się w sposób odwrotny jest samobójstwem narodowym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda!Np. Anglicy potrafią być bardzo krytyczni w stosunku do swojej historii.Agitki produkują słabi i niepewni siebie.To objaw słabości!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

w świecie gdzie każdy produkuje swoje agitki, megalomańskie i z patosem zachowywanie się w sposób odwrotny jest samobójstwem narodowym.

 

Polacy są tu chlubnym wyjątkiem. Ciągle walą się we własne piersi. Czasami nawet cudzymi rękami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda!Np. Anglicy potrafią być bardzo krytyczni w stosunku do swojej historii.Agitki produkują słabi i niepewni siebie.To objaw słabości!

To znaczy, że Amerykanie też słabi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Niemców o słabość obecnie trudno posądzić, a dyskutowaną agitkę zrobili i kolportują.

 

Niemcy, korzystając z upływu czasu, chcą wyprostować historię i to im się w dużej mierze udaje. Wystarczy, że przestana pokazywać w świecie 9 Majowe Prady Zwycięstwa z Moskwy i cel osiągną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś film?Podejrzewam,że większość dyskutantów nie widziała a dyskutuje.To typowe,tak samo było z Jedwabnym.Nie wiem czy to agitka czy nie.Ja oczekuję od polskich filmowców wielkiego filmu o Powstaniu Warszawskim.Takiego fresku historycznego pokazującego to tagiczne wydarzenie w całym jego skomplikowaniu.Film ukazujący fakty i zachowania tragiczne,bohaterskie i heroiczne ale i głupie i wstydliwe.Ale jednocześnie aby to był obraz atrakcyjny (zwłaszcza dla młodych widzów) i zrozumiały w Europie.Z powstania można wyciągnąć tyle fascynyjących i niesamowitych wątków i historii ludzkich,że nie wymyśliliby tego najlepsi scenarzyści amerykańscy.Jesteśmy to winni ówczesnym mieszkańcom Warszawy.Należy tylko trzymać z daleka od tego polityków.

 

to było do misiomora

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś film?Podejrzewam,że większość dyskutantów nie widziała a dyskutuje.

 

Też mam takie wrażenie czytając co piszesz.

 

Ja oglądałem też dyskusję. I wstyd mi było za polaków w studio kiedy S. Weiss musiał ratować nasz honor.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,Kolumbowie to był serial wybitny.Ale ze zrozumiałych względów nie mógł mówić o wszystkim.Tak jak i Polskie Drogi.

 

Maju

 

Przecież napisałem,że filmu i dyskusji nie widziałem w związku z tym nie wypowiadam się na ten temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przepraszam zmylił mnie ten początek który zacytowałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Też mam takie wrażenie czytając co piszesz.

 

Ja oglądałem też dyskusję. I wstyd mi było za polaków w studio kiedy S. Weiss musiał ratować nasz honor.

 

Nie przesadzaj. Wszyscy Polacy spokojnie bronili honoru Polaków, punktując słabości filmu. Prof. Weiss nie był w tym osamotniony.

 

Tak,Kolumbowie to był serial wybitny.Ale ze zrozumiałych względów nie mógł mówić o wszystkim.Tak jak i Polskie Drogi.

(...)

 

Z tego co pamietam po premierze "Polskich Dróg" z miejsca zarzucono jego twórcom manipulację historią. Chodziło głównie o przedstawianie działań AK jako dzieła AL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę skończcie z tym pisaniem o niechlujstwie! Jak się kogoś pokazuje jako antysemitę w filmie to trzeba mieć świadomość że się go oskarża. Tu to zrobiono nie z jednostką, ale z konkretnie z nami pokazując w ten sposób AK i nie tylko.

 

Film już sprzedano do 60 krajów!

 

Myślicie że projekcje w tych krajach poprzedzą lub zakończą "wyjaśniające dyskusje"? ;))

 

Nie dramatyzuj,zapewniam Cię,Świat wie kto co zrobił,dając wyraz tej świadomości co jakiś czas na różne sposoby,żaden miniserial tego nie jest w stanie zmienić:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Auschwitz, przesłanie bólu

"Oto sposób, w jaki chcę, byś umierał:

Powolna śmierć, bezgraniczny rozkład

Pod prysznicami, które zmyją z ciebie życie"

 

Poupychani

Biegacie niczym bydło

Obdarci

Z wartości waszego życia

Szczury doświadczalne dla Anioła Śmierci

Padnie ich jeszcze czterdześci tysięcy

 

Anioł Śmierci

Pan królestwa zmarłych

 

Sadystyczny chirurg zagłady

Sadysta najczystszej krwi

Niszczy, bez litości

Dla pożytku aryjskiej rasy

 

Operacje, bez znieczulenia

Poczuj skalpel który wrzynam ci w ciało

"Wybrakowany, bezużyteczny dla społeczeństwa"

Przypięty do stołu, wrzeszczy aż do samej śmierci

 

Anioł Śmierci

Pan królestwa zmarłych

Nikczemny rzeźnik

Anioł Śmierci

 

Wpompowana w twój mózg ciecz

Ciśnienie w czaszce zaczyna wypychać oczy

Płyny kapią z płonącego ciała

Test temperatury pali ci skórę, umysł zaczyna wrzeć

Arktyczne zimno łamie ci kości

"Jak długo wytrzymasz

W tej trumnie z lodowatą wodą?"

Pozszywani głowami

To tylko kwestia czasu

Kiedy się rozedrzecie

Miliony rozkładają się

W masowych grobach

Chory sposób by osiągnąć

Holokaust

 

Oceany krwi, pogrzebane istnienia

Poczuj śmierć która rozpala

Twoje trzewia

Oślepione oczy krwawią

Modlą się o koniec

Koszmaru na jawie

Skrzydła cierpienia sięgają po ciebie

Jego oblicze śmierci gapi się z góry

Krew ci krzepnie

Wstrzykuje komórki, w oczach dopala się życie

Karmi się krzykiem

Mutantów które tworzy

Żałosne, bezbronne ofiary

Zostawione, by umrzeć

Zgniły Anioł Śmierci

Odlatuje wolno

 

Anioł Śmierci

Pan królestwa zmarłych

Nikczemny rzeźnik

Anioł Śmierci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzuj,zapewniam Cię,Świat wie kto co zrobił,dając wyraz tej świadomości co jakiś czas na różne sposoby,żaden miniserial tego nie jest w stanie zmienić:

 

Racja. Wystarczy zobaczyć program tv Discovery. Ciągle programy wojenne, o Aushwitz itd. Czasem zerkam i przekłamań i wybielania nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Czy do szerokiej opinii dotarła prawda, że "Malowany ptak" Jerzego Kosińskiego to jedno wielkie, obrzydliwe i antypolskie kłamstwo - w którym przedstawił on Polaków, jako zajadłych antysemitów, zwyrodnialców seksualnych, ludzi bez zasad i wartości, prostaków, itd. Zyskał przez to olbrzymia popularność w USAmeryce i Świecie. Tak ksiązka była i nadal jest jednym z przyczynków do ciągłego oskarżania Polaków o antysemityzm. Za nim poszli inni naukowcy w stylu Grossa, czy żydowski konsultant niemieckiego serialu. Kiedy zobaczyłem obraz Polaków i Polski pod okupacją niemiecką, od razu pomyślałem, że scenarzysta korzystał z "Malowanego Ptaka". Ta książka Kosińskiego jest wręcz obrzydliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli na niemiecka propagandę odpowiadamy polską propagandą.

 

 

Szkoda tylko, że jak zwykle nie zwracasz uwagi na proporcje.

Omawiany tutaj film pokazał wojnę dość sielankowo w porównaniu z całym ogromem, bezmiarem zbrodni.

Wręcz pokazuje epizodyczność makabry w tej wojnie. Młody przyszły niemiecki oglądacz może przez takie gnioty

ciągłośc i ogrom okrucieństwa IIWŚ potraktować rzeczywiście jako wymysł 'nie Niemców".

 

 

Zgadzam się z tym, że nie możemy traktować tego filmu jako para dokumentu, czy też fabularyzowanych faktów historycznych ale, czy tak samo potraktują to wchodzące w życie pokolenia?

Pokolenie nie czytające, nie wysilające się poszukiwać czegoś więcej niż coś co takie np. ZDF-y na tacy podają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzuj,zapewniam...

Racja..

 

Polskie obozy koncentracyjne - to tak się z powietrza bierze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.